Opinie o Marta Steczko Kiosk Ogólno-Spożywczy Liszki Rynek w Liszki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marta Steczko Kiosk Ogólno-Spożywczy Liszki Rynek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marta Steczko Kiosk Ogólno-Spożywczy Liszki Rynek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Steczko Kiosk Ogólno-Spożywczy Liszki Rynek w Liszki

E. K. Nowy wpis

Chciałam tylko sprostować, że w moją wcześniejszą wypowiedż wkradł się błąd merytoryczny. Firma jest owszem zarejestrowana na Panią (usunięte przez administratora), ale osobą zarządzającą Strefą 549 - czyli salonem Fryzjerskim, zarządza córka (usunięte przez administratora) która była naocznym świadkiem całej sytuacji, ale wolała się schować niż podjąć interwencji w mojej sprawie.

E. K.

Pod NIPem kiosku tak naprawdę jest Salon Strefa 549, Fryzjer Urody Zdrowia i Relaksu Marta Steczko. Nie polecam Pani Wiktorii w Salonie Strefa 549, bo zniszczyła mi włosy. Kolor zupełnie odbiega od tego, który miał być uzyskany. Po wielokrotnym farbowaniu przez Panią Wiktorię. która próbowała naprawić swój błąd, moje włosy są bardzo zniszczone i skór głowy również. jest mocno poparzona, czerwona itp. Chodziło mi o zupełnie coś innego, ale fryzjerka podjęła się zadania, a potem zażądała ode mnie kolejne zapłaty i próbowała mi wmówić, że efekt końcowy to moja wina, z powodu niedoczynności tarczycy (Pani Ania, która jest na dłuższym L4, a która tam pracuje nie miała problemów z wcześniejszą koloryzacją na moich włosach). Prosiłam o rozmowę z Szefową Panią Martą S-N oraz nagranie z monitoringu, ale spotkałam się z odmową. Pani Szefowa w tym czasie ukrywała się na zapleczu i nie chciała się podjąć interwencji w mojej sprawie. W związku zaistniałą sytuacją zmuszona jestem upublicznić sprawę i pokierować dalej. Próbowano wmówić mi różne rzeczy i wprawić w poczucie winy. Pani Szefowa jako osoba odpowiedzialna za salon i osoby w nim pracujące, ukrywała się. Moje komentarze na Facebooku ukazujące zaistniałą sytuację zostały skasowane, a moja osoba została zablokowana. W całej sytuacji czuję się oszukana(wmawiano mi, że nie ma szefowej a była), mocno poszkodowana, moje zdrowie zostało mocno naruszone, finansowo też dużo mnie to kosztowało oraz narażona jestem na bardzo duży stres. Posiadam dokumentację fotograficzną zaistniałej sytuacji, a potencjalnych klientów ostrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Steczko Kiosk Ogólno-Spożywczy Liszki Rynek - Liszki

Marta Steczko Kiosk Ogólno-Spożywczy Liszki Rynek
  • dz. lok. 407