Opinie o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

hosby

Czesc, zwracanie sie do kogokolwiek " do Ciebie möwie! " jest conajmniej niegrzeczne jesli wrecz nie chamskie. Wiekszosc opinii jest negatywna, wiec w tej fimie nie dzieje sie najlepiej. To tyle

NickNick
@hosby

Wiadomo, że na takich forach to większość opinii jest negatywna, bo tu swoje żale wszyscy wylewają i wyżywają się. Chyba, że firma aktywną kampanię prowadzi, żeby dyżurne pozytywne wpisy też robić, albo zapłaci za usuwanie etc. Mnie się w tej firmie dobrze pracuje i to od lat, dużo zmian, a jednak pomimo tego, że to korpo to jednak ludzie są ludźmi i to fajnymi ludźmi, managerowie też. Można zmieniać stanowiska wewnątrz, są szkolenia, dofinansowanie języków, a że lojalki to i tak się nigdzie nie wybieram zwłaszcza w trakcie szkolenia jak firma płaci. Pomimo pandemii były prezenty na Święta, była impreza online, były bony, zdarzają się nagrody, premia też była, widać, że cały czas się starają i dla mnie to jest super i ze wszystkim się można dogadać, mega elastyczność. A kasy wiadomo, że każdy chce więcej, i są tacy co skaczą z korpo do korpo narzekając na korpo.

Lila
@NickNick

Nie rozumiem czego krytyczne komentarze uznawane za przejaw wyżywania się, może po prostu w firmie nie jest tak idealnie. A ogólnikowe rzucanie tekstów że wszyscy są super i że wszystkimi można się dogadać są tak samo potencjalnie wiarygodne jak te krytyczne. Trudno żeby każdy znał każdego w tak dużej firmie. Dla mnie firma Hitachi ma tyle samo wad co zalet. W zależności do jakiego działu się trafi. Są dobrzy managerzy i koleżeńscy ludzie ale są też słabi i nieetyczni managerzy i ludzie.

Robert

Kto pracuje w firmie to doskonale wie, że mamy dobrego pracodawce i wystarczy samemu starać się a gwarantowane zadowolenie również finansowe.

Lila
@Robert

Nie każdy, pracuje w tej firmie ponad 3 lata i mam zupełnie inne zdanie. Niestety aby dostać podwyżkę nie wystarczy się starać, nawet bardzo pozytywny feedback szanse na podwyżkę są bardzo słabe.

Po finalnej rozmowie kwalifikacyjnej - 0 kontaktu ze strony HR...minelo juz 3 tygodnie! Kandydatow maja gdzies...

Hitachi Vantara HR Team

Zwykle staramy się przekazywać feedback do ok. 2 tygodni od rozmowy. Czasem procesy rekrutacyjne przedłużają się z różnych przyczyn, ale jest to wyjątek, a nie reguła. Podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej informujemy, że zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań, również dotyczących statusu procesu, więc wystarczy tylko trochę dobrej woli, żeby z tej propozycji skorzystać. ???? Każdy kandydat ma pełne namiary kontaktowe do osoby z zespołu rekrutacyjnego, która umawia spotkania rekrutacyjne, więc w przypadku tego konkretnego procesu również zachęcamy do kontaktu.

PewnaSiebieKate
@Hitachi Vantara HR Team

A czy managerowie projektów wiedzą i są informowani o niedopuszczeniu kandydata do kolejnego etapu czy może to działa na zasadzie: Manager projektu: do HR:" super kandydat chcemy go u siebie do projektu" Osoba z HR do kandydata : Przykro mi ale manager powiedział że nie przeszedł Pan/Pani rozmowy kwalifikacyjnej -angielski świetnie ale wiedzą techniczną na to stanowisko zbyt mała" Kandydat:"Ale przecież nie było rozmowy technicznej jeszcze bo ta miała być za tydzień i nie padło ani jedno pytanie techniczne" Osoba z HR"Ja tak tu mam napisane" Osoba z HR do Managera "Chyba zrezygnował i podjął współpracę z inną firmą" ??????????

@PewnaSiebieKate

W naszych procesach rekrutacyjnych każdy Hiring Manager ma podgląd na wszystkich aplikujących kandydatów od początku procesu rekrutacji. Zwykle to właśnie Manager podejmuje decyzję o niezakwalifikowaniu kandydata do dalszego etapu. Chcielibyśmy mieć szansę umożliwienia każdemu kandydatowi przejścia rozmowy technicznej, ale niestety nie zawsze jest to możliwe, więc trzeba dokonać selekcji. Rozumiemy, że każdy chciałby mieć okazję zaprezentować się, a przyjmowanie negatywnego feedbacku nigdy nie jest łatwe.

NieZmarnowałaCzasuMagdalena
@Hitachi Vantara HR Team

Pszepraszam ale takie tutaj głupoty wypisujecie. Prosze zamiast korpo gadki odpowiedziec na jedna pytanie: Dlaczego osoba z HR(imie i nazwisko zostanie przeslanee do Zarzadu bo tutaj podawac nie mozna) poinformowala kandydata ze powodem odrzucenia była sfera wiedzy technicznej -podczas gdy rozmowa(1-wszy etap) nie była wogole zwiazana ze sfera techniczna, nie padło oni jedno pytanie techniczne. Innymi słowy dlaczego Pani z HR okłamała kandydata. Wytłumacze jeszcze bardziej łopatologicznie- zeby znowy w odpowiedzi nie uzyskac 5 linijek niezwiazanych z pytaniem(Z drugiej strony rozumie ze musicie tutaj pisac cokolwiek zeby zarzad zobaczył jak ciezko pracujecie i "odpowiadacie" na pytania kandydatow) Sytuacja troche taka jakby Kandydat był odrzucony, a na Pytanie o powod usłyszał ze problemem był jezyk np.Chinski Tymczasem rozmowa byłaby prowadzona w jezyku ang albo niemieckim Czy teraz juz klarownie sie wyraziełem. Czyli jeszcze raz pytanie nie brzmi "Prosze mi opisac jak w Pańswa Firmie wyglada przebieg rekrutacji, tylko dlaczego Pani z HR prowadzaca proces rekrutacji kandydata -okłamuje go podajac nie prawdziwa przyczyne odrzucenia kandydata(bo jak nie było ani jednego pytania technicznego to kandydat chyba nie mogł zostac odrzucony z powodow niewystarczajacej wiedzy technicznej technicznej)

Wppp
@Hitachi Vantara HR Team

"a przyjmowanie negatywnego feedbacku nigdy nie jest łatwe" Przyjmowanie negatywnego feedbacku ani nie jest trudne ani łatwe-poprostu informacja zwrotna jaka kazdy kandydat oczekuje. Natomiast przyjmowanie "zakłamanego feedbacku" nie jest łatwe

@NieZmarnowałaCzasuMagdalena

Osoba z HR/rekruter przekazuje jedynie informacje, które uzyskała od managera prowadzącego rekrutacje. To managerowie podejmują decyzje i proszę nam wierzyć, że rekruter nie ma żadnego interesu w okłamywaniu kandydata. Czasem decyzja managera jest podejmowana nie tylko w oparciu o rozmowę, ale także informacje zawarte w CV kandydata (poprzednie doświadczenia, stanowiska, kwalifikacje, edukację) i w porównaniu z profilami innych kandydatów w procesie. Jeśli faktycznie jest Pan zainteresowany, żeby uzyskać więcej szczegółów odnośnie tej konkretnej rekrutacji, ponownie zapraszamy do bezpośrednio kontaktu. Życzymy powodzenia w życiu zawodowym i Wesołych Świąt.

doświadczony

To chyba twoja pierwsza rekrutacja w korpo więc uzbrój się w cierpliwość bo mało które w ogóle daje znać że rezygnuje z twojej kandydatury. Większość to po prostu wieczne zawieszenie i ewentualnie po roku informacja że twój profil jest nadal przechowywany i zgodnie z RODO możesz skasować. Co do samej rekrutacji to zapewne manager przekazał do HRów 'nie nadaje się' albo 'jest niemiły' (patrząc po stylu wypowiedzi to bardzo prawdopodobne), a taki feedback przez 'political correctness' nie przejdzie więc biedna hr-ka musiała wymyślić że znaleźli lepszego technicznie kandydata. ALBO - uwaga, to może być dla ciebie trudne do przełknięcia - znaleźli wystarczająco dobrego kandydata z dobrym doświadczeniem i zakończyli rekrutację? Nie zdaża się to często, bo przecież ludzi pracujących w krakowskich korporacjach jest tylko niecałe sto tysięcy, ale może akurat ty na taką rekrutację trafiłeś?

Mmmm
@doświadczony

Te spekulacje to sobie proszę schować na później. Urządzacie prywatę ,a później wymyślacie. Myślicie że jak kandydat jest miły i kulturalny w czasie rekrutacji to i tak zostanie po tym jak go okłamujecie w waszym rozumieniu (usunięte przez administratora) i można się go pozbyć a na jego miejsce włożyć swojego pociotka I jeszcze wam podziekuje za kłamstwa. I jeszcze raz sugeruje zaprzestanie pomawiania że ktoś był niekulturalny na rozmowie bo po IP tego wpisu można szybciutko dojść kto to z HR tak strasznie broni koleżanki (usunięte przez administratora) Usuneliscie post który w żaden sposób nie łamał regulaminu, wstydzicie sie czegoś? Maile już (usunięte przez administratora) dochodzą czy dalej ma problem z poczta Usuneliscie post

IT
@Mmmm

Jeżeli jesteś w stanie po niewidocznym niepublicznym zmiennym adresie IP szybciutko dojść kto napisał post to wyślij CV do IT Security. Z takimi magicznymi umiejętnościami na pewno Cię przyjmą.

@IT

Nie ja a administratorzy GoWork. A zamiast zastanawiać się czy można dojsc czy nie to może lepiej zaprzestać wymyslania historyjek czy ktoś był kulturalny czy nie na rozmowie rekrutacyjnej 'Tak zapewne było' Z takimi magicznymi umiejętnościami proponuje wysłać CV do działu 'Wrożka Hitachi vantara'. A jeszcze Sherlock-u nie wpadło Ci do głowy że oprócz działu IT są jeszcze inne w Hitachi. Ale wiem ty jesteś przecież od zmiennych IP nie od myślenia. Powodzenia z podejściem w stylu 'Moge pomawiać i obrażać kandydatów bo jestem anonimowy' z takim podejściem na pewno daleko zajedziesz i swietlana kariera przed tobą się maluje w Hitachi vantara

Czy Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. zatrudnia studentów?

Hitachi Vantara HR Team

Oferujemy płatne staże dla studentów i absolwentów. Zapraszamy!

Firma Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. szukała nowego pracownika na stanowisko EMEA Demand Center Marketing Analyst. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sabina

Jakie są widełki wynagrodzenia dla Senior Tax Accountant i ile miesięcznie jest nadgodzin?

@Sabina

Widełki płacowe są u nas szerokie. Wynagrodzenie jest ustalane w oparciu o doświadczenie kandydata i dopasowanie do roli, na którą aplikuje. Jeśli chodzi o nadgodziny na tym stanowisku to jest maksymalnie 10 nadgodzin miesięcznie, wypłacane lub do odbioru.

Kermit

Czy jest opcja praca zdalnie ( z wzgledu pandemii) ? Np: nowy pracownik musi przychodzic do pracy czy moze tez miec online szkolenia z domu? Dziekuje. Bo jestem zainteresowany zaaplikanem do hitachi :) Pozdrawiam

HR
@Kermit

Ze względu na pandemię rekomendujemy pracę zdalną wciąż, póki co do końca roku. Zapraszamy! :)

Ile jest zmian w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

HR

Generalnie mamy jedną zmianę, i dość elastyczne godziny pracy, jednak zdarzają się zmiany popołudniowe w niektórych zespołach np raz w tygodniu/miesiącu etc.

An

NIE POLECAM zatrudniania się w tej firmie. Parę lat temu była przyjaznym, uczciwym miejscem. Niestety chęć rozrastania się sprawił, że jakość drastycznie spadła, a pracownikom odechciało się się tam przychodzić i zaczęli się masowo zwalniać bo jedyne co ich spotykało to niesprawiedliwość, olewanie, kłamanie i mamienie. Nie ma co liczyć na podwyżkę, docenienia nadgodzin i zaangażowania. Firma nadal jedzie na oparach swojej dobrej sławy nie dostrzegając realnych problemów.

@An

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii. Nie jest jednak prawdą, że ludzie odchodzą masowo, wciąż utrzymujemy jeden z najniższych współczynników rotacji wśród firm w Krakowie. Jeśli chodzi o docenienie zaangażowania to mamy program Recognition Direct, który jest szeroko używany w firmie, a podwyżki są przyznawane sukcesywnie, zależy to również od działu i wyników firmy. Za nadgodziny są wypłacane dodatki lub udzielany jest czas wolny.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

umowa o prace po okresie próbnym na czas nieokreślony

Irek

Grafik elastyczny w miarę? Jak się jest studentem to można się wpasować z zajęciami?

@Irek

Większość zespołów w Hitachi Vantara ma elastyczne godziny pracy; oznacza to, że można rozpocząć pracę w określonym przedziale godzinowym. Jeśli chodzi o staże – oczywiście jest możliwość dostosowania godzin pracy do harmonogramu studiów (po uzgodnieniu grafiku z Managerem/Opiekunem stażu i w ramach godzin, w jakich pracuje dany zespół). Wymaganie z naszej strony to dyspozycyjność min. 20h tygodniowo. Zapraszamy! ????

bartlomiejek

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. ostatnia ocena 'great place to work' i brak zaangażowania w kwestie finansowa pracowników, jej poprawy jest druzgocaca. tzw notty przyznawane sa dla uciszenia i oczywiście dla wybrancow co mowi samo za siebie. firma ma polityke zero podwyżek inflacyjnych co oznacza ze przy szalejących cenach zywnosci i wszystkiego co się rusza od kilku lat nie ma zmian podstawy. niestety pan prowadzący albo się boi rozmowy o podwyżkach ze stanami albo ma to gleboko gdzies.

@bartlomiejek

Przykro nam, że masz taką opinię. Certyfikacja Great Place To Work to dla nas duże wyróżnienie, którym nie każda firma może się pochwalić. Jednym z faktorów, który jest poddawany ocenie jest właśnie polityka wynagrodzeń. Jeśli faktycznie nie miałeś podwyżki od kilku lat, również polecamy kontakt z HR. Nagrody NOTT przez większość naszych pracowników są odbierane bardzo pozytywnie i faktycznie jest to NAGRODA za wyjątkowe osiągnięcie/zaangażowanie.

boguslaw

System ocen rocznych zmienił się od jakiegoś czasu i dla równości każdy pracownik ma taki sam wskaźnik czyli 1. Ja się pytam. Kto to wymyślił? gdzie tu jest jakiś sens? czy nie powinno się wynagradzać każdego wg. wkładu jaki zostawił firmie? gdzie jest sprawiedliwość? a tu czy nie robisz nic, czy zasuwasz godzinami to nie ma większego znaczenia. Masakra

@boguslaw

Nasz obecny system ocen koncentruje się na stopniu osiągania celów. Systemy u nas podlegają zmianom, staramy się uwzględniać globalne trendy w tym obszarze. Ponadto managerowie mają możliwość (z której chętnie korzystają) doceniania wyjątkowego zaangażowania i wkładu pracowników poprzez dodatkowy Global Recognition Direct Program (nagrody pieniężne i rzeczowe).

Czy w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hitachi Vantara HR Team

Wszystkie problemy zgłaszane przez pracowników są u nas poważnie traktowane i proponujemy wsparcie, zarówno jeśli są to problemy w środowisku pracy jak i w życiu prywatnym. Funkcjonuje u nas linia telefoniczna Employee Assistance Plan oferująca wsparcie psychologiczne i doradcze, komisja socjalna rozpatruje wnioski dotyczące potrzeby wsparcia materialnego w przypadku zgłoszenia problemów tego typu. Zawsze pomocą służy manager, lider zespołu, nasz HR business partner itd. Można też zgłaszać problemy anonimowo np. przez Suggestion Box, do wszystkich komentarzy ustosunkowujemy się i w miarę możliwości podejmujemy odpowiednie akcje.

renetto
@Hitachi Vantara HR Team

a dlaczego nie ma polityki podwyżek inflacyjnych przy takiej sytuacji rynkowej?

Hitachi Vantara HR Team

Hitachi Vantara ma własny globalny system wynagrodzeń, ulega on co jakiś czas przeobrażeniom mając na uwadze sytuację rynkową, bierzemy udział również w lokalnych badaniach wynagrodzeń i podwyżki przyznawane są indywidualnie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Hitachi Vantara HR Team

Dziękujemy za pytanie. Tak, jak najbardziej - pozytywna atmosfera jest dla nas bardzo ważna i na pewno sprzyja również efektom pracy.

MrNoOne

Firma wielokrotnie łamiąca zasady prawa pracy, siedzenie do 2 w nocy w teami US, zeby potem rano kontynuowac pracę bo termin zamkniecia subledgera byl tak świetnie ustalony...

@MrNoOne

Praca w finansach wiąże się z zamknięciami księgowymi i w niektórych zespołach zdarza się, że czynności zamknięciowe wymagają dodatkowych godzin pracy, późne godziny mogą dotyczyć zwłaszcza drugiej zmiany tj na region US. Jednak 11 godzinna w pracy jest monitorowana i żaden pracownik nie powinien przychodzić do pracy nie zachowując tej przerwy. Na pozostanie w nadgodzinach każdorazowo wymagana jest zgoda przełożonego. Praca w nadgodzinach kompensowana jest zgodnie z przepisami prawa pracy, ponadto wypłacamy dodatki za pracę na drugiej zmianie. Pracujemy nad udoskonolaniem procesów, aby były jak najbardziej efektywne i przyjazne dla biznesu i wszystkich pracowników.

Magda

Ja z kolei zostawiam negatywną opinie o firmie. Trafiłam 3 lata temu do teamu i obserwuję w tym czasie mnóstwo zmian i rozpadanie się zespołu , ogromna rotacja i brak umiejętnego zarządzania, zadania liderów są zrzucane na pracowników, TL nie potrafią albo są na tyle leniwi że nie rozkładają dobrze pracy. Ludzie są obładowani taskami, Panuje atmosfera kolesiostwa i (usunięte przez administratora) Współczuje nowym pracownikom którzy tu dołączają , dobre czasy tego zespołu już minęły, kiedyś czuło się wsparcie , obecnie obserwuje że albo sobie SAM radzisz albo delikwent zostaje zwolniony bez podania prawdziwej przyczyny. Szkoda bo kiedyś było inaczej . Ale też inni liderzy byli .

@Magda

@Magda, Funkcjonujemy w dynamicznym środowisku i mamy do czynienia z ciągłymi zmianami, czasami adaptacja do nich trwa nieco dłużej. Praca w finansach nie należy do bezstresowych, przyznajemy, zwłaszcza zamknięcia miesiąca bywają dotkliwe, kiedy to praca się kumuluje w ostatniej chwili, aby zaraportować/zaksięgować wyniki finansowe niektóre zespoły wtedy pracują w nadgodzinach. Monitorujemy jednak wraz z HR trendy/ilość nadgodzin i praca ponad normę jest kompensowana – udzielany jest czas wolny lub wypłacane są dodatki. Również analizowane jest obłożenie pracą na poszczególnych stanowiskach oraz efektywność indywidualna pracowników, aby nikt nie był przeciążony. Nie wiemy dokładnie do którego zespołu się odnosisz w swoim komentarzu, natomiast chcemy ponownie podkreślić, że Managerowie oraz liderzy zespołów są indywidualnie rozliczani również z poziomu satysfakcji członków swojego zespołu, bo jest to dla nas ważne. Co do rotacji, w Hitachi rotacje pracowników często są wynikiem wewnętrznym przejść do innych działów, zmian roli, na życzenie samego pracownika, który chce się rozwijać i uczyć czegoś nowego, czy promocji/awansu. Cenimy sobie dobrą atmosferę współpracy. Naszą intencją jest długofalowa współpraca, co jest w zgodzie z naszymi japońskimi wartościami. Jednak jak w każdej firmie zdarzało nam się rozstawać z pracownikiem za obopólnym porozumieniem. Każda odchodząca osoba wypełnia ankietę „Exit survey” oraz bierze udział w exit interview z HR Business Partnerem. Wyniki tych rozmów i ankiet również anonimowo i zbiorczo prezentowane są i omawiane z managementem.

@Hitachi Vantara HR Team

Totalna bzdura , żadnych ankiet się nie uzupełnia , żadnego exit interview nie ma . Po co mydlicie oczy ?

@Ania

Tegoroczna ankieta Great Place To Work była dostępna dla wszystkich pracowników, ze stażem co najmniej 3-miesięcznym, w okresie 7-20 stycznia 2020 i wzięło w niej udział 241 pracowników. Ponadto na przełomie października/listopada 2019 przeprowadzaliśmy Global Hitachi Insights Survey (jak roku) i wzięło w nim udział ponad 180 pracowników. Zawsze zachęcamy do wypowiadania się w tych anonimowych ankietach aczkolwiek nie jest to obowiązkowe. Mogło się zdarzyć jeśli ktoś był z nami wyjatkowo krótko, że nie załapał się na żadną z ankiet. Mamy też politykę otwartych drzwi, co oznacza, że zawsze można się zwrócić do każdego w firmie z każdą sprawą, czy to do liderów zespołów, managerów, dyrektorów, VP czy HRBP. Szczerze do tego zachęcamy.

Keldus

Witam, miałem okazje być na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Dziwnie to wszystko wyglądało. Mianowicie salka, w której się ona odbyła była zaraz przy open space i miało się wrażenie jakby wszyscy siedzący tam ludzie słyszeli cała rozmowę. Budynek jest stary i nikt nie zadbał o to by rozmowa była jak najbardziej prywatna. Na podobnych rozmowach byłem w kilku miejscach i w żadnym z nich nie było tak nieprofesjonalnie przygotowanej sali. Jeśli nawet zdarzały się być usytuowane przy open space były wygłuszane czego nie można powiedzieć o tej w Hitachi. Niestety to świadczy o niepoważnym nastawieniu do nowych pracowników. Przecież rozmowa rekrutacyjna jest sama w sobie stresująca a tutaj do kompletu dostajemy jeszcze dodatkowy czynnik, który może powodować dodatkowe nerwy.

@Keldus

@Keldus dziękujemy za Twoją opinię. Nie wiemy niestety, w której salce odbyła się Twoja rozmowa. Mamy w naszym biurze dedykowaną salkę rekrutacyjną, natomiast zdarza się, że rozmowy odbywają się wyjątkowo w zastępczych salkach, jeśli mamy więcej niż jedno spotkanie w tym samym czasie. Być może miało to miejsce w tym przypadku. Możemy zapewnić, że nasza salka rekrutacyjna jest wyciszona i przy zamkniętych drzwiach treść rozmowy nie jest słyszana na zewnątrz. Drzwi są w pełni zabudowane, więc osoby znajdujące się w środku nie są widziane przez osoby pracujące na tym piętrze. Do każdego kandydata podchodzimy poważnie i z szacunkiem. W miarę naszych możliwości staramy się zapewnić komfortowe warunki podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej. Wielu kandydatów dzieli się z nami pozytywnymi wrażeniami z rozmowy (nawet Ci, którzy nie otrzymali oferty pracy :) ), więc przykro nam, że w Twoim przypadku odczucia są negatywne. Życzymy jak najmniej stresujących rozmów i jeszcze raz dziękujemy za feedback.

pracownik przysalkowy
@Keldus

Faktycznie te salki to chory wymysł tej firmy. Nie dość ze przeszklone, niewygłuszone to w samym centrum open space . Wszystko słychać z nich , ciężko skupić się na pracy gdy odbywają się wewnątrz nich regularne calle czy inne " ważne " rozmowy , oceny pracowników, podsumowania itp... Jak akwarium w zoo. Mam wątpliwą przyjemność siedzieć tuz obok i jedynie słuchawki i głośna muzyka pozwalają odciąć się i skupić na pracy , nie wspomnę o tym ze gdy słychać ze jest problem w salce to działa to na pobocznych pracowników stresująco. Bardzo kiepski miał ktoś pomysł wykorzystując środek open spaca na salki - zero prywatności który działa w obie strony jak widać

@pracownik przysalkowy

Na cmentarzu najfajniej bylo To dopieo bylo biuro !!!

@pracownik przysalkowy

Chciałyśmy jeszcze raz podkreślić, że nasza salka rekrutacyjna nie jest salą przeszkloną. Niestety nie mamy możliwości, żeby załączyć tutaj zdjęcie. @pracownik przysalkowy, zapraszamy do kontaktu z zespołem Talent Aquisition - z chęcia pokażemy Ci salę rekutacyjną. :)

Kolezanka

Skad sie biora te absurdalne opinie ??

Jestem Zwyczajnie zadowolona z pracybwctej firmie

Szymon

Jest opcja odbycia odpłatnej praktyki studenckiej bądź stażu w trakcie lub krótko po zakończeniu studiów? Firma wymaga doświadczenia, czy można np. liczyć na przyuczenie i wdrożenie?

@Szymon

Jak najbardziej :) Oferujemy płatne staże dla studentów i absolwentów. Nie wymagamy doświadczenia, celem stażu jest właśnie umożliwienie jego zdobycia :) Wymagamy natomiast znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 i dyspozycyjności przynajmniej 20h/tygodniowo oraz chęci rozwoju w danym obszarze. Zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.