Opinie o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

D.

Czy osoba w trakcie studiów ma szanse na pracę w Hitachi?

@D.

@D. Osoby w trakcie studiów zapraszamy do udziału w naszym programie płatnych staży.

Ania K.

Szukam aktualnie pracy związanej z moim wykształceniem (FiR) i językami obcymi. Pracuję aktualnie w bankowości, ale chciałabym w końcu zacząć w AP/AR. Czy można na starcie dostać w Hitachi 3.5 tys. na rękę?

Beznick

Bez problemu.

PanKracy

Można :)

Damian
@PanKracy

Wiecie może, czy poza pensją podstawową firma Hitachi Vantara oferuje może ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli motywujące premie bądź nagrody, które motywowałyby do bardziej wydajnej pracy. Dajcie znać, czy coś takiego występuje.

@Damian

Nasza firma oferuje świadczenia dodatkowe, zarówno finansowe, jak i pozapłacowe. Mamy system nagradzania naszych pracowników w oparciu o nasze główne wartości: WA, Makoto, Kaitakusha-Seishin. Każdy z nas może nominować swojego kolegę do otrzymania takiej nagrody. Również Managerowie mają możliwość nagradzania swoich pracowników za szczególne osiągnięcia.

Algi
@Ania K.

Sorry Aniu ale 5K na rękę bieze kelner na Rynku. Nie psujcie wynagrodzeń tymi wpisami, za coś trzeba spłacać kredyty !

Anka K.
@Algi

Ja znam swoje możliwości i biorąc pod uwagę fakt, ile dzisiaj zarabiam i to, że bardzo chcę zmienić pracę (i branżę) to nie wyceniam swojej pracy na 5 tys. netto.

Jakie są godziny pracy w Hitachi?

@Piotr

@Piotr W Hitachi Vantara godziny pracy są zazwyczaj elastyczne (start między 7:00 a 10:00 rano), a pracujemy najczęściej 8 godzin (30 minut przerwy jest wliczone w ten czas). O szczegółach godzin pracy na poszczególnym stanowisku informujemy juz podczas pierwszych rozmów.

Klaudiaa

Czy w Hitachi jest możliwość pracy zdalnej?

@Klaudiaa

Tak, jest możliwość pracy z domu raz w tygodniu za zgodą Managera. :)

Firma Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. szukała nowego pracownika na stanowisko EMEA Demand Center Marketing Analyst. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Witam. Trafiłem tu przypadkiem z racji szukania oferty pracy dla znajomego, ale jako były pracownik Hitachi Vantara jestem zaskoczony wieloma negatywnymi opiniami. Podzielę się więc moją opinią - może okaże się pomocna dla kogoś, kto rozważa aplikację. Przede wszystkim moi mili Państwo należy pamiętać, że w dużych firmach wszystko zależy od działu, do którego trafimy, zespołu i ludzi jacy w nim pracują a przede wszystkim od managera. W dużej firmie ktoś może być bardzo zadowolony a osoba siedząca 3 metry od niego może mieć absolutnie najgorszą opinię o swoim miejscu pracy. Regułą jest też to, że osoba niezadowolona jest znacznie bardziej skora do napisania swojej negatywnej opinii. To tyle słowem wstępu. Ja pracowałem przez rok i zmieniłem pracę tylko dlatego, że wybrałem inną ścieżkę kariery. Hitachi Vantara może pochwalić się profesjonalnym działem HR, kultura pracy jest na wysokim poziomie. Tak jestem świadomy tego, że w trakcie zamknięć kwartałów jest ciężko, ale idąc do finansów chyba ma się taką świadomość. Pracując dajmy na to w sklepie internetowym z zabawkami też wiemy, że przed świętami jest ciężko. W tej firmie są możliwość rekrutacji wewnętrznych, więc jeżeli się nam nie podoba to możemy szukać czegoś innego wewnątrz organizacji. Powszechna jest możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu. Nie ma problemu z dobrym sprzętem i nowym software. Ja firmę polecam.

Bartek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jakie stanowiska?

@Bartek

Wszystkie nasze otwarte obecnie rekrutacje można znaleźć na naszej stronie karier: https://www.hitachivantara.com/en-us/company/careers.html Zapraszamy :)

Julita

@Jacek Stres nie jest czynnikiem, który poprawia jakość naszej pracy, szkoda zatem, że według Ciebie w Hitachi Data Systems Poland jest on codziennością. Powiedz nam, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony. I co, Twoim zdaniem, mogłoby wpłynąć na realną poprawę sytuacji w tej firmie - jest to w ogóle możliwe?

Maria
@Julita

Zmiana Managementu na pewno by pomogła. Zdaję sobie sprawę że jest trend narzekania na przełożonych, ale niestety kiedy manager wymaga chorych nadgodzin a sam kończy pracę o normalnej godzinie to coś jest note tak. Ponadto insynuuje iż ludzie w zespole są mało istotni. To dość powszechne w działach OTC. W części transakcyjnej dochodzi do głosu także brak poszanowania między zespołami i pojawiają się ubliżania. Niestety kiedy firma promuje się na przyjazna to boli najbardziej. Nie polecam.

@Maria

@Maria, Dziękujemy za Twoją opinię. Zależy nam na tym, żeby tworzyć dla Was faktycznie przyjazne miejsce pracy, więc proponujemy, by w przyszłości podobne sytuacje zgłaszać działowi HR. Podejrzewamy, że Twój komentarz może wynikać z nadgodzin w Dziale OTC, z którymi mieliśmy ostatnio do czynienia w związku z wdrożeniem nowego systemu i intensywnymi zamknięciami kwartałów. Pracujemy nad tym, żeby podobne sytuacje nie powtarzały się w przyszłości. Twoje zarzuty wobec Managera brzmią dość poważnie, więc chętnie przyjrzelibyśmy się im bliżej. Warto też jednak pamiętać, że Manager również jest człowiekiem, a godzina opuszczenia biura często nie oznacza, że skończył pracę na ten dzień. Poza tym trudno odnieść się bardziej szczegółowo to postawionych przez Ciebie, bo nie wiemy o jakich konkretnie sytuacjach piszesz. Zapraszamy do rozmowy - ma tę przewagę nad komentarzem na forum, że może przyczynić się do realnej zmiany.

popatrz

Wszystkie firmy typu in-out outsourcing, nazwijcie sobie jak chcecie szukają pracowników na terenie naszego kraju bo jesteśmy TANIĄ SIŁĄ ROBOCZĄ a znamy przynajmniej po 2 języki jesteśmy b.dobrze wykształceni. Za podobne stanowisko na zachodzie płaci się przynajmniej 15000 PLN brutto. I to jest standard. nie zaniżajcie swoich oczekiwań finansowych tylko żądajcie tyle ile powinniście zarabiać. Te firmy stać na normalne płace, a na nas robią olbrzymie oszczędności.

@popatrz

@popatrz Rację trzeba przyznać Ci w tym, że większość z Nas jest bardzo dobrze wykształcona. Jak wnioskuję - Twoim głównym problemem są tu zbyt niskie zarobki, ale może Hitachi Data Systems Poland jest w stanie przyciągnąć potencjalnych kandydatów czymś innym. Oferują wam tam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Ok, skoro płacą słabo, to mam pytanie do wszystkich: a kto w tej branży płaci dobrze? Bo pracuję już w czwartej podobnej firmie i wszędzie jest średnio. Może tak po prostu wygląda praca w in albo out - sourcowanych finansach?!

popatrz

Wszędzie jest (usunięte przez administratora) Zarabiamy 4 razy mniej niż nasi odpowiednicy w krajach starej unii. Te wszystkie firmy wydumszki zwiną sie z Polski kiedy tylko nie będą mogły znaleźć personelu z swoje ujowe pnesje.

Jacek

Niestety, poziom pracy w tej firmie mocno się pogorszył. Wiele nie działających systemów, chore nadgodziny i maksimum stresu.

Julita

@Cloud Dziękuję Ci za radę, jestem tu jednak po to, by pomagać Wam w zebraniu rzetelnych informacji o pracodawcy, jakim jest Hitachi Data Systems Poland. I nie porównuję tutaj nic do niczego. Jakie stanowisko tam obejmujesz? Są skłonni do przyjmowania osób bez doświadczenia, dopiero po studiach?

Julita

@ruda W Twojej wypowiedzi można doszukać się sporej ilości ironii - nie wiem, czy jest to do końca właściwie. Skoro pracowałaś w Hitachi Data Systems Poland i zapewne posiadasz istotną wiedzę na temat tego pracodawcy, to warto byłoby, jakbyś podeszła poważnie do tej dyskusji. Jak zatem przedstawiają się warunki zatrudnienia w tej firmie? Czy trudno jest przejść rekrutację?

Cloud
@Julita

Wyslij CV i sama sprawdz. Dla jednych latwo, dla innych trudno, zalezy co ma sie do zaoferowania pracodawcy. Placa adekwatna do kompetencji. I nie porownuj Hitachi do molochow typu State Street czy IBM to zupelnie inny rodzaj firmy.

Julita

@zdziwiony Widzę, że jesteś pracownikiem w firmie Hitachi Data Systems. Jak długo i na jakim stanowisku tam pracujesz? Czy warunki zatrudnienia u tego pracodawcy są na tyle godne, żeby spróbować tam swoich sił?

Pat

Czy w firmie na prawdę nie ma podwyżek inflacyjnych co najmniej raz do roku? Czy wynagrodzenie i praca są grosze niż w innych korporacjach np. jak ktoś już wcześniej wspomniał State Street lub IBM? Chodzi o działy finansowe i księgowe.

zdziwiony
@Pat

nie ma podwyżek inflacyjnych wiec czesto ludzie czekaja więcej niz 2 lata na podwyżkę 400 zł brutto... praca na Oraclu (jakiejś prehistorycznej wersji) wiec duzo manualnego przeklejania do Excela. z IT sie nie dogadasz zeby Ci jakis raport ustawili bo brak resourców...

Julita

Od jakiegoś czasu nie wypowiadacie się na tym forum. Co słychać w Hitachi Data Systems? Jak wam się teraz pracuje? Od ostatnich opinii minęło już sporo czasu i wiele mogło się zmienić? Czy obecnie prowadzone są jakieś rekrutacje? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert w internecie, ale może wiecie coś o jakichś wakatach.

Julita

@gość to nformacja, która uzyskałeś od pracownika firmy? Kwota ta jest kwotą netto czy brutto? Dla większości pracowników to najważniejszy czynnik wpływający na decyzje o własnym zatrudnieniu.

ino

a czy oni nadal szukają gl accountantów do pracy u siebie?

gość

Jakie sa zarobki w tej firmie? Na stanowisku accountant mozna dostać 6 tys?

asdf

Rzeczywiście jest tak źle w Hitachi? Wszędzie piszą o masakrycznych nadgodzinach (interesuje mnie dział księgowości).

AFP

Witam, Mam pytanie: JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI DO HITACHI DATA POLSKA W KRAKOWIE? Nie wylewajcie proszę tu swoich żali, tylko odpiszta rzetelnie, CZEGO SIĘ NALEŻY SPODZIEWAĆ, NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ. Position: Junior Accountant. Osoba - czyli ja - z doświadczeniem we front office, ale bez doświadczenia w outsourcingu, offshore oraz procesach.

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.