Opinie o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

Typek

Joanna, HDS to insourcing, nie pracujemy dla żadnego zewnętrznego klienta.

xxx

Pracując w tej firmie pracujesz w języku angielskim (bądź innym obcym jeszcze)-polski niewiele Ci pomoże. Stąd pewnie kierują informacje zachęcające do rekrutacji do osób znających ten język...

Typ

Sam pracuję w HDS ponad 3 lata i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Atmosfera super, płacą b. dobrze, jest możliwość pracy z domu, nie ma sztywnych godzin pracy, generalnie każdemu firmę chwalę... ale nie każdemu polecam. Bo pomijając swoje bardzo pozytywne doświadczenia - Nie jestem ślepy. Wiem, że są działy gdzie jest dużo gorzej (i to nie tylko z powodu finansów) dlatego rozumiem powyższe negatywne opinie. Natomiast pisanie, żeby od firmy trzymać się z daleka to kompletna bzdura, bo większość osób, które znam (a wydaje mi się, że znam około połowę personelu) tylko potwierdzi moje słowa.

Joanna
@Typ

Mam pytanie dla jakich firm Hitachi prowadzi outsorcing?

romek

to pewnie wszystko zależy już od tego jak tam się ustali konkretnie warunki z szefostwem, a tak to nie wiadomo jak sądzę.. też powiedzcie mi konkretnie jak sprawa wygląda jeśli chodzi o wynagrodzenie, nie ma problemu z tym, że jest wypłata na kilka rat? dajcie znać jeśli wiecie coś na ten temat, oki?

Firma Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. szukała nowego pracownika na stanowisko EMEA Demand Center Marketing Analyst. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Eli

Zdecydowanie polecam. Bylam juz w 3 centrach i tutaj jest najlepiej z 3 powodow: 1. ludzie i atmosfera 2.sporo sie nauczylam, mam wiekszy zakres pracy niz w poprzednich firmach 3. mozna realizowac wlasne pomysly zeby ulepszyc / usprawnic prace. Nadgodziny sa w zamkniecia - ale w poprzednich tez tak mialam. Zeby nie miec zamkniec, trzeba sie pzeniesc np do continus improvement - ale taki dzial tez jest

asesor
@Eli

chyba mlodziutka i nierozgarnieta..poza tym wlacz sobie korekcje gramatyki w edytorze tekstu..widac kogo zatrudnili:)

Ernie

Nie polecam. Jeśli zamierzacie zmienić pracę, na pewno nie szukajcie jej w HDS. Szczególnie omijajcie 2 działy - AP i RTR (GL), chyba że lubicie bić rekordy w ilości nadgodzin!!

Marko

Nie macie co narzekac w BBH maja znacznie gorzej. Nietylko trzeba pracowac po 16H ale za o polowe mnniejsze zarobki anizeli w innych Krakowskich firmach.

ranolej

Zastanów się porządnie. Wcześniej czy później będziesz chciał nawiać. Atmosfera fatalna, non stop ciśnienie, a nadgodziny to standard, rekord to cały dzień bez snu. Kasa też nie rzuca na kolana, podobnie płacą inne firmy. Jak nie masz życia, to pracuj w Hitachi, jak masz hobby, życie prywatne, rodzinę itp, tak olej.

?

Ogólnie nie polecam, umowa na start najczęściej śmieciowa, płaca mniejsza jak w State Street czy IBM, ogólnie wyzysk po całości. Zero możliwości rozwoju, zero awansu, zero podwyżek (nie ma nawet tak zwanej inflacyjnej) a na codzien pranie mózgu po całości jak to nie jest wspaniale. Przy zamknięciu miesiąca co niektórzy bija rekordy w nie wychodzeniu z pracy - 18 H norma, a są i lepsi oczywiście głośno nikt o tym nie mówi bo jakże. Ogólna ocena mierny i tak zawyżona tylko za to ze jak już dadzą umowę o prace - oczywiście na czas określony to dostajesz medicover i multisporta i to tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.