Opinie o Termo-Fol Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Termo-Fol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Termo-Fol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termo-Fol Sp. z o.o. w Kraków

Firma Termo-Fol Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Export Manager. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Zainteresowana
@Brutus

‘ponoć’? to skąd taka informacja, jeśli można dopytać? Czy jest to ocena stricte od strony atmosfery czy również sama merytoryka w trakcie pracy się za tym kryje? Interesuje mnie przede wszystkim doświadczenie które można wyciągnąć

Witam czy opiszecie mi pracę na jako Specjalista ds. technicznych? zastanawia mnie taki przykładowy dzień. z jakimi stanowiskami / działami ma się największą styczność w trakcie pracy? widzę przypisy o cyklicznych imprezach integracyjnych

Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Widzę, że aktualnie szukają kierownika magazynu. Złożyłem CV i chętnie wybrałbym się na rozmowę kwalifikacyjną Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jakie są warunki pracy na magazynie? Czy praca jest po 8 godzin, jaka jest atmosfera na magazynie? Dlaczego poprzedni kierownik się zwolnił czy został zwolniony z jakiegoś powodu? Czy jest szansa na rozwój i awans w przyszłości? M.K.

Seweryn

Aplikowałem na to stanowisko, niestety nie zostałem wybrany. Plusem jest to że osoba rekrutującą poinformowała o tym fakcie zgodnie z ustaleniami. Wynagrodzenie wysokie lecz wymagania również, znajomość minimum dwóch języków na poziomie C1, doświadczenie na podobnym stanowisku i wiele innych...

@Seweryn

Cześć, tak dużo jest tych innych, że lepiej nie wymieniać? Ciekawi mnie czy w jakiś konstruktywny sposób jest przekazywany konkretny powód odmowy współpracy? chyba, że tylko podziękowanie udało się otrzymać?

Seweryn

Klasyczne podziękowanie za poświęcony czas, jeżeli chodzi o wymagania to w większości standardowe na tym stanowisku z uwzględnieniem odpowiedniego doświadczeniu.

Brutus Nowy wpis
@Seweryn

I oby każdemu aplikantowi tego rodzaju klasyczna odmowa się przytrafiła... tylko lepiej dla nich, ponoć szkoda czasu i nerwów na to, co sie tam dzieje ????

Zainteresowana Nowy wpis
@Brutus

Praca wykraczająca poza umówione warunki? jeśli ktoś serio tak miał to może konkretniej opisać w czym rzecz? Jeden Pan pytał kiedyś o prace na obsługę klienta mnie podobne stanowisko interesowało, lecz na obsługę już całego sklepu internetowego. Mam doświadczenie w e-commerce. Dowiem się przy tym z czego w tamtym roku wynikały widełki liczone od 4,5 do 8,4 tys i czy teraz jest więcej?

Tak zakresu obowiązków dodają a o podwyżce zapomnij bo wiecznie będzie że słabo mało i źle pracujesz... Młody wielki Prezes najmądrzejszy nie ma mądrzejszego

No ale w tej ofercie już samo to 8400 zł zastanawia. Na jakiej zasadzie się teraz tyle wyciąga? A co więcej każda robić niż w tym opisie jest zawarte? W ogóle jest ktoś jeszcze na dziale do pomocy czy to tylko jedna osoba od e-commerce?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Termo-Fol Sp. z o.o. na stanowisko Office Manager z językiem niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Hej. Widzę, że szukają teraz pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Zainteresowała mnie ta oferta, bo ostatnio 1,5 roku pracowałem w biurze właśnie w obsłudze. Napisali w ogłoszeniu, że możliwość rozwoju zawodowego. Na kogo można awansować z czasem?

@Marcin

Na nikogo, na podwyżkę tez nie można liczyć. Możesz za to liczyć za pracę wykraczającą poza umówione warunki oraz łamiące regulamin kodeksu pracy.

KH

Dobre warunki pracy ustalane indywidualnie z pracodawcą w komfortowym biurze. Jeżeli szukasz pracy w szybko rozwijającej się firmie i jesteś samodzielnym i dobrze zorganizowanym pracownikiem to szybko zostaniesz doceniony.

Halina
@KH

Można spytać na jakie warunki mogą się nastawiać w takim razie osoby bez doświadczenia skoro o tej samodzielności tu mowa? Ktoś pisał wcześniej o braku szkoleń, to jak się wdrożyć do pracy? jak pierwsze dni wyglądają i jak traktują tu osoby nowe?

Bożena
@KH

Konfortowe biuro czyli każdy pracownik ma swój pokój czy jednak robi się na open space? Jak to wygląda?

Mariusz S

Kupowałem na stronie sklepu folię i matę oraz kilka akcesoriów. pomyliłem się w zamówieniu i przez pół dnia próbowałem dodzwonić się na infolinie, jednak nikt nie raczył odebrać telefonu. Na szczęście zadzwoniła do mnie osoba z magazynu i pomogła mi naprawić mój błąd w zamówieniu. Także mam mieszane uczucia co do zamawiania przez sklep. Jestem zadowolony z produktów, z jakości materiałów i sposobu zapakowania. Później jeszcze domawiałem jedną rzecz, zadzwoniłem na magazyn i pan z którym rozmawiałem pomógł mi w odpowiednim dobraniu ilości płyt.

Anżej

Jaka praca taka płaca a płaca dość gówniana. Każde wyjście na przerwe odbijane z czasu pracy, brak możliwości pracy zdalnej mimo braku kontaktu bezpośredniego z klientem. Darmowe nadgodziny na poprawianie pomyłek, brak porządnego przeszkolenia, a zasadniczo to brak jakiegokolwiek przeszkolenia. Pozytywy zaczynają się na nowym biurze i na tym się kończą. Wymagania kosmiczne za takie pieniądze, zatrudnianie po znajomości bez kompetencji, wykonywanie pracy za innych "bo tak". Szczerze nie polecam.

Ewelina
@Anżej

Skoro zarobki tak Ci nie pasują to może jest możliwość uzyskania jakiejś podwyżki? Jak pracodawca reaguje na takie prośby? No i mam nadzieję że jest trochę wiecej niż najniższa krajowa u was?

KS
@Anżej

Panie Bartłomieju, niestety w naszej firmie nie umożliwiamy spędzania czasu na godzinnych przerwach w czasie pracy, nie tolerujemy codziennych spóźnień jak również oczekujemy rzetelnie wykonywanej pracy. W Pana przypadku umowa nie została przedłużona ze względu na notoryczne spóźnienia oraz poważne błędy który naraziły firmę na straty finansowe. Rozumiemy Pana rozczarowanie i życzymy powodzenia w innej pracy.

BB

Beznadziejna firma głownie przez zachowania pracodawcy - włascicieli termofol. Na porzadku dziennym wyzwiska i pretensje o wszystko. Zwlaszcza ten mlodszy z włascicieli upierdliwy zajadły, nieszanujący pracownika, myślacy ze wszystko mu sie należy. Czepiający sie każdej drobnostki, nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Szybko zrozumiesz, że to pomyłka. Atmosfera jak na budowie albo w jakiejs spelunie. Na szczęście pracy teraz jest pod dostatkiem i szybko znalazłem o niebo lepszą.

Halina
@BB

No jakoś słabo te warunki widzę, że tutaj ująłeś... Ciekawa jestem o jakie drobnostki tak naprawdę Ci chodzi z tym całym czepianiem się. Chodzi po prostu o zwrócenie uwagi na jakieś błędy? Jakie przy pracy tu mogą występować? :/

DZ

Firma jak i współpracownicy są bardzo w porządku. Pracuje w firmie przeszło rok. Po okresie próbnym, zgodnie z rozmową kwalifikacyjna zaproponowano mi UoP. Pracuje na stanowisku handlowca B2B szybko zostałem wdrożony i przeszkolony. Firma zapewnia pełne wyposażenie, telefon, laptop służbowy, samochód i kartę paliwową, jak również własne oprogramowanie ułatwiające pracę. Pensja zawsze jest na czas a jej wysokość zależy wyłącznie od mojej sprzedaży - bez maksymalnych zarobków. Podlegam dyrektorowi handlowemu który zawsze pomaga w ciężkich sytuacjach oraz uczestniczy w spotkaniach z ważnymi klientami. Jeżeli chodzi o komfort pracy to nie mam zastrzeżeń. Każdemu zainteresowanemu polecam skorzystanie z możliwości uczestniczenia w rozmowie kwalifikacyjnej, zapewniam że przedstawione warunki na pewno zostaną spełnione z naddatkiem :) Śmiem twierdzić że negatywne komentarze to dzieło zemsty lub konkurencji.

@DZ

Wybacz mordko, ale negatywne komentarze nie biorą się z powietrza. Ja sam dodałem jeden komentarz a jestem byłym pracownikiem. Termował nie potrzebuje negatywnych komentarzy konkurencji, bo od dłuższego czasu został wygryziony przez konkurencję.

@Ha!

Mój komentarz to wyłącznie moja opinia, osoby aktualnie pracującej mającej 15 letnie doświadczenie w pracy handlowca w różnych firmach. Tekst o wygryzieniu przez konkurencję to niezła bajka, podczas mojej pracy zatrudnienie zostało zwiększone o 11 stanowisk, rozpoczęto budowę hali produkcyjno magazynowej jak również kupiono biuro w nowo budowanym biurowcu. Nie mówiąc o marketingu, Reklamy w TV, sponsoring różnych imprez, sylwestra itd... Kolego czytając tekst nawet nie wiem o czym piszesz :-) Dla Twojej informacji nasz zespół w Krakowie to grupa ponad 30 osób.

Jk

Sam sobie je piszesz ?

Czesław
@Jk

Czemu tak podejrzewasz? Z czym się tu nie zgadzasz?

Tom

Widać wiele negatywnych komentarzy ze strony ewidentnie sfrustrowanych byłych pracowników. Firma mocno się rozwija i zdecydowanie stawia na samodzielnie działających w swoim obszarze pracowników. Sporo pracy, na różnych polach, ale daje to tylko wiele możliwości do wykazania się i rozwoju. Po roku pracy stwierdzam, że robiąc swoje można liczyć na dużą elastyczność i odpowiednie wynagrodzenie.

Dominika
@Tom

Taki bardzo ogólny ten Twój komentarz... z poniższych można się więcej dowiedzieć. Powiedz w takim razie na co można liczyć po roku pracy? O jakim wynagrodzeniu piszesz?

Tom
@Dominika

Wynagrodzenie jak w każdej firmie zależy od zajmowanego stanowiska i doświadczenia. W moim przypadku na rozmowie kwalifikacyjnej sam przedstawiłem oczekiwania które zostały spełnione a po roku dostałem 10% podwyżkę.

@Ola
@Tom

Czy jest możliwość pracy zdalnej?Od jakiej granicy zaczynają się zarobki? Pozdrawiam

Dariusz
@@Ola

Wynagrodzenia zaczynają się od 4200brutto na najniższym szczeblu. W zależności od zajmowanego stanowiska i stażu pracy istnieje możliwość pracy zdalnej.

@Dariusz

Skąd wiesz?

Kris

Firma jest naprawdę w porządku. Jest na pewno sporo tematów do ogarnięcia ale atmosfera pracy jest dobra, bez spinania się, że trzeba coś zrobić po godzinach. Choć jesteśmy niewielkim zespołem, to myślę, że właśnie nasze podejście do pracy sprawia, że nieustanie rozwijamy kolejne projekty i poszukujemy nowych rozwiązań. Staramy się czerpać z naszych różnych doświadczeń. Wielu pracowników to specjaliści w swojej branży. I dlatego mamy duży stopień niezależności w tym co robimy. Część z nas pracuje zdalnie, część w biurze, mamy też autoryzowanych przedstawicieli w całej Polsce i za granicą. Negatywne komentarze pojawiły się gdy kilku byłych pracowników przeszła do konkurencji.

WZ
@Kris

A dlaczego pracownicy przeszli do konkurencji skoro tutaj jest tak super?

Kris
@WZ

Trzeba ich o to zapytać. Każdy ma jakiś powód – nie zawsze związany z daną firmą. Są osoby, którym się nie chce pracować bez względu na to do jakiej trafią firmy. Innym może nie odpowiadać specyfika danej branży, są osoby, które się po prostu nie sprawdziły i miały słabe efekty jako handlowcy. W tym przypadku to było najważniejsze kryterium. Brak wymiernych efektów pracy 2 pracowników

Jezus

Opiszę wam po krótce moje przemyślenia na temat pracy w Termofolu: 1. Młody prezes, zięć starego prezesa. Jeden komuch drugi jego uczeń. Nie myśl że u nich zarobisz godziwie. 2. Kobieta na Recepcji, Prawa ręka prezesów (Brak powiązania rodzinnego, wielka potrzeba dociągnięcia do emerytury) Nie licz na komfort pracy w tym miejscu 3. Brak wiedzy i umiejętności. Nie licz, że czegoś się czegoś dowiesz ponieważ założyciele sami nic nie wiedzą Wnioski: Tylko nieświadomy człowiek przyjmie ofertę pracy w tej firmie a masochista w niej zostanie, następnie będzie pracował za grosze z wizją wysokiego stanowiska i extra wynagrodzenia. Współpracownica zrobi wszystko aby na Ciebie Donieść by utrudnić Ci życie i wjechać na białym Koniu. Po czasie zauważysz co ty tu robisz lecz będzie za późno. Pozostaniesz obdarty z godności i poczujesz pogardę. Zastanowisz się gdzie jest twoja obiecana pensja oraz potężna Premia? Uświadomisz sobie to gdy wyjrzysz za okno i ujrzysz wozy komucha i jego ucznia. P.S pozostałe opinie w 100% prawdziwe. Klientów Bogdanów to tam na pęczki.

@Jezus

Kobieta na recepcji w wieku około 50 lat z chęcią "dociągniecia" do emerytury ?:-) Firma zatrudnia około 30 osób, sam jestem jedną z nich. Od momentu zatrudnienia została zwolniona jedna osoba na podstawie poważnych zaniedbań a zatrudnienie jest systematycznie zwiększanie i nie występuje rotacja na stanowiskach. Po swoim doświadczeniu stwierdzam że negatywne komentarze są napisane przez jednego "Jezus"ka który prawdopodobnie jest bardzo rozżalony z powodu zakończenia współpracy z firmą.

@DZ

Z tym, że nie występuje rotacja na stanowiskach, to bym uważał, bo sam jestem osobą która opuściła ten termował - nie ważne czy to z powodu szefostwa czy z moich osobistych względów. To jest mało ważne w tym momencie. Jezus ma 100% racji jak i inne komentarze. Każda szanująca się firma która dba o pracowników nawet nie posiada takich opinii na takich portalach jak ten. Przykładowo ja pracuje w takiej firmie. Jest na rynku od lat 90tych i zero negatywnych komentarzy, bo dbają o pracowników. Znasz takie słowo? DBAJĄ a nie cwaniakują.

@Jezus

100% racji. Kobieta na recepcji potrafiła tylko wybielać się kosztem innych.(usunięte przez administratora)

termował

Byłem w tej firmie na rozmowie lecz podane stawki nie zachęcają. Miałem również wrażenie że osoba rekrutująca nie do końca jest kompetentna co dało mi do myślenia. Dodatkiem był fakt że chyba prezes Pan Wiesław okazał się byłym znajomym mojego ojca za czasów pracy w straży pożarnej. Czytając opinie jestem w stanie w nie uwierzyć że tak się tu dzieje. Świat jest mały . Z plusów to klimatyzowane biuro i nic po za tym. nie traćcie czasu na termował. Pozdrowienia z limanowej :)

Bogdan Łenczyński

Wykonana instalacja sprawuje się prawidłowo ( 1 ro eksploatacji). Kontakt i uzgodnienia z wykonawcą do czasu wykonania prac nie nastręczał problemów. Natomiast niesmak i niezadowolenie budzi dalszy dodatkowy etap ; to znaczy wykonawca nie dotrzymuje ustnych zobowiązań dotyczących powiększenia zakresu prac ( mimo kilkukrotnych uzgodnień terminów i zakresu robót dotyczących rozbudowy instalacji.), kontakt staje się bardzo utrudniony, a praktycznie niemożliwy - brak odpowiedzi.. Z tego powodu występuje uzasadniona obawa co do gwarancji na wykonane prace i zastosowane materiały. Dlatego moja opinia - oparta na moich doświadczeniach - jest negatywna i odradzam państwu korzystanie z usług tej firmy, ponieważ jak dowodzi praktyka nie jest to firma poważna.

Hej sokoły
@Bogdan Łenczyński

Firma KRZOK :D

Hmm

Firma sama w sobie byłaby w porządku gdyby nie dyrekcja składająca się z dwóch cwaniaczków. Minusem też może być babeczka w recepcji która robi każdemu koło (usunięte przez administratora) żeby tylko ona była postawiona w dobrym świetle wobec dyrekcji. W korpo to się nazywa szczur korporacyjny. Firma fajna, ale tylko z nazwy i logotypu.

C' nie?

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Dałem się nabrać na kłamstwa oraz obiecanki szefostwa podczas rozmowy kwalifikacyjnej i żałuję każdego dnia w tej firmie. Dla niej zostawiłem dwa razy lepiej płatną pracę w kilkukrotnie większej firmie. To był ogromny błąd. Tutaj nie osiągniesz dosłownie nic, bo firma ma w (usunięte przez administratora) Twoją chęć rozwoju. Nawet wypłat na czas nie potrafią robić janusze byznesu. Jeżeli komuś przyjdzie do głowy myśl by w tu pracować, to radzę zastanowić się kilka razy. Sama rotacja pracowników wiele świadczy o tej pseudo-firmie dlatego ja sobie oszczędzę dalszy komentarz, bo i tak żeby coś więcej skomentować, to musiałbym się zniżyć do poziomu szefostwa tej pseudo-firmy a to nie lada wyczyn. Buziaczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Termo-Fol Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Termo-Fol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Termo-Fol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termo-Fol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Termo-Fol Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Józefa Dietla 50 lok. 12
    31-039 Kraków