Opinie o Temis Polska Sp. z o.o. w Balice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Temis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Temis Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Temis Polska Sp. z o.o. w Balice

Gosia Nowy wpis

Witam czy mogłabym dostać maila bo chciałabym wysłać swoje cv ?

Czy pracownicy Temis Polska Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Polak Nowy wpis

Czy Waszym zdaniem to dobrze że kierownik sobie ubzdyrał że zatrudnia Ukraińców ?

Damian Nowy wpis

Czy w tej firmie wraz ze stażem pracy istnieją podwyżki ? Ceny rosną, a wynagrodzenie nie ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Temis Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Barbara

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w Temisie jako Magazynier? Czy wysokość pensji jest uzależniona od posiadanego doświadczenia?

Marvel77

Praca w Temis ogólnie na plus, ludzie bardzo w porządku, przyjazna atmosfera, zielona podłoga jest niczym trawa w pierwsze dni wiosny. Niestety nie jest jednak ciepło jeśli myślicie już o wiosennych klimatach. Co roku (usunięte przez administratora) się ludzi ze ogrzewanie zostanie naprawione więc często pracuje się przy 15 stopniach co przy pracy siedzącej jest trudne. Były dni że cały trząsłem się z zimną.

Aktualnie pracujący
@Marvel77

Marvel77 prawdę pisze - wiem, bo aktualnie w TEMIS pracuję. z tymi 15 stopniami jednak trochę przesadzasz - prawda że 1-2 razy w zimie CO ROKU pada ogrzewanie, ale aż tak zimno nie jest i po 1-2 dniach naprawiają. Ale że CO ROKU - to śmieszni są nasi zarządzający że nie potrafią se z tym poradzić raz na zawsze. Na co dzień jest milutko i cieplutko. Jakby tylko więcej płacili...

Łukasz

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca na stanowisku magazynier, ile można zarobić jaka jest stawka, i jaka atmosfera.

xxxy
@Łukasz

Nie ma takiego stanowiska pracy w tej firmie.

Stan

A może to niewłaściwie wybrana praca bo firma jest dobrze oceniana.

za pracą raczej wszedzie ale Temis to zdaleka mozna by napisać dużo złych słow ale mozna to podsumować lepiej się z temisem z gubic niz znaleść

Czy Temis Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

X

7:30-15:30

Alex

Polecacie prace w Temis? Jaka jest atmosfera? Są nadgodziny? Pracują tam młodzi ludzie? Polecacie?

Izydor

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie? Słysząłem, że coś może??

Ciekawski

Witam, czy pracuje w tej firmie dużo kobiet i czy są ładne? Pozdrawiam :)

Samanta :)

Jak to teraz wygląda... No ja poczytałam sobie Wasze poniższe opinie i potwierdzam tendencję że było średnio, jest lepiej, a gdyby nie niskie zarobki - to bym powiedziała że jest bardzo dobrze. Jakieś tam podwyżki były, ale wszyscy mieli nadzieje na większe. Sprawę niby ratują premie, ale tu też jest dziwnie . Żeby dostać więcej niż parę stów - to trzeba mieć fuksa, chyba rozdzielają losowo. A jak idziesz na L4 to zapomnij o temacie. Najfajniejsza jest atmosfera na hali oraz fakt że w biurze pracują ludzie a nie ludziska.

vc

jakies opinie jak to teraz wyglada?

Inka

Witajcie, macie może numer telefonu lub adres mailowy do zakładu?

Aldona
@Inka

Numer jest gdzieś w panoramie firm. Ale jak dzwoniłam to pewien miły jegomość powiedział że niestety nie mogą udzielać żadnych informacji telefonicznie, proszą o podsyłanie CV i podkreślał że KAŻDE CV dokładnie analizują. I w sumie to się u mnie sprawdziło, niestety pracy nie dostałam, ale muszę przyznać mimo to że rozmowa była miła, rzeczowa, i bezstresowa.

Inka
@Aldona

dzięki za odp. hmm właśnie nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu do nich ...:/

To zależy od umiejętności i wielu innych warunków. Na forum nikt nie poda konkretnych zarobków.

Goga
@Adam

Dzieki za odpowiedz

Szymon
@Adam

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma TEMIS POLSKA oferuje zatrudnionym pracownikom ewentualne świadczenia dodatkowe? Zatrudniony pracownik może liczyć na prywatną opiekę medyczną bądź kartę multisport? Jeżeli możesz, to zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda. Dotychczas nie pojawiły się żadne informacje na ten temat, a warto je w końcu poruszyć na forum.

Goga

Witam.Mam pytanie czy warto się starać tam o pracę.Potrzebuje szybkiej odpowiedzi.Ile się dostaje na rękę?

Zbigniew

@Sprawiedliwy, domyślam się, że pracujesz w TEMIS POLSKA? Czy zechciałbyś napisać jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Jaką umowę dostaje nowo zatrudniony pracownik? Można liczyć na benefity? Zachęcam Cię do napisania swojej opinii o pracy w tej firmie.

Sprawiedliwy

@Pracownik A na jakim stanowisku pracujesz ? , podwyżka o 20 procent to pewnie Pani asystentka kierownika, wobec innych kierownik już nie jest taki hojny.

Zostaw merytoryczną opinię o Temis Polska Sp. z o.o. - Balice

• Jak się pracuje w Temis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Temis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Temis Polska Sp. z o.o.?

Temis Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Przemysłowa 25
    32-083 Balice