Opinie o Dynniq Poland Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dynniq Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dynniq Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynniq Poland Sp. z o.o. w Modlniczka

Jarosław Studziński Nowy wpis

U nas nie ma takiego pojęcia jak inflacja(usunięte przez administratora)

Michał Gładysz Nowy wpis
@Jarosław Studziński

jarek zawsze mówi prawdę

nowa Kia Ceed to nie problem, Nowy wpis
@Jarosław Studziński

ja mam pomarańczową, i byłem na wakacjach

Grzegorz

Bardzo dużo można się nauczyć, co jest fajne-ekipa międzynarodowa, kontakt z całym światem od Californi po Chiny, standardy pracy co za tym idzie najwyższe - Holenderski porządek jeśli wiecie o czym mowa. Po jakimś czasie bez trudu łatwo się odnaleźć dzięki temu wszędzie - dużo się nauczyłem. Atmosfera naprawdę w porządku przenosi się na życie prywatne, i potem procentuje. Polecam.

Bożena
@Grzegorz

Dziękuję, że piszesz o swoich doświadczeniach z Dynniq. Zastanawia mnie ów "holenderski porządek". To dobrze, czy źle i co to znaczy dla zatrudnionych? Rozwinąłbyś temat?

Grzegorz
@Bożena

@Bożena mówią że Holendrzy mają lepszy porządek niż Niemcy i coś w tym jest. Ale jeśli chodzi o standardy, procesy, procedury, przebiegają one w sposób jaki można oczekiwać od standardów organizacyjnych w wysokich rejonach. A jeśli chodzi o ludzi, wszyscy są różni, każdy jest specyficzny, tutaj musisz pobrać dane wprost ze społeczeństwa, organizacją nim jest, jedni po prostu spełniają cywilizowane standardy inni mniej, lub stwarzają pozory że je spełniają.

Czesław Nowy wpis
@Grzegorz

To dobrze, że jest taki specyficzny porządek, bo przecież to pomaga w organizacji pracy. Napisz, czy wystarczy, że zna się dobrze angielski, czy trzeba też mówić komunikatywnie po holendersku. Ten język jest też wymagany?

Ryszard

Taki jakoś cicho zrobiło się na forum? Mam zamiar aplikować i liczyłem, że dowiem się więcej szczegółów jak przeprowadzana jest rekrutacja?

Koneser HR
@Ryszard

Jest kilka etapów, w zależności od proponowanego stanowiska czasem w j. angielskim. kiedy są to tzw. stanowiska kluczowe angażowany jest personel z centrali w NL. przechodzą tylko najlepsi.

Iza
@Koneser HR

Czym w takim razie warto się wyróżniać na tle kandydatów aby móc liczyć na pomyślne przejście rekrutacji w Dynniq? Poszczególne etapy są trudne? Jak przebiegają?

Firma ma duże doświadczenie bo działa od 2004 roku. Bardzo dobrze oceniana na Facebooku, polecam.

Aplikowałeś do firmy Dynniq Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Dynniq Poland Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Dynniq Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynniq Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynniq Poland Sp. z o.o.?

Dynniq Poland Sp. z o.o.
  • Ekranowa 6