Opinie o Noble Bank w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Noble Bank. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Noble Bank na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Bank w Warszawa

Ash

Regionalnych jest tam trzech i wszyscy pracują w Noblu od założenia banku. Dyrektorzy oddziałów podobnie. Najwyższe stanowisko na jakie można wejść z zewnątrz, to Senior Private Banker. Biorąc pod uwagę, że dobry SPB zarabia w Noblu więcej od większości członków zarządów innych banków, to naprawdę mało komu nie opłaca się tam pracować.

ciekawa

to w koncu jak sie pracuje w tym banku? czy d.g. jest wymagana w kazdym przypadku? jak wyglada sciezka kariery i plany miesieczne/kwartalne?

gość

czy w noble pracownicy mają jakąs podstawe?

a ja chciałabym pracować w noblu na stanowisku as. kredytowego tylko mam jeden problem ponieważ nikt nie czyta cv :(. Wcześniej pracowałam w OF mam doświadczenie w tej branży myślicie że moge zanieść cv bezpośrednio do oddziału?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Noble Bank? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Marco

Tylko bankierzy w noblu mają dobrą kasę reszta (asystenci.specjaliści) kończą na podstawie (2500 brutto) plus niewielkie premie. Premie byłby większe gdyby nie to że 3/4 oddaje się bankierowi. System jest mega demotywujący dla ludzi którzy chcą pozyskiwać własnych klientów i budować własną bazę, bo 3/4 zarobionej premii oddają dla bankiera dosłownie za nic. Najgorsze stanowisko to junior bankier( duże plany, 1/4 etatu, zero dodatków i też większość oddaje bankierowi). Działalność gosp. na każdym stanowisku obowiązkowa. Jeśli nie będziecie private bankierami to w wielu innych bankach zarobicie z premiami więcej.

Doradca

Jeżeli chodzi o plany sprzedażowe to napoczątku jest luz ale po kilku miesiącach nie jest już tak kolorowo. Na jednych produktach dają bardzo fajne stawki na innych słabe. Zarobki nie są złe i można naprawde dobrze zarabiać jak sie umie kombinować. Oczywiscie obiecują zarobki na poziomie 20 - 40k. Realnie ok 2k można wyciągnąć ale jak nie wyrobisz odpowiedniej liczby ponktów przychodowych to zostaje jedynie podstawa 100zł. Jeżeli chodzi o organizację, procedury, kontrolę procesów to jeszcze nie spotkałem się z takim haosem. Nikt nic nie wie, rażąca niekompetencja pracowników etatowych, spychologia na każdym kroku. Ogarnięcie dla klienta, wydawałoby się prostej sprawy, powoduje kilkudniową wymianę maili z kilkoma osobami, które odsyłają Cie wiecznie do kogoś innego. Brak jasno określonych zasad. Wsród doradców walka o klienta, niejednokrotnie perfidne podkradanie klientów. Bardzo nieprzyjazne i męczące środowisko pracy. Osoby, które lubią jasno określone reguły i komfort w miejscu pracy powinny olać tą firmę. Ciekawe czy pozostałe biznesy Pana[usunięte przez moderatora] są równie beznadziejnie zarządzane?

A jak wyglądają plany sprzedażowe? Jakie są to kwoty? i czy możliwe do uzyskania. Na sprzedaż jakich produktów stawiają większy nacisk.

\\\\\\\"Asystent\\\\\\\" widac cienki bolek z ciebie gdy zadowalaja cie te 2-4 tysiace. Tyle wyciagniesz w Mc Donald...Zmien prace lub zawod.

iron-eddie

Właśnie aplikuje na stanowisko asystenckie:) też będę miał cząstkę etatu, powiedz mi po ile godzin pracujesz? Jak wyglądało z kasą na początku? Czy zacząłeś dopiero zarabiać po paru miesiącach?

Asystent :)

Generalnie dostajesz cząstkę etatu i pracujesz jako pomoc swojego bankiera. U mnie nie muszę specjalnie ganiać za klientami, (jak już to z własnej chęci) i "żyję" z tego co odpali mi bankier. Mam ok. 100zł "podstawy" ale ze wszystkim wychodzę 2000-4000zł na rękę. Mi się podoba :)

maja

czy ktos może orientuje sie jakie zarobki sa w noble na stanosisku asystenckim?? jakie kwoty wchodzą w grę??

zdziwienie

czytam i nie daje wiary jacy nieudacznicy pisza na tym forum :) zarobki w noble bank startuja od 20-30 k i to u doradcy sredniej klasy

małpiszon

Pensja w jednym z działów jest mizernie niska. Wyliczają z każdej złotówki i każdej minutki. Totalny chaos i brak procedur. Od współpracowników słyszę, że nie włożyliby tu złamanego grosza. Od miesięcy szukam jakiejś pracy w zamian, ale jest ciężko. Muszę tu strasznie cierpieć. Bank z ogromnym potencjałem, ale kadra do bani. Totalna porażka. Nic tak nie meczy jak praca w tym banku.

gosia

Zgadzam sie z opiniami negatywnymi. Pracowałam tam ponad rok ostatnio udało mi sie na całe szczeście odejść. Noble bank to totalna klapa i porażka. Ludzie na stanowiskach kierowniczych zazwyczaj są najwiekszymi [usunięte przez moderatora] i obibokami a jedyne czym sie zasluzyli to tym ze dluzej pracuja w tej beznadziejnej firmie. jest to ostatnie miejsce jakie polecam, atmosfera-hmmm porazka kierownicy smigaja tylko na kawki a reszte wyliczaja z kazdej minuty. BEZNADZIEJA!!! co do wiedzy doradcow przemilcze... sa jeszcze gorski

anonim - 2009-01-26 15:49:50 sami oceńcie jak [usunięte przez moderatora] z skończył ogólniak i na finasach sie nie zna Jeżeli uważasz ze któryś z doradców NB posiada słabą wiedzę o finansach zapraszam do jednego z oddziałów...czekam na twoje wrażenia

NB

Jeżeli chodzi o Noble bank to płacą bardzo dobrze i tyle samo wymagają..a jeżeli chodzi o pracę w Noble banku to nikogo z zewnątrz nie biorą trzeba sobie zasłużyć bardzo dużą wiedzą oraz doświadczeniem w OF żeby trafić do NB

Kasia Wo

A ja pracuję tam od dawna i mam zupełnie odmienne zdanie o Noble. Fajna atmosfera i możliwości rozwoju. jeśli oczywiście ktoś chce się uczyć. stosunkowo nie długo istnieją na rynku więc odczucie jakie miałaś może wynikać z tego że wiele działów dopiero dociera swój plan działania. Pozdro

Pracuje u nich od niedawna i jestem pod wrazeniem tego co sie tutaj dzieje, haos, niezorganizowanie to malo powiedziane...

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Bank - Warszawa

• Jak się pracuje w Noble Bank?

Zobacz opinie na temat firmy Noble Bank tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Noble Bank