Heritage Real Estate

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Heritage Real Estate

Profesjonalista

Pamiętajcie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A ta firma naprawdę daje możliwości pracy w dobrej atmosferze, z solidną podstawą i procentowo atrakcyjnymi prowizjami.... pod warunkiem, ze się pracuje a nie "dłubie w nosie"!

DK

Członków zarządu znam nie od dziś. Są to ludzie kompetentni, z ogromną wiedzą i daleko idącymi planami, które są realizowane krok po kroku. Co może potwierdzić rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim i zakup kolejnych gruntów pod budowę. Poza tym wynagrodzenia są zawsze na czas- uważam, że to priorytet zarządu. I nie ma co ukrywać- wysokość wynagrodzeń jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Potwierdzam, że jest to miejsce dla ludzi ambitnych, którzy mierzą wysoko i chcą inwestować w swój rozwój, a nie jak typowy "Janusz" czy "Grażyna" oczekuje dużego wynagrodzenie, ale od siebie nie daje nic i wylewa swoje gorzkie żale i smutki na forum jako "anonim", bo tak najłatwiej.

WM

Pracuję tu od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Najbardziej podoba mi się uczciwe podejście do pracowników i klientów co w tym czasach wyróżnia HRE na tle konkurencji. Przyznam, że dziwi mnie te kilka negatywnych opinii, które tu się znajdują. Zapewne znam każdą z osób stojących za komentarzami i jedyne co mogę powiedzieć to, że jak ktoś przychodzi do pracy za fajną kasę, a następnie przez kilka miesięcy absolutnie nic nie robi, to niech przynajmniej z honorem przyjmie zwolnienie i nie wypisuje tu kłamstw, które obrażają również mnie

Ekspert

Od kilku miesięcy jestem w strukturach firmy. Przyznam szczerze z pewną dozą niepewności podejmowałam pracę. A już wiem , że to była świetna decyzja. Biznesowe i świadome podejmowanie decyzji biznesowych, konkretny plan i realizacja celów z ramienia osób Zarządzających. Pensje na czas, szanowana samodzielność i elastyczność pracy , oraz wzajemne zaufanie! Moje sugestie dla Heritage Real Estate: Tak trzymać! Lubię atmosferę w Heritage Real Estate za: Każde polecenie czy decyzja jest argumentowana.

Specjalista

Firma ma w zwyczaju zwalnianie pracowników "znienacka", bez względu na formę umowy. Odradzam wszystkim, którzy nie chcą się obawiać ostatniego dnia miesiąca.

Nowy wpis

@Specjalista

Szanowna/y Pani/Panie, Ciężko nam odnieść się do anonimowego komentarza, jednak zapewniamy, że każdego pracownika w Heritage Real Estate traktujemy z najwyższym szacunkiem. Wszyscy znają warunki zatrudnienia, do których zachowania jesteśmy zobligowani prawnie. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek wątpliwości bądź obiekcje co do działań naszej firmy, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową celem wyjaśnienia wszelkich nieporozumień. Pozdrawiamy, Heritage Real Estate.

Adam Migdal
Kandydat

Radzę uważać. Firma pozyskuje kapitał dzięki sprzedaży udziałów inwestorom. Kapitał inwestuje w nieruchomości na które szuka kolejnych inwestorów. Z tego co wiem lokalizacje są sprzedawane w cenach wyższych niż rynkowe, a część z nich ma opóźnienia. Patrząc na lokalizacje ich biur myślę, że mają duże koszty stałe w sporej części pokrywane z udziałów które przecież kiedyś trzeba spłacić. Zysk nie warty ryzyka.

Nowy wpis

@Adam Migdal

Szanowny Panie, Pragniemy zapewnić, że w Heritage Real Estate dbamy o transparentność naszych inwestycji oraz ich planowy przebieg. Na chwilę obecną realizujemy 26sty projekt w formule udziałowej Equity, 6 z nich zostało już zamkniętych i rozliczonych. Dane te świadczą jednoznacznie o skuteczności naszych działań. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące naszej działalności, zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową, postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Zapraszamy również na stronę relacje inwestorskie, gdzie znajdzie Pan aktualizowane kwartalnie postępy z budów: https://heritagere.pl/relacje-inwestorskie/ Pozdrawiamy, Heritage Real Estate.

Prawda jest jedna

Czy ktoś ma opinię o pracodawcy ze strony inwestorów nie kończących się zakładanych nowych spółek i klientów którzy kupili i odebrali wybudowane mieszkania ?

@Prawda jest jedna

Witam, podkreślę to ponownie ten portal służy do wyrażania swojego zdania przez pracowników na temat pracodawcy, a nie do wyrażania opinii przez inwestorów czy klientów firmy, jeśli ma Pan jakieś szczegółowe pytania dotyczące naszej działalności serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pana pytania. Pozdrawiam, Zespół HRE

Prawda jest jedna
@Heritage Real Estate

Dlatego zanim będę pracownikiem szukam opinii o tym pracodawcy od klientów, bo te są wyznacznikiem co może mnie spotkać w tej firmie gdyż wielu pracowników powiązanych osobiście z zarządem będzie firmę zachwalać tak jak ma to miejsce w partii rządzącej ich posłowie chwalą, a społeczeństwo jest niezadowolone delikatnie mówiąc.

Misiek
@Prawda jest jedna

Czy nawet w takim miejscu polityka musi pojawić się? Czy nie czas na leczenie?

Client Nowy wpis
@Heritage Real Estate

Przecież na portalu może również wypowiadać się klient. Nie rozumiem, czemu powtarzają Państwo w kółko ten sam post. Słabo na tym wypadacie.

Zniesmaczony

Firma to zlepek spadów, którzy nie dostosowali się do zmian na rynk. Niezależny holding finansowy bez pieniędzy. Jak nie wierzycie to sprawdźcie wyniki. Zarobi prezes i kilku gości, których klienci na oczy nie widzieli, reszta będzie miała problemy.

@Zniesmaczony

Witam, Dziękujemy za chęć przesłania komentarza, jednakże portal ten, poświęcony jest opiniom na temat tego, jak się pracuje w Heritage Real Estate, a niestety Pana komentarz nie jest merytoryczny i nie odnosi się do oceny środowiska pracy w Naszej firmie. Pozdrawiam, Zespół HRE

Wtf
@Heritage Real Estate

Nie macie racji, komentarz zniesmaczonego jest bardzo istotny, jeśli ktoś myśli o rozpoczęciu współpracy z HRE - pokazuje z jakimi ludźmi trzeba będzie współpracować. Do tego warto dodać fakt żenujacej promocji biznesu w czasie epidemii i nieustanne artykuły jak to nic się nie zmieni w branży... Mam nadzieje, ze opinie czytają rozsądni ludzie i umieją ocenić jakoś pracy i współpracy w tej firmie.

@Heritage Real Estate

Pracuje się jak w każdej firmie nastawionej na sprzedaż, a więc jest się tak dobrym jak ostatni miesiąc. Wyjątkiem niechlubnym jest to, że wypowiedzenie można dostać bez uprzedniego kontaktu; wieczorem byłeś pracownikiem, a rano nie masz już dostępu do laptopa, bo zmieniono zdalnie hasło i nara. Telefonów od tego momentu nikt już nie odbiera, na mailu zostają niedokończone konwersacje z klientami itp. Robienie z siebie, pracownika i klienta idiotów. Potraktowano tak co najmniej kilka osób. Na temat działalności HRE; najważniejsze, że firma nie robi core biznesu - nie została oddana żadna inwestycja na którą zebrano pieniądze. Wszystko oparte jest na marketingu, z którego śmieją się już na każdym portalu branżowym, że HRE wykupiło abonament na publikowanie ich tekstów zachwalających mieszkaniówkę. Niestety w parze z marketingiem nie idą działania. To nie jest miejsce w którym można wyjść na wyższy poziom, bo ludzi którzy by go reprezentowali (z małymi wyjątkami) po prostu tu nie ma. Ogólnie to nie jest miejsce w którym stawia się na jakość, tylko ilość, mimo że nikt się do tego nie przyznaje. Promowani są pracownicy, którzy spędzają w pracy po 12h i jeszcze pojadą prywatnym autem za 2,5% prowizji na drugi koniec Polski. Ilość podmiotów powiązanych kapitałowo jest imponująca: https://rejestr.io/krs/803128/heritage-real-estate

@zniesmaczony

Witam, oczywiście przyjrzymy się opisanym przez Pana sytuacjom, jeśli miały one miejsce postaramy się zapobiegać tego rodzaju działaniom, zależy nam na tym, aby utrzymać pozytywny poziom relacji między byłymi współpracownikami, jednocześnie jeśli ma Pan jakiekolwiek obiekcje co do działań naszej firmy serdecznie zachęcam do kontaktu w celu wyjaśnienia wszelkich nieporozumień. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HRE

J. Pietrzak
@Zniesmaczony

to prawda - sprawdziłem, że pracuje tam człowiek który ubrał mnie w GetBacka w 2017 po czym słuch o nim zaginął

Core biznes
@zniesmaczony

firma nie robi core biznesu czyli nie oddaje mieszkan ? To poprosze chociaz 1 (slownie: jedna) inwestycje gdzie sa opoznienia ? Przypomne, ze realizacja projektu deweloperskiego trwa 2-3 lata, wiec nie dziwne, ze nie zostalo jeszcze oddanie do uzytkowania. To klamstwo, firma robi core biznes, kazda inwestycja jest realizowana.

@Core biznes

Proszę bardzo - Łódź, ul. Senatorska. Pieniądze zebrane prawie 2 lata temu, do dziś nie ma nawet fundamentów. Nie wiem jak z Tuwima w Łodzi, do niedawna było podobnie. Innych miast nie sprawdzałem, bo mam za daleko, ale do poszukiwania innych perełek grupy HRE odsyłam do raportów finansowych w których przy pozycjach "zysk ze sprzedaży" widnieje piękny MINUS.

@zniesmaczony

Witam, podkreślę to ponownie ten portal nie służy do wyrażania swojego zdania przez inwestorów czy klientów firmy, nie ma on również na celu przekazywania informacji na temat naszych inwestycji. Jeśli ma Pan jakieś szczegółowe pytania dotyczące naszych projektów, a także postępów prac na nich, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pana pytania. Pozdrawiam, Zespół HRE

@Heritage Real Estate

zostałem zapytany, to odpowiedziałem. Na portalu opinie mogą zostawiać pracownicy, byli pracownicy, kandydaci oraz klienci i wszystkie te osoby szukają informacji dla siebie. Rozumiem oburzenie, gdybym pisał nieprawdę, ale zapytany udzieliłem prawdziwej odpowiedzi - w Łodzi pieniądze zostały już dawno zebrane, a inwestycji brak.

Senatorska
@zniesmaczony

Pieniadze nie zebrane prawie 2 lata temu tylko ok. roku temu z terminem wykupu na 18 mies. Klienci otrzymuja odsetki, Inwestycja sie buduje, sprzedaz mieszkan na b. wysokim poziomie, 0 opoznienia dla nabywcow mieszkan - oddanie na 4 kw. 21. Wszystko zgodnie z planem. W sumie dziekuje, ze Pan o tym wspomnial;- ))

Kupilem mieszkanie
@Senatorska

@zniesmaczony, prosze nie kłamać. Kupiłem mieszkanie na Senatorskiej, inwestycja się buduje. Przejezdzam codziennie do pracy i widac progres co dzien.

Kupiłeś?????????????
@Kupilem mieszkanie

Oczywiście takie opinie piszą pewnie pracownicy, którzy nie wiedzieć czemu bronią takiego pracodawcy. Kto chciałby reagować równie szybko?????. A inwestycje faktycznie warto sprawdzić - kasa zbierana w kwietniu 2019, a na budowie nic się nie dzieje...

Senatorska
@Kupiłeś?????????????

Dlaczego klamiesz ? Na budowie sie nic nie dzieje ? Powtorze raz jeszcze: Senatorska jest realizowana zgodnie z planem i nie ma zadnych opoznien ani dla inwestorow ani dla kupujacych mieszkania. Ale Go Work swoje ;- ))

Marcin Białochleb
@zniesmaczony

byłem na senatorskiej z zeszłym tygodniu w weekend, budynki są na ukończeniu, niektóre mają już nawet elewacje zrobione, po budowie kręcili się instalatorzy.

Client Nowy wpis

Nie jestem pewny Państwa intencji

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Heritage Real Estate, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. badań satysfakcji klienta i NPS? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Heritage Real Estate? Chętnie zatrudniają?

zainteresowany
Klient

Trafiła do mnie oferta HRE; czy ta firma coś wybudowała, czy tylko zbiera pieniądze? Są tu klienci firmy?

Potencajalny
@zainteresowany

@zainteresowany również trafiła do mnie oferta i szukam opinii. Czy wiesz coś więcej nt firmy?

Woz
@Potencajalny

Też szukam. Nie mogę kompletnie nic znaleźć w internecie - aż dziwne! Są tu jacyś klienci? Wypłacają? Warto?

katarzyna
@zainteresowany

Tak, co więcej mają 100% wypłacalności wśród moich klientów.

Czy urlop w Heritage Real Estate jest płatny 100%?

Fonto
Kandydat

Jak wygląda wspołpraca z ta firmą - podwykonawstwo lub zlecenia dla tej Firmy . Czy są wypłacali i jak wyglada na tym poziomie współpraca ?

Problem

Chciałabym ocenić proces rekrutacyjny na stanowisko w Łodzi, który to niestety oceniam bardzo negatywnie. Zaaplikowałam na stanowisko "Specjalista ds. Sprzedaży mieszkań" w Łodzi przez portal (usunięte przez administratora) Otrzymałam informację, że pracodawca otworzył moją aplikację, a następnie kolejna informacja o rozpatrywaniu aplikacji. Mam spore doświadczenie w sprzedaży, wiele lat pracowałam w banku zajmując się hipotekami, obecnie prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i jestem pośrednikiem finansowym, gdzie też zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi. Pracę na etacie w firmie deweloperskiej postanowiłam rozpocząć dlatego, że zawsze mnie to interesowało, a i pracując w finansach przy hipotekach zyskałam moim zdaniem odpowiednią do tego wiedzę. Nie ukrywam też, że sama firma mnie zainteresował, raczej jestem ambitna i przychodzę do pracy po to, żeby coś zrobić, a nie żeby przesiedzieć 8 godzin i wyjść. Stąd też moja działalność, przy której szczerze pracuję około 10 dni w miesiącu, osiągając odpowiednie zarobki. Dużo czasu wolnego było głównym celem poszukiwania pracy na etacie. Wysłałam maila do firmy z prośbą o informację zwrotną. Niestety odpowiedzi, nawet jakiejś króciutkiej się nie doczekałam. Zmienił się jedynie status mojej aplikacji na "odrzucona". Aplikowałam do kilku firm i w pozostałych miałam zawsze zwrotną informację, a nawet feedback. Tutaj komunikacja niestety nie współgra. Szkoda, bo firma w mojej ocenie zapowiadała się naprawdę obiecująco, ale jeśli takie praktyki są stosowane przy rekrutacji to nie sądzę, aby wewnątrz firmy pracowało się równie przyjemnie. Sama jako przedsiębiorca szanuję czas innych i uważam, że proces rekrutacyjny mógłby przebiegać dużo lepiej.

@Kandydat

Niestety równie beznadziejnie oceniam proces rekrutacyjny na stanowisko w Łodzi. Po złożeniu aplikacji i zmianie statusu na "rozpatrywaną" wysłałam maila z prośbą o informacje. Też uważam się za profesjonalistę, więc interesuję się tym co się dzieję, podobnie zachowuję się w pracy. Najpierw zadzwonił do mnie Pan, który sądził, że jestem potencjalnym klientem - w treści maila wszystko opisałam. Przekazał moje dane do kadr z Warszawy, zadzwoniła Pani twierdząc, że aplikacji nie kojarzy, ale przekażę sprawę do Łodzi, ponieważ to oni są odpowiedzialni za rekrutację. Było to tydzień temu, z Łodzi nikt się nie skontaktował, żadnej informacji zwrotnej też nie otrzymałam, chociaż Pani z kadr mnie o tym zapewniła. Jak rozmowy z pracownikami z Warszawy oceniam bardzo dobrze - widać, że są zaangażowani w to co robią. Tak się zastanawiam czy w Łodzi to w ogóle ktoś pracuję, czy cały zespół jest kompletowany od podstaw?

Prof
 Problem
@Kandydat

Nie licz na profesjonalizm. Oni nie maja HRu a proces rekrutacyjny jest prowadzonybprzez każdego

AMK
Klient

Witam, Zastanawiam się nad inwestycją grupy. Chciałem się upewnić, że nie ma żadnych osób wobec których grupa nie wywiązała się z zobowiązań. Domyślam, się że nie ma takich przypadków, ale chciałem się tu upewnić. Pozdrawiam, AMK

Księgowa
Kandydat

Wiem, że to portal do wydawania opinii, ja szukam opinii na temat pracy, ale w dziale księgowości. Konkretnie jako młodsza księgowa, czy ktoś pracował? Może się podzielić opinią?

Jakdobrzezemnietamjuzniema

HRE zatrudnia mnostwo rodziny, znajomych i tylko ci maja tam dobrze, pozostali traktowani są lekceważąco. Odnajdą się tam tez ci którzy potrafią zaakceptować niewiarygodna megalomanie zarządzających. Ale moja rada - trzymać się jak najdalej od tego typu firm, gdzie ludziom wydaje się, ze są bogami, na spotkaniach non stop używają rynsztokowego słownictwa i generalnie prezentują przerost formy nad treścią.

@Jakdobrzezemnietamjuzniema

Szanowna/y Pani/Panie, niestety przy anonimowym komentarzu trudno odnieść się konkretnie do ogólnie opisanej sprawy, nie mniej jednak bez wątpienia musimy zgodzić się z faktem, iż w HRE panują relacje dosyć bliskie, staramy się tworzyć w zespole relacje nie tylko zawodowe, ale również oparte na zaufaniu. Jeżeli chodzi o sam team tworzą go zarówno nowi, zatrudniani sukcesywnie pracownicy, ale i tacy którzy są z nami od początku powstania firmy. Faktem jest także jasno określona wizja zarządzających, do której przez lata konsekwentnie dążą. Kwestię prowadzenia spotkań, możemy rozwiać jedynie w postaci zaproszenia Pana/Pani do naszej siedziby, aby osobiście zaprezentować z jaką starannością oraz pełnym profesjonalizmem podchodzimy do naszej pracy. Pozdrawiam, Zespół HRE

opiniaHRE
@Jakdobrzezemnietamjuzniema

dodaj, że tylko oni będą zarobieni. Reszta przy biznesie obarczonym tak dużym ryzykiem zostanie z problemami natury prawno-finansowej. Miejsce dla tych, którzy próbują starymi sposobami osiągnąć nowy skutek. Nie tędy droga.

Pracodawca

Witam, jest to portal poświęcony opiniom na temat pracodawcy i jego relacji z pracownikami, jeżeli Pana komentarz nie był zgodny z regulaminem oraz wykraczał poza przyjęte normy na tym portalu, mógł zostać usunięty przez moderatora. Zapewniam, że każda moderacja jest weryfikowana przez niezależnych administratorów strony co wyklucza usunięcie komentarzy, które są zgodne z przyjętymi zasadami obowiązującymi na GoWork.pl Pozdrawiam, Zespół HRE

KK

Dla mnie bardzo ważna jest wiarygodność, a tej firma HRE nie posiada. Przykład? Dzisiaj dowiedziałem się, że jedna z mocno średnich firm zajmujących się prefabrykacją betonową po przejęciu jej przez HRE nagle stała się liderem rynku! Nie można budować marki na kłamstwach, ale może tonący brzytwy się chwyta...

@KK

Witam, jak sam Pan zaznaczył wiarygodność jest podstawą, dlatego ciężko jest Nam odnieść się do "zasłyszanych" opinii, których źródła nie możemy zweryfikować. Niemniej jednak HRE w swoich działaniach kieruje się klarownością, a także przejrzystością i jak każda firma dążymy do pozycji lidera na rynku i taki właśnie jest nasz cel. Pozdrawiamy, Zespół HRE

HI

Zdecydowanie kiepski pracodawca. Pozostaje niesmak

Mam duże obawy

(usunięte przez administratora)Oczywiście pracownik/cy HRE mogą tu wypisywać ile się da pozytywnych komentarzy osób niby tu pracujących ale kto poznał (usunięte przez administratora) nie będzie miał wątpliwości na jakich filarach opiera się funkcjonowanie tej firmy. (usunięte przez administratora)Ktoś tu pisał o braku wsparcia, a przecież najpierw trzeba mieć coś komuś mądrego przekazać, reprezentować sobą, a ona nie jest w stanie i długo nie będzie. (usunięte przez administratora)e. (usunięte przez administratora) inteligentny gość ale nie wierzyłbym w 50% tego co opowiada. Problemem jednak jest co innego; dlaczego firma wprowadza do sprzedaży z pozoru dobre inwestycje, których nie realizuje, nie buduje. Zastanawiam się czy to nie będzie kolejny(usunięte przez administratora) lub inny finansowy twór stworzony by wyciągnąć kasę od ludzi? Obym się mylił bo później i pracownicy będą ciągani do wyjaśnienia. Zacznijcie faktycznie budować aby uwiarygodnić Wasze poczynania wśród klientów, gdyż jak na razie budowy świecą pustkami od długiego czasu i wiatr hula, płoty przewraca. Tyle w temacie, Czy warto tam pracować, niech odpowiedzą sobie inteligentni. Powodzenia - szczerze!, gdyż sam pomysł na biznes dobry.

WM

polecam

@Profesjonalista

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia, jak większość o osób wypowiadających się o firmie. Niestety nikt nie przedstawił aktualnych warunków wynagrodzenia i przyznawanych benefitów. Piszesz o prowizjach, a jak to wygląda procentowo i czy obowiązują także premie? Chętnie się tego dowiem.

@Jacek

@Jacek nie wiem na ile to są poufne informacje.Procent od wolumenu sprzedaży jest różny, w zależności od produktu. Najlepiej skontaktować się na LinkedIn z osobą odpowiedzialną za sprzedaż czy rekrutacje.

@Profesjonalista

Ok rozumiem. W takim razie pozwól, że zapytam Cię o mniej poufne informacje. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem pracy? Ogólnie chciałbym wiedzieć, czy w trakcie zatrudnienia można liczyć na ewentualne szkolenia, które mają podnosić kwalifikacje. Wypowiedz się, proszę na ten temat.

@Jacek

Miałem szkolenia wstępne, produktowe. Generalnie podzieliłbym szkolenia w firmie na dwa typy: merytoryczne i drugie związane z rozwojem umiejętności. W trakcie pracy stale są organizowane szkolenia i spotkania mające na celu podniesienie kompetencji

@Profesjonalista

Dziękuję. Dobrze wiedzieć, że przed podjęciem pracy można liczyć zarówno na szkolenie wstępne oraz produktowe. W takim razie skoro pracownik zatrudniony w firmie Heritage Real Estate ma możliwości stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, to nie ukrywam, że ciekawi mnie również, czy są możliwości, aby otrzymać od pracodawcy wyróżnienie w postaci awansu na wyższe stanowisko? Pracodawca chętnie awansuje swoich najbardziej zaangażowanych pracowników?

Arek

Mam zupełnie inne zdanie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy i szkoda, że tego nie potraficie docenić.

MAX

Pracowałem tam kilka miesięcy i muszę przyznać, że był to dla mnie stracony czas. (usunięte przez administratora) Kiedyś poprosiłem o wsparcie na spotkaniu z kluczowym Klientem i mówiąc wprost zostałem olany, taka sytuacja powtórzyła się jeszcze dwukrotnie. Samą atmosferę ciężko ocenić. (usunięte przez administratora) Podsumowując: dla mnie był to stracony czas więc postanowiłem wrócić do banku, przynajmniej bezpieczniej i stabilniej. Nie muszę się teraz zastanawiać co przyniesie kolejny miesiąc. HRE daje co prawda podstawę, więc jeżeli chcecie pójść na przeczekanie albo nie macie co ze sobą zrobić to polecam :)

Lu
@MAX

Jakie miasto ? :) Wawa? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Heritage Real Estate - Warszawa

Heritage Real Estate