Heritage Real Estate

Opinie o Heritage Real Estate

Mieszkaniec bez dachu

To jakaś (usunięte przez administratora) nie deweloper, nie wie co to umowa, termin, zapłata za pracę. Do tego olewa odpowiedzi na pytania, żadnego kontaktu z jego strony. Omijajcie go szerokim kołem jak nie chcecie się wpakować w (usunięte przez administratora)

M. C.

Pracowałem wcześniej w korporacji - pozytywny przeskok i bardzo dobre podejście do pracownika. Zaczynałem od bycia klientem.

Agnieszka
@M. C.

To czym się różni praca w tej korporacji od tych w których byłes i pracowałeś?

M. C.
@Agnieszka

Brak korporacyjnego zachowania, dobra stawki, bezproblemowy prezes, ogólnie atmosfera na takim poziomie, że czasami nie chce mi się wychodzić z firmy

Di
@M. C.

Jeżeli nie będą Wam płacić na czas, to też będziesz zostaw po godzinach?

Maja
@Di

Dlaczego mieliby nie płacić skoro tak zachwala? raczej dla żartu z warunków tutaj by się nie cieszył? chyba, że coś konkretnego się dzieje od jego ostatniej opinii?

Gabriela

To potwierdzone info czy jakieś plotki? Bo trochę mnie przestraszyłeś tą nowiną...

Jasio

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda rekrutacja w Warszawie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Heritage Real Estate, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Analityk Rynku Nieruchomości? Podziel się swoimi wrażeniami!
Profesjonalista

Pamiętajcie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A ta firma naprawdę daje możliwości pracy w dobrej atmosferze, z solidną podstawą i procentowo atrakcyjnymi prowizjami.... pod warunkiem, ze się pracuje a nie "dłubie w nosie"!

@Profesjonalista

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia, jak większość o osób wypowiadających się o firmie. Niestety nikt nie przedstawił aktualnych warunków wynagrodzenia i przyznawanych benefitów. Piszesz o prowizjach, a jak to wygląda procentowo i czy obowiązują także premie? Chętnie się tego dowiem.

@Jacek

@Jacek nie wiem na ile to są poufne informacje.Procent od wolumenu sprzedaży jest różny, w zależności od produktu. Najlepiej skontaktować się na LinkedIn z osobą odpowiedzialną za sprzedaż czy rekrutacje.

@Profesjonalista

Ok rozumiem. W takim razie pozwól, że zapytam Cię o mniej poufne informacje. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem pracy? Ogólnie chciałbym wiedzieć, czy w trakcie zatrudnienia można liczyć na ewentualne szkolenia, które mają podnosić kwalifikacje. Wypowiedz się, proszę na ten temat.

@Jacek

Miałem szkolenia wstępne, produktowe. Generalnie podzieliłbym szkolenia w firmie na dwa typy: merytoryczne i drugie związane z rozwojem umiejętności. W trakcie pracy stale są organizowane szkolenia i spotkania mające na celu podniesienie kompetencji

@Profesjonalista

Dziękuję. Dobrze wiedzieć, że przed podjęciem pracy można liczyć zarówno na szkolenie wstępne oraz produktowe. W takim razie skoro pracownik zatrudniony w firmie Heritage Real Estate ma możliwości stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, to nie ukrywam, że ciekawi mnie również, czy są możliwości, aby otrzymać od pracodawcy wyróżnienie w postaci awansu na wyższe stanowisko? Pracodawca chętnie awansuje swoich najbardziej zaangażowanych pracowników?

Ha ha ha
@Profesjonalista

Wiem że te pozytywne opinie to sami pracownicy pod dyktando piszą. Bo znam osobę która to pisała ????????

Justyna
@Ha ha ha

To może podzielisz się własną opinią, skoro z tymi się nie zgadzasz? :P

Jacek

Niecały rok to bardzo szybko. Raczej w takim czasie trudno wybudować mieszkanie. A jak masz w zawartej umowie? Są jakieś kary finansowe za nietrzymanie się terminu i można je egzekwować?

podwykonawca

Jak wygląda wspołpraca z ta firmą - podwykonawstwo lub zlecenia dla tej Firmy . Czy są wypłacali i jak wyglada na tym poziomie współpraca ?

Si

Bardzo pozytywnie zaskoczona. Pracuje od jakiegoś czasu i nie mam sie do czego przyczepić.

Specjalista

Firma ma w zwyczaju zwalnianie pracowników "znienacka", bez względu na formę umowy. Odradzam wszystkim, którzy nie chcą się obawiać ostatniego dnia miesiąca.

@Specjalista

Szanowna/y Pani/Panie, Ciężko nam odnieść się do anonimowego komentarza, jednak zapewniamy, że każdego pracownika w Heritage Real Estate traktujemy z najwyższym szacunkiem. Wszyscy znają warunki zatrudnienia, do których zachowania jesteśmy zobligowani prawnie. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek wątpliwości bądź obiekcje co do działań naszej firmy, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową celem wyjaśnienia wszelkich nieporozumień. Pozdrawiamy, Heritage Real Estate.

Adam Migdal

Radzę uważać. Firma pozyskuje kapitał dzięki sprzedaży udziałów inwestorom. Kapitał inwestuje w nieruchomości na które szuka kolejnych inwestorów. Z tego co wiem lokalizacje są sprzedawane w cenach wyższych niż rynkowe, a część z nich ma opóźnienia. Patrząc na lokalizacje ich biur myślę, że mają duże koszty stałe w sporej części pokrywane z udziałów które przecież kiedyś trzeba spłacić. Zysk nie warty ryzyka.

@Adam Migdal

Szanowny Panie, Pragniemy zapewnić, że w Heritage Real Estate dbamy o transparentność naszych inwestycji oraz ich planowy przebieg. Na chwilę obecną realizujemy 26sty projekt w formule udziałowej Equity, 6 z nich zostało już zamkniętych i rozliczonych. Dane te świadczą jednoznacznie o skuteczności naszych działań. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące naszej działalności, zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową, postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Zapraszamy również na stronę relacje inwestorskie, gdzie znajdzie Pan aktualizowane kwartalnie postępy z budów: https://heritagere.pl/relacje-inwestorskie/ Pozdrawiamy, Heritage Real Estate.

Prawda jest jedna

Czy ktoś ma opinię o pracodawcy ze strony inwestorów nie kończących się zakładanych nowych spółek i klientów którzy kupili i odebrali wybudowane mieszkania ?

@Prawda jest jedna

Witam, podkreślę to ponownie ten portal służy do wyrażania swojego zdania przez pracowników na temat pracodawcy, a nie do wyrażania opinii przez inwestorów czy klientów firmy, jeśli ma Pan jakieś szczegółowe pytania dotyczące naszej działalności serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pana pytania. Pozdrawiam, Zespół HRE

Prawda jest jedna
@Heritage Real Estate

Dlatego zanim będę pracownikiem szukam opinii o tym pracodawcy od klientów, bo te są wyznacznikiem co może mnie spotkać w tej firmie gdyż wielu pracowników powiązanych osobiście z zarządem będzie firmę zachwalać tak jak ma to miejsce w partii rządzącej ich posłowie chwalą, a społeczeństwo jest niezadowolone delikatnie mówiąc.

Misiek
@Prawda jest jedna

Czy nawet w takim miejscu polityka musi pojawić się? Czy nie czas na leczenie?

Client
@Heritage Real Estate

Przecież na portalu może również wypowiadać się klient. Nie rozumiem, czemu powtarzają Państwo w kółko ten sam post. Słabo na tym wypadacie.

Fonto

Chciałabym ocenić proces rekrutacyjny na stanowisko w Łodzi, który to niestety oceniam bardzo negatywnie. Zaaplikowałam na stanowisko "Specjalista ds. sprzedaży mieszkań" w Łodzi przez portal (usunięte przez administratora) Otrzymałam informację, że pracodawca otworzył moją aplikację, a następnie kolejna informacja o rozpatrywaniu aplikacji. Mam spore doświadczenie w sprzedaży, wiele lat pracowałam w banku zajmując się hipotekami, obecnie prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i jestem pośrednikiem finansowym, gdzie też zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi. Pracę na etacie w firmie deweloperskiej postanowiłam rozpocząć dlatego, że zawsze mnie to interesowało, a i pracując w finansach przy hipotekach zyskałam moim zdaniem odpowiednią do tego wiedzę. Nie ukrywam też, że sama firma mnie zainteresował, raczej jestem ambitna i przychodzę do pracy po to, żeby coś zrobić, a nie żeby przesiedzieć 8 godzin i wyjść. Stąd też moja działalność, przy której szczerze pracuję około 10 dni w miesiącu, osiągając odpowiednie zarobki. Dużo czasu wolnego było głównym celem poszukiwania pracy na etacie. Wysłałam maila do firmy z prośbą o informację zwrotną. Niestety odpowiedzi, nawet jakiejś króciutkiej się nie doczekałam. Zmienił się jedynie status mojej aplikacji na "odrzucona". Aplikowałam do kilku firm i w pozostałych miałam zawsze zwrotną informację, a nawet feedback. Tutaj komunikacja niestety nie współgra. Szkoda, bo firma w mojej ocenie zapowiadała się naprawdę obiecująco, ale jeśli takie praktyki są stosowane przy rekrutacji to nie sądzę, aby wewnątrz firmy pracowało się równie przyjemnie. Sama jako przedsiębiorca szanuję czas innych i uważam, że proces rekrutacyjny mógłby przebiegać dużo lepiej.

@Kandydat

Niestety równie beznadziejnie oceniam proces rekrutacyjny na stanowisko w Łodzi. Po złożeniu aplikacji i zmianie statusu na "rozpatrywaną" wysłałam maila z prośbą o informacje. Też uważam się za profesjonalistę, więc interesuję się tym co się dzieję, podobnie zachowuję się w pracy. Najpierw zadzwonił do mnie Pan, który sądził, że jestem potencjalnym klientem - w treści maila wszystko opisałam. Przekazał moje dane do kadr z Warszawy, zadzwoniła Pani twierdząc, że aplikacji nie kojarzy, ale przekażę sprawę do Łodzi, ponieważ to oni są odpowiedzialni za rekrutację. Było to tydzień temu, z Łodzi nikt się nie skontaktował, żadnej informacji zwrotnej też nie otrzymałam, chociaż Pani z kadr mnie o tym zapewniła. Jak rozmowy z pracownikami z Warszawy oceniam bardzo dobrze - widać, że są zaangażowani w to co robią. Tak się zastanawiam czy w Łodzi to w ogóle ktoś pracuję, czy cały zespół jest kompletowany od podstaw?

Prof
@Kandydat

Nie licz na profesjonalizm. Oni nie maja HRu a proces rekrutacyjny jest prowadzonybprzez każdego

AMK

Witam, Zastanawiam się nad inwestycją grupy. Chciałem się upewnić, że nie ma żadnych osób wobec których grupa nie wywiązała się z zobowiązań. Domyślam, się że nie ma takich przypadków, ale chciałem się tu upewnić. Pozdrawiam, AMK

Księgowa

Wiem, że to portal do wydawania opinii, ja szukam opinii na temat pracy, ale w dziale księgowości. Konkretnie jako młodsza księgowa, czy ktoś pracował? Może się podzielić opinią?

Jakdobrzezemnietamjuzniema

HRE zatrudnia mnostwo rodziny, znajomych i tylko ci maja tam dobrze, pozostali traktowani są lekceważąco. Odnajdą się tam tez ci którzy potrafią zaakceptować niewiarygodna megalomanie zarządzających. Ale moja rada - trzymać się jak najdalej od tego typu firm, gdzie ludziom wydaje się, ze są bogami, na spotkaniach non stop używają rynsztokowego słownictwa i generalnie prezentują przerost formy nad treścią.

@Jakdobrzezemnietamjuzniema

Szanowna/y Pani/Panie, niestety przy anonimowym komentarzu trudno odnieść się konkretnie do ogólnie opisanej sprawy, nie mniej jednak bez wątpienia musimy zgodzić się z faktem, iż w HRE panują relacje dosyć bliskie, staramy się tworzyć w zespole relacje nie tylko zawodowe, ale również oparte na zaufaniu. Jeżeli chodzi o sam team tworzą go zarówno nowi, zatrudniani sukcesywnie pracownicy, ale i tacy którzy są z nami od początku powstania firmy. Faktem jest także jasno określona wizja zarządzających, do której przez lata konsekwentnie dążą. Kwestię prowadzenia spotkań, możemy rozwiać jedynie w postaci zaproszenia Pana/Pani do naszej siedziby, aby osobiście zaprezentować z jaką starannością oraz pełnym profesjonalizmem podchodzimy do naszej pracy. Pozdrawiam, Zespół HRE

opiniaHRE
@Jakdobrzezemnietamjuzniema

dodaj, że tylko oni będą zarobieni. Reszta przy biznesie obarczonym tak dużym ryzykiem zostanie z problemami natury prawno-finansowej. Miejsce dla tych, którzy próbują starymi sposobami osiągnąć nowy skutek. Nie tędy droga.

Witam, jest to portal poświęcony opiniom na temat pracodawcy i jego relacji z pracownikami, jeżeli Pana komentarz nie był zgodny z regulaminem oraz wykraczał poza przyjęte normy na tym portalu, mógł zostać usunięty przez moderatora. Zapewniam, że każda moderacja jest weryfikowana przez niezależnych administratorów strony co wyklucza usunięcie komentarzy, które są zgodne z przyjętymi zasadami obowiązującymi na GoWork.pl Pozdrawiam, Zespół HRE

KK

Dla mnie bardzo ważna jest wiarygodność, a tej firma HRE nie posiada. Przykład? Dzisiaj dowiedziałem się, że jedna z mocno średnich firm zajmujących się prefabrykacją betonową po przejęciu jej przez HRE nagle stała się liderem rynku! Nie można budować marki na kłamstwach, ale może tonący brzytwy się chwyta...

@KK

Witam, jak sam Pan zaznaczył wiarygodność jest podstawą, dlatego ciężko jest Nam odnieść się do "zasłyszanych" opinii, których źródła nie możemy zweryfikować. Niemniej jednak HRE w swoich działaniach kieruje się klarownością, a także przejrzystością i jak każda firma dążymy do pozycji lidera na rynku i taki właśnie jest nasz cel. Pozdrawiamy, Zespół HRE

HI

Zdecydowanie kiepski pracodawca. Pozostaje niesmak

Mam duże obawy

(usunięte przez administratora)Oczywiście pracownik/cy HRE mogą tu wypisywać ile się da pozytywnych komentarzy osób niby tu pracujących ale kto poznał (usunięte przez administratora) nie będzie miał wątpliwości na jakich filarach opiera się funkcjonowanie tej firmy. (usunięte przez administratora)Ktoś tu pisał o braku wsparcia, a przecież najpierw trzeba mieć coś komuś mądrego przekazać, reprezentować sobą, a ona nie jest w stanie i długo nie będzie. (usunięte przez administratora)e. (usunięte przez administratora) inteligentny gość ale nie wierzyłbym w 50% tego co opowiada. Problemem jednak jest co innego; dlaczego firma wprowadza do sprzedaży z pozoru dobre inwestycje, których nie realizuje, nie buduje. Zastanawiam się czy to nie będzie kolejny(usunięte przez administratora) lub inny finansowy twór stworzony by wyciągnąć kasę od ludzi? Obym się mylił bo później i pracownicy będą ciągani do wyjaśnienia. Zacznijcie faktycznie budować aby uwiarygodnić Wasze poczynania wśród klientów, gdyż jak na razie budowy świecą pustkami od długiego czasu i wiatr hula, płoty przewraca. Tyle w temacie, Czy warto tam pracować, niech odpowiedzą sobie inteligentni. Powodzenia - szczerze!, gdyż sam pomysł na biznes dobry.

Zostaw merytoryczną opinię o Heritage Real Estate - Warszawa

• Jak się pracuje w Heritage Real Estate?

Zobacz opinie na temat firmy Heritage Real Estate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heritage Real Estate?

Heritage Real Estate