Opinie o Pastan Paweł Fabisiak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pastan Paweł Fabisiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pastan Paweł Fabisiak o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pastan Paweł Fabisiak w Warszawa

Firma szuka aktualnie do pracy na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego, ale pod marką ModneDuzeRozmiary.pl, co trochę na początku mnie zmyliło. Ale na forum też o tej nazwie sklepu pisano, jako o pracodawcy. Zarobkiem ma być 4 500–6 000 zł brutto, a formą zatrudnienia - umowa zlecenie. I tu od razu mam pytanie o tym, kiedy miałbym umowę o pracę na czas nieokreślony? Gdyż zdarzały się tu opinie, że jest w firmie zwyczaj wymiany personelu, i to prędzej, niż później.

Andrzej Nowy wpis

Wszyscy praktycznie pracują tu na zleceniu i musisz liczyć się z tym, że możesz dostać wypowiedzenie z dnia na dzień bez powodu lub nagłej zmiany koncepcji szefa do której przestajesz pasować.

Fajter

Firma nie dla beks i płaczków, co to nie ogarniają nawet własnego tyłka bez pomocy mamusi. Tu sprawdzają się fachowcy.

Nel Nowy wpis
@Fajter

Wygodnie jest szukać ''fachowców'' zapłacić im dużo i zrzucać swoje niepowodzenia i braki zysków na te osoby. Tak jak napisała już osoba wyżej - fachowcy są zatrudniani po to, żeby się od nich jak najwięcej nauczyć i do zwolnienia - najlepiej żeby mieli własną działalność i mieli plan na zarobienie kilku milionów, które firma będzie mogła wykorzystać. Ludzie składające tutaj ogromne obietnice mają największe zaufanie - nie ważne że to słowa bez pokrycia - taka sytuacja powoduje, że na przykład marketingowca firma zmienia co pół roku... Płaczkiem natomiast jest szef, który z prawdziwym mentoringiem nie miał chyba zbyt wiele do czynienia i nie rozumie, że to klu biznesu. Wyniki pojawiają się przy wsparciu mentorskim osoby, która wie co robi, a nie przychodzi do pracowników po plan działania na najbliższe miesiące a sam skręca biurka zamiast zająć się pracą do niego należną. Także na otarcie łez polecam dobre szkolenie i solidną naukę jak wspierać zespół ;)

Jack1

Jeśli jesteś myślącym człowiekiem szanującym siebie i swoją ścieżkę kariery, szczerze odradzam zatrudnienie w tej firmie. Masz kredyt założyłeś rodzinę lub szukasz firmy na zły czas to nie ten adres. Niektóre stanowiska lub działy wymieniają cały skład osobowy co pół roku lub częściej. Właściciel mający luki w wiedzy biznesowej praktykuje jakąś dziwną formę ekonomii wdzięczności jednak pozbawioną treści czyli deklaracje nie są poparte czynem. Dokonując zatrudnienia na podstawie owej filozofii oczekuje od stanowiska łatwych i szybkich zysków, dlatego praktykuje wymianę kadry w miarę regularnie. Szanse mają u niego ludzie opowiadający bajki lub rozpychający się łokciami których regularnie myli z kompetentnymi. Zatrudnia również cyklicznie specjalistów z doświadczeniem aby uzupełnić swoją wiedzę. Jeśli pracownik sam w porę nie ucieknie to po jakimś czasie usłyszy jedną z dwóch wersji starej śpiewki, biznes za granicą lub w Polsce idzie źle i czas na rozstanie. Taka intencja zatrudnienia ma miejsce od lat, dlatego w firmie przeważnie pracują osoby młode lub bez szans na zobowiązania typu dzieci, rodzina, mieszkanie, średnio rozumiejące klientów. O byłych pracownikach pracodawca ma niepochlebne zdanie kierując uwagi do obecnie zatrudnionych, oczywiście do czasu gdy nie znajdą się na wylocie. Nie polecam.

Alicja Nowy wpis
@Jack1

Hmmm a to zatrudnianie raz na jakiś czas osobę z doświadczeniem, to jaką umowę dają? Skoro jest tu wpis i o odchodzeniu, i o zwalnianiu. To jaka to jest umowa i jaki ma okres wypowiedzenia? Jak formalnie wygląda ta sytuacja?

Z

W ostatnim czasie to miejsce pracy przestało gwarantować bezpieczeństwo i stabilność. Atmosfera w pracy jest beznadziejna, szef rozchwiany podejmujący decyzje pod wpływem emocji. Odbija się to niestety na zdrowiu psychicznym pracowników, którzy często ze łzami w oczach opuszczają miejsce pracy. Niedawno zwolniło się kilka osób, co po szefie spłynęło totalnie mimo tego że do tej pory ekipa była zgrana i wykonywała swoją pracę należycie bez potrzeby patrzenia na ręce. Obiecany rozwój finansowy czy jakikolwiek inny jest po prostu niemożliwy, obojętnie czy wkładasz w to serducho i dużo energii. Praca zdalna czy hybrydowa również nie jest możliwa. Obecnie w firmie będą montowane urządzenia mierzące czas pracy, na odcisk palca - spóźnisz się sekundę i tracisz wypłatę za całą godzinę pracy. Podsumowując - jeśli nie masz korzystnego miejsca zaczepienia to Modne Duże Rozmiary na chwilę będą ok, na dłuższą metę nie polecam bo psychika tak tam siada, że po zakończeniu współpracy trzeba skorzystać z usług psychiatry.

Bożena
@Z

A co się stało że tak nagle zaszły takie zmiany? Szef nie widzi że pracownikom jest gorzej? Może jakaś rozmowa z nim by pomogła?

Z
@Bożena

Szkoda czasu i energii na tego typu działania. Tak jak wyżej napisane szef podejmuje decyzje pod wpływem emocji i jest rozchwiany. Zaufał nie tym osobom co trzeba i będzie ponosił konsekwencje swoich działań. To nie jest firma w której się dużo zarabia więc zamiast tracić czas na to miejsce lepiej spożytkować swoją energię w miejscu w którym ma to jakikolwiek sens.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pastan Paweł Fabisiak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Ilona

Jakie podejście do pracowników mają przełożeni w Pastan? Czy zespół jest zgrany, czy może panuje w nim duża konkurencja? Poratujcie informacjami.

kofbole
@Ilona

idz i zobacz hahahaha firma gdzie nie ma stalej ekipy albo zostali tylko ci co wierza w bzdury i sa naiwni to obłuda, sami slyszelismy jak chwalono jednych jednego dnia a drugiego wylatywali z pracy. tak to jest jak ktos lubi rzadzic a nie prowadzic boznes

Justyna
@kofbole

To często w tej firmie są takie rotacje ? I w ogóle jest jakiś okres wypowiedzenia umowy wtedy czy z dnia na dzień można stracić pracę bez powodu ?

JEMEN
@Ilona

zarzadzajacy wplatał sie w dziwne..układy z pracownikiem. zamykali sie w toalecie, osoba ta dawala wszystkim do zrozumienia ze wszystko moze, poza tym mieszanie pracy i zycia prywatnego jak mniemam jest żałosne w miejscu pracy

Anika

@Resp czyli pomiędzy pracownikami a szefostwem jest tu napięta atmosfera przez sposób traktowania?

żalik
@Anika

Niestety tak. Szef o byłych pracownikach wyraża się bez kompletnego szacunku a niekiedy i o aktualnych. To słabe

Resp

jako były pracownik muszę niestety napisać iż zarówno klimat pracy jak i poszanowanie pracownika jest na poziomie...delikatnie ujmując niskim. Ja doświadczyłam nieodpowiedniego traktowania oraz byłam świadkiem również nieodpowiedniego zachowania czyli wypowiadania przez osobę zarządzającą niestosownych opinii na temat innych osób. To stwarza dystans, rujnuje zaufanie i każe zastanowić się co o Tobie mówią, kiedy Cię nie ma.Nie polecam

keks

Absolutnie niedopuszczalne sytuacje. Brak słów, praca w tej firmie to materiał na książkę.

worko

fatalny klimat pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Pastan Paweł Fabisiak - Warszawa

• Jak się pracuje w Pastan Paweł Fabisiak?

Zobacz opinie na temat firmy Pastan Paweł Fabisiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pastan Paweł Fabisiak?

Pastan Paweł Fabisiak
  • Lazurowa 4 lok. 144