Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne

Niepołomice

Opinie o Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne

runsns
użytkownik zarejestrowany

To prawda, że na produkcji jest dobra atmosfera @jacek :) Do tego dochodzą jeszcze spoko zarobki, więc nie jest źle.

radek
użytkownik zarejestrowany

a jakie oni konkretnie produkty klasztorne oferują? w sensie, że sprzedają tam jakieś święte obrazki, czy inne takie rzeczy, jakies figurki? bo ta nazwa jest strasznie myląca, a nie chce wyjść na jakiegoś kompletnego ignoranta w temacie tak naprawde, więc jak coś wiecie o tym to ja czekam na nowe informacje z tym.

manka

Pracuje już kilka miesięcy i nie wiem skąd te negatywy moich poprzedników.Pracę polecam wszystkim moim znajomym jak ktoś szuka.

kaska

Polecam, pracowałam dość długo.

ania

Kiepska forma wylewania złości te wszystkie negatywy. Firma OK, polecam wszystkim!!!

były pracownik

Witam, ja niestety też miałem okazję pracować w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko wyglądało pięknie. (usunięte przez moderatora) Umowa zlecenie, spoko. Jeszcze gdyby zamieszono w niej prawdziwe wynagrodzenie, a nie żenujące 300zł. Kto normalny uwierzy, że człowiek przepracuje cały miesiąc za taką stawkę. Dziwne, że jeszcze skarbówka się za nich nie zabrała. Jeśli chodzi o samą pracę to na początku spoko. Później coraz bardziej zaczęto ucinać godziny pracy, a tym samym mniej się zarabiało. W weekendy totalna masakra. Najlepiej żeby człowiek pracował za 3 osoby a dostał pensje nawet nie za 1. W zupełności odradzam pracę w tej firmie.... Szkoda tracić czas i zdrowie na takich wyzyskiwaczy

były

Też niestety pracowałam w Dominu, i muszę potwierdzić te negatywne opinie - co inne na rozmowie kwalifikacyjnej co innego jak już przyjdziesz do pracy. Prezes niestety to prawda cham jakich mało - no chyba że jesteś czarnowłosą długonogą, ale i wtedy musisz rozważyć dajesz czy nie. Pracownicy w większości są OK ale są też tacy że nawet sam nie wierzę że robią to co robią - podłość, zawiść, donosicielstwo. Osoby które nie mogą się skarżyć w tej firmie to kierownicy regionalni i kierownicy restauracji - ruch...ją firmę na niezłą kasę. Dziwię się że jeszcze skarbówka się tam nie wybrała a miałaby sporo pracy... Jeśli nie jesteś (usunięte przez moderatora) to nie masz co tam szukać.

nie zgodze sie, pracowałam tam przez ponad 4 lata, DOMINIUM zmusza do(usunięte przez moderatora)nieetycznych zachowań itd, szkoda o tym opowiadać, pracownicy są w wiekszosci ok ale przełozeni od najnizszego do najwyzszego szczebla to banda (usunięte przez moderatora) , za żadną kase juz bym tam nie wróciła, żałuje ze tak długo dawałam sie wykorzystywać ale wkońcu miałam odwage odejść i jestem z tego DUMNA PS. nie opowiadajcie bajek ludziom,ze to taka cudowna firma bo trzeba byc slepym zeby nie widziec jak tam jest

Ala - 2010-10-22 16:18:53 Właściciel zmusza pracowników czasem do czynów nieetycznych. Chyba trzeba rozważyć zmianę pracy. (usunięte przez moderatora) Alu... czy na pewno wpisalas opinie o tej firmie, w ktorej pracujesz ? nie pomylilas sie kobieto ??? ja pracuje tutaj szmat czasu i do zadnych czynow nie bylem przez wlascicieli (jest ich kilku a nie jeden) zmuszany, a tym bardziej do "nieetycznych"...

Ala

wystarczy

Naucz się podstaw elektryki stosowanej.

Marek

Witam, czy ma ktoś świeże informacje na temat tej firmy zastanawiam się czy nie zacznę z nimi współpracy Proszę o rzetelne informacje

faktycznie firma potrzebuje ludzi myślących, jeśli są to wysokie wymagania to gratuluję...to nie ZUS gdzie przychodzi się do pracy na plotki w godz 8-16 (nie obrażając ludzi tam pracujących)

ilość ogłoszeń o pracę nie równa się rotacji w firmie..... w małych firmach bardzo szybko eliminuje się słabe ogniwa tak więc jeśli ktoś jest słaby to odpada, nie ma miejsca dla nieudaczników i leserów. Jeśli chodzi o atmosferę to tworzą ją ludzie którzy tam pracują, jak ktoś sobie nie radzi to wszystko mu przeszkadza....

Renata

Potwierdzam, rotacja w tej firmie jest ogromna tak samo wymagana, więcej zarobicie na składaniu długopisów

xyz

Potwierdzam, ilość ogłoszeń o pracę jest porażająca a do tego ta atmosfera w firmie nie do wytrzymania. Mam nadzieję że nikt o poważnym podejściu do pracy nie będzie miał przyjemności tam pracować , stanowczo odradzam.

Mati

Tristan jęsli możesz lub ktos inny skontaktowac się ze mną w sprawie firmy dominium sp z o.o. proszę napiszcie na mojego mail'a mhfk4325@interia.pl. bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam Mati

gość

dno dno!!!! i dwa metry mułu.....:) a sądząc po ilości i częstotliwości publikowania przez powyższą 'firmę' ogłoszeń z propozycją pracy to rotacje tam muszą mieć nieziemska....

ola

potwierdzam DNO!!!

buahahahaha

'kolega z pracy' poziomem swej wypowiedzi pokazuje jedynie na jakich współpracowników natrafić można w firmie Dominium.....:)

ania

chciałabym sie wiecej dowiedziec na temat tej firmy. Tristian napisz na mój nr gg 11095617. pozdrawiam

kolega z pracy

Jeżeli ktoś jest zwykłym tumanem i matołem który chce brać tylko kasę to powinien nie tylko przynieść własny długopis ,lecz również badania stopnia inteligencji . Uczyć się ośle i bałaganiarzu.

Zostaw opinię o Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne