Kontomierz.pl

Kontomierz.pl

Opinie o Kontomierz.pl

Zuza

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

kreson

4000 złotych to chyba dla programisty o stażu 2 letnim, albo nawet rocznym, z czasem jak popracujesz dłużej w firmie to możesz zarobić więcej, nawet 6000

Zostaw opinię o Kontomierz.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontomierz.pl