Looksoft Sp. z o.o.

Opinie o Looksoft Sp. z o.o.

Mlodywilk

Mniej wiecej jakich zarobkow moglbym sie spodziewac zaczynajac jako Junior PM w tej firmie?

Alicja

Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy? Co możecie powiedzieć o Looksoft Sp. z o.o. w 2017 roku?

marti

Ja zaczynasz to co w tym złego @hahaha? Tym bardziej jak jesteś na stanowisku jakiegoś admina to zarobki mimo, że niskie są moim zdaniem adekwatne do wykonywanych obowiązków

Hahahahahhahahaha

Hahahahahhahahaha w branży IT 2000zl nie jest tak zle

Hehe

Łukasz, zajmij się czymś mądrzejszym niż pisaniem fejkowych opinii na GoWorku.

X

Skąd wiesz o tym czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, skoro tam nie pracujesz?

Mic

Przyzwoite ale nieproporcjonalnie niskie do zysku jaki firma generuje. Tak więc typowe polskie realia.

HD

Pracowałem w LS dość długo . I naprawdę miło ten czas będę wspominał . Głównie dlatego że tam pracuje naprawdę świetny team ludzi . Atmosfera pracy miła przyjazna i bardzo luźna . Prezes bardzo w porządku gość . Zgodzę się z opinią że zarządzanie czasem kuleje , ale niestety często wina leży po stronie klienta jak i po stronie ls-u . Z firmy odszedłem z powodu zakładania własnej działalności gospodarczej . Firmę naprawdę polecam .

Heh
@HD 28.09.2016 16:19

HD, miała miejsce jakaś zmiana płci? Czemu piszesz w formie męskiej?

?
@Heh 11.10.2016 17:12
HD, miała miejsce jakaś zmiana płci? Czemu piszesz w formie męskiej?

Podejrzewam, że ktoś jednak (nieudolnie) próbował się podszyć pod HD, ale płeć się pomyliła :)

HD

Hdhd

O, widzę nadal strategia 'wrzucic ogłoszenie o pracę na gumtree albo puścić niby to niezalezny komentarz że praca jest' zamiast zainwestować w solidne ogłoszenie na pracuj jest aktualna :D brawo

M.

Polska :D "jesli zapewniona jest umowa o prace to jest o co walczyc". Chyba uimowa o prace to powinna byc oczywistosc w kazdej firmie. Pozdro cebulandia

@guesswho

Firma ma fajne portfolio, fajnych ludzi, kuleje zarządzanie. Prezes ma głowę do robienia interesów ale trochę w chmurach nie wie co się dzieje w firmie. Dyrektor techniczny brak wiedzy technicznej, lubi odpychać od siebie pracę, zrzucając obowiązki na innych a później szukać winnego pośród szeregowych pracowników. Dyrektorka dużo spraw - mało profesjonalnie, załatwia krzykiem i lubi podkreślać swoją wyższość wśród pracowników, ale jako jedyna wie co się dzieje u niej w projektach. O specyfikacjach w większości nie ma mowy - programiści są często wykorzystywani do kontaktu z klientem a z czasem zaczynają sami prowadzić projekt. Dobra firma na rok - dwa, później uciekać.

A co to za interes premia? Co łaska? Firma zarobi na projekcie 50 tyś pln, a główny programista ogarniający cały projekt (bo PMowie nie ogarniają :) ) dostanie 500 zł za 50 godzin pracy ekstra? Ile to wychodzi? 10 zł za godzinę? Faktycznie były takie "premie" ale nikt nigdy nie wiedział ile premia wyniesie i były one raczej po to, żeby zatrzymać ludzi i żeby nikt nie mógł zarzucić "odchodzę bo nie płacicie za nadgodziny", na zamknięcie ust. Niestety. Jak dla mnie premia w zamian za nastukanie nadgodzin które co by nie było ratują tył firmie (bo harmonogram był źle ułożony, bo PM sie spóźnił, bo nie było specyfikacji) to żaden interes. Te nadgodziny nie wynikały z tego, że programiści pracowali zbyt wolno...

były pracownik

@fant, ok, projekty są na poziomie, dla dużych klientów, poziom kompetencji jest jak najbardziej ok. Ale sposób zarządzania, przynajmniej gdy ja tam pracowałem to był dramat. Praca nad projektem nie może non stop wymagać siedzenia w pracy po 16 godzin... Ok, jeśli jest problem, napiety deadline, awaria, wtedy tak, ale nie non stop! Nie pamietam czy w Looksofcie jakikolwiek projekt wyszedl na czas i czy byl projekt na ktorym gdzies od polowy nie bylo trzaskania nadgodzin, oczywiscie bezplatnych...

Piotr

O tym czy firma sie rozwija można wywnioskować z ilości i jakości wykonanych projektów, a o tym dużo jest w sieci i na stronie www. Takich projektow nie robią początkujący programiści zatem poziom kompetencji jest powyżej średniego. Wysłałem CV

T

Bardzo mnie korci, żeby wysłać CV do tej firmy. Bogate portfolio projektów, w różnych branżach i kierunkach. Aplikacje ładne i na bardzo wysokim poziomie porównując z tym, co się dzieje na rynku. Moim zdaniem można wiele się nauczyć, bo jest od kogo i przy czym. Firma się rozwija, jak widać, a to chyba jedyny słuszny argument, żeby tam pracować.

X
@T 19.02.2016 14:56

A skąd o wszystkim tym wiesz, skoro tam nie pracowałeś/aś?

nsmn
@T 19.02.2016 14:56

już tam przeciez pracujesz :) Nie przełączyłeś konta ;D

D

Dobry start dla początkujących developerów mobilnych, potem praca staje się monotonna - robi się dosyć podobne projekty. Analogiczna sytuacja jest z testerami plus przerzuca się na nich pracę, której nie chce wykonywać nikt inny. Brakuje osoby znającej się dobrze na designe/ux/guidelinach - praca grafików opiniowana jest przez osoby posiadające mocno średnie kompetencje w tej materii.Pm-owanie z kolei sprowadza się bardziej do roli accounta / new business. Na duży plus atmosfera tworzona przez szeregowych pracowników.

@D 24.09.2015 15:55

Widze, że zrobiłeś tam niezłą karierę :) Byłeś pewnie i developerem i PM'em i nawet testerem :)

D
@pracownik 03.02.2016 11:43

nie ważne kim byłem - ważne, że widziałem co się działo.

Fajny zespół i ludzie. Prezes z głową na karku, ma gadane, jest doskonałym przykładem tego jak robić dobry biznes. Niestety nie ogarnia trochę tego co dzieje się niżej. A niżej jest pseudo dyrektor techniczny. Dyrektor techniczny który nie zna JEDNEGO języka programowania (HTML się nie liczy :) ), sam ma wszystko gdzieś i rozdziela zadania tak, aby odepchnąć od siebie jak najdalej odpowiedzialność. Do tego wieczna gonitwa (harmonogramy pod klienta bez grama realizmu), siedzenie po godzinach i w weekendy. Reasumując: Na plus atmosfera, prezes, programiści wzajemnie mogą dzielić się wiedzą. Na minus: dyrektor techniczny, który nie ma pojęcia o tym co robi, nie szanuje pracowników i leseruje. PMi którzy tworzą harmonogramy tak, aby coś sprzedać, a nie liczą się z wykonalnością plus przywykli do siedzenia po godzinach. Wywalić technicznego i sytuacja się naprawi.

kari

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w danej firmie. Atmosfera jest super! Nigdy wcześniej nie odbyłam tak bezstresowej rozmowy kwalifikacyjnej. Widać, że zespół jest zgrany i dba o wspólny komfort pracy. Każdemu życzę odbyć taką rozmowę:) pozdrawiam

Zostaw opinię o Looksoft Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Looksoft Sp. z o.o.