Inter Sense

Opinie o Inter Sense

wulf

kuru, z tego co kojarzę każdy otrzymuje umowę o pracę.

Oszukana

(usunięte przez administratora) Trzy razy stawiałam się na rozmowę o pracę i za każdym razem pracodawca jakoś nie mógł do mnie dojechać. Najpierw wypadło ważne spotkanie, potem nie można się było do niego dodzwonić... Czekając zmarnowałam tylko swój czas. Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek styczności z Inter Sense.

one

Pracodawca to oszust, obiecuje duże zarobki a tak nie jest, wypłatę daję do ręki z tygodniowym opóźnieniem, ma zwracać za badania lekarskie ale zrobi to tylko gdy chodzi się za nim przez min. miesiąc i cały czas o tym przypomina. Wypowiedzenie daje z dnia na dzień w terminie natychmiastowym. W przypadku problemów odwraca kota ogonem i ucieka z firmy, nie chce rozmawiać tylko wymaga. Tak to o Panu mowa Panie wiceprezesie P.S.

Zostaw opinię o Inter Sense - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Sense