Opinie o Castorama w Warszawa Grochowska 21

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Castorama, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Castorama na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Warszawa Grochowska 21

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Niby szukają pracowników a osoby z doświadczeniem nie chcą przyjąć. Nie wiem czym kierują się Ci pseudo kierownicy podczas wyrobu.

Weronika Nowy wpis
@Kandydat

Ciekawa sprawa. Może właśnie potrzebują kogoś z jakimiś specjalnymi umiejętnościami? Nie wiem z czego to może wynikać skoro jak napisałeś, doświadczenie posiadasz. Może ktoś będzie tak miły i napisze jakie są dokładne wymagania pracodawcy względem kandydata?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Weronika

Właśnie chętnie bym się dowiedział od kogoś. Doświadczenie posiadam kilkuletnie, uprawnienia posiadam na wózki widłowe i doświadczenie również. Ponadto inne uprawnienia. Jednak Pan zadzwonił po dwóch dniach i powiedział, że dziękuję po czym w przeciągu godziny widzę odświeżone ogłoszenie o pracę.

Pedro Nowy wpis

wszędzie trzeba pracować i jeśli komuś nie po drodze z praca to będzie problem. Firma jest ok i ja polecam.

Juznie

tak źle pracuje się na kasach i działach że myślimy o napisaniu wyżej. Dyrektor M.U. jest tak nie miły i nie pomocny ze jedyne co potrafi to stać na sali i patrzeć na kolejki popędzając kasjerki. Jedyne dodatkowe zajęcie to robienie zdjęć co kto robi. Absurdalne. 15 minutowe przerwy są według jego widzimisie. Pora napisać wyżej i powrzucac posty w internet szerzej. Dyrektorze sam ubierz strój i rób to co nam każesz

Hsjwjs

Dyrektor żydzi na rekawiczki dla nas. Pojdziemy wszyscy na l4 i zobaczy

2
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Nom

I już obroty spadły i premia papa. Pfff super. W kwietniu podwyżki ale czy dla nowych tez?

borowiec

Mi tu praca odpowiada fajna atmosfera możliwości rozwoju są. Jak ktoś chce pracować w markecie budowlanym to jest to dobre miejsce.

Administrator

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Castorama w mieście Warszawa? Twoja opinia jest ważna! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Castorama