Coca-Cola HBC

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Coca-Cola HBC

Kraków Poland
Klient

Drodzy STL e z Krakowa ładnie wymalowaliście na zielono Market Point na Al. Pokoju na wizytację góry . Szkoda że systematycznie wszystko się zwija . Kolumbryda przejechała można klocki składać . Trawę potraficie malować na zielono . He he he ilość stojaków zmniejsza się z każdym dniem. Brawo czerwoni teraz wejdą niebiescy

@Kraków Poland

Człowieku lecz się i nie pisz bredni masz tak zarysowana czachę widać ze kochałeś te prace i bardzo chcesz wrócić nie tedy droga firma nie zatrudnia ograniczonych

Minor Nowy wpis
@Kraków Poland

Taaa widziałem jak ph za 4 koła latali z kr1 i logotypami hahaha aż się im pot po (usunięte przez administratora) lał :p Stare chłopy, a cieszą się z mycia stojakow, półek i lodówek :p Brawooo !

XXXX Nowy wpis
@Odpowiedz

Ograniczonych czy bez koneksji rodzinno - przyjacielskich lub innych? To różnica. Firma zatrudnia po znajomości takich matołków że szok . Gość wchodzi na sklep i proponuje babce Żywiec Zdrój bo nie wiem jaki jest asortyment ale umowa bezpośrednio przez coca colę jest. No niestety nie mam znajomości i nie znam nikogo wpływowego kto by mi pomógł . Fajnie że Ty miałeś i się dostałeś. Mówisz że jestem ograniczony okey może jestem . Ogranicza mnie niechęć do podlizywania i brak znajomości. Co Ty możesz wiedzieć jak nigdy nie byłeś na moim miejscu. Powiedz kto Ci pomógł załatwić etat w Coca-coli? Pochwal się. Tak szkoda mi bo mogłem pracować i nie wmawiaj mi że byłem taki słaby. Pracowałeś kiedyś za 7 zł na h na umowę zlecenie? No to spróbuj to nabierzesz pokory bo ja teraz tak pracuje tylko dlatego że nie znam nikogo kto by mi pomógł załatwić normalny etat. Pracowałeś kiedyś fizycznie na słońcu w upale po 15 h na dobę 6 dni w tygodniu na umowę zlecenie ? Pewnie nie. To nie wypowiadaj się bo nic nie wiesz o życiu i o mnie. Mówisz że jestem ograniczony ok jestem tym że nie mam pleców ani ustawionych rodziców . Wszystko próbuje sam swoją ciężka praca . Nie znasz mnie nie oceniaj . Kierownik którego nazwiska tutaj nie wymienię z szacunku do niego który jeszcze w jakimś stopniu jest. Dał mi szansę przyznaje za co mu dziękuję ale przyjął mnie tylko dlatego że nie miał nikogo na te kurniki. Tak zgadleś lubiłem tą pracę i co ? Tak mam teraz gorzej zgadłeś. Ciesz się że Tobie ktoś pomógł. Sam wiesz że testy są ustawione i ten kto ma się dostać to się dostanie a ten kto nie to i po testach też nie będzie miał szans. Tak mam wielki żal do firmy za to że nie dali mi szansy . Test zdałem prawdziwy test pracy w rynku a nie przeklinamy przez internet. Firma zatrudnia po znajomości niezależnie czy ktoś jest ograniczony , pòł mózg czy kumaty biorą swoich taka jest prawda i ja na to wpływu nie mam. Jestem zwykłym (usunięte przez administratora) któremu nie pomogliscie a mogliście pomoc. Mam nadzieję że kiedyś życie Wam odpłaci za krzywdę moja i innych takich jak ja. Ty i Wy i tak nic nie zrozumiecie bo punkt widzenia zawsze jest taki jak punkt siedzenia.

Bartek Nowy wpis

Kraków też ma swojego Misiewicza tak jak partia rządząca Bartek Misiewicz też zrobił szybką karierę w MON. Jak tam nowy Team Leader STL czy Manager młoda gwiazda Warszawskiej palestry w Krakowie. Kraków Area ma swojego Misiewicza. Brawo Coca-cola trzymać tak dalej

Było, minęło Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Dawno nie czytałam tego forum, bo już jestem jakiś czas poza CCH. Czytam te wszystkie wpisy i patrząc przez blisko dekadę, którą pracowałam w CCH, nie wiele się zmieniło. Tam tak było, jest i będzie. A jeśli chcesz żeby coś się zmieniło to musisz sobie odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Czy chcesz to robić? bo nie licz że coś się zmieni na lepsze, bo uwierz mi, nie zmieni się nic. Dalej nie będzie produktu w sezonie, dalej będzie za wysoki budżet, kolesiostwo i tak dalej Albo zmień prace, bo jeśli poradziłeś sobie w Coca Coli to poradzisz sobie wszędzie. Życzę powodzenia.

Postkomuna

Fałszywi ludzie najpierw nas krzywdzą, a później wmawiają nam , że to my skrzywdziliśmy ich. Drodzy kierownicy chciałem zaznaczyć, że wpisy jakie się pojawiają tutaj proszę ich nie wiązać z moją osobą. Widocznie zrobiliście w CH**" nie jednego dlatego teraz odpowiedzialność za To wam wraca. Mnie już nie interesują Wasze rozgrywki personalne . Zrezygnowałem bo właśnie nie chciałem się podlizywać nikomu. Ten kto się podlizuje ten ma - wiemy wszyscy jak to działa w CC HBC. Nie chce już publicznie prać brudów . To co zrobił stl z scm em wtedy to było czyste skurwysy**"** ale nie ważnie - niech się nachapia !!!

Gość

Gowork usuwa komentarze. Podobno Niepołomice zastrajkowały. Czerwona zaraza zawsze pilnuje swojej prawdy.

Emilia
@Gość

Z tego, co wiem go work usuwa te obraźliwe, ale no to raczej nikt nie chciałby o sobie czytać jak ktoś inny go wyzywa. Zresztą to jest forum pracownicze i służy do kulturalnego wypowiadania się na temat pracy.

Hahg
@Emilia

Wypowiadamy się kulturalnie jak kierownicy w staniatkach...

Wujek

Oooo kazali im oznaczać flagi ! Drodzy sukces! Boja się, dobrze, oby tak dalej ! Prawda i jeszcze raz prawda o cc

Klient

DB

Człowieku przestań szczuć, wszystko co piszesz to jedno wielkie kłamstwo, robisz się taki święty pokrzywdzony a co robisz ? Opisujesz ludzi z którymi nigdy nie miałeś do czynienia i Twoje szkalowanie jest nie poważne. Idź do psychologa bo tylko on może Ci jeszcze pomoc.

BD

Za komputera wszyscy mocni a na rekrutacjach tłumów nie ma. To nie (usunięte przez administratora) że są limity wieku. Trudno Ci zaakceptować że sam nie ogarniasz i najłatwiej komuś zarzucać a samemu siedzisz i wylewasz żal. Zajmij się swoim życiem

Jest

Dlatego ze jest rodzina bossa z Warszawy głupie pytanie zadajesz

Budapeszt

Grabki i stolice Ruskich do budy a nie komentarze piszecie

WW
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Wąski zniszczyłeś mi zdrowie i nerwy mam nadzieję że ktoś kiedyś zniszczy Tobie życie. Życzę Ci wszystkiego co najgorsze. Boże że takie gnidy dałeś na ten świat i które nie szanują drugiego człowieka. Wąski masz trochę honoru ? Bierzesz odpowiedzialności za swoje czyny czy jesteś ubezwłasnowolniony ? To wypłać mi moją premie na którą zapracowałem bo potrzebuje tych pieniędzy właśnie teraz. Stan na wysokości zadania ja chcę tylko zapłatę za swoją pracę a to że wolałeś zatrudnić kumpli pociotki i plecaki to już inna sprawa poprostu jesteś oszu.stem . Matka Cię tak wychowała na klamce .

GR

Wąski zniszczyłeś mi zdrowie - nigdy Ci tego nie zapomnę i więc o tym że pamiętał będę to jak mnie oszukałeś. Kumpli sobie zatrudniłeś bezpośrednio przez firmę CC a ja stawałem na głowie żeby było jak najlepiej to Ty wolałeś kumpli pozatrudniać zamiast dać mi normalną umowę - nigdy Ci tego nie zapomnę poprostu nigdy !!!! Śmiało można powiedzieć że jesteś os.zuste.m i kłamcą sam zatrudnij się w agencji za te marne 2200 zł i zmień punkt siedzenia zmieni Ci się punkt widzenia. Jesteś tak samo zakłamany jak te Twoje dupowłazy które wiem co zrobiły bo pytałem pewne osoby i wszystko wiem. Wąski nigdy Ci tego nie zapomnę bo zniszczyłeś mi zdrowie. Czasami trzeba zobaczyć coś więcej niż czubek własnego nosa ale mamusia Cię tego nie nauczyła. Pamiętaj ja nie zapominam wyrządzonej mi krzywdy - nigdy nie zapominam - pamiętaj o tym !!! Poprostu Cię nienawidzę !!!! Oszukałeś mnie bo straciłem podwójnie miałem wtedy propozycje do innej firmy gdzie jest znikoma rotacja PH to mydliłeś mi oczy umową a potem zatrudniłeś plecaka - pociotkę jakąś nigdy Ci tego nie zapomnę. Masz trochę honoru to wypłać mi należna premie jak wpisałeś mnie w regularny rejon . Oczywiście nie wszystko udało się zrobić ale to do dziś nie jest zrobione byłem i widziałem do dziś nie ma tych spektakularnych ekspozycji - nic nie ma i nawet lodówki zjechały ale za to co zrobiłem powinien dostać wynagrodzenia bo nie jestem kimś gorszym od innych. A takich masz super PH to na ul. Reduta Kraków w restauracji na zapleczu stoi lodówka fuzzety z kapustą i marchwią . Komedia o takich masz najlepszych BDSòw gastro . Wąski rozlicz się uczciwie to zapomnę o sprawie.

GR

Wąski zniszczyłeś mi zdrowie - nigdy Ci tego nie zapomnę i więc o tym że pamiętał będę to jak mnie oszukałeś. Kumpli sobie zatrudniłeś bezpośrednio przez firmę CC a ja stawałem na głowie żeby było jak najlepiej to Ty wolałeś kumpli pozatrudniać zamiast dać mi normalną umowę - nigdy Ci tego nie zapomnę poprostu nigdy !!!! Śmiało można powiedzieć że jesteś os.zuste.m i kłamcą sam zatrudnij się w agencji za te marne 2200 zł i zmień punkt siedzenia zmieni Ci się punkt widzenia. Jesteś tak samo zakłamany jak te Twoje dupowłazy które wiem co zrobiły bo pytałem pewne osoby i wszystko wiem. Wąski nigdy Ci tego nie zapomnę bo zniszczyłeś mi zdrowie. Czasami trzeba zobaczyć coś więcej niż czubek własnego nosa ale mamusia Cię tego nie nauczyła. Pamiętaj ja nie zapominam wyrządzonej mi krzywdy - nigdy nie zapominam - pamiętaj o tym !!! Poprostu Cię nienawidzę !!!! Oszukałeś mnie bo straciłem podwójnie miałem wtedy propozycje do innej firmy gdzie jest znikoma rotacja PH to mydliłeś mi oczy umową a potem zatrudniłeś plecaka - pociotkę jakąś nigdy Ci tego nie zapomnę. Masz trochę honoru to wypłać mi należna premie jak wpisałeś mnie w regularny rejon . Oczywiście nie wszystko udało się zrobić ale to do dziś nie jest zrobione byłem i widziałem do dziś nie ma tych spektakularnych ekspozycji - nic nie ma i nawet lodówki zjechały ale za to co zrobiłem powinien dostać wynagrodzenia bo nie jestem kimś gorszym od innych. A takich masz super PH to na ul. Reduta w restauracji na zapleczu stoi lodówka fuzzety z kapustą i marchwią . Komedia o takich masz najlepszych BDSòw gastro . Wąski rozlicz się uczciwie to zapomnę o sprawie.

WWW

Drodzy kandydaci do pracy w coca-coli przez agencję Interkadra chciałem żebyście mieli świadomość o sytuacji jaka Was czeka. Otóż firma Coca-cola szuka zazwyczaj przez agencję ludzi do najgorszych tras/rejonòw. Musicie mieć świadomość że nikt Was tutaj nie zatrudni prz z agencje na nic dobrego - dobre trasy są obstawione po znajomości szczególnie w Krakowie na trasach dochodowych są te same osoby od lat dlatego tak jest że chodzi o kasę z premii . Żaden AS krakowski który ma mniemanie o sobie że jest taki dobry i cudowny nie pojedzie na obrzeża bo doskonale wie on i jego STL że nic tam nie zwojuje a tym samym nie zarobi więc wysyła się takiego naiwnego napaleńca przez agencję zatrudnionego i wmawia mu się że jest słaby - nie radzi sobie mówi to STL i jego wierne giermki dupolozy. Tak to wygląda w Krakowie poza tym Pan Rakoczy to człowiek fałszywy który jest nie wykształcony po studiach licencjackich no bo na magistra za (usunięte przez administratora) ale miał dobre wtyki i jest kierownikiem i takich ludzi jak Wy przez agencję ma za nic - gardzi nimi. A więc drodzy kandydaci nie warto zniszczą Wam zdrowie , nerwy , opinie w rynku no bo ich punkt widzenia jest ważniejszy niż Twój !!! Racja ich jest lepszą racją niż Wasza!!!! Dlaczego zapytajcie . Nie wiem naprawdę nie wiem. Mnie (usunięte przez administratora) STL Wąski i SCM Rakocz poprostu mnie okłamali. Zniszczyli mi zdrowie i nic im za to nie jest. Mam nadzieję że los kiedyś im odpłaci. Są mi winni 2 tysiące złotych za moją pracę. Nie dajcie się nabrać!!!

4XXX
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Wąski chciałem Ci powiedzieć jeszcze jak to czytasz że jesteś (usunięte przez administratora) , taką największą gnidą ktòra jest wstanie zniszczyć czyjeś zdrowie i życie tylko po to żeby samemu mieć i być. Gnido życzę Ci wszystkiego najgorszego , czuje wstręt do Ciebie i nienawiść tak wielką że nawet sobie nie wyobrażasz jak człowiek może być doprowadzony do skrajnych emocji przez takiego śmiecia jak Ty !!! Dziś jechałem przez miasto widzę czerwona skoda fabia z napisem Coca cola musiałem zjechać na pobocze uspokoić się trochę bo odrazu przypomniałem sobie Twoją zakłamaną twarz !! Jesteś gnidą i skończonym (usunięte przez administratora) ale najgorsze jak taki osobnik jak Ty dostanie się do władzy !!! Powiem Ci jedno karma zawsze wraca - zawsze poprostu zawsze - prędzej czy później jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Życie zawsze wyrównuje. Dziś wydaje Ci się że jesteś królem życia - bądź ciesz się bo karty zawsze mogą się odwrócić. Wąski nienawidzę Cię poprostu Cię nienawidzę!!!! Jesteś zerem nikim szują , gnidą. A Wam BD współczuję że dla pieniędzy jesteście wstanie się upadlać przed takim zerem!!! Zapomniałem dodać jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) który (usunięte przez administratora) biednych ludzi pracujących ciężko na każdą złotówkę uczciwie !! Wiesz co to jest uczciwość ??? To zapytaj swojej matki to Ci powie jak Cię wychowała gnido !!!!!!

Agnnesss
Kandydat

Niestety muszę przyznać, że rekrutacja w tej firmie to jakaś kpina... Za pierwszym razem aplikowałam bezpośrednio przez stronę CC, zadzwoniono do mnie ,przeprowadzono wstępną rozmowę po czym powiedziano mi, że ktoś na pewno odezwie się do mnie wciągu tygodnia. Cisza...zadzwoniłam więc i zapytałam czy rekrutacja trwa nadal, Niestety Pani przez telefon zaczęła być dla mnie bardzo nie miła.. zapytała się mnie jaką mam czelność dzwonić i pytać o takie bzdury, zawracam jej głowę itd.. oczywiście nie zostawiłam tego beż komentarza ale mniejsza z tym. Następnym razem aplikowałam przez firmę interkadra, również otrzymałam Telefon i powiedziano mi, że w przeciągu tygodnia ktoś się do mnie NA PEWNO ODEZWĘ. Cóż. Mogę powiedzieć, że jest to śmiech na sali.. Nie powazni ludzie... Śmiało mogę polecić konkurencję, tam w przeciwieństwie do ,,tego" ludzie są słowni i oddzwaniają zawsze na czas. Odradzam, jest to niepoważne i niekompetentne podejście do drugiej osoby.

Nick
@Agnnesss

Mogę powiedzieć ci, że to dobrze. Przez 3msc pracujesz jak (usunięte przez administratora) bez premii, jeździsz starą rozwaloną skodą, a po 3msc możesz mieć najlepsze wyniki sprzedażowe wywalają cie na zbity pysk. Ciesz się że do ciebie nie oddzwonili.

Południowy
@Nick

No bo te 3 miesiące są po to abyś lizał im pięty że Cię wzięli . No bo jak tego nie robisz to nie masz czego tutaj szukać. Tutaj jednym z obowiązkòw jest modły do STLa i innych tego typu ,, ludzi" jak nie chciałaś mu to nie masz ..

Hsgzv

Firma na szanuje swoich pracowników, sporo kolesiostwa, a najbardziej to widać po fb- jak masz zdjecie z szefem lub mu lajkujesz foty to jestes super ;) Kpina

Redbeatsblue

Sześć lat w firmie. Kilka reroutingów, wiele zmian, wiele rotacji na trasach. Kierowników czterech, zatrudniał mnie kompenteny człowiek, następnie wszystko szło w złą stronę. Obecnie wymagania są absurdalne, RED na kolanach, jakieś śmieszne zdjęcia. Wracając do personaliów to na ten moment we Wrocławiu dyrektor to kompletny karierowicz który zapomniał o podstawowych zasadach współpracy z ludźmi. Pozdr, klepanie po placach tym którzy lubią mu wchodzić w ..... Jednym z nich jest Rudy pajac z Wałbrzycha. Chłop oddaje życie za firmę, nie zwracając uwagi na ludzi, demotywuje, pomaga tylko tym którzy idą za nim. Brak jakichkolwiek wartości ludzkich. Brak umiejętności menedżerskich, gość z łapanki, (usunięte przez administratora) Eliminacja dobrych pracowników. Niestety mydlenie oczu o podwyżkach, nie ma nic wspólnego z wymaganiami. Geolokaizacja i ilość czasu sprawdzana u klienta, to jest śmiech na sali. Inwigilacja jak u Ziobry w ministerstwie. Zaczynając pracę w firmie miałem ambicję, ale na koniec współpracy pozostało duże rozczarowanie...

50 lat
@Redbeatsblue

Możesz mieć ambicje , wystarczy że nie podpasujesz stl i chodzbys rynek przeorał zapomnij o awansie... rozwój? Tylko samemu... my voice... traktowanie pracowników... no coz...

Pajac
@Redbeatsblue

Czyżby Rymut?

Marzena
@50 lat

Nie ma tu jakichkolwiek szkoleń, awansów?;/

Fakty tvn24
@Pajac

Bogdan Rymanowski

Gruba
@Marzena

Trzeba sie bylo uczyć łajzo

Rymut
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

A czy Ty już zalajkowales zdjecie na fb swojego szefa?? Nie ?? Szybko to zrób bo inaczej bedziesz najgorszym ph !!!

Biuro HQ

Podobno w firmie szerzy się presja i wręcz mobbing? Coś słyszeliście? Ptaszki ćwierkają, że zarząd, a szczegolnie szefowa hru kryją sobie tyłki. Alkohol niektórym uderza do glowy.

Nick

Nie

@Biuro HQ

Tak słyszałem. Krakow podobno w tym jest liderem.

Ha
@Bezos

Ales się wysilił naprawdę trzeba się mocno zastanowić zanim taki półmózg puści się do ludzi

@Ha

Wybrali mnie na rekrutacji najlepsi kierownicy Cc w Krakowie...

Ha
@Bezos

Widzisz jaki jesteś malarz dobrze się ukryłes a takiego (usunięte przez administratora) nawet najlepsi nie rozpoznają

BD
@Bezos

Krakowem to Ty sobie G… nie wycieraj. Praca jak w każdym innym Regionie i szykanie sensacji to domena tych którzy już nie pracują w CC.

@Ha

To znaczy że to takie cieniasy zwykle hak swojego nie poznali ;) albo jak to w Krakowie po siupie byli i nir wiedzieli co wie dzieje ;)

Biuro HQ

Wiecie, że frma ukrywa mobbing, a posty o tym tutaj kasuje?

Maurucy
@Biuro HQ

Skasowac to ciebie mama powinna zamiast urodzic

Jozin

Podobno w tym roku wymieniają auta na Scale? Wiecie na ile jest leasing? 4 czy 5 lat?

@

@.

6 lub 220

hahaha
@Jozin

Nie licz na scale, dostaniesz daihatsu z pół litrowym silnikiem i trumną na relingach żebyś mógł wozić kartony. Bo wiesz, ciężki okres dla firmy itd. Litrowa Fabia w gazie z pipczałką nad głową w wersji 0, to było szczytowe osiągnięcie tego co globalna firma mogła Ci zaoferować w kwestii narzędzia pracy, więc posłużą jeszcze kilka lat.

Mnu

@hjena

A kierownicy jakie auta?

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 226.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 189, z czego 5 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Coca-Cola HBC?

Liczba opinii klientów firmy Coca-Cola HBC, to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a, 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC