Coca-Cola

Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

rano ktos wrzucil prawde....

W nagrodę – wypowiedzenie- Rzeszów W kwietniu 2016 roku dyrektor zaproponował Krzysztofowi zmianę stanowiska, z kierownika sprzedaży na przedstawiciela handlowego. – Powodem miało być to, że nie zdałem egzaminu ze sprzedaży konsultacyjnej. Byłem zaskoczony, poprosiłem o kilka dni na zastanowienie. A potem się rozchorowałem – wyjaśnia Krzysztof. W październiku 2016 r. dyrektor zwolnił Krzysztofa z pracy z trzymiesięcznym wypowiedzeniem. Zarzucił mu brak staranności, zaangażowania i skuteczności w wykonywaniu celów biznesowych. Czego skutkiem miała być utrata zaufania do pracownika i do wykonywanej przez niego pracy. Według dyrektora o złej pracy Krzysztofa miała świadczyć m.in. najniższa z możliwych ocen pracowniczych. Dlaczego najniższa? Przełożony tłumaczył to tym, że Krzysztof nie zrealizował celów sprzedażowych. Uznał, że z powodu braku nadzoru nad sytuacją w rejonie niezrealizowany był wskaźnik codziennego wykonania. Krzysztof nie wykonał celu „sklepy aktywne”, który polegał na znalezieniu nowych placówek, nie był skuteczny w wyegzekwowaniu od sklepów, by na półkach i lodówkach Coca-Coli ustawiały tylko produkty tej marki. Na ocenę Krzysztofa wpływ miały również… lodówki. Sześć nie zostało zinwentaryzowanych, 30 miało błędną lokalizację. A ponadto według dyrektora wpłynęły skargi od klientów na pracę Krzysztofa. Pan Krzysztof idzie do sądu Rzeszowianin został zwolniony ze świadczenia pracy. – Odwołałem się do sądu. Nie wiedziałem, jaki to przyniesie efekt. Przeciwko sobie miałem przecież wielki koncern – mówi. Nie chciał przywrócenia do pracy. W pozwie przeciwko pracodawcy domagał się 24 tys. zł odszkodowania za nieuzasadnione wypowiedzenie umowy od pracę. Sprawę najpierw rozpoznawał wydział pracy w rzeszowskim Sądzie Rejonowym. Sąd przypomniał, że jeśli nawet pracodawca utraci zaufanie do pracownika, to nie oznacza automatycznie, że zawsze i bezwzględnie będzie to uzasadniało wypowiedzenie. Przesłuchano świadków wskazanych przez obydwie strony. Sąd uznał za wiarygodne zeznania Krzysztofa. Nie dał wiary zeznaniom dyrektora. W trakcie postępowania dowodowego żadna z przyczyn zwolnienia nie została uznana za prawdziwą. Ocena pracownicza została przeprowadzona w sposób naruszający standardy firmy Coca-Cola. W rozmowie dyrektora z Krzysztofem nie padła żadna negatywna uwaga, w tym dotycząca skarg od klientów. Krzysztof otrzymywał premie, w jego aktach osobowych nie było żadnych uwag lub zastrzeżeń wobec zadań. Wprost przeciwnie, wynagrodzenie za pracę stale rosło. Ostateczny plan sprzedażowy ustalał dyrektor oddziału, kierując się często czynnikami subiektywnymi, według własnego uznania. Na jego realizację wpływ miało wiele czynników. Wielokrotnie Krzysztof i jego zespół reklamował plan, który był ustawiony „wyżej” niż w innych rejonach. W przypadku lodówek i ich inwentaryzacji problem był powszechny w firmie. Klienci niejednokrotnie przywłaszczali sprzęt, a jego odnalezienie było niemożliwe. Sąd przeanalizował także sprawę egzaminu. Krzysztof przeszedł szkolenie, sam szkolił i przygotowywał pracowników do egzaminu. W trakcie zaplanowanego wcześniej urlopu wypoczynkowego niespodziewanie został wezwany przez dyrektora do Warszawy na egzamin. Przerwał zagraniczne wakacje i pojechał na egzamin. Nie zdał go, ale nie było to w firmie czymś nadzwyczajnym. Wiele osób zdawało go za drugim razem. Sąd stwierdził, że firma wcześniej nie uzależniała zatrudnienia od zdania egzaminu. Gdyby pracodawca chciał wyciągnąć z tego powodu konsekwencje, powinien ustalić to z pracownikiem, a nawet zawrzeć z nim dwustronną umowę. Sąd: Ryzyko rynkowe zrzucone na pracownika Sąd stwierdził także, że pracodawca próbował obciążyć pracownika ryzykiem prowadzonej działalności, której wyniki zależą od trendów rynkowych, a nie od sposobu wykonywania pracy przez pracownika. Na ocenę pracy Krzysztofa wpłynęło wiele czynników leżących po stronie pracodawcy. Gdy pracodawca miał zastrzeżenie do pracy pracownika, powinien stosować kary porządkowe lub pozbawić go premii czy nagrody. Sąd uznał, że wypowiedzenie umowy o pracę było nieuzasadnione, naruszało przepisy i dlatego zasądził odszkodowanie w wysokości zgodnej z pozwem. – Firma złożyła odwołanie od tego wyroku, ale sąd okręgowy oddalił apelację. Mam z tego powodu satysfakcję. Warto walczyć – mówi Krzysztof. Firma Coca-Cola HBC Polska na pytania o tę sprawę odpowiedziała, że wypłaciła odszkodowanie i to zamyka kwestię.

na froncie
@rano ktos wrzucil prawde.... 23.11.2018 20:46

rozkaz z gory ktos musial wykonac ....

K.
@rano ktos wrzucil prawde.... 23.11.2018 20:46

Miło, że ktoś ma odwagę opisać tą sprawę! Pamiętajcie, że żaden pseudo menager nie stoi ponad prawem pracy! Nie można godzić się na przekleństwa, gnebienie czy straszenie wypowiedzeniem.

@K. 27.11.2018 19:48

W Kaliszu byla podobna sytuacja, kierownika zwolnili bo "stracili do niego zaufanie" miedzy innymi za to ze sampling byl dodawany do obizania ceny hahahah i za wrzutki hahaha Oczywiscie byly kierownik wygral w sadzie a walczyl o przywrocenie do pracy :) wrocil i dali mu odprawe 6mc i oczywiscie nornalne swiadectwo pracy a nie z dyscyplinarka. Panie i Panowie nie ma co sie szczypac z nimi. Inny Gosciu z Kalisza 1,5 roku chorowal i nie mogli go zwolnic :) w koncu sam sie zwolnil :)

@K. 27.11.2018 19:48

Ciekawe jak nazywa się ten menager czyżby z KIELC i byłego LUBLINA ?

@Były CC HBC 30.11.2018 14:57

Pisałeś już o nim. Powinieneś wiedzieć.

Red
@Były CC HBC 30.11.2018 14:57

Kolega chyba nie wie co pisze

Cc
@rano ktos wrzucil prawde.... 23.11.2018 20:46

W poznaniu kiedyś podczas konferencji w w Karpaczu gdzie obecny był zarząd i dyrektor regionu na imprezie już po szkoleniu STL z poznania zwyzywal BD IC i kopnął go w plecy w obecności innych pracowników. Był audyt, nagle świadkowie zaniemowili i pracuje di tej pory a sprawa pozamiatana pod dywan.

@Cc 04.12.2018 11:47

Ale ty gł.... jesteś. Pobicie pozamiatane pod dywan? Żart.

Byly

Nie. To nie żart

Pozdrów Seba !
@Cc 04.12.2018 11:47

Dobra Seba, skończ już(usunięte przez administratora). Nie pracujesz już prawie dwa lata, a dalej Cię(usunięte przez administratora)o wszystko boli XD

can
@Pozdrów Seba ! 04.12.2018 14:48

co za bzdury-zadnego pobicia nie bylo!

@can 04.12.2018 18:15

Hahahhhahhahhahahahhh

Ll
@Sop 04.12.2018 12:15

A co? Nie pozamiatane pod dywan? Kto poniósł za to konsekwencje i jakie?

Lil
@Ll 05.12.2018 19:57

Dobre pytanie

aras
@Lil 06.12.2018 11:39

Pożywko szukacie. Co SCM z B-stoku się nie podoba,bo był dedykowany do awansu? ma (usunięte przez administratora) wyniki, chu#wych handlowców którzy go oczerniaja i sa z Poznania. Nic wam do tego. Bierzcie sie za robote. Szukajcie innej jak narzekacie. Rzygac sie chce na te wasze wpisy. Na szczescie juz znane sa adresy IP wiec z wielka przyjemnoscia spojrzy sie Wam kazdemu w oczy. I wtedy zobaczymy czy jestescie tacy odwazni. Wasz rynek nie pokazuje nic!

obserwujacy
@aras 06.12.2018 22:01

od straszenia to są duchy a nie Ty , typowe zachowanie dla STL , p.s nie jestem z bialegostoku ani poznania . IP moze byc znane pod warunkiem ze ktos oczernia i bezpodstawnie narusza dobre imie kogos , a nie jezeli pisze to co sie dzieje . Wiec prosze o lekkie opamietanie . obserwuje profil coca cola , i nie wierze ze sa wpisy zastraszajace typu ...znamy wasze IP .

Marian Koniuszko
@aras 06.12.2018 22:01

Buhahaha „ adresy są już znane” . Za dużo się człeniu tv naoglądałeś. Za krótki jesteś. Ale mnie rozbawił.

foka
@aras 06.12.2018 22:01

Straszyć to sobie możesz teściowa. Co do scm z Białego to lata mi to. Jeśli ludziom pasuje i ma jakiś pomysł aby tego trupa jakim jest detal ożywić to niech działa. Ale strasznie innych adresami IP to juz przesadą. To jest czyste zastraszanie ze konsekwencje zostaną podjęte na rynku. Czyli szantaż.

reg
@Sop 04.12.2018 12:15

Nikt już nie pracuje z tamtych czasów. Wszyscy odeszli albo ich w....ali. Wiec nie ma sensu drążyć tej sprawy.

Towarzysz Red

Zauawazyliscie ze zwalnia się tylko ludzi z sales force w terenie. Warszawka się dobrze trzyma. Nikt nie leci, jak już to Cię przesuną z bycia sekretarką na nowo wymyślony kolejny niepotrzebny dział jakiegoś tam wymyślonego marketingu w charakterze specjalisty To tylko przykład.Nikt z góry nie jest winny ze ludzie nie robią Sopa, Reda, parametrów, bo kto jest winny. Oczywiście ludzie BD. A tak w ogóle to moje przewidywania na Rero w lutym (pewne żródło) Kraków 2 STL out, 10 BD out, łączenie arei. Katowice 3 STL out, 12 BD out, łączenie arei, Wrocław jak wyżej.poznań to samo. Gdynia 1 STL out, 6 bd. Zmiana smc ów pewna, nie którzy zostaną ale w innych lokacjach. W końcu południe odda do e hurtu wszystkie Lewiatany i eurosklepy, Sieci Lka pod dużych partnerów hurtowych. Dc eko magazyn centralny, Wszystkie ościenne miejscowości do mniejszych partnerów hurtowych. A do budżetów wrzuca nam cały MT , zniemałą historią i każą gonić i dreptać u kierowników hal i Supermarketów, jak kiedyś Ka nci. Ci co zostaną będą musieli lizać przedstawicieli z hurtu by ci sprzedali sopa, a my tylko ankiety za które nie weżmiemy kasy bo audytorzy nas rozwalą. Nowi stlowie raczej spokojni mogą być, nie poto ich firma łapała by ich zwolnić. Kryterium wyboru: widzimisię SCM a

woah
@Towarzysz Red 07.12.2018 20:17

ale bzdury. widać że nie masz pojęcia na czym będzie polegało aktualne rero.

@woah 07.12.2018 20:48

Pominąłeś Rzeszów z tym słabym SCMem

Spec.ds.rozwoju.firmy
@Towarzysz Red 07.12.2018 20:17

Mam wielka nadzieje ze poleci scm z krk... typ jest tragiczny... zreszta jego trzech kierownikow lizo dupow m.m. m.m. i m.k. to tacy specjalisci jak z koziej (usunięte przez administratora) traba :) chyba ze d.s zdecyduje sie odejsc bo jest zbyt normalny do tej bandy idiotow to moze komus (usunięte przez administratora) uratuje.

M.
@Towarzysz Red 07.12.2018 20:17

W Warszawie to się ludzie sami zwalniają, nic dziwnego - z taką kadrą menagerską nie da się normalnie pracować.

grammarnazi
@Towarzysz Red 07.12.2018 20:17

A może zainwestujesz w słownik języka polskiego żeby zabezpieczyć swoją pozycję?

ortografista
@grammarnazi 08.12.2018 12:00

tak o ortografii, przed "żeby" stawia się taki magiczny znak interpunkcyjny jak ","

Madzia

Madzia trzymaj się będzie brakowało ciebie

aras
@Madzia 06.12.2018 11:32

jak to ? Koledzy Koszalin zdradzcie cos wiecej...! to niemozliwe! tak z dnia na dzien!!!

Qwerty
@Madzia 06.12.2018 11:32

Magda już nie pracuje? Co za rewolucje w tym Koszalinie?

paula
@aras 06.12.2018 21:58

no normalnie , z dnia na dzień, taka to jest własnie firma .... :(

Ciszek
@paula 08.12.2018 14:55

Magdzie kończyła się umowa, a według firmy może być tylko jedna asystentka na lokacje.

Bidi

Hallo a co z handlowcem który był stl-em a nadal jeździ golfem?? Tak się traktuje równo wszystkich pracowników w Bydgoszczy? Szopki z ukrywaniem tego faktu chyba na niewiele się zdały - wszyscy wiedza/lub się dowiedzą. Większy bagażnik na łupy z samplingu oczywiście z błogosławieństwem kierownika. Błogosławieństwo ma cały zespół tylko szkoda że się tak narażają.

Zapylacz
@Bidi 06.12.2018 22:44

Jak widać nie każdy ma takie przywileje. Gość już STLem nie jest od roku, cwaniakuje, a Kierownik wywalone- wazne zeby jemu bylo dobrze. A co do sampla proponuję to zgłosić,że ów Kierownik zmusza pracowników do odbioru tych produktów. Ostatnio widziałem zdjęcie bagażnika laski ktora jest teraz jako back up....dziewczyno nie musisz tego robić jak ci praca miła.

Panorama

Ciekawe jak w tym roku wyjdzie ankieta myVoice. Jeśli wierzyć głosom BD to przynajmniej w KR nie będzie miodu.

ja
@Panorama 06.12.2018 19:41

to chyba nie tylko w KR , przy okazji wesolych swiat , szczesliwego nowego posa , strefy adults , i nowych wstawionych lodowek , tego zycze wam JA

Zapylacz

A tymczasem w Bydgoszczy zaczyna się już odstrzał.Zakłamane i dwulicowe kierownictwo szuka haka na każdego. Do tego stopnia że jeżdżą za swoimi handlowcami po GPS -ach. W zeszłym tygodniu zwolnili już dziewczynę, nie podając konkretnego powodu.

@Zapylacz 04.12.2018 17:24

nie znasz dnia ani godziny w tej firmie

@Zapylacz 04.12.2018 17:24

Drogi "Zapylaczu" uważam, że warto spojrzeć na to wszystko co się dzieje w Bydgoszczy z szerszej perspektywy i przytoczyć trochę inne argumenty. Po pierwsze wiadomym jest, że pracodawca w tym przypadku kierownik (patrz kierowniczka) ma prawo do sprawdzania swoich podwładnych. Zasadne w tym konkretnym przypadku jest pytanie czy poza kontrolą ów osoba daje swoim „ludziom” coś jeszcze a mianowicie: - wsparcie - rozwijanie umiejętności swoich podwładnych - motywowanie ich do pracy - wskazywanie słabych stron pracy podwładnego i razem z nim dążenie do ich wyeliminowania Odpowiedz w tym konkretnym przypadku brzmi NIE. Żaden z jej podwładnych nie może liczyć nawet na to, że odbierze telefon lub oddzwoni do niego. Ba w sumie jak się siedzi z nosem w GPS-ie i ich śledzi to nie można się zdradzać . Co do odbierania przez ów kierowniczkę telefonów to nawet klienci i firmy współpracujące z nią się na to skarżą. Ciekawe czy SCM tego nie widzi, a może nie chce widzieć? Kolejny zarzut, który podniosłeś to zwolnienie dziewczyny w miniony piątek bez podawania powodu. I tu ponownie spójrzmy na ten temat szerzej. Po pierwsze pracodawca nie ma konieczności podawania powodu zwolnienia. W tym konkretnym przypadku nie możemy, też mówić o zwolnieniu ponieważ, ów dziewczynie w połowie grudnia kończyła się umowa więc po prostu nie została ona jej przedłużona. Jednak sposób w jaki została ona potraktowana moim zdaniem nie powinien być tolerowany przez szefostwo takiej firmy jak COCA- COLA. Przechodząc do konkretów całej tej sytuacji należy cofnąć się w czasie jakieś dwa tygodnie. Był to okres bardzo nerwowy dla wszystkich pracowników Bydgoszczy ponieważ 28.11.2018r miała odbyć się wizytacja zarządu firmy. Wszyscy, którzy pracują w korpo wiedzą o czym piszę i nie będę się nad tym tematem rozwodził. Kiedy ów dziewczyna zapytała się swojej kierowniczki co dalej z jej umową usłyszała „NIE MARTW SIĘ, WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE”. W obliczu późniejszego nieprzedłużenia jej umowy twierdzę, że było to podstępne wykorzystanie ów dziewczyny aby pomogła w przygotowaniu do wizytacji. Swoją drogą ciekawe czy zapłacą jej i wszystkim pozostałym pracownikom za nadgodziny, które wypracowali w okresie przygotowań do wizytacji zarządu. Znając życie i realia pracy w CC usłyszymy, że praca na rynku powinna być wykonywana systematycznie, a wizytacja nie jest powodem do wzmożonej aktywności. Ciekawe dlaczego dopiero wizytacja skłania niektórych kierowników do ruszenia tyłka i wsparcia swoich ludzi w pracy na rynku. I nie myślę tu o kontroli tylko o tym, że duża część klientów dopiero przed wizytacją miała okazję poznać kierowników. Ogólnie podsumowując pracę dla firmy Coca-Cola mogę powiedzieć, że niestety przez takich ludzi jak opisałem powyżej nie zasługuje ona na wystawienie pozytywnej opinii z perspektywy pracownika. Drodzy kierownicy CC potraktujcie to jako wyzwanie a nie problem!!!

Tomcio
@anonim 05.12.2018 22:24

Brawo…brawo w końcu przestajemy trzymać język za zębami i mówimy…piszemy o tym co naprawdę się dzieje się w firmie CC w Bydgoszczy. Gdyby chciało się wspomnieć o wszystkim, to by dnia nie wystarczyło. W mojej ocenie warto napisać ponownie o wizytacji, intensywnej pracy do późnych godzin wieczornych wielu pracowników, ogromnej presji by dać z siebie wszystko, oczekiwaniach ze strony kierowników by pracować po kilkanaście godzin. No i adekwatnie do poświęcenia pracowników nie można zapomnieć napisać o kierownikach, którzy po określeniu priorytetów i zadań do zrealizowania udali się na imprezę z okazji Andrzejek do Torunia. Nie liczcie na to, że dnia następnego byli zwarci i gotowi do pracy od samego rana, w przeciwieństwie do pracowników, którzy z samego rana dalej pracowali na rynku. W tej firmie nie traktuje się pracownika jak człowieka tylko jak maszynę realizującą określone cele. Tu nie ma relacji partnerskich, wsparcia, a przytoczone fakty pokazują jaki mur stoi pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.

Jeszcze jedno
@Tomcio 06.12.2018 10:28

Drodzy Panowie i nieliczne już Panie. Zgadzam się w 100% z obiema wypowiedziami. Można by im wiele jeszcze zarzucić, ale w tej firmie lepiej nie mieć odmiennego zdania i głośno wyrażać swojej opinii. Miejmy nadzieję że zostanie to odebrane jako feedback

ZS i PO

Potencjalni pracownicy CC. Zapraszam do Lokacji Wrocław i Gdańsk! Tam dyrektorzy potrafią z klasą docenić ludzi i zorganizować im Wigilię z noclegiem! Można spokojnie porozmawiać, pośmiać się i celebrować sukces roku 2018 roku! Przecież Zarząd mówił: ludzie najważniejsi. A tymczasem dyrektor w Poznaniu zaprasza wszystkich na wigilię w czwartek żeby napić się szybko lampkę wina bo w piątek trzeba wstac, jechać do pracy i wystawiać wnioski na lodówki których nie ma w magazynie. Bzdura! Poznan-odradzam!

skoda - gaz do dechy
@ZS i PO 01.12.2018 21:40

oszczednosci .... czasem sie zastanawiam , zarabiamy na ta firme coraz wiecej coraz wiecej profitowych opakowan , otrzymujemy coraz mniej , taka dziwna zaleznosc, moze doczekam auta przyszlosci..... ale to juz bedac w innej firmie i patrzac czym jezda handlowcy cc

Wujek
@ZS i PO 01.12.2018 21:40

W Krakowie z ssciemem bedzie grac w pilke nozna :p haha :)

Cc
@ZS i PO 01.12.2018 21:40

Jaki SCM taka wigilia. A ze SCM ze Szczecina to lovelas i w głowie tylko wyskoki, imprezki i panny to juz inna sprawa.

@Cc 04.12.2018 11:33

bzdury opowiadasz , widać ,że nawet go nie znasz .

Nick
@Piona 04.12.2018 20:57

masz coś do niego? Zajmij sie robota lepiej

@Nick 04.12.2018 21:31

chyba o sobie mówisz ,moze w koncu zaczniesz pracowac ,a nie bzdury wypisywac

Poznań

Lokacja Poznań to taki stan umysłu-kto by nie był scm to i tak będzie najgorszy.Zawsze wyciągną mu mankamemty. Tfu zazdrosni,zawistni ludzie. Wstyd!

Lubię Omadren

Dodać do mieszanki 5 naiwnych asystentek i komplet ..

Jack

Największa miernota wykreowana przez Andrzejka. Człowiek o zerowej wiedzy rynkowej, bez skrupułów i jakiejkolwiek kultury osobistej.

@Jack 22.11.2018 09:16

czemu wpis usuniety?

RtM

Zadowoleni z podziałow tras?

gonzales
@RtM 04.12.2018 18:10

?????????

Dobromir

Jak widze tyle wakatow w Polsce w cc na stanowisko ,,specjalista,, ds ,,rozwoju,, rynku to me serce sie raduje :) Koledzy kolezanki zmieniac prace szybko :) byle nie spozywka bo jak pokazuje przyklad Krakowa wasi szefowie wszystko wiedza o waszych aplikacjach do innych firm i Was przez to szykanuja :)

Icek
@Dobromir 01.12.2018 10:28

To co, z Krakowa ludzie też chcą uciekać?

Interior
@Icek 01.12.2018 15:15

IC podobno juz chce uciekac od M.M.

Jożin z bażin
@Dobromir 01.12.2018 10:28

A co się dziwisz, że tyle Wakatów?Warunkiem stawianym przez firmę na stanowisko bd jest UWAGA UWAGA- wykształcenie wyższe :) :) :) :) :) :) Każdy magister marzy teraz o przewalaniu zgrzewek, bieganiu z przekładkami i zawieszania click clacków. A nie, jeszcze zdjęcia trzeba wysyłać, więc tylko z wyższym sobie można poradzić. Praca marzeń :) :) :) Mistrzostwo świata :) :)

skoda - gaz do dechy
@Jożin z bażin 01.12.2018 15:32

co daje wyksztalcenie wyzsze jezeli ktos jest nie przedsiebiorczy i nie umiego tegoz wyksztalcenia wykorzystac ??? skoro czasem zwykly BD jest duzo bardziej kumatszy niz jego przelozony " z polecenia "

Robert

Wczoraj byl pogrzeb , panowie biznesu i tak wrzucali maila , godzine poszanowania dla czlowieka nie maja , zenada i wstyd

@Robert 23.11.2018 20:39

Niejednokrotnie Robert bronił tych ludzi a Oni na ostatnim pożegnaniu wysyłali e-maile nie wieżę to jest niemożliwe tak nawet nie postępuje najgorszy zły człowiek.Mam nadzieję że to kłamstwo.

kiedys wyjdzie slonce
@Były CC HBC 26.11.2018 17:42

nie to nie klamstwo , biznes by legl , no bo przeciez deklaracje trzeba zrobic .....

Armagiedon

Czyli co moi mili, pojawiła się realna szansa na odprawę przy kolejnym rero. Ktoś chętny? A nie, sorry, badanie hrk jest przecież dla nas, żeby żyło się lepiej :)

Panorama to bzdura
@Armagiedon 07.11.2018 16:16

Zwolnienia grupowe, w styczniu. Dla naszego rozwoju ahahahahahahahahahahahahhah. Hrk to firma która robi to co CC chce, pewnie zależna od jakiegoś dyro

Tadek
@Armagiedon 07.11.2018 16:16

tak narzekacie,ale prawd jest jedna, nikt z was sam nie odejdzie z tego kołchozu,bo takiej kasy nigdzie już nie zarobicie hahaha

kto to jest Tadek ??
@Tadek 09.11.2018 20:49

haha , jakiej kasy ??? czlowieku ogarnij sie , i dowiedz sie jakie sa pieniadze , moja zona pracuje w innej firmie w FCMG i wiem jak ma , przedewszystkim spokoj psychiczny , a nie panorame w telewizji , Tadek idz zjedz snikersa bo gwiazdorzysz

@Tadek 09.11.2018 20:49

Ja odszedlem i dostalem lepsza wiec nie wiem gdzie Ty szukasz :p

KAROL
@WWA 16.11.2018 18:18

taaak, zarabiasz wiecej niz 5-6 tys , podaj nazwe firmy chetnie skorzystam

gonzales
@KAROL 19.11.2018 19:53

Kolego to ze ty zarabiasz takie pieniadze w coli(bo ci sie trafila fajna trasa, albo inne rzeczy...kazdy wie co) nie znaczy ze kazdy zarabia tyle.

luty 2019
@KAROL 19.11.2018 19:53

z Twoimi predyspozycjami i miękkimi umiejętnościami i tak nie masz szans , więc po co ten ambaras ? , p.s po rero możesz nie mieć super trasy lub przychylności kierownika

@KAROL 19.11.2018 19:53

5-6 to chyba brutto kwartalnie :)

KAROL
@WWA 20.11.2018 12:07

zastanawiam sie ile wy zarabiacie, bo ja praktycznie cały czas tyle wyciagam . Serioo, nie dajecie rady z planami i redami ????? buhahaha

yesWEcan
@KAROL 22.11.2018 19:17

Eeee dawalem rade jak siedzialem.po 10-11h. Teraz siedze w pracy max 8,5h liczac od zapalenia samochod pod domem do zgaszenia go tez ppd domem za 5-6tys :) i dostaje 2-3 maile dziennie a nie piec milionow :) Rodacy uciekajcie z cc szybko jest tyle pracy z lepsza kasa. Ja kisilem sie 6 lat i conajmniej 2 zaluje bardzo.

Blablabla
@gonzales 19.11.2018 20:46

A moze kolega robi swoja robote, a nie tylko "jakies zamowienie bedzie?". Sorry, ale pracujac 8-16 mozna wyrobic sie z wszystkim, na kazdej trasie tylko trzeba miec wiedze I umiejetnosci. Jak ktos nie jest kompetentny to zarabia adekwatnie. Nie widze problemu w wyciaganiu w coli 5-6tys. jako BD. Skuteczny BD oczywiscie. Ale pierdoly zawsze beda szukac przychylnosci przelozonych jak komus idzie, taka robota w korpo. Szkoda tylko, ze wylewaja zale na goworku zamiast szukac dla siebie mozliwosci albo rozwoju albo innej roboty, jak tutaj nie daja rady. Pozdro dla ogarnietych.

wtf
@Blablabla 25.11.2018 11:50

1.04 jeszcze daleko , Menago .....

OnLubiWeMniePiniondz
@Blablabla 25.11.2018 11:50

5-6 chyba jak gratisowe zgrzewki (usunięte przez administratora) na boku :) to sie zgodze...

Aloha

Slyszalem o planach naprawczych w rzeszowie prawda? Chyba pewne info bo dawny stl z rzeszowa mowil :)

Maryjan
@Aloha 24.11.2018 23:22

Prawda, dają już za wszystko, sopa, reda, panoramę czy inwentaryzację. Zaczęli od bd pracujących najdłużej, ponad 10 lat. W ciągu ostatnich 3 miesięcy odstrzelono 4, kolejni są na celowniku, (codzienne wizyty na trasie, szukanie haków itp). Najwyraźniej taka dezycja z góry.

Jożin z bażin
@Maryjan 25.11.2018 11:46

A więc będą przegrywać w sądzie pracy, czego dowodem jest opisana już historia. A kumaty bd weźmie odszkodowanie nie tylko za niesłuszne zwolnienie, ale za wszystkie nadgodziny jakie przez lata wypracował. I szanowni stlowie i scmowie straszyć zwolnieniami za sopa, lodówki czy reda to możecie swoje żony, dzieciaczki i kogo tam jeszcze macie,a nie dorosłych ludzi którzy ciężko w tej firmie pracują.

nie ma jak poza coca cola
@Aloha 24.11.2018 23:22

a ja sie ciesze ze odszedlem , wprawdzie 3 msc jeszcze meki mialem przy SCM Rzeszowskim , ale nie mam juz zastraszania , nacisku psychicznego , nikt mi nie kaze oszukiwac , a potem wyciagac z tego konsekwencie ..... zaluje moich kolegow ktorzy zostali .....ale pamietajcie karma wraca !

@nie ma jak poza coca cola 25.11.2018 14:53

Panie i Panowie proszę zrozumcie SCM Rzeszów,Kielce,Lublin człowiek zarabia ok.kilkunastu tysięcy miesięcznie,zapewne pochodzi z małej mieściny gdzie uchodzi za bossa gdzie trudno o pracę,pewnie po podyplomówce z meta-coachingu, zapewne bardzo lubiany przez tych co się go boją lub w 4 litery wchodzą, może nie dowartościowany społecznie.A może ktoś mu dał wolną rękę by tak robił tego nie wie nikt tylko On.Nie warto oceniać takiego postępowania i człowiea.Ktoś napisał że karma wraca tak wraca ale pamiętajcie My, Wy, Oni też nie jesteśmy bez winny. Pamiętajmy sądy są dla ludzi nie tylko dla pracodawcy.

MonaLisa

A jak sytuacja w Krakowie? PR dalej strzela drzwiami a na drugi dzien stawia wszystkim sniadanie?

Piasek

Palka Gałka Wiatr super fajne Andrzejki

Dedektyw

Widziałem w Białymstoku na stacji BP przy ul.Gajowej jak wasz depo tankując służbowe auto odlewał diesla do butelek PET o pojemności 2.25.Podobno leciał Wróbel z asystentka w odwiedziny i mu w zbiorniku wyschlo

@Dedektyw 07.11.2018 21:27

Ahhh te asystentki... A zona w domu czeka

Do pseudo detektywa
@Dedektyw 07.11.2018 21:27

A nawet gdyby tak było to co Ci ku...wa do tego? Detektyw, co najwyżej to możesz się nazwać w nicku, jednak dla większości, którzy to przeczytali mogą Cię określić jako WIELKIE EGO z niespełnionymi aspiracjami w życiu. Ostatnia wizyta zarządu pokazała w Białymstoku że Dawid jako SCM jest właściwą osobą na właściwym stanowisku a ludzie którzy przepracowali rynek pokazali co potrafią! A Ty czym mógłbyś się pochwalić na forum GoWork? Pytanie oczywiście retoryczne, gdyż zapewne odpowiedzi nie udzielisz...

DiBi

Dawid dziękujemy za Twoją opinię

Warszafka
@Do pseudo detektywa 11.11.2018 08:48

Haaahaaaahaaa ładnie się tam bawicie widzę, ile złości w tej wypowiedzi aż się wzruszyć można. Nikt nie odpowiedział o co chodzi z tym Waszym SCM?

@Dedektyw 07.11.2018 21:27

Niby ten wróbel to taki lowelas i te asystentki tak wyrywa ale jak go widziałem ostatnio to brzydki jak noc. Krzywy nos, przygarbiony, pryszczaty. Co one w nim widza?

lozko lozko powiedz przecie
@Jack 22.11.2018 09:37

mozliwosc wybicia sie wyzej i raczej tyle

lozko lozko powiedz przecie
@Do pseudo detektywa 11.11.2018 08:48

pokazali i to jest czy juz zjechalo na drugi dzien po wizycie ??? jak w wiekszosci takich wizyt i malowania rynku

Co sie stalo Robertowi? :*

Smutny

Korporacja znowu zabiła. Robert będzie nam Cię brakowało.

Mikolaj

Podobno w Białymstoku kolejny sukces SCM-a.Zalatwil w mieście że odwiedzi ich w tym roku ciężarówka CC cała zaladowana ryżem i bananami

WWA

Co tam koka kolowe swiry?:d Dalej robicie panoramy z pelnym posem? Juz montujecie expo z SradeZem? Dalej robicie dotarcia, sro i wszystkie inne 69 targetow? Tesknie za tymi czasami. Jak to czlowiek wracal do domu o 20 jak chcial wykonac ,,wszystkie swoje zadania,, bedac wczesniej do godz 12 na hellenicu... ahhh

Zainteresowany

Trwa rekrutacja. Jakie realne zarobki są na dziale ze słuchawkami?

Tragedia coca colowa

Przyszla wyplata za pazdziernik a w niej brak kasy za ss...!!!

@Tragedia coca colowa 08.11.2018 15:08

U nas tez brak. Nic mnie tu juz nie zdziwi. Na cale szczescie przeciez firma nam to zaplaci z odsetkami ustawowymi za spoznienie hmm..?

Ciszek

Poznań dostał z wypłatą

@Ciszek 08.11.2018 16:09

Wrocław tez dostał

Check
@Tragedia coca colowa 08.11.2018 15:08

Widocznie nie zrealizowałeś ...

A co z kartami przedpłaconymi za energie i powera?

Melo

Zmiana scm w Białymstoku jest konieczna. Po ostatnich scenach dziwie się ze nikt tu jeszcze nie porusza tego.

Majki
@Melo 23.10.2018 12:35

A może by tak zmienić BD? Ludzie nikt tu nie trzyma nikogo na silę.Ogarnijcie się i szukajcie nowej pracy skoro tak zle tu wam.proste.

Zdegustowany
@Majki 23.10.2018 21:59

A może tak dojść do źródła problemu zamiast atakować? Czy ludzie zawsze byli tak zdemotywowani?! Atmosfera pracy jest okropna!

Kliklak
@Melo 23.10.2018 12:35

a co się stało?

lol
@Zdegustowany 26.10.2018 08:49

spokojnie , już niedlugo koniec ankiety , jezeli kazdy pisal prawde , to wyniki nie wyjda ciekawe

M.
@lol 29.10.2018 19:46

Ciekawe czy podadzą prawdziwe wyniki... Biorąc pod uwagę morale zespołu to wyjdą niezbyt korzystnie.

Coco w oko

Czy ktos w pl dostal juz kase za konkurs ss? Regulamin mowil o wyplacie do 31.10 br

Brudny Harry
@Coco w oko 03.11.2018 17:58

Ponoć dostaniesz z wypłata za październik. Kart przedpłaconych dla tych co walczyli do końca września tez jeszcze nie ma. Czyli firma przez ostatnie 3 tygodnie obraca naszymi pieniędzmi, może powinni doliczyć ustawowe odsetki .

merry christmas
@Brudny Harry 04.11.2018 20:10

Panie , jakie odsetki , to się nazywa oszczednosci , nie wiesz jak jest skoro wigilii dla SCM w tym roku nie ma toć to hit ! wysylanie na ulopy bo OPEX musi sie zgadzac

xox
@Coco w oko 03.11.2018 17:58

tak, zachodnia wyplacone

@

A ten układ znacie W-P-Z? Od niego musicie zacząć żeby było normalniej. Wroblowata Pala Zamordowana Białystok macie jaja Ognia

Lolek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kadrę managerską

Zdegustowany
@Lolek 23.10.2018 08:59

Brawo! IC Warszawa - nie ma na co czekać, temat na tapecie od roku.

Na wypowiedzeniu
@Zdegustowany 26.10.2018 08:46

Rzeszow wystosował list z ic , wszystko zamieciono pod dywan

Qqq

Moje sugestie dla Coca-Cola: Zacznijcie doceniac ludzi i zobaczcie rynek bez wczesniejszej zapowiedzi

Życzliwy

Brawo. To bardzo dobre miejsce na takie ogłoszeni , jest tu bardzo dużo osób którym praca w CC się nie podoba. Drodzy dawajcie w końcu będziecie szczęśliwi. Trzymam za Was kciuki

Zostaw opinię o Coca-Cola - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola