Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o

Michał
Kandydat
 Pytanie

Ktoś niżej podawał stawki na poziomie 2500-2800 netto + 400 premii, czy te stawki teraz uległy zmianie? Komentarz widzę był z 2023.

P. Nowy wpis
Pracownik
@Michał

Ja nie wiem skąd ta osoba wzięła takie stawki. Pracuje w firmie już ponad 2 lata i nigdy nie dostałem tak niskiej pensji.

CocaColowiec
Pracownik

Można fajnie zarobić nie powiem, że nie. Tylko natłok obowiązków jest więcej niż ogromny. Napoje, energetyki, woda, alkohole, piwo, kawa, ankiety, merchowanie, dotarciowki i wszystko inne co nie jest płatne a potrzebne. Żydzenie na samplingu, wiecznie kłopoty z wymienieniem przeterminów. Dla klientów w ogóle nie jesteśmy wiarygodni. Najlepiej wstawiać milion lodówek i ekspozycji i nic od siebie. Inni przedstawiciele wożą na samochodach sampling, my musimy wozić materiały marketingowe. Brak zorientowania na rynku, gdzie handel detaliczny jest mniejszy niż w ubiegłym roku plus kanibalizm w postaci hurtowni, które maja taniej nie o 5 groszy tylko często o 1zl a targety coraz większe. Samochody fajne, wygodne i benefity tez spoko. Ale to tyle z plusów.

Pytanie do CocaColowca
Pracownik
 Pytanie
@CocaColowiec

Co dla Ciebie znaczy ze można fajnie zarobić? Podaj widełki netto

Tavernier
Były pracownik
@Pytanie do CocaColowca

2500 - 3200 netto podstawy plus około 400 zł premi. Moim zdaniem to całkiem dobre warunki jak na dzisiejsze standardy w branży.

Kolarz
Pracownik
@Pytanie do CocaColowca

Podstawa 6300 brutto Premia pozasprzedazowa 1600 brutto Premia max za sprzedaż do 2800 brutto Razem nawet 10700 brutto Do tego fajne auto możesz używać prywatnie, co miesiąc masz kartę lanchowa doładowana na kwotę 220 zł. Sporo konkursów gdzie wygrać możesz karty przedpłacone, napoje i woda co kwartał za free. Hajs na święta, prezenty dla dzieci na Mikołaja, opieka medyczna, karty multisport. Trzeba tylko chcieć zamiast narzekać

Jarosław
Kandydat
@Kolarz

Na pewno? Poprzednia opinia mówi całkiem coś innego ... Sam nie wiem już w którą wierzyć, no chyba, że jesteś zdenerwowany sytuacją w firmie i piszesz sarkastycznie. Napiszesz jak jest naprawdę? Ze swojej strony chciałem dopytać jaką umowę oferują na start i czy jest okres próbny. Daj znać.

Tomek
Pracownik
@Jarosław

Potwierdzam ale 6300 podstawy jako starszy pH Na początek 5500

ExHBC
Były pracownik
 Pytanie
@Kolarz

Tak tak, pewnie. Multisport w ubogiej ofercie - doplacasz z wlasnej kieszeni kupe kasy. Enel med w wariancie podstawowym i tez Cie to kosztuje plus zero wsparcia od opiekuna klienta by cokolwiek ogarnac z brakiem terminow wizyt. Szefowie dystryktow jak zaczarowane dzieci wpatrzone w ladne logo - cisna i cisna i sami jakby mogli to by sie cali ubrali w ubrania z logo od stop po glowe i niemal daliby sie pokroic w imie dobra firmy. Prezenty dla dzieci. Jezu ludzie. Nikt normalny nie zarobi tam tych 10k brutto bo takie targety i taki czas pracy, ze tylko sie to przyplaca zdrowiem psychicznym i fizycznym, a gdzie czas na zycie prywatne i czas dla siebie czy rodziny?! Przestancie czarowac naiwnych

Sonia
Kandydat
@ExHBC

Kurcze, to skąd te rozbieżne opinie, bo nie rozumiem za bardzo? Ludzie raczej zazwyczaj koloryzują w tę bardziej negatywną stronę, a tu proszę. To ile się średnio zarabia w takim razie?

Nowy
Pracownik
 Pytanie
@CocaColowiec

Jakie samochody oferują? Jest możliwość do użytku prywatnego ?

Wrr
Były pracownik
@Kolarz

Premia, której nigdy nie jesteś w stanie wypracować przez wygórowane targety. Czepianie się o wszystko, kontrola, jazda po punktach przez kierowników i szukanie haków do zwolnienia z byle powodu. Brak poszanowania do pracowników z dłuższym stażem, brak wsparcia ze strony przełożonych i nadgodziny to codzienność. Jedynym atutem tej firmy to pewna podstawa i samochód ale atmosfera coraz gorsza.

anonim
Inne
@Wrr

Ale potwierdzasz wersję @Kolarz, że ta podstawa, to 6,3 K brutto? To już byłby jakiś pewnik. No i brak mi jednak tutaj marki auta, jesteście zgodni, że dobre, ale jakie?

kijek
Pracownik
@anonim

Jak było pisane wcześniej na początku 5,5k, 6,3 k dopiero po certyfikacji(a od listopada 6550). Auto to Toyota Yaris Cross w hybrydzie

Yoshimitsu
Pracownik
@anonim

6300 brutto - starszy handlowiec. Premie coś około 3200 max plus jakieś dziwne programy które zazwyczaj robią najmniejsze trasy bo jak wiadomo 50% z 80 to nie tyle samo co 50% z 130, premie zrobic bez dillowania super ciężko. Chyba że masz dobra historie i jednego rodzynka którego pozyskał HDM na horece co robi 100k+ rocznie lub jakaś sieć typu pss czy ki inny który może nabrać na zapas w tradycji. Auta to toyota yaris cross.

anonim
Inne
@Yoshimitsu

Auto masz też do użytku prywatnego czy trzeba to zgłaszać i coś tam podpisywać? A jeśli chodzi o paliwo to jest jakiś limit? Trzeba się rozliczać ze zrobionych tras po klientach?

Paweł
Kandydat
@anonim

Auto maja gps. od chyba 6 do 18:30 jest ustawione jako czas pracy i z tego nie jestes rozliczany. w innych godzinach plus weekendy masz chyba 500km za free, potem płacisz stawkę od kilometra Z paliwa nie jesteś rozliczany. Tankujesz jak musisz i tyle

Luk
Kandydat
 Pytanie
@Kolarz

Na jakim stanowisku takie warunki? Raczej nie PH?

Kasandra
Inne
@Wrr

Jeśli nadgodziny to codzienność , to po ile dziennie się ich robi ? Można spodziewać się za nie jakiejś ekstra stawki ? Co jeżeli ktoś nie zostanie po godzinach ? Należy spodziewać się jakichś konsekwencji z tego tytułu ?

Paweł…
Kandydat
@Kasandra

Bez szans na ekstra stawkę za nadgodziny Lub odbiór w jakimś dniu. Jak nie zostaniesz to nic się nie dzieje oprócz (usunięte przez administratora)od Kierownika. Standardowe stwierdzenia ze trzeba pracować, żeby gonić tematy i sprzedaż. Słupki muszą się zgadzać

Aga
Inne
@Paweł…

Ale w takim razie są one normalnie wypłacane, tak? Ale nie ma żadnych konsekwencji poza tym okrzyczeniem? Nie wpływa to jakoś na stabilność zatrudnienia?

Ciszek
Pracownik
@Aga

Masz zadaniowy czas pracy ale średnio 40h na tydzień wiec nikt Ci nie zapłaci za nadgodziny

Darek Nowy wpis
Były pracownik
@CocaColowiec

Coca Cola żałuje pieniędzy na merchów mobilnych, którzy odciążyli by PH. Savoir Group jeździ dla Pepsi, OEX Cursor dla Kompanii Piwowarskiej a lider rynku nie ma stałych merchandiserów.

Podwyżki Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Myślicie że jest sens iśc i pytać w tym kwartale o podwyżkę?

wandal Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Podwyżki

Przecież podwyżka będzie od czerwca, wiec o co chcesz pytać? Była informacja na spotkaniu z zarządem

Bolek
Pracownik

Jeśli targety co miesiąc są dokręcone tak, ze nie idzie ich osiągnąć, nie uwzględniając tego ze sklepy się zamykają ,to już jest słabe.Jak już je zrealizujesz na 100% a jest to trudne to dostajesz najniższa stawkę na rynku Fmcg naprawdę jest się o co bić .

stiiiiiw
Pracownik
@Bolek

bedą podwyżki podobno, ale podwyzki w ich stylu pewnie znowu 200zł brutto

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Pytania

Jak dla dzieci w przedszkolu

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Potencjalny Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jaka flota na Prestige Account Developera? Też yaris cross?

Normalny
Inne
 Pytanie

Wydaje mi się, ze pociąg z hasłem, że będzie lepiej jeszcze nie nadjechał. Plany z kosmosu pomimo upadku tradycji, brak lepszego systemu premiowego(kasa ciagle taka sama), po rero więcej śmietników, atmosfera fatalna, czas pracy na tyle kategorii nie do przerobienia ,a ludzie uciekają lub zwalniają się sami. Czy to tak ma wyglądać? Oceńcie sami?

Tomek
Kandydat
 Pytanie

Praca jako key account manager w centrali. Na jakie zarobki można liczyć? Jakie auto? Czy rzeczywiście ten angielski na min C1 się przydaje?

cc
Pracownik
@Tomek

są spotkania w języku angielskim wewnątrz firmy. Nie tyle co sie przydaje, co jest wymagane

anonim
Inne
@cc

Czyli wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2, tak? A czy jest on wymagany na każdym stanowisku czy tylko na niektórych? Interesuje mnie jeszcze w jaki sposób sprawdzają jego znajomość, pisze się jakiś test czy jest to po prostu rozmowa?

komentujacy
Inne
@Tomek

B2 wystarczy, żeby się dogadać w całej grupie, szczególnie ze nie ma pracy z brytyjczykami/usa i rzadko uzywane są idiomy/ phrasal vervbs

Pawel
Kandydat
 Pytanie
@komentujacy

A jakie auto dla KAMa?

Wiesio
Inne
@komentujacy

Rozumiem. Podczas pracy są dodatkowe kursy językowe które finansuje firma żeby podszkolić angielski? Mam na myśli szkolenia w ramach benefitów. Są takie?

Hmm
Były pracownik
@Wiesio

Jezyk angielski nie jest wymagany... nawet na kierowniczym stanowisku... ;)

Potencjalny pracownik
Kandydat
 Pytanie

Cześć!! Bardzo Was proszę o szczerą opinię i odpowiedz. Czy w pracy BD w HoReCe jest w porządku? Ile jest dziennie wizyt? Czy targety są realne ? Czy polecacie?

anonim
Inne
 Pytanie

W internecie znalazłam ofertę stażu w dziale finansów produkcyjnych. Firma wymaga dyspozycyjności przez co najmniej 30h/tydzień. W jakich godzinach? Bo czytam, że są tutaj elastyczne godziny pracy. Ale czy są jakieś ramy czasowe? I tylko od poniedziałku do piątku? Czy weekend też wchodzi w grę? Chętnie taki staż bym zrealizowała :P

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Marketing Activation Executive Czy ktoś może powiedzieć więcej o tym stanowisku? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Finlandia
Pracownik
 Pytanie

Hej coś wiadomo z nasza nowa kategoria? Wchodzimy w buty firmy, gdzie jeden człowiek ogarniał ten temat, a my dostajemy kolejna.Ja się pytam dla wtajemniczonych kiedy mamy na to znaleść czas mając najwiecej kategorii na rynku Fmcg? Coca cola 5 kategorii za jedna pensje ? Brzmi słabo ! Czy będzie jakaś spektakularna podwyżka pokazująca ze warto ? Omg…

anonim
Inne
 Pytanie

I na kiedy ta podwyżka jest zapowiedziana? Od nowego roku? Są one jakieś regularne? I dotyczą każde stanowiska? Myślę nad złożeniem CV w to miejsce

Paweł
Inne
 Pytanie

Praca jako Prestige Accounts Developer HoReCa - Jest to nowe stanowisko ale czy wiadomo jakie stawki są oferowane? Yaris cross służbowe czy coś innego? Ile punktów w obsłudze?

Love
Pracownik
 Pytanie

Czy ma ktoś wiedzę jakie zmiany Rero szykowane są dla nas pH od Nowego Roku? Nie lubię plotek, jednak jaskółki ćwierkają, że będzie się działo? Ktoś, coś?

Nowy
Kandydat

A jakie samochody służbowe dają ma rejon Warszawy dla PH

Nowy
Kandydat

Cześć, zastanawiam się nad aplikowaniem na przedstawiciela w Gdańsku, proszę o informacje jakie są warunki oraz atmosfera w zespole.

Easy Coast
Pracownik
@Nowy

Warunki takie jak w całej Polsce tj. taka sama wypłata, narzędzia pracy, MultiSport, karta kafeteryjna. Pod tym kątem jest całkiem OK. Co do atmosfery to gorzej trafić nie możesz. (usunięte przez administratora) szukanie haków, jeżdżenie za tobą, wytykanie palcami. Systematyczna praca po godzinach, gnojenie za każdy nieudany parametr. Parametrów jest tak wiele, że już chyba nikt nie jest w stanie ich zliczyć. A że roboty jest dużo za dużo to na dokładkę dostajesz tzw. „Priorytety miesiąca” co byś przypadkiem nie wrócił do domu przed zmrokiem. I jeżeli uśmiechasz się pod nosem myśląc, że to tylko żart, to nic bardziej mylnego. O ile firma z perspektywy pracownika od jakiegoś czasu idzie w złym kierunku, to lokacja Gdańsk jest przed nią o jeszcze kilka kroków. Szczerze odradzam.

Zdziwiony
Inne
 Pytanie

O co chodzi z tym store check, czemu to ma służyć,co dzięki temu chcą osiągnąć ? Zdaje mi się ze to redukcja etatów dla niewygodnych pracowników? Dajcie znaka ????

Nick
Pracownik
@Zdziwiony

Tak jak sama nazwa mówi, weryfikacja jakości pracy na wizycie handlowej. To jest standardowa rutyna w każdej podobnej firmie - kierownik ma wpisane w zakres obowiązków weryfikacje pracy zespołu. Nic więcej. To było już planowane od dawna ( jeden z warunków w bonusie premiowym ). Nie szukaj tu drugiego (usunięte przez administratora). Dziś większe wyzwanie jest rekrutacja osób nóż szukanie haków na innych. Zejdźcie na ziemię

Paranoja
Pracownik
@Zdziwiony

To co się dzieje obecnie przechodzi wszelkie granice, ludzie z 6-10-14 letnim stażem sami odchodzą z pracy bo mają zwyczajnie dość. Ludzie sami aktualizują CV i szukają pracy bo Praca w cchbc obecnie to jak shower gel 5 w 1…. Napoje, kawa, alkohol, piwo i co tam jeszcze sobie wymyślą. Targetów ze 20 ale jak zrobisz 19 z nich to będą cię gnoić za ten jeden który nie zrobiłeś. Kierownicy wielce oferują pomoc, ale po 3 godzinach i średnio dwóch wizytach jadą w siną dal a ty człowieku masz jeszcze z 10 sklepów przed sobą….. Dają Ci produkt z datą na 3 tygodnie (zwykle ten co się nie sprzedaje) i liczą że ugrasz wszystko za te ochłapy…. KIEROWNIK podczas wizyty sam nie potrafi wprowadzić kawy/gin/whisky/cinzano bo klient już to miał i dalej stoi na półce…. A teraz hit czyli „store check”… kierownik jako ankieter odwiedza punkty na których byłeś dzień wcześniej i zadaje pytania co robiłeś, sprawdza czy jest kawa/alkohol itp ale sam nie potrafi niczego wprowadzić chyba że sam weźmie fakturę i da produkt za darmo…. Fajna ta pozycja kierownika, który udaje STL-a a jest ankieterem za dyszkę na łapę…. Można się dużo nauczyć ale od 2-3 lat to już nie dno ale 10 metrów pod dnem i to nie koniec….. Przywrócili po 5 latach klientów którzy biorą towar z hurtowni itp i mówią ci ze masz tam jechać i namówić klienta żeby brał więcej np z Makro…. Paranoja…..

Rysik
Pracownik
 Pytanie
@Nick

Chłopie o jakiej ty standardowej rutynie piszesz? Sposobów weryfikacji jest dużo, a podstawowym w każdej firmie która bazuje na sprzedaży są wyniki. Tutaj od jakiegoś czasu to wymknęło się spod kontroli. Firma wygląda tak jakby zarządzał nią członek (jeszcze) rządzącej partii. Ciągłe szukanie haków na wszystko i wszystkich. A że zadań i parametrów jest sporo, to na każdego coś się znajdzie. Nie dość że od zmian które zaszły w styczniu trasy są przeładowane, to w dodatku handlowiec CCHBC jeździ już nie z jedną, a czterema kategoriami. Dodaj sobie do tego minimum 50-60 ankiet w miesiącu (średnio z ogarnięciem punktu pod wynik to jest 30-90 minut), merchowanie, wstawianie ekspozycji, rozmowa z klientem i masa innych pobocznych rzeczy które należy zrobić. Nie trzeba mieć dużo oleju w głowie żeby rozumieć, że przy takiej ilości obowiązków po prostu nie da się realizowac wszystkich wizyt od A do Z w sposób jaki oczekuje od swoich handlowców firma. Nie ma po prostu na to czasu. I albo ktoś się w porę opamięta, albo ludzie dalej będą odpływać z tej firmy, bo to żaden komfort chodzić do pracy w której co rusza szuka się czegoś na swojego pracownika. A atmosferę jaka panuje od jakiegoś czasu w dziale sprzedaży doskonale oddała ostatnia ankieta My Voice.

Kasia
Inne
@Zdziwiony

A czemu redukcja od razu? Zdarza się, że jak się nie przejdzie weryfikacji to wręczają wypowiedzenie? Bo może jakieś ostrzeżenie jest najpierw. Jak wygląda w ogóle taki store check i co jaki czas to przeprowadzają?

Xxx
Inne
 Pytanie

Te nowe zakrętki zespolone razem z butelką to jakieś nieporozumienie. Można przez nieuwagę nie dokręcić i po przewróceniu butelki więcej szkód itd... Poza tym okropnie to niewygodne i trzeba się naszarpać żeby to urwać. Ciekawe co za geniusz to zaprojektował?!!!

Zadowolony
Pracownik

Mam nadzieje, że Liderzy w Organizacji przestaną patrzeć na staż pracy niektórych już niestety przejrzałych i nierozwijających się pracowników którzy nie potrafią zmienić nastawienia i podejścia do strategii. Często widać przykłady młodych stażem BD ktorzy w kwartał są wyżej aniżeli wyżej wymienieni. Jedyny słuszny krok to zmiana jaką potrzeba przejść aby stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym. Bardzo wielu z Was narzeka na natłok obowiązków, ilości priorytetów i niestety wpływa negatywnie na wizerunek Firmy a sami od siebie nie staracie się dostosować do zmieniających warunków. Weryfikacja już za moment. Nowy wymagający Brand odróżni dobrych BD od tych którzy tylko potrafią sprzedać z samplem oraz nie widzą potrzeby rozwoju. Stay tuned !

Kinley
Pracownik
 Pytanie
@Zadowolony

Masz na myśli nowych BD z okresem ochronnym i najczęściej zaniżonym targetem? Na firmowym portalu możesz przejrzeć sobie raporty z każdego miesiąca z ostatnich lat. Nie raz analizowałem jak to wygląda w przypadku nowych pracowników i zazwyczaj pomimo zielonych pól świezaki zwożą co najwyżej 70-80% tego co ich poprzednicy. Oczywiście nie przeczę, że zdarzają się perełki, ale najczęściej nowi pracownicy jadą na planie nie mającym nic związanego z historią danej trasy.

anonim
Kandydat
@Kinley

Z jakiego powodu te targety zaniżane są dla nowych? Właśnie dlatego żeby jakoś się wdrożyć w pracę i zobaczyć jak to jest? Po jakim czasie je podwyższają, po okresie próbnym czy kiedy?

Nowy
Pracownik
@anonim

Targety są niższe tak aby nowy BD w tym czasie mogł nauczyć się przez pierwsze 3 miesiące jak raportować dane parametry itp.

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Jakie warunki na PH, rejon Warszawa? Podstawa 5500 brutto Realna? Jak z użytkowaniem auta prywatnie? Czy 8h dziennie pracy wystarczy, czy zdarzają się często dłuższe dni?

Gosc
Pracownik
@Ciekawy

5500 realna podstawa. Plus premie sprzedażowe. Ciezko złapać premie bo targety z kosmosu.

Alutka
Kandydat
@Gosc

Targety z kosmosu? Poproszę więcej info. Najlepsi handlowcy jednak dają radę je wyrobić co miesiąc czy nawet oni nie dają rady? Ile trzeba sprzedać, żeby załapać się na premie? I ile one wynoszą, są równie wysokie co targety? ;)

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Były pracownik
Były pracownik

Firma na wysokim poziomie, aktualna kadra menadżerska porażka... wizjonerzy z dużą wyobraźnią bez kontaktu z rzeczywistością... może jeszcze kiedyś będzie tam lepiej... aktualnie nie polecam.

@Rudy z Gdańska
Inne

Dodatkowo za brak realizacji przesadzonych targetów sprzedażowych, Parametru RED - który jest z kosmosu a „pseudo silnik” ciagle ma problemy z poprawnym funkcjonowaniem dostajesz plany naprawcze, oceny kwartalne poniżej oczekiwań itd. - co byś nie zrobił i tak wina jest zawsze po stronie BD. Przykre jak firma upadła na (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o?

  Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o?

  Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o
Przejdź do nowych opinii