Coca-Cola

Szczecin

Opinie o Coca-Cola

Mark

ale bzdury tu piszecie, jakoś nikt się nie zwolnił do tej pory , to chyba jacys zawistni odrzuceni pracownicy pisza buhahaha

obiektywny

Czytam wpisy nt. mojego pierwszego pracodawcy, z którym rozstałem się (za moją decyzją) blisko 4 lata temu, za czasów jeszcze czci"godnego" Rafaela, Jakubów Sz. innych wtedy dziwaków. Teraz czytam to i patrzę z perspektywy osoby zarządzającej i powiem Wam jedno. Firma na psy nie schodzi, wręcz ma się wyśmienicie, człowiek w firmie jest największym kosztem (nie mówiąc o ph - auta, telefon itp). Policzcie sobie Waszą pensję i ile musicie UC sprzedać aby siebie opłacić (koszt ph około 13 tys/msc po stronie pracodawcy), tylko policzcie na podstawie marży na produkcie + dodajcie, że ktoś musi utrzymać stanowiska, które generują tylko koszty a są niezbędne (np. księgowość). Ogólnie rynek się zwija, punkty są badziewne, sprzedaż coraz mniejsza, punkty coraz slabsze, brak miejsca dla Was. Mimo wszystko kolę wspomniam miło dopóki Szczecin nie przejął wszystkich ościennych oddziałów, a w pracy mogłeś mieć rodzinną atmosferę.

Szysz

Jak u was wyglada sprawa ze skoczkiem który was zastępował??? Zwolnili go czy przeszedł pod inna firmę ?? Macie go w ogóle ??

Maniek

Hmmm... Jako były BD, który ma w d... tą parchatą firmę wszedłem tutaj bo usłyszałe, że niezłe chece się wyprawiają na tym forum... :D I muszę przyznać, że pięknie mi się czyta jaka to wielka katastrofalna porażka dzieje się w HBC (specjalnie piszę bez CC - bo z CC w ju-es-ej ma ten grecki twór niewiele wspólnego). Gratulacje panowie managerowie! Oby tak dalej:D Pozdroski!

bratMarka

do tego 1 osoba w Koszalinie poleciała -> taka była decyzja STL-a. ... a podobno ma się coś jeszcze dziać.

K

Teraz ida zwolnienia PH i stl. Wiec poczekajcie i zobaczycie . Wiec tak Lublin Depot Manager juz nie pracuje po 15 latach won. 2 stl po ..... latach juz nie pracuje. Kielce 1 Depot manager juz nie pracuje. Biąłystok 3 BD sami się zwolnili i 2 z odprawami 01.03.2017 . Razem 5 osób . Koszt BD miesieczmnie 10000 tys razy 12 miesiecy 120000 tys..razy 5 osób łatwo policzyć po co to robią .CYFRA JEST NAJWAZNIEJSZA. Jestes PL>>>>>>>> ka. w tej firmie. A jak już nie robisz tyle co chcą to dziękuję przy REROutingu. Stl jede przeszedł na BD. Kotś napisze ilu w Szczecinie podziekowali za pracę. Teraz kolej w kwietniu na Lokacja Lublin Kielce. Kolejni. Rynek sie zmienia. wiec coraz mniej potrzeba ludzi do pracy.

MarekG
@K 01.03.2017, 22:29

W Szczecinie nikomu nie podziekowali bo okolo 10 osob rzucilo papiery na stoł.

MarekG
@K 01.03.2017, 22:29

Slyszalem ze area 1 w szczecinie ma nowego kierownika - Krzysztofa Armani za male ubranka - uuuuu wspolczuje i wyrazam najszczersze kondolencje dla ekipy...

Cichy wielbiciel

Na chwile obecna, patrzac na zmiany jakie zachodza w Szczecinie (a dokładniej od marca).. Sporo na prawde bardzo dobrych handlowców sie zwalnia... (co mnie nie dziwi) bo robi sie kicha... kasa coraz gorsza, roboty o wiele wiecej. Ankiety, które jak ktos wyzej napisałał sa zakłamywane (podnosza targety i ankiety maja wiecej opcji - co nie pozawala ich wykonac i jednoczesnie ph nie zarabia). Oszukiwanie, brak szacunku od stl (kierowników) do bd (przedstawicieli), zrzucanie obowiazków kierowników na przedstawicieli (Ty zrób to... Ty to... a Ty to... jesli CI sie nie uda to bede podpinał przełozonych wyzej i bedziesz sie tłumaczył...) Chore zagrywki po to aby stl nie musiał robic tego za co ma płacone... Myśle, że przydałyby się kontrole dotyczące mobingu, oraz zachowania kierownikow wzgledem przedstawicieli... Powoli zastanawiam sie nad tym aby tez sie zwolnic... Jesli jestes masochistą ZAPRASZAMY w nasze szeregi!

TenKtoregoImieniaNieWolnoWymawiac
@Cichy wielbiciel 21.02.2017, 22:04

Pięknie mi się tego słucha jak bardzo tafirma schodzi na psy i z jak ogromną rotacją musi mierzyć sie teraz fanatyczny zastepca dyrektora depo w Szczecinie. Ludzie kładą papiery na potęgę i podejrzewam że to jeszcze nie koniec:) Z drugiej strony nie ma co sie dziwić. Nikt nic nie wie, glupie zadania typu panorama, rsp i nierealny red, a wszystko to przy dobrych wiatrach za marne 4,5 tysia na rękę... Do tego awanse z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;bo grales z drektorem w pilke" to chodz bedziesz kierownikiem bo i tak jako BD masz slabe wyniki, to jako stl sie sprawdzisz. Fantastycznie dramatyczna sytuacja w szczecinie!!! :D Zacieram raczki i czekam na wiecej newsów:)

Tobiasz

Musiałabys popytać innych. Mam znajomego który tam pracował. Rok temu mial ze wszystkim ok. 4,5-5 tys. Słyszałem, że to zależy od wyników. Do tego oczywiście auto służbowe i dużo innych fajnych dodatków (pakiet med., bilety na fajne imprezy, i takie tam...)

Tobiasz

Moim zdaniem, chłopaki z Coca Coli ze Szczecina robią naprawdę dobra robotę! Wystarczy wejść do jakiegokolwiek sklepu, zawsze porządeczek na półkach, dobre zaopatrzenie w napoje, które sprzedają. Uwierzcie mi, że sporo latam po Polsce i w Szczecinie jest pod tym względem naprawdę super! Praca wiadomo ciężka ale słyszałem, że za przyzwoite pieniądze i myślę, że dlatego chłopaki dużo z siebie dają. Nie wiem po co tracić czas na wypisywanie jakichś osobistych żali, ten portal to chyba nie miejsce na to... Słyszałem, że mają tam dobry team i motywację do roboty... i nie chodzi tylko o kasę. Znajomy mówił również, że są podobno otwarci na nowych ludzi szczególnie w sezonie wakacyjnym. Wszystkim rozważającym oferty pracy proponuje spróbować, i to nie tylko dlatego, żeby pochwalic się w CV stanowiskiem w tej firmie, ale również po to by coś w życiu osiągnąć :)

jogi

A przedstawiciel ci lata toyotą jaris z napisem coca cola na warszawskiej rejestracji to idiota za kirownicą,to jest cham dopiero.

emeryt

Zgodzę się z przedmówcą, w Coca Coli pracuję się na raporty które i tak są zakłamywane

Nowy

O co comon?

pedro

A ja myślę iż warto zmienić temat .I przytoczyć największych dealerów z ic i lans blank. Ł.J

Ciekawy

A kogo mieli "odsunąć" ? Pozostali KA pracują ciężko i moim zdaniem zasługują na te stanowiska Tutaj chodzio zasady a jak pokazuje sytuacja nie wszystko było ok.

Loko

Wg mnie nie jest aż tak dobrym kolesiem skoro został odsunięty z trasy którą zajmował.u Krzycha w team kto pracuje ciężko i roboli co do niego należy ma naprawde dobrze.Piszecie tu różne dziwne opinie nie do końca zgodne z prawdą ,dlaczego nie powiecie tym osobom bezpośrednio co myślicie o nich najlepiej jest oczernić i schować się w krzakach

Koka

Ciekawe co musiał zrobić :-))) A tak poważnie to nigdy nie bedzie dobrze jesli "kolesiostwo" bedzie wyznacznikiem kompetencji. Czym takim zabłysnął Maciek poza znajomością z Krzysztofem że się dostał na te stanowisko?

Kolowrotek

Od zeszłego roku jeden ten z IC on jest bezproblemowy i w miarę trzyma tam porządek tak mi się wydaje. Co do Macka KA wszyscy wiedzą jak się dostał na to stanowisko, żadna tajemnica:)

Ciekawy

Maciek to ten który dostał się na stanowisko w KA bo był kolesiem Krzysia.A ? Jeśli tak to oto cała tajemnica konkursu na stanowisko KA. Z takimi rzeczami też powinni zrobic porządek...

To ilu Macków obsługiwało te Międzyzdroje? Z tego co wiem w tym roku też nie jest tam kolorowo

sezonowy

Już wszystko wiem ten który teraz obsługuje Miedzyzdroje i Świnoujście to nie ta sama osoba o której była mowa zbieżność imion po prostu.

ktoś

moze i obsługuje ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w sezonie mieli straszny

sezonowy

Ten Maciek chyba do tej pory obsługuje Międzyzdroje, tak mi się wydaje.

P.Z

Zgadzam się z przedmówcą w100%

Hipek

Coca Cola Szczecin to ciagle ta sama Cola, ludzie i kierownicy tworzą klimat do puki do puty nieodstrzelą kilku frajerów managerów z działu handlowego to ciagle będzie taka sama biegunka i wymioty, niby wyleczalne ale po jakimś czasie wraca. Kaczmarek był psychopatą w stosunku do wszystkich, ale Krzysie Pawly i Łukasze wyciągnęli z jego menadzerowania to co najgorsze. J.....ć ich nie chce ich znać ani pamietać o nich....

Pracowałem tam kiedyś, za te pieniądze to można sie uśmiać tylko... Teraz na szczescie podstawie mam 6760zł (nie jako PH) na łape a nie jakieś marne grosze. Nie polecam, banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która na zebraniach sama siebie chwali i myślą ze są zajebiści a połowa nawet wyzszego nie ma a jak ma to po jakiś śmiesznych uczelniach. Dla ludzi bez aspiracji...

Huck

Piszecie o Macieju że ściema a klienci na Międzyzdrojach chwalili go na maxa nawet sam byłem światkiem.Co do ściemy to uważam że zasuwa na hellenic 1 szy przyjeżdża.wynik w programie x mas 1 miejsce w PL ja chciałbym tak ściemniać.Szacuneczek dla kolegi:)

Ktoś :)

To Maciek miał w tym roku też sezon ? Bo ja słyszałem ze zatrudniali ludzi za 1700zł mieś :)

Bull Shit

Wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyzakładowe przedszkole dla BD STLi, wielka ściema, zakłamywane tabele na każdym kroku, wynik dla warszawy i regionalnego to rzecz święta kosztem robienia z siebie i innych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] również struganie pawianów na każdym kroku oraz szczeblu. Mydlenie oczu obiecanki cacanki. Wizerunek firmy wśród jej klientów jest gorszy niż pierwszej lepszej firmy "krzak". Dla potencjalnego klienta "COCA COLA HBC" to nic innego jak maszyna próbująca wydoić jak najwięcej kasy z rynku tradycyjnego. W obojątenie jakiej hurtowi zorganizowanej typu EUROCASCH albo u prywaciarza ceny są lepsze niż bezpośrednio od producenta... jest to cały obraz tej pseudo firmy. Ogólnie nie polecam tej firmy jako pracodawcy na stanowisku BDsa albo kontraktora. P.S Panowie solariowo metro seksualne damy to najwięksi ściemniarze w Coca Coli szczecin. Zapytajcie się Maciejki klientów sezonowych z Międzyzdrów o to jaki syf i jaką ...ujnię z patatajnią zostawił po sobie, ponoć do tej pory COLI odbija się czkawką sezon Maciejki nad pasem nadmorskim. I taka osoba zostaje KK? Buhahahaha! Dobrze ze mnie już w tym syfie nie ma oj jak dobrze, że nie muszę patrzeć na te zakłamane mordy i nieszczere uśmiechy całego towarzystwa.

Były

Panowie.dajcie sobie spokój z komentarzami znam te osoby i wiem jak cieżko pracują nawet po za pracà regularnych godzin.Proponuje spójrzcie w lustro i popatrzcie na siebie jaki ja jestem -jakbym się czuł jakby ktoś pisał na mnie takie głupoty i co takiego robię aby było dobrze.Jestem pewien iż trzeba zacząć od siebie.

wilku

KA lansik szybko sie dogadal z sebkiem nowym SCM. Wspolne wypady na siłke i solarke robią swoje. Soczki marchwiowe idą pełną parą. Rowki i kanały melioracyjne w Szczecinie czyściutkie jak nigdy. Co na to Ruda, jak KA lansik zacznie oficjalnie z Sebkiem po mieście śmigać trzymając sie za łapki? Ale ogólnie nie jest źle. Za poprzednika bylo wiecej lansu i wlażenia w szpary przez STLi. A teraz Rafi gnieździ sie biedny na stołówce w Gdynii. zal.pl

Były

A wg mnie każdy ma prawo do picia merchewki i chodzenia na solarke,jedni wolą to drudzy wolą piwko itd.Dodam iż osoby które ciężką pracują są wynagradzane i to dobrze,jak ktoś nie chce pracować układać na sklepach to nikt go do tego nie zmusi.

Smieszek
@Były 23.10.2014, 19:45

Przestań pie-ć kocopoły i głupoty. Ten od soczków marchwiowych do roboty nigdy nie był pierwszy, lance bance i orzeszki ziemne. Lizanie rowów, wchodzenie wszystkim w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez wazeliny i brak chęci do pracy. Od początku kryty ściemniacz. Z tego co się orientuje narobił syfu u kluczowych klientów na poprzednich trasach i tyle po nim. Jedynym ratunkiem dla jego bytu w tej firmie był, możliwy szybki pseudo awansik klepnięty na odejście starego dyrciosława, nowa karta czyste rączki i lśniąca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] COCO JAMBO I DO PRZODU!

Smieszek

Eee ludzie! żeby awansować w Szczecinie w tzw. systemie drabinkowym trzeba wspólnie z kierownikami(usunięte przez administratora) na solarki i pić codziennie soczki marchwiowe!

ll

a jak teraz jest w Szczecinie? Macie chyba nowego szefa? Pozdrowienia z Gdynii. My mamy Waszego.Na razie sprawia wrazenie rownego goscia.

III
@ll 24.09.2014, 23:47

nowy szef to równy gość

Były

Nie pracuje ale nie wspominam miło w sumie najgorsza praca w jakiej byłem :)

Qpa

FREEEEDOM ;-)

Qpa

Szefem depotu Szczecin jest kompletnie niekopetentna osoba która nie ma pojecia o motywowaniu ludzi.Jego koles ASM-KA ma specjalne wzgledy u niego oczywiscie kosztem targetowania innych ASM-ow (kłania sie nierówne traktowanie oraz kolesiostwo).Zaraz za nim jest pewien ASM (nazwijmy go pan P) tzw wazelinka ktory tez czerpie korzysci pełnymi garsciami.Dowodem na brak szacunku do ludzi oraz tego ze sie zle dzieje w Szczecinie niech bedzie fakt ze na przelomie lat zwolnilo sie ogrom dobrych ludzi z różnych stanowisk a to jeszcze nie koniec.

Połeta

Para meneger oddziału i jego permanentny brak szacunku do ludzi pracujących w szczecinie. (usunięte przez administratora). Pracowałem tam niecały rok, ale ten rok zapamiętam do końca swojego życia. Najgorszemu wrogowi nie będę życzył takiej gehenny jaką przeżyłem. Minęło 3 lata, a do tej pory śni mi się po nocach ten pusty basowy śmiech i klepanie po ramieniu.

Partacz

Nie wiem jak trzeba mieć (usunięte przez administratora) w głowie, żeby pracować w tej firmie, w tych czasach na stanowisku BD. Jak myślę o tym co ja przeszłem to mnie aż (usunięte przez administratora) piecze na samą myśl o DM i jego STLach

PCV

panu (usunięte przez moderatora).paramenagerowi tez podziekowano, pol depotu odetchnelo

jjjjjjjj

2100 golasa netto. premia 500 teoretycznie realnie. jak masz fart to i z 800-1000premii

jożin z bażin z pomorskiej

anonim - 2013-07-03 17:48:07 No to nie brzmi to jakoś super :) Ale może jednak zapytam: jakie pieniądze są oferowane w Coca Cola HBC?Niewymierne do pracy. Upierdzielili wszystko jak wlezie promil ludzi z polski dostaje pseudo ("premie") Jak to się mówi dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Tutaj trzeba by było powiedzieć raczej o bagnie!

ph

W chwili obecnej do pracy biorą każdego jak leci, bo niestety nikt nie chce pracować dla tej firmy a dużo obecnych pracowników odchodzi. Zapraszamy, często pracujemy ponad 8h, dostaniesz tyle priorytetów do opanowania mieszczących się w pensji zasadniczej, że szybko Ci się odechce tu pracować.

DeReKtOrEk

Gdybym był wstanie pokazać w tym miejscu jakie miałem emocje pracując w tej debilnej firmie z tymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to musiałbym walnąć główką w monitor, aby pracownik CCHBC czytający ten komentarz dostał prosto w nos.

POLAK

Aby zrozumieć pracę w tej firmie wejdź na ten adres: 1. Oddział w Szczecinie 2. Wizerunek prezesa firmy w kostiumie ssmena jakiś tam Abdullach WisiMuLacha http://tiny.pl/h2121

OŚWIECONY

Czas wyeksploatowania handlowca w COCA COLI SZCZECIN to 6m do roku. Po tym czasie pracują tam psychole albo ludzie uwiązani kredytami! jeszcze jest jedna ewentualność można być informatorem kieronika/ków i liczyć na jakieś (usunięte przez moderatora) śmieszne awanse z których wszyscy mają bekę....

OBPC czy jaki huj

Strategia 3 opakowań zniszczy wszystko i wszystkich w tej firmie. A głąby ze Szczecina w niczym tutaj nie pomogą. Na maxa (usunięte przez moderatora) firma i ludzie z klapkami na oczach. Stanowczo odradzam pracę w tej (usunięte przez moderatora)firmie.

dudek

Ciężko jak w każdej innej firmie.Cieszę się że w tych trudnych czasach mam pracę gdzie płacą regularnie i całkiem całkiem.Oczywiście zgadzam się z moimi przedmówcami ze jest ciężko ale to nie jest praca dla każdego...

Pracownik CC HBC SZCZECIN

Wahałem się z wystawianiem opinii o moim pracodawcy. Ale cóż, w powyższych opiniach zasiane jest ziarno prawdy. Drodzy państwo chciałbym zauważyć, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Inną sprawą jest, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :> i zarządzania kierownika. Pamiętajcie, że w każdej firmie są ludzie i parapety. Warto dodać, że jeden z kierowników ma zdolności do wykańczania psychicznego ludzi swoimi sposobami zarządzania, osobowością kłamstwami itp.

(usunięte przez moderatora)Cóż jednak kapitalistyczny wytwór zwany coca colą też da się sprywatyzować! A wszak się mówi o prywatyzacji spółek skarbu państwa. O a jednak PO ma też swoich ludzi w szeregach coukhozu! brawo obcokrajowcy (usunięte przez moderatora) tak trzymać idźcie śladami PEPSI a szlak was trafi! (usunięte przez moderatora)

lolo

niestety to prawda, szkoda czasu i zdrowia dla tej firmy - wybzykają Was bez wazeliny i zrównają z ziemią udeptując butami aż się kure...fsko rozczarujecie - że niby tak kolorowo miało być w tej firmie po czym odejdziecie a głosy wokoło zaśpiewają Witajcie Po Radosnej Stronie Życia !!!!!

Zostaw opinię o Coca-Cola - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola