Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Jakie telefony maja teraz BD?

Alicja

O kurczę, to ładny sprzęt służbowy dają skoro są to produkty Apple....a można z nich prywatnie korzystać? Zakładam, że skoro inwestują w dobry sprzęt to i zarobki muszą być też nienajgorsze, z resztą ktoś lutym pisał, że można spoko zarobić, podałbyś jakie są u nich widełki płacowe? Dalej jest 4 k netto, czy może stawkę podnieśli?

przecietnie ale nie źle

Sama firma jest w porządku tylko ten natłok pracy i obowiązków jest olbrzymi. Nie pracą człowiek żyje, a kapitałem. Ledwo coś się skończy, a kolejny temat przybywa przez co nie można szlifować poprzednich tematów i relacji z klientem pozostawiając je niedokończone. Na pewno trzeba wziąć się za siebie i zmienić w przyslosci taką prace biorąc pod uwagę, ze ceny metra kwadratowego kurnika w byle jakim większym mieście to minimum 10-13 tys

Madzia
@przecietnie ale nie źle

A w związku z tym, że jest tak sporo obowiązków i zaległości z innymi tematami, to zdarzają się nadgodziny? Pytam, bo myślałam o tej w firmie w przyszłości, ale nie chciałabym ciągle pracy do domu przynosić...

Monty

Firma wydusi z Ciebie maxa energi w pracy a da Ci pare pln wtplaty ;) dyrki i kierasy lataja mowuac firma sie dzieli zyskiem... jak patrze na moja wyplate to zysk cc w pl jest ponizej mułu ;)

Czy ktoś się orientuje ile można zarobić jako TDM w monsterze? Auta widziałem- Fordy z paką. Wiecie kiedy jakaś zmiana u nich?

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kolarz Pedolarz WAR69

Witam, Kolarze, tak sobie przeglądam tę opinię, mimo że już dawno nie robię redow, jednak mimo wszystko dalej słyszę w uszach pikanie oka z fabii i zastanawiam się jak te mpi w gazie spowodowało u mnie to że w dalszym ciągu jak wyprzedzam to patrzę na logo fajery, czy to aby nie fabiana ;) Ale do rzeczy, większość opinii jest prawdziwa, lizanie szynki, mobbing, etc... Jednak na chwilę obecną przeglądam ogłoszenia, bo się przeprowadzam o niestety tu gdzie jeżdżę teraz (woj. Łódzkie) nie ma opcji żebym został, ale do rzeczy ;) Jak teraz wygląda nabór na PH? Czy jeżdżą jeszcze backupy z interkadry? Jedyne ogłoszenie jakie znalazłem do PH przez intekadre, rozumiem że backup jest teraz tym "gorszym" PH, który robi po dwie trasowki dziennie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy pH z interkadry też ma yariski? Pozdrawiam Kolarzy :)

@Kolarz Pedolarz WAR69

Z interkadra to jesteś jeleniem. Nawet o tym.nie myśl. Jakie Yaris chłopie blaszak z łysymi oponami i 30 procent tego na konto co ma BD z CC. Jesteś poprostu tanią siłą roboczą do kopania w (usunięte przez administratora)

Trolle
@Gdynia

Jeśli pytacie o takie rzeczy i wypowiadacie się w ten sposób na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia, to widać, że dawno nie pracujecie w tej firmie albo nigdy tu nie pracowaliście i w sumie zastanawiam się po co siedzicie na tym forum pisząc te bzdury i wprowadzacie tylko ludzi w błąd. W sumie to jak się zastanowić, wiem po co to robicie, bo macie mnóstwo wolnego czasu bo siedzicie na bezrobociu i nikt sensowny nie chce was zatrudnić, was to nawet na kierowcę ubera nikt by nie chciał. Jest to zwykle trollowanie firmy przez sfrustrowanych ludzi, którym w życiu ciagle coś nie wychodzi, tylko problem nie leży w firmie a w was i im szybciej to do was dotrze tym łatwiej będzie wam się zmienić i dostosować do obecnych wymagań rynku pracy. Ale jak to kolega wspomniał, do rzeczy: backupów przez Interkadrę w tej firmie już nie ma i nigdy nie będzie, projekt się zakończył z końcem stycznia tego roku i przeszliśmy na customer portal i po temacie. Jedyna opcja to sezon w OOH ale tam to tylko do końca sierpnia/września i wszystko jest już obsadzone. Także życzę powodzenia gdzie indziej ;-)

@Trolle

Szanowny Panie to Pan wprowadza ludzi w błąd . Interkadra dalej poszukuje i zatrudnienia ludzi na stanowisko przedstawiciel handlowy do Coca-cola. Proszę sprawdzić na stronie internetowej agencji interkadra. Pan widać nawet nie wie co się u Pana w firmie dzieje ale tak to jest jak tylko zajmuje się Pan gałką STLa.

Co jaki czas w Coca-Cola HBC można ubiegać się o podwyżkę?

Artur

Nie dają takich indywidualnych jak ktoś sam pójdzie się starać? Zawsze jest odmowa? Bo grupowe chyba były. Ktoś wcześniej wspominał o 200 zł brutto. Każdy dostał tyle samo czy były różne kwoty?

kiedyś BD

Można aplikować, jeśli ktoś ma ambicje, mocne nerwy i lubi być (usunięte przez administratora) o wszystko. Miło na pewno nie będzie. Z plusów: - kasa w porządku, można spoko zarobić; - wygodne samochody z możliwością użytkowania prywatnie; - zdarzają się fajni ludzie, jak się trafi na dobry zespół; - znana marka; A teraz minusy: - ogrom pracy, ok nie przeszkadzało mi to i nie było problemu dopóki, to się nie przeradzało w przeciążanie pracą, o wszystko trzeba się prosić, wiecznie ratować sypiące się tematy, ciągle dokładają dodatkowych obowiązków, bez przerwy, wieczna gonitwa i ciężko wyrobić się w standardowym czasie pracy (nie chcesz robić nadgodzin za darmo to usłyszysz jedynie - a nie chcesz zarobić?), coraz więcej, coraz ciężej, coraz szybciej; - ludzie są dwulicowi i fałszywi, np. potrafią pochwalić na wizycie, a potem za to samo objeżdżać za plecami podając jako anty przykład, potem niemiło się słucha od innych takich rzeczy. Ogólnie pozory, dwulicowość i hipokryzja na wysokim poziomie; - wieczna presja o wszystko; nawet jak zrobisz 120% i wszystko pospinasz to znajdą Ci rzeczy, o które Cię zgnoją, że jesteś do niczego; - będąc przy planach, to trzeba mocno nawciskać i nakombinować, aby pospinać, bo góra żyje w jakimś alternatywnym świecie, dostaje się trasy zapuszczone, sklepy 40m2 w wiochach zabitych dechami, a plany ambitnie - na takich sklepach 5 ekspozycji, 3 lodówki, 120 SKU (sklep ma przykładowo na całej półce 50 SKU wszystkich firm) i do tego jeszcze sprzedać kilka kartonów drogiego alkoholu, bo góra ciągle powtarza, że Polacy piją coraz więcej drogiego alkoholu premium, bo ich stać pomimo cen i inflacji (z pewnością jeszcze więcej ludzi kupuje na wioskach), jak uda się wykonać plany, to za miesiąc dołożą coś ekstra, przykładowo sklepy, które kilka lat wcześniej sami olali współpracę odcinając ich i teraz mamy przywracać współpracę z ludźmi, którzy jak słyszą Coca-Cola to mówią do widzenia, bo mają spokój i zamawiają taniej przez hurtownie, z którymi z resztą BD muszą rywalizować, więc mamy kanibalizm w firmie; - relacja z klientami jest po prostu fatalna, firma bazuje na marce i założeniach, że to klient powinien na kolanach błagać o produkty CC, we wszystkim przeszkadzają, utrudniają pracę, a BD potem obsłuchuje od klientów, bo ciągle coś nie gra; - logistyka jest po prostu fatalna, obiecane gratisy, o ile są w ogóle, to w 2/3 przypadków nie dojadą, wieczne braki podstawowych produktów w sezonie, ciągle brakuje tego, na co dają plany; - mydlenie oczu ze wszystkim, takiego kolorowania i udawania to naprawdę ciężko gdzieś spotkać; - generalnie wiecznie wstaje się do pracy z myślą: co tym razem się rypnie, albo kto z klientów zadzwoni z pretensjami znowu, bo coś nie dotarło. Generalnie firma bardzo ciężka jeśli chodzi o pracę, z zewnątrz wygląda ładnie, wszystko ok, ale po podpisaniu umowy z czasem coraz więcej rozczarowań, obietnic bez pokrycia. Można iść popracować ciężko i nauczyć się w branży, na pewno będzie to docenione przez innych pracodawców, ale lepiej iść dalej. I tak albo nauczysz się trochę i odejdziesz z własnej woli w lepsze miejsce, albo przesiąkniesz i Cię zniszczą z czasem, albo wyleją pod byle pretekstem z dnia na dzień, bo haków to szukają ciągle na ludzi, wystarczy mieć tylko swoje własne zdanie, albo skończysz u psychiatry.

Ywgvsj
@kiedyś BD

Spoko zarobic? Ale masz przeglad rynku... kasa daleka od spoko wierz mi.

Artur
@Ywgvsj

Powiesz jak tu płacą bo bez tego ciężko ocenić czy masz racje. Co do nadgodzin to faktycznie trzeba siedzieć za free dłużej w robocie? Też tak miałeś?

@Ywgvsj

Samej podstawy na start masz 4 netto Wskaż firmę w branży fmcg która daje tyle na start

OMG
@Paweł

No to widzę masz kiepskie rozeznanie bardzo co Ty tu robisz jako specjalista rynku? ...

kiedyś BD
@Ywgvsj

No to wymieńcie choć jedną taką z branży FMCG, większość ledwo do średniej krajowej z premiami dobija (FMCG a nie inne branże, gdzie faktycznie jest lepsza kasa). W moim wpisie powyżej jest napisane "można spoko zarobić" to znaczy, że owszem, ale jak wyrabiasz targety i zarabiasz z premiami co miesiąc to wyjdzie, a nie gołą podstawę za siedzenie na (usunięte przez administratora) i udawanie, że się pracuje. Poza tym co za różnica, jeśli środowisko pracy i ilość, wielkość minusów zdecydowanie przeważa, nawet na cały mój wpis raptem kilka linijek na siłę szukania dobrych stron. Pytanie czy jakakolwiek kasa takim kosztem jest tego warta?

Siano
@kiedyś BD

Tyle że wyrabiaj co miesiąc targety ..

Sklepikarz
@Paweł

Przesiakles już CC, albo nie ogarniasz rynku pracy. Za 4 netto odpalać toyoty nawet mi by się nie chcialo. Ceny z kosmosu i już wkrótce nikt nie będzie kupować od was CC i obrzydliwego Nemiroffa bo każdy madrzejszy sklepikarz pojedzie do Biedry a wtedy będziesz jeździć citigo bo nikt głupi nie jest. Szkoda mi tylko niektórych WAS którzy robią wszystko co mu karzą z potem na czole a ja i tak nie wezmę od ciebie nic i odjedziesz citigo...

Dave
@kiedyś BD

Pięknie opisane, pracowałem, widziałem, doświadczyłem na własnej skórze! Lepiej tego bym nie ujął. ????????????

Wosp
@Paweł

Jest dużo firm w których dają więcej na start, sam w takiej teraz pracuje w FMCG i mam lepsze warunki o wiele, do tego kartę lunchowa bo firma rozumie ze człowiek pracuje w rynku i nie ma jak stołować się w centralnej knajpce :) 4500netto na start i realne plany miesięczne z których lekko polowe podstawy robisz :) Otwórzcie oczy :)

@kiedyś BD

Brawo dla autora tej opinii, pięknie opisano sytuację, która od lat ma miejsce w tej tragicznej firmie! Pozdrowienia dla dystryktu Gdańsk i kadry menadżerskiej - koło wzajemnej adoracji, które kisi się w własnym sosie! Dalej (usunięte przez administratora) swoich pracowników?

Yeasy
@kiedyś BD

Słusznie cały czas wymagania podnoszone a kierownicy w tej firmie są chyba tylko od robienia dobrego wrażenia .

@Wosp

Jaka to firma? Ewentualnie co sprzedajesz?

Wiola
@kiedyś BD

Brawo! Ktoś opisał idealnie sytuacje jaka obecnie panuje w firmie. DRAMAT! To mało powiedziane. Apropo współpracy z klientami i ankietami, jednego miesiąca masz ankiet tyle a kolejnego o kilkanaście więcej, bo firma stwierdziła, ze dołoży punkty isd, które nagle wliczają się do targetu (są to punkty traktowane po macoszemu i red na nich jest zazwyczaj niski) w związku z tym total red leci tragicznie w dół. Targety liczone jak się komu chce.. jednego miesiąca brana jest średnia z 3 ostatnich miesięcy, kolejnego już z ostatnich 6 miesięcy. Kolejna sprawa, bardzo świeża.. dotarcie z piwem (firma zakłada target 10-ciu klientów) a nagle się okazuje ze mierzą osobno dotarcie z coroną i becksem i w sumie swiecisz się na czerwono w tabelce, bo dotarłes tylko do tych 10 klientów z jednym piwem np z coroną. I znów jest powód do zgnojenia. Wyścig szczurów to mało powiedziane, presja i (usunięte przez administratora)to codzienność. Zadania płacowe to jedno a ilość zadań niepłacowych to jakiś dramat.. zrobisz swoje to i tak się znajdzie coś za co dostajesz wpier.dool. Co trzeba zrobić na wizycie .. sprzedać napoje w cenach kosmicznych, alkohol, kawę, piwo, przynajmniej dwa zadania płacowe (np wstawić lodówki i zrobić dodatkowe expo energii) ankiety, zebrać zgody marketingowe, układać, dokładać towar względem standardów, układać lodówki względem standardów, wymieniać materiały marketingowe, tworzyć expozycje względem higieny pracy (cenowka, materiały pop( przekładka, owijka) tęcza na expo), docierać z nowymi produktami których jest aktualnie bardzo dużo (5), inwentaryzacja lodówek,tworzenie spektakularnych ekspozycji. Milion naprawdę milion tematów które trzeba ogarnąć, żeby tego było mało, dołożyli punkty gastronomiczne, żeby trasy były bardziej rentowne. (usunięte przez administratora).

JGHKJ
@Siano

JUŻ NIKT NIE WYRABIA TARGETÓW FIRMA POSTANOWIŁA PRZYTULIĆ JAK NAJWIECEJ DLA SIEBIE

Były bd
@JGHKJ

No bo o to chodziło+200 brutto podstawy i targety aby jak najmniej premii wypłacać, a to że finalnie firma zaoszczędza więcej bo ludzie z tymi 200 są w tył o premie rzędu nawet i 3000 to przecież ich wina, coca-cola jest super i zamiast zwalniać to daje podwyżki, grunt że PR-owo wygląda. Zwolnienia też poszły backupów to przecież interkadra zwalniała nie cola (że na zlecenie cchbc to kto się tam dopatrzy), czyli klasyczne jak na tą firmę malowanie trawy na zielono, udawanie, gra pozorów, jak z lodówkami, ankietami, ekspozycjami i wieloma innymi ???? gdyby nie znana marka to cchbc już by nie było na rynku

2012

Nie polecam, bardzo słabe zarządzanie. Dobre tylko jako pierwsza praca

Jolanta
@2012

A przyjmują osoby bez doświadczenia, które nigdy nie pracowały w branży? To prawda, że na początku proponują mniej więcej 4k? Dasz znac jak tam rotacja w firmie?

Sparta

Cześć. Pytanie typu po ile kupić można np. 2 litrową Coca colę w hurcie... 3-4 palety a początek...

Firma dno ludzie pracują tu na ,,3 stanowiskach” za wynagrodzenie mniejsze niż kasjer w biedronce… Nie polecam!

ZDGOP

Ludzie tutaj są fałszywi. Mogą Cię zniszczyć psychicznie. Kolesiostwa co nie miara. (usunięte przez administratora) i dziady tutaj zarabiają za nic a ludzie pracujący na sklepach zarabiają minimum krajowe. Ogólnie chcesz zniszczyć sobie życia kawałek - aplikuj.

Na jakie warunki może liczyć stl? Jaka podstawa i premie?

Ktoś

Po jakim czasie odzywają się jak wykona się ich test sytuacyjny ?

Obecny
@Ktoś

Uwierzę ze lepiej zeby sie nie odezwali

Miś

Dlaczego plany są zwiększane nie realizując bieżącej sytuacji rynkowej oraz to ze jest drogo poza marketami? Cos komuś się pomyliło ,ciężko jest realizować to co było kiedyś, bez żadnego wsparcia? Żadnych faktur marketingowych to rozwala ,a to można by było dogadać jak robią wszyscy. Fajna firma ale natłok pracy wskazany przynajmniej na 3 pracowników .Pokażcie kto sprzedaje napoje (usunięte przez administratora) za pensje jednego przedstawiciela? Nie sory jeszcze chipsy dorzucimy i damy 100 zł podwyżki . Dla tych co maja wpływ 200 zł to nie podwyżka za to co robimy. Dzięki jedziemy dalej

EX CCH

Czy Wasza wspaniała firma poinformowała Was, że biznes w Rosji jest kontynuowany (są sprzedawane lokalne brandy) pod nazwą Multon Partners (100% udziału Coca-Cola HBC)? (usunięte przez administratora)

Arek

Czy wiecie ile zostało jeszcze auto do wymiany?

Czy w tym roku szykują się jeszcze jakieś podwyżki?

Dd
@Tomek

Chyba zwolnienia dalsze...

Czy cięzko jest zrobić certyfikację BD?

Na jakie benefity może liczyć pracownik CChbc? Pomijając multisport i pakiet medyczny.

Ile teraz na start dostaje ph?

Jacek
@Adam

Około 8 tyś brutto i Toyota Corolla Cross po roku około 14 tys brutto już można zarobić.

Dzichu
@Jacek

8 brutto podstawy na początek? Coś Ty brał o tej 5:00 jak to pisałeś?

Lidia
@Dzichu

Sugerujesz że jest inna kwota? Skoro tak to może napiszesz jaka jest realna? Bo już nie wiem w co wierzyć

Dziki Majk
@Dzichu

Nie 14000 brutto tj ok 10 na rękę... realnie w 2 msc tyle można złapać

Ggg
@Lidia

Chlopie zarabiasz mirdzy 4500 a 6000 jak sie urobisz po pachy po 10h ;)

Krzysztof
@Adam

Około 5000/5200 brutto podstawa ma dzień dobry Premie ok 4400brutto za 120% realizacji targetow

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC