Coca-Cola

Katowice

Opinie o Coca-Cola

VR/46

Jak tam u was wyglada sprawa ze skoczkiem który was zastepowal???

stary
@VR/46 25.04.2017 10:52
Jak tam u was wyglada sprawa ze skoczkiem który was zastepowal???

Skoczka to mamy ale nie lubi jezdzic po rynku tylko siedzi w tabelkach i zajmuje sie głupimi sprawami bo w koncu to menago ktory zjadł wszystkie rozumy świata a wysłowic sie poprawnie nie bardzo potrafi,steka ,jeczy nie bardzo go rozumiemy a nawet studia skonczlismy. Cóż przeczekamy goscia i może doczekamy się prawdziwego Skoczka który będzie za swoimi ludzmi i z nimi ,nie tylko na pokaz w celu budowania piaru w kolo siebie

sum

Znajomość angielskiego nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo teraz prawie każdy zna choć w podstawie, ale wiadomo czy są jeszcze jakieś oferty pracy? Dzięki

hmmm

Dobrze już było .... 3 firmy na magazynie, praca jak każda inna. Pracujesz to ludzie cię doceniają i nikt nie patrzy ci na ręce. Jak jesteś leserem i robisz bo musisz i uważasz że skoro masz papiery na wózek to od razu nim z zostaniesz to nie marnuj swojego czasu. Wszędzie tak jest, zaczynasz od najcięższej i najnudniejszej pracy przy sortowaniu opakowań ale z czasem jak się wykażesz to przejdziesz dalej :)

yo

dobre i szczere ale niestety można się z tym odnieść to większości miejsc w Polsce :D

:) pp

w Katowicach juz nie ma coli :) prezniesli sie do Mysłowic jakis czas temu Praca: - magazyn - wielkie zmiany czesciowo przechodza pod agencje - marketing - likwidacja - technicy - na prywatna dzialalnosc - biura - tam niewiele zostalo (50/50 - kierownicy/pracownicy) - handlowcy - jest samochod, jest telefonik, jest robota od rana do nocy :) no i na kazdego czeka ta sama niespodzianka od zawsze w CC zwolnienie bez powodu :) \\\"restrukturyzacja\\\" a potem w Twoje miejsce młodzik za drobne nagina :) dobra szkoła

Zostaw opinię o Coca-Cola - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola