Coca-Cola

Środa Śląska

Opinie o Coca-Cola

D

No co mogę powiedziec, bardzo polecam wszystkim, którzy szukają dobrych zarobków i wspaniałej atmosfery, przeciez warto próbować, moim zdaniem to jest na plus, Coca-Cole zna przecież każdy

Monika

Czy Coca-Cola nadał działa w Środzie Śląskiej czy gdzieś się przenieśli? Czy ktoś się orientuje, czy w Środzie produkowane są lodówki i czy to robi jakaś firma zewnętrzna czy Coca-Cola?

piotrek

Jesli chodzi o prace jako picker to jest to typowa harowa.Przykladowo przez godzine trzeba przerzucic 100 zgrzwek coli.Kregoslup z gumy w tej pracy to warunek konieczny,jesli jestes slaby to daj se spokoj

tomek

Dlaczego jest taka duza rotacja na magazynie?

mała

Hej, czy ktoś z was pracował w Coca-cola shared service? Jakieś opinie? Słyszałam ze spora rotacja jest. Interesuje mnie tylko temat shared service.

Były pracownik - 2009-03-11 00:33:45 Ta firma to jakaś masakra, nie polecam !!!!!!!!!!!!!! A można prosić o szczegóły?? Dlaczego firma jest masakrą? Dlaczego nie jest godna polecenia??

Ta firma to jakaś masakra, nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Coca-Cola - Środa Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola