Coca-Cola

Niepołomice

Opinie o Coca-Cola

DD

Agencja szuka magazynierów do CC za 2600 brutto + 20 % premii to chyba jest dobrze biorąc pod uwagę fakt że MANN płaci około 4000 brutto - umowa zlecenie.

ByłMag

Pracowałem w CC jako pomocnik magazynowy. Oczywiście po rozpoczęciu pracy miesiąc na sortowaniu szkiełka, później przejście na załadunki i rozładunki ciężarówek na dokach. W zimie żeby dostać ubrania zimowe to graniczy z cudem, najczęściej czekanie po kilka tygodni, a czasami nawet miesięcy. Co o majstrach można powiedzieć? Dwóch jest w porządku, reszta jest tylko potulna i w porządku jak tylko czegoś potrzebują( najczęściej były to prośby, a czasem i wymuszenia żeby przyjść na nadgodziny). Zawsze jest twoja wina, nie ważne że błąd jest popełniony w biurze to i tak ty jesteś winny temu.W firmie panuje też moda na to że jeśli ktoś gra w piłkę w drużynie CC lub jest znajomym jakiegoś majstra to dostanie umowe na stałe o wiele szybciej niż normalny szary pracownik. Jeśli chodzi o prace to nie jest zła, spokojna i fajna jeśli nie trafisz na linie gdzie musisz pracować po 12 godzin w systemie 4 brygadowym. Wynagrodzenie jest lepsze niż rok temu i już jest w miare za co pracować.

Mark

Jako były pracownik ph o coca coli nie moge powiedziec nic złego, dobre warunki, dobra kasa, auto rowniez w celach prywatnych , stres wiadomo jest w kazdej innej firmie , jezeli robisz plany dobrze masz kasę , możliwość rozwoju .Praca od 8-16 , weekendy i swieta wolne . Ogolnie polecam

Bury

poszukują kogoś na produkcji?

były

Pracowniku biurowy - lepiej zachować zdrowy rozsądek i poszukać sobie normalnej pracy w gronie ludzi, którym nie wyprano mózgu do granic możliwości przy całkowitej rezygnacji z życia prywatnego na rzecz poświęcenia się dla firmy. Naprawdę zdrowie psychiczne jest ważne.

Monia21

A ile zarabia przeciętny pracownik biurowy w CC?

GL

HBC to wyzysk. Do tego stopnia ze juz nawet ukraincy uciekaja

Radz

Bieda u was. W Radzyminie od 4000 w górę to mają operatorzy.

@Radz 18.06.2017 09:36
Bieda u was. W Radzyminie od 4000 w górę to mają operatorzy.

Jak były oszczędności to chcieli dawać 2700 brutto dla doświadczonych operatorów. Jak wziąłem odprawę przy 3500 to po kilku latach mam tyle samo w innej firmie a robię zdecydowanie mniej niż w Coli.

a kogo to obchodzi

Zarobki w Coca Coli dla starych magazynierów to okolice 3500- 3700 brutto, brygadzistów od 4000 brutto, kierownik dużo nie wywalczył bo wziął ochłapy po starym. A ile Ty zarabiasz w jedne z najlepszych firm świata. Pomijam roczne premie których TY zapewne nie masz. I to by było na tyle.

Nick

Prawdą jest że do wypełnienia ankiety zadowolenia dostaliscie gotowe szablony? Patrząc po wynikach jesteście najszczęsliwszą fabryką w strukturach :)

Hej

A jakie tam są zarobki na produkcji i na magazynie? Może ktoś powiedzieć? Da się wyjść 2000 zł netto?

Alek

Aktualny pracownik
@Alek 14.10.2016 22:43
Ojciec mojej koleżanki pracuje w Coca-Cola i bardzo sobie chwali, częste podróże służbowe np. do Afryki...

Pracuję w CC i ja też mam częste podróże służbowe:D Ostatnio zwiedzałem wschodnią stronę magazynu! Podejście było trudne, dawałem z siebie wszystko,a jedyne co usłyszałem, to opiernicz, że tak późno dotarłem na szczyt. Następnym tripem był wyjazd na zachodnią ścianę... ehhh.... zacząłem tęsknić za wschodnia stroną. A tak na serio. Praca na magazynie (przez firmę zewnętrzną) to wycisk, wycisk i jeszcze raz opieprzka, że za wolno, że mi się nie chce. A co robią w tym czasie pracownicy Colowscy? Jak tylko stołówka zakładowa się otworzy to od razu siedzą tam po 40min, a później na obiadek też około godziny. Im się nie śpieszy, bo robotę za nich zrobią zewnętrzni. Chcesz iść na wolne? Jak dostaniesz to pójdziesz, ale jak wrócisz, to za karę trafisz na jedno z gorszych stanowisk xD A umowy przez firmę zewnętrzną są wystawiane tylko na kilka mies. przez co bardzo trudno załatwić coś w banku (np. kredyt). Warto też dodać, że zakład przyjmuje pracowników zewnętrznych jako swoich. I nie chodzi tu o umiejętności, elastyczność czy umiejętność poradzenia sobie na wszystkich stanowiskach. Wystarczy, że dobrze grasz w nogę! Jak umiesz kopać piłeczkę to od razu (nawet w godzinach pracy) na boisko z szefami, kierownikiem. Tylko dlatego, że w drużynie na różnych zawodach muszą występować pracownicy Coca-Coli, a nie z firm zewnętrznych. Mógłbym jeszcze wiele napisać, ale uwierzcie mi, że już nie mam sił

Skurcyfon

Ludzie nie wiem w jakich lokacjach pracujecie,ale to co piszecie że zajefajnie i w ogóle polecam,żenada. Właśnie mija mi 12 rok w tej zjeb... firmie,od 3 miesięcy totalny horror,jakieś skurw... teleklasy,konsultacje? Jakieś scenki,totalny cyrk.Czuje się normalnie jak psycholog,moi klienci stwierdzili że sprali mi mózg doszczętnie.Generalnie firma stawia na młodych żółtodziobów,tak zwanych nieskażonych,pozbawionych obciążeń,świeżo myślących.W tej firmie nie można wyrażać oficialnie swojego niezadowolenia,bo wtedy , masz negatywny wpływ na grupę.Reasumując przestrzegam,firma dla ludzi którzy mają odporną psychę, w szczególności na HoReCe,jeśli trafisz na kierownika z klapami na oczach,to czeka cię praca 8 godzin od 8 do 8smej.Życie rodzinne schodzi na drugi plan,liczy się pasja i zaangażowanie

om

ciekawe to wszystko co piszecie.Myslicie,ze w innych firmach jest lepiej?Spróbujcie i przekonajcie się sami,bo tego swiata nie zamieszkują tylko mili i dobrze ułożeni ludzie.Wśród nich jest wielu wyzyskiwaczy i oszustów zwłaszcza między pracodawcami którzy by chcieli aby pracować dla nich za darmo.

tyrystor4587

Wydawałoby się, że poważna firma, a zatrudnia przez firmę pośredniczącą , dającą krótkie umowy, co z góry wyklucza pełne zaangażowanie tak zatrudnionego pracownika, który szuka po prostu innej pewniejszej pracy .....no i jak w większości firm- bmw- bierny , mierny ale wierny, czyli praca jak dla małpki przytakiwać matołom ! Tyle w temacie !

jo

Mógłby ktoś powiedzieć czy trzeba tam książeczkę sanepidowską? Bo nie wiem czy w ogóle zanosić CV.

fsd

oj Inspekcja Pracy miałaby co robić na magazynie

FILIP

Witajcie Jak pracuje się na produkcji?4 brygady czy jakiś inny system?

Darek

Dzięki za rzetelną opinię o magazynie. Obecnie tak jest chyba w większości magazynów. Ostatnie lata potwierdzają totalną niekompetencję w prowadzeniu magazynów ale to już inna bajka. Wszyscy myślą, że pracownik będzie przywiązany do firmy jak świnia do koryta. Obecnie żeby dostać podwyżkę trzeba sobie poszukać w trakcie pracy lepszej roboty. Na razie.

lilalas

Wielki syf kierownicy nic nie robią tylko piją kawę i wku...ają wszystkich wziąść ich na testy kompetencji raczej nie przejdą .23 osoby pracują w tzw akwarium śmiechu warte wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam jest.

wesołek

Czy nadal jest 9-ciu zastępców kierownika i 6 pociotków z rodziny tak zwanych przy.dupasów, którzy gów.no robią?. Piszę dla chłopaków, którzy uczciwie zapier.... a nie tyle mają co powinni. Czy chłopo-robotnicy mogą się u was wyspać w czasie pracy ? Czy menadżer trasy nie kuma, że Polski Tytoń nie ma ruchomej rampy i dostawca aby dostarczyć towar musi nosić palety na plecach. Ludzie trochę wyobraźni. Nikt już nie robi za frajer.

razzzor
@wesołek 05.05.2015 23:00

jest dwa razy więcej:)

kiedyś młody
@razzzor 01.09.2016 20:53
jest dwa razy więcej:)

Dzięki za rzetelną opinię bo ktoś coś mówił, że przybyło pajaców dyndających na magazynie w Niepołomicach. Na razie. :-)

wesołek

Czy kierownik magazynu nauczył się wreszcie angielskiego? Mam nadzieję, że odpowie kierownik. Do you speak eanglish ?

Darek

Było dobrze. Aż Góra powiedziała oszczędności. I popłynęli do 4 liter wszyscy wartościowi pracownicy. Na czym polegały oszczędności to już jest kabaret jak można awansować nie robiąc NIC. To tyczy się byłego dyrektora z Niepołomic. Zwolnienie w białych rękawiczkach dobrych pracowników średniego szczebla to druga sprawa. To, że polak nieudacznik potrafi wszystko spiep.rzyć to trzecia. Obecnie jest to firma kolesiów itp. Szkoda tylko pracowników, którzy myślą pracując dla wizerunku. 20 lat pracy było dla mnie warte tyle co kop w zad. Po tych wszystkich latach przypomina się zdanie starego dyrektora, że polski rynek Coca Coli to tylko ciągły eksperyment. Pa myszki.

były

Prawda jest taka że to firma zarządzana przez czerwoną komunę. Zmieniają się GM ale to tak naprawdę statyści. Jest tam ktoś taki na kogo wszyscy mówią "śmierć" ona ma komusnistyczne zapędy i myśli że CC to łagr i tak też traktuje pracowników.Dawno powinna odejść na emeryture ale trzyma się koryta jak psl rządowych stołków. Ryba psuje się od głowy i dopóki w tej firmie będą tacy ludzie dopóty będzie tam panował syf kiła i mogiła.

specjalista sprzedazy detalicznej

gratuluje sponsorowania klubu ktory przegrywa z drogoligowa druzyna..haha.jedno jest pewne wizerunek i sprzedaz w krakowie macie obniżony na bank!!!!

cze

Firma transportowa ROJEK Z BOCHNI WIE KTOŚ JAK PŁACI ILE ZA KEJSA ?

pyrkosz

Witam mam pytanie do PH, czy odział w Niepołomicach obsługuje sklepy w Tarnowie i okolicach ? Drugie pytanie czy Coca Cola w Niepołomicach posiada własne samochody Ciężarowe do wywozu, czy transportem zajmuje sie jakaś inna firma ?

były pracownik

Dobrze się zastanówcie czy warto poświęcać zdrowie, szczególnie psychiczne dla paru złotych, bo więcej obecnie nie płacą. Umowy zlecenia i tym podobne na czas krótki, zależny od humorów przełożonych. To już nie jest ta sama firma co kiedyś. Brak szacunku do pracowników.

czesio

Kiedyś była marchewka dla zająca, później kij i marchewka dla zająca. Następnie banan dla skaczącej ale dosięgającej banana małpy. Obecnie banan dynda tak wysoko, że nawet małpie nie chce się skakać. Hej !!!

wesoły

PEPSI zaczyna bić was na głowę w sprzedaży. A już na pewno nie pomoże wam zła atmosfera[usunięte przez administratora]Chore założenia i brak weryfikacji ludzkiego portfela stwarza sytuację, że odrywacie się od rzeczywistości. Coca Cola nie jest niezbędna w ludzkim organizmie. Ostatnie badania wykazują, że ma więcej minusów niż plusów. Czasy wpychania chłamu do ludzkich głów już minęły tym bardziej że Ameryka zaczyna wycofywać z barów szybkiej obsługi napoje z dużą ilością cukru. Biurowym matołkom wyższego szczebla życzę aby poszli po rozum do głowy a nie do [usunięte przez administratora]Były pracownik nie bojący się otwierać dzioba życzący Wam w miarę dobrze.

x

Kiedyś było " de best " - teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest. Jak się nie chce oglądać ludzi z głową i z jajami to trzeba oglądać[usunięte przez administratora]Pa matołkom.

Staniątki

Nie mamy "S" u siebie bo jesteśmy zbyt [usunięte przez administratora] żeby cokolwiek zmienić. Przyjeżdżali do nas pod bramę, ale chętnych do zapisywania się brak. Podobno w samym Radzyminie jest ponad 150 osób w związkach. Czy u nas nie ma nikogo z jajami żeby się zorganizować?

Gość2r - 2013-06-04 13:29:27 Solidarność zaprasza razem można więcej.A wogóle jest jakaś w Niepołomicach?

Gość2r

Solidarność zaprasza razem można więcej.

> Niskie zarobki < - Jak na prace w systemie 4 brygadowym po 12 godzin dziennie gdzie przychodzisz świątek piątek niedziela . Atmosfera - średnia Praca bardzo nie pewna , krótkie umowy . > Niskie zarobki < czekam na kolejne komentarze innych osob

Niskie zarobki Niskie zarobki

agmi

Długo by opowiadać.Myślałem że jak mnie zwolnią to masakra będzie.Ale to jest efekt tłuczenia chłamu do łba że CCHBC jest the best i że to nie jest firma ''krzak''.Ale bez nie jest odziwo też da sie funkcjonować.Kiedyś to była firma z prawdziwego zdarzenia.A teraz od kiedy żądzi tam wszystko wiedząca [usunięte przez administratora]to jest dramat.Otoczyła się ludźmi którzy jak im zagra tak za tańczą.A ludzie którzy mają własne zdanie i pomysły się nie szanuje.Przerost treści nad formą. Jak firma dopusza do takich sytuacji ze [usunięte przez administratora]piastuje dwa stanowiska tu i w klubie sportowym.Masakra![usunięte przez administratora]ludzi wszystko jest źle nie dobrze jak to babie nie dogodzisz!I te beznadziejne nic nie przynoszące [usunięte przez administratora] w kosmos targety ustalane przez barana oderwanego całkowicie od realiów rynku zwanego analitykiem.Jak dla mnie to jeden wielki syf póki tam żądzi tempa baba otoczona włażącymi jej do [usunięte przez administratora] bałaznami żeby ich nie zwolniła.NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!MIEJ DO SIEBIE SZACUNEK I .ZANUJ ZDROWIE PSYCHICZNE.

ex

Heh, też takie głosy słyszałem, kolega który nadal tam pracuje właśnie dokładnie tak to przedstawił, mają targety i priorytety i wszystkie najważniejsze, sklepów do odwiedzenia po dwadzieścia parę i jeszcze budują półki, wstawiają regały, jakieś sekcje chyba wdunastopaki czy jakoś tak mówił i chory system premiowy. Tłumaczył mi jak to dokładnie wygląda... masakra. Jak mnie zwolnili to myślałem, że świat mi się zawalił lecz z perspektywy czasu widzę, że to było dla mnie dobre wyjście :)

mr. nobody

sputnik - 2013-05-16 23:27:29 Mam kolegę w sprzedaży i podobno popsuło sie tam ostatnio. Nic nie ma dla klientów, zarobki spadły, a wymagania coraz większe. Podobno rządzi tam jakaś pani prezes która układa klocki po swojemu i podobno ma układy w dyrekcji, bo nikt jej nie wnika w to co robi.Potwierdzam, wymagania rosną z miesiąca na miesiąc, targety za które jest płacone nieosiagalne, a dodatkowych nieliczących sie bezpośrednio do pensji coraz więcej i cisnienie na nie ogromne. System premiowy zakręcony niejasny i skomplikowany, sprzyjający pracodawcy w obcinaniu premii. Priorytety zmieniają się jak horągiewka na wietrze i wszyscy muszą tańczyć jak "pani prezes" zagra. Otoczyła się bandą sługusów, którzy tylko przytakują i potem tłuką do głów te same głupoty handlowcom. [usunięte przez administratora] Szkoda firmy, przez niekompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych, nastawione na oszczędzanie gdzie się da a najlepiej na pracownikach i nie widzące prawdziwego obrazu rynku tylko cyferki w komputerze, doprowadzona ona została do okropnego stanu a atmosfera pracy jest strasznie nerwowa i gęsta. Na nic nie ma pieniędzy ale jak dyrektorzy przyjeżdżają (dosyć często się to zdarza) to inny hotel niż Sheraton to dla nich obraza. Motywacja i pasja na minimum i nawet pensja już nie motywuje bo jest niższa niż kilka lat temu, a życie nie tanieje. Jeszcze ta "rodzinna atmosfera", kiedyś może była, teraz rodzinne to sa tylko układy, są osoby kompletnie nie nadające się na swoje stanowiska, ale cóż jak sie ciotkę czy wójka co pomoże to i kierownikiem można zostać, krew się gotuje. Niedawno temu była taka rotacja, że nie znało się wszystkich na zakładzie, przychodzili młodzi i popracowali kilka miesięcy tylko po to, bo w CV doświadczenie w cc dobrze wyglada.

sputnik

abc

Hejka. Po co Ci umowa na stałe, żeby Cię kręgosłup bolał. Lepiej, żeby Cię nie bolał bo mnie boli a nie chciałbym żeby mnie bolał. Jakbym mógł to popracowałbym trochę krócej. Hej.

abc

Dobrzy ludzie napiszcie ile osób rządzi magazynem w Niepołomicach łącznie z [usunięte przez administratora]. Tak zwyczajnie ciekawy jestem. Hej.

wesołek

Ludzie, w pracy nie ma mafii. Są tylko ludzie którzy słuchają i Ci którzy krzyczą. Jeżeli słuchasz to się czegoś nauczysz, a jeżeli krzyczysz to znaczy, że jesteś nieudacznikiem do którego nic nie dociera i swoją niewiedzę chce zatuszować podniesionym głosem. Szczególnie tą niewiedzę widać na magazynie he, he, he.

jaja

Magazyn to jeden wielki syf ,magazynem rządzi mafia kierownicy to są pajace nie polecam tam pracować

papa

Jeden wielki syf

xx

witam.Praca jak do tej pory najlepiej płatna w okolicy można nieźle zarobić zwłaszcza na hali ale dostać umowe na czas nieokreślony jest cudem, ciężko się wkręcić.Atmosfera jak to w każdej firmie bywa zależy od zmiany.

AA

Wszystko jest do przeżycia targety stres czas jedyne co przeszkadza mi w tej firmie w niepolomicach to prywatny folwark jednej osoby ktory pujdzie w ogien za nią dzieki czemu ma czas na inne zajecia aż dziwne ze jeszcze sie tym nikt nie zainteresował.Na uklady nie ma rady.Nie polecam pracy .

AA

dokładnie. Pomijając chore targety dla przedstawicieli, sztuczna, nie miła atmosfera w pracy. Stałe naciski. Polecam jako prace przejściowa, nic na stałe. Można niezłej nerwicy dostac.

Rrrrrr

Jedyne co przychodzi mi na mysl o tej firmie to[usunięte przez administratora]zniewazanie pracownikow. Wycisna Cie jak cytryne i zwolnia,bo dostac umowe na czaz nieokreslony i wyzsza podstawe w firmie Coca-cola to poprostu jeden wielki absurd!!!! Mysle ze tym wszystkim co tam sie wyprawia powinny zajac sie wreszcie zwiazki zawodowe!!!!!

Zostaw opinię o Coca-Cola - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola