Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Gosia

Dzień dobry, Czy mogłabym otrzymać kontakt do koordynatorów agencji pracy tymczasowej jakie współpracują z coca-colą? Z góry bardzo dziękuję za informacje :) Pozdrawiam

Olek

A może słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Olek

Tak, wakaty na stanowiska operator maszyn i mechanik

adek

a gdzie wysyłac cv? jak prowadzona jest rekrutacja?

Nemo

Coca cola 3500 brutto, czyli 2500 netto, ha ha ha śmichu warte , zarobki na poziomie Biedronki niższe w Lidlu ! Na dodatek pewnie poprzez agencje pracy tymczasowej !

Kliś
@Nemo

Dokładnie tak przez interkadra 3200 brutto czyli 2295 zł netto . No niestety takie warunki .

Martin
@Kliś

Niedługo 2200 zł netto to będzie minimum. Więc jak na tak wielki koncern to naprawdę jest bieda. Poza tym Niepołomice to jednak miasto, życie trochę kosztuje. Może będą ludzi z byłego kieleckiego do pracy namawiać bo kto im przyjdzie?

razz
@Martin

jak to kto. Większość tam pracujących to ukraina walaca 12h po 6 dni w tygodniu przez zewnetrzne firmy

Czy w Coca-Cola zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pablo33

Tez mi cos takiego ostatnio proponowali.. ktos cos wie moze wiecej na ten temat?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Coca-Cola spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
oo

Na napoje w szklanych butelkach jest duze zapotrzebowanie i brakuje ich w sprzedazy gdyz sa chetnie kupowane.

oo

Na napoje w szklanych butelkach jest duże zapotrzebowanie i brakuje ich w sprzedaży gdyż bardzo szybko się sprzedają czego nie można powiedzieć o napojach w plastikach i puszkach.Nie oznacza to,że ludzie ich nie kupują,ale butelki szklane są o wiele lepiej postrzegane i kupowane przez klientów.(mała uwaga klienta)

Brygadzista

Witam pracuje w rozlewni i chciałbym się dowiedzieć jakie stawki daje cola pracownikom z np.6 letnim stażem pracy w firmie na stanowisku operator maszyn i czy operator fillera i syropiarni ma tą samą stawkę?

Brygadzista

Witam pracuje w rozlewni i chciałbym się dowiedzieć jakie stawki daje cola pracownikom z np. 6 letnim stażem pracy w firmie na stanowisku operator maszyn i czy operator fillera i syropiarni ma tą samą stawkę.?

Brygadzista

Witam pracuje w rozlewni i chciałbym się dowiedzieć jakie stawki daje cola pracownikom z np. 6 letnim stażem pracy w firmie na stanowisku operator maszyn i czy operator fillera i syropiarni ma tą samą stawkę?

Brygadzista

Witam pracuje w rozlewni i chciałbym się dowiedzieć jakie stawki daje cola pracownikom z np. 6 letnim stażem jako operator maszyn i czy operator fillera i syropiarni ma tą samą stawkę

Staszek

Jaką umowę preferuje firma dla nowo zatrudnianych pracowników?

@Staszek

O prace .

bartolomeo

Jeśli ktoś czuje się tak pewnie, że ocenia negatywnie firmę nie pracując jeszcze, to lepiej nie zabierać czasu , ja polecam prace w firmie.

Fgygy
@bartolomeo

Tragedia nie firma.

Andy
@bartolomeo

Szukam kontaktu do osoby ktora zajmuje sie sprzedaza lub dystrybucja coca coli .

Anton123

Czy warto aplikować na praktyki/staże? Czy staże/praktyki są płatne? Ile trwają? Czy można nauczyć się czegoś konkretnego? Proszę o szczegółowe odpowiedzi.

Krolo
@Anton123

Jedynie u Pani Moniki, tam na prawde czegoś można się nauczyć, reszty nie polecam !!!!!

om
@Krolo

naprawde pisze się razem.Radzę powtórzyć ortografię.

om
@Krolo

naprawdę pisze się razem.Radzę powtórzyć ortografię.

Xxx

Aplikuje na ph do Krakowa. Ktos cos napisze o pracy w cc?

NO NAME

Zdecydowanie nie polecam... Niepoważne traktowanie przyszłych pracowników widać już na pierwszych etapach rekrutacji... Niby banalna sprawa ale ludzie też chcą wiedzieć na czym stoją... "zadzwonimy do końca tygodnia"... Mija jeden tydzień, drugi, trzeci i ktoś sobie przypomina, że trzeba poinformować, że niestety nie udało się tym razem... Pomijam już fakt, że Panowie z Coca Coli spóźnili się na spotkanie rekrutacyjne...

Nicki
@NO NAME

Zadna nowosc. Tutaj sie pracownikow nie szanuje. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.

Kinga

Jakie pieniądze można dostać na stanowisku technika ds. Jakości ?

heniek

Firma spoko pod względem ludzi którzy tam pracują, współpraca z ludźmi na "dole" czyli ze zwykłymi operatorami jest bez zarzutu z tej strony świetna atmosfera. Jeżeli chodzi o stanowiska biurowe jest parę osób z którymi idzie się dogadać reszta ryje banie totalnie tak, że odniechciewa się pracy. zarobki... na start 3500 zł obiecują więcej ale co będzie dalej zobaczymy. Wie ktoś może jakie zarobki na start są w Radzyminie na stanowisko operatora maszyny lub na dziale wsparcia produkcji?

@heniek

3500 brutto czy netto ?

@heniek

Nowi na start 3,5 brutto. Starzy w okolicach 4,5 brutto (usunięte przez administratora) nie urywa

Heniek
@Adam

Brutto

Heniek
@847

A stary pracownik tzn od starzu pracy czy chodzi o pracowników którzy pracują koło 20 lat i stawkę przez taki okres maja wypracowania?

@Heniek

Zgadza się.

Help

Słyszałem, że rekrutacja na lepsze stanowiska jest najczęściej ustawiana i z góry wiedzą kto dostanie pracę. Podobno biorą kilka przypadkowych osób z ulicy dla pozoru i na sam koniec wieloetapowej rekrutacji dziękują za jej udział. Ktoś to może potwierdzić?

@Help

To prawda. Tu pracuja bracia, kuzyni itd.

do wszystkich krecikow stl
@Help

Tak właśnie jest. Bracia, kuzyni, szwagrowie, mężowie i żony. A co do rekrutacji na wyższe stanowiska niż bd to wszystko jest ustawione.

były
@Help

Tak było już 10 lat temu i nic się nie zmieniło. Pociotki i (usunięte przez administratora)

tyrystor
@8765

A z czego to wynika, tak lubią Coca-cole ? Przecież niewiele ponad 3 tyś zł dla automatyka ( chyba się nie mylę ) to żadna teraz rewelacja !

@tyrystor

Dosc ze zadna rewelacja to tragiczna atmosfera tutaj panuje.

SzukamPracy

Sa jakies przyjecia na ph w Krakowie? Slyszalem ze mozna zarobic 2200 to prawda?

Kisiel

Dobra praca na rok. Potem szybko uciekac.

Bartosz
@Kisiel

Dlaczego uważasz, że praca w firmie Coca-Cola, to praca tylko na rok? Twoja opinia jest bardzo krótka, może warto napisać o plusach i minusach pracy w tej firmie. Dlaczego twoje zdanie jest negatywne? Przecież ta firma to znana marka na rynku, jeżeli firma jest duża, to i możliwości rozwoju na pewno się pojawiają.

@Bartosz

Uwazam tak bo pracuje 9 miesiac i mam podstawe 2200zl... to juz wole isc do mniej znanej marki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Niepołomice

• Jak się pracuje w Coca-Cola?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola