Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Bartosz

@bla bla W jaki konkretnie sposób atmosfera, o której napisałaś, objawia się w firmie Coca-Cola? Ponadto, chciałbym jeszcze spytać o to, czy pracownik w firmie może liczyć na jakieś dodatki? Nie uwzględniłaś tego, a są to bardzo ważne kwestie, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

Ktoś

Pytacie o pracę i zarobki a nie czytacie co piszą inni. Coca Cola odchodzi od zatrudniania pracowników na rzecz firm zewnętrznych. Na magazyn i procesy produkcyjne zatrudnia Inter Kadra od 2600 brutto + jakaś premia która może być lub nie. Biuro zatrudnia się samo. :-)

@Ktoś

Ale wiesz może jak jest z pracą jako operator surowców produkcyjnych? Czy jest to ciężka praca? Czy duży przemiał ludzi? Co należy do Twoich obowiązków na tym stanowisku?

ktoś
@Pytam

Operator surowców produkcyjnych - jeśli obsługa wózkiem widłowym to podawanie na linie palet, nakrętek, dowożenie wszelkiego badziewia do produkcji i odbieranie gotowych wyrobów z linii i sztaplowanie na magazynie. Obsługa linii produkcyjnej prawdopodobnie po przeszkoleniu.

@ktoś

Dziękuję za konkretną odpowiedź

Pytam

Proszę o odpowiedź: jakie zadania ma pracownik na stanowisku operator surowców produkcyjnych? Czy jest to ciężka praca? Jak z zarobkami na tym stanowisku?

Mark

Jako były pracownik ph o coca coli nie moge powiedziec nic złego, dobre warunki, dobra kasa, auto rowniez w celach prywatnych , stres wiadomo jest w kazdej innej firmie , jezeli robisz plany dobrze masz kasę , możliwość rozwoju .Praca od 8-16 , weekendy i swieta wolne . Ogolnie polecam

Marco
@Mark

Pracowałeś w CC raczej 5-10 lat temu , bo obecnie już nie jest tak kolorowo .W twojej wypowiedzi to tylko zgodzę się co do auta i wolnych świąt .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Coca-Cola spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Wiktor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc spokojnie mozna tu pracować

DD

Agencja szuka magazynierów do CC za 2600 brutto + 20 % premii to chyba jest dobrze biorąc pod uwagę fakt że MANN płaci około 4000 brutto - umowa zlecenie.

ByłMag

Pracowałem w CC jako pomocnik magazynowy. Oczywiście po rozpoczęciu pracy miesiąc na sortowaniu szkiełka, później przejście na załadunki i rozładunki ciężarówek na dokach. W zimie żeby dostać ubrania zimowe to graniczy z cudem, najczęściej czekanie po kilka tygodni, a czasami nawet miesięcy. Co o majstrach można powiedzieć? Dwóch jest w porządku, reszta jest tylko potulna i w porządku jak tylko czegoś potrzebują( najczęściej były to prośby, a czasem i wymuszenia żeby przyjść na nadgodziny). Zawsze jest twoja wina, nie ważne że błąd jest popełniony w biurze to i tak ty jesteś winny temu.W firmie panuje też moda na to że jeśli ktoś gra w piłkę w drużynie CC lub jest znajomym jakiegoś majstra to dostanie umowe na stałe o wiele szybciej niż normalny szary pracownik. Jeśli chodzi o prace to nie jest zła, spokojna i fajna jeśli nie trafisz na linie gdzie musisz pracować po 12 godzin w systemie 4 brygadowym. Wynagrodzenie jest lepsze niż rok temu i już jest w miare za co pracować.

Bury

poszukują kogoś na produkcji?

były

Pracowniku biurowy - lepiej zachować zdrowy rozsądek i poszukać sobie normalnej pracy w gronie ludzi, którym nie wyprano mózgu do granic możliwości przy całkowitej rezygnacji z życia prywatnego na rzecz poświęcenia się dla firmy. Naprawdę zdrowie psychiczne jest ważne.

Monia21

A ile zarabia przeciętny pracownik biurowy w CC?

GL

HBC to wyzysk. Do tego stopnia ze juz nawet ukraincy uciekaja

Radz

Bieda u was. W Radzyminie od 4000 w górę to mają operatorzy.

Darek
@Radz

Jak były oszczędności to chcieli dawać 2700 brutto dla doświadczonych operatorów. Jak wziąłem odprawę przy 3500 to po kilku latach mam tyle samo w innej firmie a robię zdecydowanie mniej niż w Coli.

a kogo to obchodzi

Zarobki w Coca Coli dla starych magazynierów to okolice 3500- 3700 brutto, brygadzistów od 4000 brutto, kierownik dużo nie wywalczył bo wziął ochłapy po starym. A ile Ty zarabiasz w jedne z najlepszych firm świata. Pomijam roczne premie których TY zapewne nie masz. I to by było na tyle.

Prawdą jest że do wypełnienia ankiety zadowolenia dostaliscie gotowe szablony? Patrząc po wynikach jesteście najszczęsliwszą fabryką w strukturach :)

Hej

A jakie tam są zarobki na produkcji i na magazynie? Może ktoś powiedzieć? Da się wyjść 2000 zł netto?

Alek

Ojciec mojej koleżanki pracuje w Coca-Cola i bardzo sobie chwali, częste podróże służbowe np. do Afryki

Aktualny pracownik
@Alek

Pracuję w CC i ja też mam częste podróże służbowe:D Ostatnio zwiedzałem wschodnią stronę magazynu! Podejście było trudne, dawałem z siebie wszystko,a jedyne co usłyszałem, to opiernicz, że tak późno dotarłem na szczyt. Następnym tripem był wyjazd na zachodnią ścianę... ehhh.... zacząłem tęsknić za wschodnia stroną. A tak na serio. Praca na magazynie (przez firmę zewnętrzną) to wycisk, wycisk i jeszcze raz opieprzka, że za wolno, że mi się nie chce. A co robią w tym czasie pracownicy Colowscy? Jak tylko stołówka zakładowa się otworzy to od razu siedzą tam po 40min, a później na obiadek też około godziny. Im się nie śpieszy, bo robotę za nich zrobią zewnętrzni. Chcesz iść na wolne? Jak dostaniesz to pójdziesz, ale jak wrócisz, to za karę trafisz na jedno z gorszych stanowisk xD A umowy przez firmę zewnętrzną są wystawiane tylko na kilka mies. przez co bardzo trudno załatwić coś w banku (np. kredyt). Warto też dodać, że zakład przyjmuje pracowników zewnętrznych jako swoich. I nie chodzi tu o umiejętności, elastyczność czy umiejętność poradzenia sobie na wszystkich stanowiskach. Wystarczy, że dobrze grasz w nogę! Jak umiesz kopać piłeczkę to od razu (nawet w godzinach pracy) na boisko z szefami, kierownikiem. Tylko dlatego, że w drużynie na różnych zawodach muszą występować pracownicy Coca-Coli, a nie z firm zewnętrznych. Mógłbym jeszcze wiele napisać, ale uwierzcie mi, że już nie mam sił

Skurcyfon

Ludzie nie wiem w jakich lokacjach pracujecie,ale to co piszecie że zajefajnie i w ogóle polecam,żenada. Właśnie mija mi 12 rok w tej zjeb... firmie,od 3 miesięcy totalny horror,jakieś skurw... teleklasy,konsultacje? Jakieś scenki,totalny cyrk.Czuje się normalnie jak psycholog,moi klienci stwierdzili że sprali mi mózg doszczętnie.Generalnie firma stawia na młodych żółtodziobów,tak zwanych nieskażonych,pozbawionych obciążeń,świeżo myślących.W tej firmie nie można wyrażać oficialnie swojego niezadowolenia,bo wtedy , masz negatywny wpływ na grupę.Reasumując przestrzegam,firma dla ludzi którzy mają odporną psychę, w szczególności na HoReCe,jeśli trafisz na kierownika z klapami na oczach,to czeka cię praca 8 godzin od 8 do 8smej.Życie rodzinne schodzi na drugi plan,liczy się pasja i zaangażowanie

om

ciekawe to wszystko co piszecie.Myslicie,ze w innych firmach jest lepiej?Spróbujcie i przekonajcie się sami,bo tego swiata nie zamieszkują tylko mili i dobrze ułożeni ludzie.Wśród nich jest wielu wyzyskiwaczy i oszustów zwłaszcza między pracodawcami którzy by chcieli aby pracować dla nich za darmo.

tyrystor4587

Wydawałoby się, że poważna firma, a zatrudnia przez firmę pośredniczącą , dającą krótkie umowy, co z góry wyklucza pełne zaangażowanie tak zatrudnionego pracownika, który szuka po prostu innej pewniejszej pracy .....no i jak w większości firm- bmw- bierny , mierny ale wierny, czyli praca jak dla małpki przytakiwać matołom ! Tyle w temacie !

jo

Mógłby ktoś powiedzieć czy trzeba tam książeczkę sanepidowską? Bo nie wiem czy w ogóle zanosić CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Niepołomice

• Jak się pracuje w Coca-Cola?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola