Wrocław

Opinie o Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki

Paulina

@Go czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Dlaczego uważasz, że owa firma to dno? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Podziel się swoją opinią.

minkos

Jeśli nie pójdzie na rozmowę @ania to nie będziesz nawet wiedzieć jakie zarobki mogłaś mieć w tej firmie, praca jest dobra, co do tej umowy to włąśnie umowa o pracę jest

Gggg

Ahhhh, nie warto nawet przyjść na rozmowę, obiecują dużo, a w rzeczywistości same kłamstwa i obłuda, po rozpoczęciu pracy obcinają co się da.

Go

Dno!!!!!!!!!!!!

HR

wiesz na co jest szansa w Polmer????????????

koko

odradzam pracy

pol

Szczerze odradzam komukolwiek pracy w tej firmie. Tam człowiek może się co najwyżej uwstecznić, rozczarować pensją i warunkami pracy, poznać na własnej skórze co znaczy brak ( usunięte przez administratora )nieważne czy masz wyższe wykształcenie, czy też nie !

beznicka

Młody prężny zespół, niestety trzeba dużo załatwiać samemu. Czasem dyrektor jest nieprzyjemny, jak to dyrektor. Ogólnie polecam, dobra firma do pracy dla tych co nie boją się wyzwań.

Dyrektor w nowoczesnej firmie
@beznicka 18.01.2013 07:24

Może wysłać należy dyrektora na szkolenia. Słowo "proszę wykonać" brzmi lepiej. Każdy i tak wie, że jest to polecenie służbowe tylko w innej formie. Może ten dyrektor nie wie, że jego jedną z podstawowych roli oprócz zarządzania jest motywacja pracowników do wydajniejszej pracy ! Słowo proszę i dziękuję nic nie kosztuje !

Zostaw opinię o Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki