Opinie o Polmer sp.j. Maria Irena Krupa Bożena Sługocka Stanisław Krupa Leszek Sługocki w Wrocław

counter
2 15 11 5 1
Peran Nowy wpis

Ja się przyjęłam jakiś czas ( dłuższy) i nie narzekam mam tylko pyta nn ja do pana S K. I do M M tyle ludzie ogarnięci w temacie znikają.

Administrator Nowy wpis

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Paulina Nowy wpis

@Go czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Dlaczego uważasz, że owa firma to dno? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Podziel się swoją opinią.

minkos

Jeśli nie pójdzie na rozmowę @ania to nie będziesz nawet wiedzieć jakie zarobki mogłaś mieć w tej firmie, praca jest dobra, co do tej umowy to włąśnie umowa o pracę jest

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Gggg

Ahhhh, nie warto nawet przyjść na rozmowę, obiecują dużo, a w rzeczywistości same kłamstwa i obłuda, po rozpoczęciu pracy obcinają co się da.

Go

Dno!!!!!!!!!!!!

HR

wiesz na co jest szansa w Polmer????????????

koko

odradzam pracy

pol

Szczerze odradzam komukolwiek pracy w tej firmie. Tam człowiek może się co najwyżej uwstecznić, rozczarować pensją i warunkami pracy, poznać na własnej skórze co znaczy brak (usunięte przez administratora)nieważne czy masz wyższe wykształcenie, czy też nie !

beznicka

Młody prężny zespół, niestety trzeba dużo załatwiać samemu. Czasem dyrektor jest nieprzyjemny, jak to dyrektor. Ogólnie polecam, dobra firma do pracy dla tych co nie boją się wyzwań.

Dyrektor w nowoczesnej firmie Nowy wpis
@beznicka

Może wysłać należy dyrektora na szkolenia. Słowo "proszę wykonać" brzmi lepiej. Każdy i tak wie, że jest to polecenie służbowe tylko w innej formie. Może ten dyrektor nie wie, że jego jedną z podstawowych roli oprócz zarządzania jest motywacja pracowników do wydajniejszej pracy ! Słowo proszę i dziękuję nic nie kosztuje !

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer sp.j. Maria Irena Krupa Bożena Sługocka Stanisław Krupa Leszek Sługocki - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Polmer sp.j. Maria Irena Krupa Bożena Sługocka Stanisław Krupa Leszek Sługocki
2/5 Na podstawie 15 ocen.