Wrocław

Opinie o Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Peran

Ja się przyjęłam jakiś czas ( dłuższy) i nie narzekam mam tylko pyta nn ja do pana S K. I do M M tyle ludzie ogarnięci w temacie znikają.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Paulina

@Go czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Dlaczego uważasz, że owa firma to dno? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Podziel się swoją opinią.

minkos

Jeśli nie pójdzie na rozmowę @ania to nie będziesz nawet wiedzieć jakie zarobki mogłaś mieć w tej firmie, praca jest dobra, co do tej umowy to włąśnie umowa o pracę jest

Gggg

Ahhhh, nie warto nawet przyjść na rozmowę, obiecują dużo, a w rzeczywistości same kłamstwa i obłuda, po rozpoczęciu pracy obcinają co się da.

Go

Dno!!!!!!!!!!!!

HR

wiesz na co jest szansa w Polmer????????????

koko

odradzam pracy

pol

Szczerze odradzam komukolwiek pracy w tej firmie. Tam człowiek może się co najwyżej uwstecznić, rozczarować pensją i warunkami pracy, poznać na własnej skórze co znaczy brak ( usunięte przez administratora )nieważne czy masz wyższe wykształcenie, czy też nie !

beznicka

Młody prężny zespół, niestety trzeba dużo załatwiać samemu. Czasem dyrektor jest nieprzyjemny, jak to dyrektor. Ogólnie polecam, dobra firma do pracy dla tych co nie boją się wyzwań.

Dyrektor w nowoczesnej firmie
@beznicka 18.01.2013 07:24

Może wysłać należy dyrektora na szkolenia. Słowo "proszę wykonać" brzmi lepiej. Każdy i tak wie, że jest to polecenie służbowe tylko w innej formie. Może ten dyrektor nie wie, że jego jedną z podstawowych roli oprócz zarządzania jest motywacja pracowników do wydajniejszej pracy ! Słowo proszę i dziękuję nic nie kosztuje !

Zostaw opinię o Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki