Opinie o Farutex Sp. z o . o . w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Farutex Sp. z o . o .. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farutex Sp. z o . o . o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farutex Sp. z o . o . w Wrocław

Poprzednie usunięte XDXD

Nie polecam pracy w firmie farutex na stanowisku telemarketerki. Na samym początku wszystko, pięknie, ładnie. Później wychodzi szydło z worka. Zaczynając od rozmowy z panią kierownik....na niej wszystko wygląda jak z bajki. Obiecywana duża podstawa, która się zmienia po przejściu na wyższe stanowisko ( 200 zł brutto z wielką łaską i teskt kierowniczki, że wywalczyła to dla Ciebie XD ), duże premie, które możesz sobie sam wyrobić i w sumie od Ciebie zależy jaką wypłatę sobie wypracujesz ( ale jak nie uda Ci się zrobić aktywności to do kiero bez kija nie podchodź bo jej premi(usunięte przez administratora) ) . Dodatkowo płatne niedziele...DLA CHĘTNYCH. HAHAHAHAHAHA bardzo śmieszne. Pomijając niekompetentną, fałszywa i z brakiem szacunku do pracownika kierowniczkę, która gdzie może to tylko obrabia (usunięte przez administratora) za plecami to niedziele dla CHĘTNYCH i ona to największa porażka tej firmy i wielkie NIEPOROZUMIENIE. Niestety, ale niedziele nie są dla chętnych. Są one co prawda płacone więcej niż normalna dniówka, ale są obowiązkowe 2-3 w miesiącu. Jeśli koleżanki z oddziału studiują bądź mają inne zajęcia weekendowe to sorry, ale musisz za nie(usunięte przez administratora). Moje zdanie jest takie, że na stanowisku kierowniczki regionelnej powinna być osoba, która staje murem za swoim zespołem, wspiera, pomaga, rozwiązuje wspólnie problem, a nie taka, która podkłada kłody pod nogi, gdzie może to (usunięte przez administratora) obrabia, a w twarz nic nie powie, a jak jest sezon, zapiendol i brak dziewczyn to nie ma mowy żeby przyszła i siadła na słuchawki bo przecież w niedziele i święta nie pracuje, a Ty zaiwaniaj jak (usunięte przez administratora) i wychodź po 2 godzinach dłużej z jęzorem na wierzchu. Inflacja poszła w górę, podwyżek brak, jeśli się upomniałaś, wspominałaś to byłaś traktowana jak intruz, że jakim prawem w ogóle prosisz o podwyżkę?! A obowiązków coraz więcej i więcej i więcej. Wymagania conajmniej na 10 tysięcy XDDDDDD przychodzi moment, że człowiekowi się odechciewa po codziennych mailach od kierownik, od lidera dlaczego to nie zrobione, a dlaczego to tak, a nie tak. Praca sama w sobie fajna, 8 godzin, kontakt z klientem. Ale atmosfera nie do zniesienia, humorki i fałszywość kierowniczki również. Chciałabym jeszcze dodać info o opiece medycznej, której nie masz i to że jak trafisz na dobry rejon to jeszcze,ale jak słaba lokalizacja i roszada handlowców to możesz się pożegnać z realizacją targetów i aktywności. Podsumowując Farutex = ruchomy pieniądz,bo nigdy nie wiesz tak do konca ile Ci wyplaca,a śmiem twierdzić,że i te paski co miesiąc są nieco "niejasne" ,w moim odczuciu. No i kwestia urlopów to też istotna kwestia, zawsze problem z urlopem, dostosowywanie się do obecności innych ,kto pierwszy ten lepszy i aby przypadkiem nic nagłego Ci się nie przytrafiło,bo świat się zawali w zespole.

Aks
@Poprzednie usunięte XDXD

Pracowałam krótko w oddziale, ale kierownictwo z siedziby głównej dało się we znaki. Sam odział nawet spoko. Niestety zatrudniono mnie na stanowisko, które nie było potrzebne.. po czym zwolniono. Nieprzemyślany ruch kierownictwa.

Remek

Odzial lublin nie polecam. Rotacja wielka, pseudo kierowniczyna Piotrek to jakas pomyłka, bez kręgosłupa moralnego, dba tylko o swoja głowę. Magazynier jest winny wszystkiemu, zero poszanowania. Nie polecam

Rajmund
@Remek

W Zielonej Gorze jest identycznie. niby maly oddzial, niby ekipa w porownaniu do innych oddzialow niewielka, a rekrutacja na magazyn praktycznie co 10 dni. kierownik nie ogarnia nic, moze dlatego, ze jest nowy a nie z wewnetrznego awansu. no ale skoro klika tak jak mu kaza, to dryfuje na powierzchni. a oddzial sie nie rozwija no i nikt nie pyta ludzi czemu odchodza.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Farutex Sp. z o . o .?

@Mocnopomocny

1) Jako pracownik magazynowy nigdy nie zaproponowano mi odebrania sobie nadgodzin w formie wolnego i nigdy bym na to nie poszedł. Jako kierownik nie przysługują ci dodatki za nadgodziny, bo z zasady jesteś funkcyjny i dyspozycyjny. 2) System wynagrodzenia wygląda tak: do 10-tego dostajesz podstawę + premię oraz ewentualne nadgodziny, które wypracowałeś miesiąc wcześniej. Czyli jeśli 10.11.23 wpłynie ci wynagrodzenie to będzie to podstaw+premia za październik + nadgodziny za miesiąc wrzesień, a nie październik. Taka lekka obsuwa. Nigdy nie miałem inaczej (poza pandemią).

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak wygląda praca w biurze w Zielonej Górze? Benefity, perspektywy rozwoju, atmomosfera?

Ciekawski Nowy wpis

Czy ktoś wie dlaczego kierownik magazynu zrezygnował z tej funkcji?

Nick Nowy wpis
@Ciekawski

w sumie też mnie to ciekawi. wiem, że kokosów na tym stanowisku nie ma, odpowiedzialność można zrzucić na innych i samemu udawać robotę. Z drugiej strony przemiał pracowniczy w każdym oddziale ogromny. Przychodzą ludzie coraz bardziej przypadkowi, którzy myślą, że na magazynie nie ma pracy fizycznej i problemy się nawarstwiają.

Jaki jest styl zarządzania w Farutex Sp. z o . o .?

Człek

Czy jesteś gotowy do pracy, jak tak to już zaczynasz.

Julia
@Człek

XD i tyle? Takie jedno i tak konkretne? ;p A tak serio dużo pytań zadają czy wręcz przeciwnie?

@Julia

Pytań, zapytań i odpowiedzi jest wiele. Zależy jakie chcesz zadać. Myślę że na większość odpowiedź jest udzielana odrazu.

exKierownik

To chyba ty idąc do pracy powinieneś o wszystko pytać. Dostajesz info na czym polega praca (dokładanie towaru, kompletacja zamówień dla klientów indywidualnych lub na trasach na następny dzień. Praca na magazynie 3-zmianowa i to ty musisz być na to gotów. Raczej nie ma co stawiać warunków, że chcesz tylko na rano albo w weekendy. Owszem potem istnieje szansa ciągnięcia np. 2-3 tygodni nocek albo na przemian 2 zmiany, ale to zależy od oddziału i dobrej woli ludzi, z którymi pracujesz. Pracuje się w magazynie suchym (temperatury 13st.), chłodni (okolice 0-5st.) oraz mroźni (-18st ale temperatura rośnie gdy wiatraki wyłączasz :D). Praca w soboty - jeśli chcesz, ale to jest dodatkowo płatne, nadgodziny - jeśli trzeba, niedziele? czasami trzeba. Praca nie jest lekka jeśli 5 osób ją pozoruje albo 5 osób nie ma bo katar. Może być lekka, jeśli potrafisz ją sobie zorganizować.

Elżbieta
@Człek

A jakiego typu pytania padają? Możesz podać przykłady?

Mocnopomocny
@exKierownik

Dlaczego nie piszesz ze zamiast kasy za nadgodziny oddaja jakies wolne dni bez zgody pracownika oraz ze jak juz łaskawie cos nalicza jako nadgodziny to wyplacaja je po 3 miesiacach jak juz piszesz to pisz cala prawde nie tylko polowe inf

@Mocnopomocny

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Farutex Sp. z o . o ., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Śmiech na sali . Totalny (usunięte przez administratora) bałagan rozgardiasz. (usunięte przez administratora) . Wypłaty z opoznieniem i nie odbieranie telefonów . O zarabikach nie będę pisał bo takiej sfery wgl nie ma . Kierownik całego magazynu we Wrocławiu nie wiem czy jest nie spełnia rozumu czy pod wpływem używek ale nie wie co się do niego mówi a ani tym bardziej co się wokół niego dzieje. Ogólnie nie polecam

nick

wypłaty z opóźnieniem? zawsze max 10-tego, więc nie ma mowy o opóźnieniach. ciężko mówić o innych oddziałach, ale zakładam, że w każdym problem jest taki sam - problem to pracownicy, ich brak wykwalifikowania, ich brak na rynku pracy żeby zastąpić najsłabszych, ich brak zaangażowania, motywacji itp. Jasne - z drugiej strony magazyn zatowarowują kupcy bez żadnej wizji czy logicznego myślenia, nie wiedząc, że zatowarowanie na 2 tygodnie określonej przestrzeni powoduje poważne zatory na "wiecznie za małym" magazynie. A jedynym celem kupców jest wyrobienie słupków bo dyr tak sobie wymyślił. Pracuję kilka lat i odnoszę wrażenie, że ludzie chcą zarabiać 5 netto nie dając z siebie nic. 6-14 i wrotki. L4 i UŻ co chwila, a potem płacz, że goła wypłata i pomniejszona premia. Większość z was zatrudniona została tylko do 2 najprostszych rzeczy: kompletacji i rozkładania towaru, a mimo wszystko ciężko od was oczekiwać wydajności i zaangażowania. Tylko płacz o kasę za nic. Kiedy trzeba kogoś zastąpić, to "czemu ja" albo "ja nie mogę". I tak - jestem magazynierem, dokładam, kompletuję itd. I tak - zarabiam ponad 5, bo wiem jak to się robi.

Tomasz
@nick

Gdzie zarabiasz ponad 5 ? Chyba nie na magazynie...hahahha

Tylko sprawdzone informacje!

Totalna bzdura. Pracuję w Farutex nie wczoraj i wypłaty są zawsze 10-go jak w zegarku.

@Tomasz

Jeśli przychodzisz odbębnić 8h na swojej zmianie, swoją sobotę, swoją nockę, to nie dziw się, że swoje zarobisz. Wiem, że to nie pora i ludzie do robienia więcej, ale mi się udawało brać więcej sobót, czasami 2x nocki albo tylko te poniedziałkowe. I kasa była. Oczywiscie pytanie: czy poza kasą coś z tego miałem? dźwiganie 3-5ton na kompletacji w końcu wychodzi.

Mangababe

Hej Ogłoszenia wskoczyly Jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy Bo poszukuja

XXX
@Mangababe

dostajesz obszar, część bazy klientów i nadzorujesz sprzedaż (aby brali jak najwięcej) oraz w międzyczasie szukasz nowych klientów. Tak jak wszędzie. w samochodzie, pod telefonem.

Poprzednie usunięte XDXD

Aks
@Poprzednie usunięte XDXD

Wiecie może, czy w Farutex Sp. z o . o . szukają chętnych na staż?

O_o

na magazyn raczej nie, na kierowcę też. Biuro zazwyczaj obrywa i tam przede wszystkim tnie się etaty. Jeszcze w sezonie brano ludzi na parę miesięcy na magazyn, ale jesteśmy po sezonie.

Coś więcej ?

@Człek

Magazynier musi być, musi robic, musi wyrobić normę, musi robic (usunięte przez administratora) jeżeli jesteś osobą bez szacunku do samego siebie, i lubisz być poniewierany to Farutex zaprasza.serdecznie nie polecam. Jest wiele firm gdzie szanują czlowieka

@Remek

W każdym oddziale jest prawdopodobnie taki sam typ człowieka na stanowisku kierownika magazynu. U nas też jest cyrkowiec. Problem jest, że gdy przychodzi co do czego, to za "te pieniądze" nie znajduje się nikogo lepszego. A co jeśli ty miałbyś dostać tą robotę? byłbyś lepszy? Pewnie nie. I nie pisz, że gdzie indziej jest lepiej, bo nigdzie indziej nie byłeś albo się nie dostałeś. Wszędzie będzie ci źle.

Rajmund
@Remek

Na jakie benefity można liczyć w Farutex Sp. z o . o .?

tedi

wejdx do nich na strone z ogsoszeniami i tam jest napisane

Kilka dni pracy tam wystarczył

Po przepracowniu kilku dni mogę stwierdzić że to nie jest tak jak opowiada pani kierownik na rozmowie. Pieniądze śmiech na sali, na początek marna podstawa i wiadomo że bez premii kilka miesięcy. Najbardziej co mnie zdziwiło i zaskoczyło to fakt że szkoliły mnie codziennie inne dziewczyny a pani kierownik siedziala u siebie przy biurku, piła kawke i na zmiane świetnie się bawiła w kuchni. Zero zainteresowania nowa osoba. Dodam jeszcze że na rozmowie z niedzielami wprowadziła w błąd pani kierownik bo mowila ze są dodatkowe dla chętnych a jednak 2-3 w miesiącu musisz być z góry zaplanowane w grafiku

Ars
@Kilka dni pracy tam wystarczył

Święta prawda, nowa osoba zagubiona, nie wie co robic bo codziennie ktoś inny pokazuje jej coś innego, o ile wogole znajdzie na to czas. Nikt nie poświęca nowym żadnej uwagi, najlepiej niech przeglądaja ofertę przez miesiąc i staną się niewidzialni. Nic dziwnego że co chwila ktoś się zwalnia a ogłoszenie do obsługi klienta wisi cały czas.

hh

Jak wyglądają godziny pracy na stanowisku magazyniera?

@hh

3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6, rotacyjnie, chyba ze sie z kims zamienisz albo dostaniesz się do jakiegoś konkretnego dzialu, który akurat jest u nich do obsadzenia.

i zapomniałem dodać: chyba 3700brutto + premia uznaniowa + dodatek za nadgodziny (sam sobie odpowiedz, czy np. 20h więcej w miesiącu jest warte kilkaset/tysiąc więcej

Xxx

https://m.olx.pl/oferta/praca/magazynier-kompletacja-swiezych-warzyw-i-owocow-godziny-nocne-CID4-IDUzlcQ.html Jak widać z treści ogłoszenia, zawyżają stawkę, dopiero po podpisaniu umowy człowiek schodzi na ziemię , gdy oferują 3700 brutto ha ha :D kłamliwą stawką szukają (usunięte przez administratora)

@Xxx

I tak i nie. Na umowie masz premię uznaniową, kierownik oddziału uznaje, że magazynier dostaje tyle, zmianowy tyle, jego zastępca tyle. Magazynier 3700+700 brutto premii i wychodzi 4400. Oczywiście dodatek nocny, który (poza niedzielną nocą) jest słabym motywatorem, 100% nadgodzin za sobotę. Teoretycznie da się zarobić 4000-4500 ale gdy człowiek zda sobie sprawę ile warzyw i owoców będzie trzeba uszykować w sezonie, to zastanawia się, czy warto.

Name

Praca w telemarketingu 8 godzin na słuchawce:przyjmowanie zamówień, dzwonienie po zamówienia, wyprzedawanie krótkich terminów i po terminie, sprzedawanie promowanych produktów, realizacja kilku targetów na raz. Podstawa plus premia zależna od nałożonego targetu marży, wyrobienia nałożonego targetu produktów wyznaczonych na dany miesiąc dla siebie, przedstawiciela, oddziału, zespołu, kierownika. Jest czas na chwilę oddechu, ale kiedy brakuje osób do pracy, czyli w sezonie cały czas, robisz robotę swoją i osób które się zwolniły, a na ich miejsce nie ma nikogo. Podstawa na początek standardowo, możliwie najniższa. Premie ponoć dobre po realizacji wszystkich możliwych targetów, na pewno nie przez pierwsze miesiące pracy. Praca na dwie zmiany i 2-3 niedziele w miesiącu, wszystkie święta.

S

Jak wygląda praca kierowcy w oddziale krakow modlniczka? Jakie są zarobki? Jaka jest atmosfera? Godziny pracy? Pozdrawiam

Kris

Proszę o informację jak wyglądają warunki i kultura pracy? Są jakieś benefity? Czy we Wrocławiu jest jedną siedziba?

@Kris

Z tego co mi wiadomo, to owszem jest we Wrocławiu jedna siedziba na Granicznej. I jakie stanowisko bądź dział Cię interesują? Teraz szukają chyba tylko do IT i obsługi klienta. Więc pewnie któryś z tych?

@Kris

Nie ma żadnych benefitow. N(usunięte przez administratora)

Szczerze
@Anonim

Pakiet benefitów: MultiSport, Medicover, SmartLunch, ubezpieczenie grupowe.

Były pracownik wroclaw

Wypłaty nie na czas tak jak pisali poprzednicy. Wypłata śmiech na sali ciężka praca w zamian za jałmużna i to laska. Premia to fikcja. Kierownik oddziału we Wrocławiu niekompetentny lub nietrzeźwy. Ogólnie całyagazyn (usunięte przez administratora) i dno

Tylko sprawdzone informacje!
@Były pracownik wroclaw

Nie prawda. Wypłaty zawsze na czas. Premie natomiast są uzależnione od zaangażowania w pracę. Zatem już wiadomo, kto narzeka na wysokość premii. Angażujesz się, widzisz to na koncie 10-go, lecisz w kulki, to sam sobie odpowiedz.

Zainteresowana

Jak wyglądają godziny pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta?

_
@Zainteresowana

9-17 14-22

...
@Zainteresowana

+ niedziele !

Kierowca

W jakich godzinach pracują kierowcy? Na jakie zarobki może liczyć kierowca z kat.c?

@Kierowca

Dzień dobry, kierowcy zaczynają pracę w zależności od obsługiwanej trasy od godziny 04:00. 05:00 lub 06:00. W sezonie (wakacje oraz ferie zimowe) pracy jest więcej i średnia dniówka wychodzi około 9 do 10 godzin. Po sezonie jest trochę mniej pracy i nadgodzin jest również mniej. Jeśli chodzi o wynagrodzenie jest ono ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Iks de
@Farutex Sp. z o . o .

Taaa 9h w sezonie xD

magdalena

Proszę o opinię osób pracujących na stanowisku przedstawiciel handlowy w firmie Farutex??

Patryś
@magdalena

No jak ma byc tyrasz za (usunięte przez administratora)i tyle jezdzisz od klienta do kloenta i wciskasz cos za supwr ceme ktora zawsze kest wyzsza od konkurencji

Jaki jest styl zarządzania w Farutex Sp. z o . o .?

Głupie pytanie

Normalny styl zarządzania

Zostaw merytoryczną opinię o Farutex Sp. z o . o . - Wrocław

• Jak się pracuje w Farutex Sp. z o . o .?

Zobacz opinie na temat firmy Farutex Sp. z o . o . tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farutex Sp. z o . o .?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farutex Sp. z o . o .?

Kandydaci do pracy w Farutex Sp. z o . o . napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farutex Sp. z o . o .