Farutex Sp. z o . o .

Wrocław

Opinie o Farutex Sp. z o . o .

Przyszły / niedoszły pracownik

Złożyłem papiery na wózkowego odezwali się po dwóch dniach na rozmowę . Już byłem gotowy stanąć u progu firmy ale coś mnie tknęło i sprawdziłem warunki pracy i okazało się że są to warunki chłodnicze więc wycofałem się i na rozmowę nie przyszedłem .

fishgo

Jest ciągła rotacja, bo pomimo pięknych wizji na rozmowie kwalifikacyjnej, atmosfera jest po prostu SŁABA. Ciągle są ogłoszenia na kierowców, magazynierów, biurowych... z czego to może wynikać, jeśli nie z kiepskich warunków? Wszyscy chcą rządzić, a robić nie ma komu. Jeśli nie jesteś znajomym/rodziną kogoś z kierownictwa to SZCZERZE ODRADZAM, nie opłaca się marnować czasu na pracę w tej śmiesznej firmie,

afsch

Może mi ktoś wyjaśnić co tam się dzieje skoro cały czas wrzucane są te same ogłoszenia do pracy w obsłudze klienta i administracji sprzedaży? Chyba od roku się pojawiają, nie wiem czy jest sens aplikować skoro ciągle szukają i szukają to musi być coś nie tak ....

Nicki
@afsch 03.02.2017 21:10

Szukają, bo to patologiczna firma.

Ilo

@erg ale to też dogadywanie się z innymi współpracownikami. W sumie to zatrudniają też teraz magazyniera od którego wymagają dobrego stanu zdrowia i aktualnych badań sanitarnych. Najlepiej by ta osoba posiadała doświadczenie w branży spożywczej, znając specyfikę pracy w warunkach chłodniczych.

D

O kogo Ci chodzi?

Umer

Polecam pracę, szczególnie ze względu na ładne dziewczyny, (szczególnie jedną).

big cock
@Umer 08.08.2014 09:02
Polecam pracę, szczególnie ze względu na ładne dziewczyny, (szczególnie jedną).

ale to nie twoja stara?:P)

Zostaw opinię o Farutex Sp. z o . o . - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farutex Sp. z o . o .