Opinie o Bidfood Farutex w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bidfood Farutex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bidfood Farutex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bidfood Farutex w Szczecin

Doris

A czy nadal reklamacje sa skladowane na magazynie do zgnicia obok produktow pelnowartosciowych? Przeciez to (usunięte przez administratora) nad syfy czy pan kierownik P...ł wprowadzil jakies czendzes ?

XXX

Sry ale kupujesz na własną odpowiedzialność chyba, bo nikt ci nie każe kupować produktu "zamrożonego" ku chwale farutexu. Dla kilku pracowników zakup produktu w cenie 50% albo po cenie zakupu, w dzisiejszych czasach, jest całkiem opłacalny. Dla firmy też, bo lepiej wykazać sprzedaż z 99% rabatem niż co miesiąc chwalić się utylizacją na kilka(dziesiąt) tysięcy.

Max

Witam czy jest ktoś kto moglby coś powiedzieć na temat pracy w tej firmie jako magazynier w Szczecinie i nie chodzi mi o opinię dupowlazow co będą słodzić dla zasady ani marzyciela czy lewusa którym się wydaje że się należy i najlepiej kierownicze stanowisko tylko jeszcze się nie nauczyli pracować Chodzi o opinię kogoś kto tam przychhodzi robi swoją robotę i wychodzi

@Tobiasz

mylisz pojęcia. Oddział to część kraju, którą dana jednostka obejmuje. Śmiem twierdzić, że monitoring nie jest wszędzie. Analogicznie co do samego magazynu, tu nie chodzi o to, że kamery są co 5 metrów i bąka puścić się nie da. Tu chodzi o to, czy nie siedzisz sobie gdzieś na paletach i klepiesz w whastupie. Nie sugeruję nic, ale lepiej poprosić kogoś z uprawnieniami o zdjęcie palety i dokładanie z niej produktów niż "nic nie robić". Z doświadczenia wiem, że każdy inaczej pojmuje słowo (usunięte przez administratora)i w każdym oddziale są szybsi i ślimaki. Problem jest tylko taki, że jeśli robota nie posuwa się naprzód, to stoi, a to prowadzi do wszechfrustracji w magazynie, bo wynagrodzenia są podobne, a 200zł w premii (gdyby mieli ci zabrać, za mniejszą efektywność), na nikim wrażenia nie robi.

Widzę, że napisali, że do omówienia tutaj warunki są na rekrutacji. A może ktoś właśnie był na rozmowie na stanowisko magazynier? Chcę wiedzieć, jakie są stawki u nich. Bo w ogłoszeniu napisali bardzo ogólnikowo, że jakaś podstawa i premia, ale nie wiadomo, o jakich liczbach mówimy.

Piszesz, że ta firma to korporacja, która każdego mieli, a potem wyrzuca... Czy to oznacza, że nie można tutaj liczyć na stabilne zatrudnienie? Chciałbym tutaj pracować na umowie o pracę na czas nieokreślony i mieć gwarancję, że nie zostanę szybko zwolniony. Jest taka możliwość?

nie spodziewaj się fajerwerków. ok 4300 podstawy, premia uznaniowa (tak napisane na umowie, w zależności od oddziału, może wynikać z ilości pickowanego towaru). w zeszłym roku było to ok 700 brutto dla magazyniera. Nocki (dodatkowo płatne), soboty (płacone jako 100%), nadgodziny (w zależności od potrzeb). Ogólnie im dłużej siedzisz w pracy, tym więcej zarabiasz. reszta to niestety linijka i trzymanie się tego, żeby każdy magazynier miał tą samą podstawę (więc starać się nie ma co). ewentualny awans na zastępcę zmianowego (lekko wyższa podstawa i premia - lekko = 200-300brutto), potem na zmianowego (znów lekko wyższe). Ogólnie kominów płacowych nie ma.

Edzia Nowy wpis

o, super, że można z tego stanowiska awansować. ile w takim razie musi upłynąć czasu od zatrudnienia, aby móc progresować? jak wygląda ścieżka kariery w tym miejscu?

Nick Nowy wpis
@Edzia

ścieżka kariery opisana wyżej. nawet do kierownika mag/oddziału. Ale o ile do kier.mag. można się dostać będąc bardzo dobrym pracownikiem (i jednocześnie wykazując, że obecny kier.mag. sobie nie radzi) o tyle na kierownika oddziału trzeba się jednak wykazywać innymi zdolnościami, a karierę w magazynie traktować jako początek i magazyn analizować potem pod kątem rzeczy do poprawy. Ile czasu trzeba? farutex co chwila rekrutuje, co oznacza, że ludzie odchodzą. Wystarczy się wykazywać i wykorzystać moment. Ktoś z góry zaproponuje ciebie do awansu i tyle. Warto się jednak zastanowić, czy warto. To jest prosta korporacja, w której każdego się mieli, a potem wyrzuca. a odchodząc z tej firmy i tak zaczniesz od początku, bo twoja kariera nie będzie mieć znaczenia.

Inny nick Nowy wpis

Dokładnie, jak będziesz się starać i wykazywać to aplikuj śmiało na stanowisko wyższe jak będzie.

Zauważcie, że to jest profil oddziału BF w Szczecinie, więc szkoda, żeby zalewać go sprawami innych punktów w kraju. Kto z miejscowych pracowników powie mi, czy w tym roku ponownie będzie nabór na mł. specjalistę ds. rozliczeń? Jaka pensja wchodzi w grę? Czy szkolenia są również zewnętrzne i "wyjazdowe"?

Inny

Sądzę, że zawsze możesz napisać/ zadzwonić i przesłać CV. Nr są podane na stronie oficjalnej Farutex :)

Jak tak ?

Mam pytanie dla czego zwolnił kierownik magazynu Rober I nie tylko on Dużo osób zwolniło się za nie długi czas Może być przez osobę która kieruje firmą we Wrocławiu? Pozdrawiam

Kierowca kat. B lub C jeździ u Was tylko w tygodniu czy jak to wygląda? Ogłoszenie jest, ale zwróciłem uwage, że nie podali nic dokładnie w jakim trybie się pracuje, jak to wychodzi w praktyce. jest mi w stanie tu ktoś powiedzieć?

Kierownik Sprzedaży

Po znajomosci

Od kiedy mozesz zaczac

Gigi

Zastanawiam się nad aplikacja na przedstawiciela handlowego. Zmieniam prace ze względu na brak możliwości rozwoju i awansu. Jak sprawa wyglada w tej firmie?? Można liczyć na awans w przyszłości ? Napiszcie proszę jak wyglada w firmie system premiowy

@Gigi

Dzień dobry. Kwestie rozwoju oraz zasady systemu premiowego omawiane są na spotkaniu rekrutacyjnym. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

waldek
@Pracodawca

Czy Firma organizuje pracownikom wyjścia typu kino ,piwo imprezy integracyjne czy zbliżającą się wigilie np firmową ?

Widzę kilka wątków w którym niektórzy odnosili się do zagadnienia związanego z obsługa. Mnie ciekawi przy tym praca jako młodszy spec ds. sprzedaży oraz obsługi klienta. na stronie widnieją tego typu oferty. ciekawi mnie ta dwuzmianowość od 9 do 17 oraz od 14 do 22. Czy jest szansa na dogadanie się na jedna? Jakie są pozostałe osoby z zespołu?

ABC

raczej się nie dogadasz, bo z zasady większość chciałaby na rano i kończyć szybko, niż siedzieć do nocy. A tak dzięki rotacji jest w miarę sprawiedliwie.

Ujscie2020

Witam czy jest jakiś przedstawiciel handlowy na Świnoujście?? Czekam już 2rok na wizytę aby porozmawiać sprawdzić itd. Lokal otwarty już 3rok a tu cisza mimo zapewnień. Proszę o informację zwrotną... Ewentualnie o przyjazd do nas

@Ujscie2020

Prosimy o podanie nazwy lub adresu lokalu, abyśmy mogli umówić spotkanie z przedstawicielem naszej firmy.

Ujscie2020
@Bidfood Farutex

Ale jak umówić? Przecież Pan Krzysztof o ile oczywiście nadal tu u Was pracuje doskonale wie że czekam bo uparcie nie odbiera lub odbiera i mówi że będzie tak więc wie kto pisze i kto czeka na ofertę.. Może trzeba było tu do niego pisać bo jak widać tu ktoś odpowiada... Nie mniej już jest chyba po sezonie bo miałem czekać bo słabo z dostawą było ponoć no to czekam... Kolejny rok j kolejny miesiąc. Hmm chyba że ten Pan już nie pracuje to w takim razie kto?

@Ujscie2020

Dzień dobry, prosimy o podanie nazwy lokalu. Posługuje się Pan anonimowym nickiem. W innym wypadku nie mamy możliwości rozwiązać problemu.

Max

Robson
@Max

Pracowałem i nie polecam. Trzy zmiany, mroźnia po 4, 5 godzin non stop i 3200 brutto. Czy chcesz nadgodziny czy nie... I tak musisz przychodzić. Non stop wymagania i poganianie, i żadnych podwyżek. Norma musi być zrobiona. Zatrudniają już Ukraińców, bo Polak się szanuje. O czymś to świadczy. Omijać!

@Max

jakie info potrzebujesz? priorytetem jest dokładanie towaru i kompletacja zamówień dla klientów. Z racji takiej a nie innej sytuacji gospodarczej w tym śmiesznym kraju, rąk do pracy brakuje na każdym stanowisku, także magazyniera przez co roboty jest za dużo. do tego kupcy zaczęli robić sobie folwark i zamawiają towar na zapas na 3 tygodnie przez co mały magazyn staje się jeszcze mniejszy. Za chwilę to wszystko runie, bo nie będzie komu szykować zamówień oraz uzupełniać braków na półkach. Dziś już pracujemy nawet w niedziele wolne od pracy :)

Były
@Max

Powiem Ci tak, w Lublinie ciągle wisi ogłoszenie o pracy dla magazyniera..o czymś to świadczy i chyba niekoniecznie musi to być rozwój.

Były
@Robson

To już tak źle się tam zrobiło? Masakra.

Agata Jaskólska

Witam Praca w dni ustawowo wolne od pracy jest zabroniona . Proszę o zgloszenie sytuacji do instytucji Inspektoratu Pracy

Spooky

Co ty piszesz za głupoty BidFood nie pracuje magazyn w niedzielę pojedzi zobacz

Jerzy
@Spooky

W tym sęk, że różni ludzie różne rzeczy tu wypisują, tak że osoba nieznająca firmy zostaje wyprowadzona w pole. Ktoś pisze o zarobku 3200 brutto, a poniżej o 3700 brutto + nawet jakieś premie frekwencyjne, co ma dawać 4500 brutto. I kto tu jest bliżej prawdy? Podobno jedyne wózki, jakie są do pracy w firmie, to paleciaki, a sama robota jest zmianowa? Tylko ile tych zmian? O czym jeszcze warto wiedzieć?

Sw
@Max

Siemka. Pracuje tu obecnie co mogę powiedzieć to nie ta sama firma co Robert opisuje niżej trochę czasu minęło odkąd pożegnaliśmy się . Nowi pracownicy przychodzą i zostają więc chyba tak źle u nas nie jest . Do nadgodzin nikt nie może zmusić , wystarczy się odezwać w czasie a nie później wylewać żale w internet . Podwyżka to zawsze kwestia indywidualna ale żeby dostać wiadomo trzeba coś dać od siebie. W skrócie zapraszamy i najlepiej samemu się przekonać . Ja osobiście nie narzekam a pracuje już prawie 3 lata .

Honorata
@Sw

A nadgodziny są płatne czy można odebrac jako wolne?

Adam1988
@Spooky

Hm...przepraszam.ale od kiedy nie pracuje w niedziele? Przeciez bidfood jezdzi codziennie i codziennie ktos pracuje w oddziale dlaczego kłamiesz przedmówco? Bo to jest kłamstwo! Bidfood ma status sklepu czy cos a rpbi wyzysk w niedziele

Adrian19
@Honorata

Mozna odebrac jak nie trzeba placic to wszystko mozna

@Adrian19

w wybieraniu wolnego jest dowolność czy wskazują terminy kiedy można? ile w miesiącu jest nadgodzin i czy one przechodzą z miesiąca na miesiąc jak ktoś nie wykorzysta?

Staś
@Sw

Ale co to znaczy odezwać w czasie? NADGODZINY jak nazwa wskazuje są ponad normatywnym czasem pracy więc wyjaśnij to stwierdzenie bo nikt na te nadgodziny nie czeka a i jeszcze ciekawe czytałem tu na forum że w sezonie jest lepsza kasa no serio? Kasa wcale nie jest lepsza po prost jest więcej godzin do pracy więc i kasa wieksza... Juz nikt się na to nie nabiera. Ale jakby co odezwę się w czasie haha

Xd
@Spooky

W farutexie praca jest 3-zmianowa - 6-14, 14-22, 22-6. Jak chcesz zacząć pracę o 22 pierwszego dnia jeśli nie w niedzielę?

Lidia
@Xd

A zaktualizujesz zarobki? Bo wiele tu wersji, nie wiadomo, w którą wierzyć.....w ogóle ja też trochę z innej beczki, czy oni oferują jakieś ubezpieczenia dla pracowników lub opiekę medyczną? Bo w wątku nie mogę znaleźć takiego info.

Justyskapbhha
@Lidia

Zarobki zależą od działu z tego co ja wiem to : -na dnie jest biuro mała kasa duże wymagania -kierowcy kasa dramat współpracownicy dramat rozliczenia kasy hahha dramat plus użeranie się z biurem i księgowa czy tam kasjerka jeden kit a plus pani... Sami wiecie kto dla pracujących więc masakra godziny pracy nie ustalone bo zawsze jest jeszcze drugi kurs itd albo wyjazd extra bo coś się(usunięte przez administratora) -magazynierzy jak cię widzą na kamerach to rób tylko szybko i szybciej na tych 5m2 nie da się ogarnąć tej roboty kasa lepsza niż ww ale za taki wysiłek nadal są to grosze -pracownicy funkcyjni no brak słów... 300zl więcej brutto od reszty -przedstawiciele handlowi no bajka nic nie robić liczyć chmury młodym i wesołym być jak za nic nie robienie to hajs super plus paliwo i w czasie pracy można dzieci z przedszkola odebrać a i obiad ugotować narzeczonemu lub dorobić w innej firmie.. Nie:) -jest jeszcze dział obsługi klienta taka niby obsługa sklepu... No w sumie kierowniczka spoko hajs spoko i nie trzeba się narobić ot co polecam.

Gutek
@Justyskapbhha

Dzięki za dość szczegółowy komentarz. Ja chciałem się dostać na magazyn ale już teraz sam nie wiem. Pracownicy są tak monitorowani na kamerach jak piszesz? Trzeba mieć uprawnienia na wózki czy pracuje się tu głównie ręcznie i potrzebna spora siła mięśni?

@Gutek

To zależy od oddziału. Są oddziały bez "monitoringu" i można sobie pościemniać. Pytanie tylko, czy idziesz do pracy ściemniać, czy pracować.

Tobiasz
@XXX

Myślę że nie chodzi o ściemnianie tylko brak inwigilacji wielkiego oka. Całkiem inaczej się pracuje jak się wie że ktoś patrzy i kontroluje. Mnie bardziej pasowałby luz bez kamer. Można sobie taki oddział wybrać czy to pracodawca sam decyduje kto gdzie pracuje?

@Tobiasz

Doris

Andr
@Doris

Na pewno wyprzedawanie towaru po terminie jest standardem, pora żeby przyjrzał się temu odpowiedni urząd.

@Andr

nikt tego nie ruszy. oddziały wiedzą kiedy wpada sanepid i "tuszują" ile mogą. nie wiem, czy kiedykolwiek oddział oberwał z powodu znalezienia trupa. A z drugiej strony pracownicy chętnie biorą produkty "po terminie" skoro są tańsze/za darmo.

@XXX

A jaka jest wtedy różnica w cenie dla pracowników? Gdyby komuś się coś stało ze względu na firmę to kto poniesie odpowiedzialność?

XXX

Jaka jest umowa w firmie Bidfood Farutex? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Tom

nie. 3x dostajesz próbne umowy o pracę na czas określony (krótsza, dłuższa, najdłuższa), potem na czas nieokreślony.

Widzę ofertę pracy czy może jest kierowca który opowie o pracy? Na mieście mówią że słabo ale nie mam wymagań kategoria C mogą być te trasy do Kołobrzegu czy tam Świnoujścia

Praca super wszystko robisz wózkami elektrycznymi nic rękoma. Wypłata też dobra zarobki ok.5000 tys netto magazyn elegancko wyposażony social bardzo bardzo dobry wczasy pod gruszą. Kierownik bardzo miły!!! (usunięte przez administratora) Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze tu nie było

kierowca

A wiesz moze ile zarabia kierowca na start? i ile godzin dziennie pracuje magazynier a ile kierowca ?

Zachwilebylypracownik10. 9.8.7

Niby to nie PRL a jednak:) Wszyscy boją się starszej pani siedzącej do emerytury w biurze księgowa szykuje się na jej miejsce bo jest taaaaka kompetentna a tak serio już nie raz i nie dwa poległa na swojej robocie fitbyann szaleje za słuchawka ale nie można jej nic mówić bo zagryzie i jeszcze się nie daj Boże zwolni a kto będzie robić za najniższa krajowa plus200zl brutto premii jako kierowca nie polecam codziennie trzeba się użerać z tym towarzystwem

Magazynier

Praca tak O. Kasa mała, wymagania duże, kierownictwo z tego co słyszałem niekompetentne w większości oddziałów

Iza
@Magazynier

Ale może zamiast pisać co slyszałeś o innych oddziałach, to napisałbyś o swoim coś konkretnego. Np. jaka ta mała kasa magazyniera jest? Ktoś tu pisał o wózku, że podstawa 3,7 K brutto. Podobnie masz, czy lepiej? :)

Szczerze
@Magazynier

Bardzo łatwo oceniać kompetencje „kierownictwa” z punktu widzenia pracownika niższego szczebla, czyli nie mając zielonego pojęcia o danym zagadnieniu. Sami znawcy tematu! Liczmy siły na zamiary.

Esklepklient1276

Dlaczego po raz kolejny produkty znikają z koszyka? Dlaczego zamówienia nie są realizowane? Dlaczego brak kontaktu ze strony esklep mimo wysyłania wiadomości?? Dlaczego kasujecie telefon a strona nie działa?

Farutex
@Esklepklient1276

Dzień dobry, prosimy o kontakt pod numerem tel. 914602020

Adonis

Hej Dlaczego po rozmowie telefonicznej nikt nie kontaktuję się w sprawie rekrutacji? To szukacie tych ludzi czy nie???

@Adonis

a można z ciekawości dopytać jak przebiega już sama w sobie ta rozmowa telefoniczna? wyciągają już jakieś podstawowe informacje do selekcji ludzi? jakie?

Nick11224

Czy strona internetowa dla klientów nie posiadających biznesu nadal istnieje? W pandemii można było zamówić co się chce teraz nie mogę się zalogować... Czy kontent nadal działa?

Farutex
@Nick11224

Kanał sprzedaży e-farutex.pl został zamknięty z dniem 1.01.2023. Klienci detaliczni mogą wciąć składać zamówienia w telefonicznie oddziałach.

Nick11224
@Farutex

Czyli jak bo nadal nie rozumiem. Proszę odpowiedź pisac konkretniej

Izabela

Wiecie jakie są opcje na awans ze stanowiska Key Account Manager? Widziałam że szukali na te stanowisko. Firma praktykuje rekrutacje wewnętrzne na lepsza posady?

Rynekrybnyszcz22

Hej czy ta furiatka z biura wysle kiedys faktury? Krzyczy przez telefon ciezko zrozumiec cos miedzy fukaniem i wzdychaniem wiec nie wiemy kiedy mamy zaplacic a pozniwj sie awanturuje ze nie ma kasy...no to czekamy na odpowiedź...p.s paspwaloby byc milszym dla kogos jezeli swiadczy mu sie uslugi juz w pzm planuja zrezygnowac z was przez te gwiazde

@Rynekrybnyszcz22

Prosimy o kontakt z Działem Administracji tel. 91 460 20 05 w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Aktualne

Czy nadal poszukujecie pracownikow w ŁDZ ???

Zostaw merytoryczną opinię o Bidfood Farutex - Szczecin

• Jak się pracuje w Bidfood Farutex?

Zobacz opinie na temat firmy Bidfood Farutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bidfood Farutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bidfood Farutex?

Kandydaci do pracy w Bidfood Farutex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.