Opinie o Bidfood Farutex w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bidfood Farutex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bidfood Farutex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bidfood Farutex w Szczecin

Adrianna

Hej Co to za posilki regeneracyjne na magazynie?

Adrian m

Witam Widze tu duzo roznych zagadnien i tak sie zastanawiam po co ktos sie rozpisuje szczegolowo w jednym zdaniu mizna ot prosze Jezeli chcesz pracowac w firmie z (usunięte przez administratora) to ta firma jest dla Ciebie. Wiem doskonale ze trafilem w 10. Nie trzeba nic dodawac do niedawna bylem jej czescia.

Aktualność
Jesienią 1999 roku zostałem szefem wrocławskiego oddziału Bidfood Farutex. Wtedy była to mała firma z ośmioletnią historią i czterema oddziałami w Polsce: Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu i Legnicy. Oddział we Wrocławiu działał dopiero od dwóch lat, ale szybko zaczął się rozrastać. W ciągu pięciu lat przeniósł się czterokrotnie – właśnie ze względu na potrzebę zajmowania kolejnych, coraz większych powierzchni.

Po kilku latach zostałem dyrektorem ds. sprzedaży na region południowy, a następnie dyrektorem handlowym na cały kraj i członkiem zarządów trzech spółek firmy. Z dzisiejszej perspektywy nie nazwałbym naszej firmy korporacją. Nie budujemy sztucznych struktur, na siłę dopasowując do niej pracowników. Stawiamy na ludzi. Szukając kandydatów na kierownicze stanowiska, zawsze zaczynamy od rozmów wewnątrz firmy. Bidfood Farutex jest dużym pracodawcą i zawsze daje szansę tym, którzy mają najważniejszą cechę: pracowitość.

Dodatkowo widzimy potrzebę zatrudniania pracowników z młodszych pokoleń. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób możemy lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wolimy więc umiejętnie zmieniać firmę do ludzi i ich zdolności. Nigdy na odwrót!

Paweł Łotocki - Dyrektor Handlowy w Bidfood Farutex
Klient

Jak Panu zależy na ludziach i klientach to proszę o kontakt. Klient który robiąc u Państwa obrót 600000 zł został potraktowany jak śmieć

@Klient

Dzień dobry, aby odnieść się do sytuacji prosimy o informację na adres kontakt@farutex.pl o jakiego klienta chodzi.

@Klient

Czyli jak każdy Sytuacja sie powtarza...

A to tak

Pracuję w oddziale w Szczecinie na Kniewskiej jako Operator wózka widłowego i mogę opisać mniej więcej jak to wygląda. Pensja 3700brutto, z premią za frekwencję wychodzi 4500brutto. Nadgodziny 50% płatne, soboty 100% płatne(soboty dla chętnych). Praca na chłodni jest do przyzwyczajenia, nie ma problemu z tym aby zrobić sobie przerwę jeśli poczujemy się źle czy coś - wystarczy zgłosić się do kierownika. Wiadomo, lokalizacja to (usunięte przez administratora)nie ukrywajmy tego, jak większość przyjeżdża z Lewobrzeża do pracy to łapią się na autobus o 5 rano z Rodła bo zmiana zaczyna się o 6. Do wszystkich (usunięte przez administratora)czy ludzi, którzy przychodzą na plotki - nic dziwnego, że dla was firma jest (usunięte przez administratora) jak macie takie nudne życie, żeby obrabiać za plecami drugą osobę - problem się zaczyna w momencie konfrontacji to palicie głupa, że nic nie powiedzieliście takiego. Jak obrabiasz (usunięte przez administratora) komuś jedna z drugą czy jeden z drugim to miejcie jaja i powiedzcie to prosto w oczy a nie na papierosie czy kij wie gdzie się chowacie xD. Kończąc, praca spoko - dużo się człowiek nie narobi bo większość dnia spędza na wózku widłowym, wypłata spoko - jedyny minus to lokalizacja.

Farmazony
@A to tak

Co?XDDDD Chyba firmy Tobie się pomyliły, jakie siedzenie na wózku większość dnia jak ta firma nie ma nawet wózka czołowego tylko mają parę paleciaków, kilka wózków z podestem więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jak ktoś szuka firmy jako operator wózka czołowego to w Fartuex tej pracy nie znajdzie bo firma nie ma takiego rodzaju wózków na magazynie.

Ilona
@Farmazony

a ty jestes pracownikiem czy juz pozegnales sie z firma? jesli juz pracujesz to moze cos sie zmienilo w tym temacie i zostaly zakupione nowe wózki a Ty jeszcze nie masz o tym pojecia?

Kierownik Sprzedaży

Po znajomosci

Od kiedy mozesz zaczac

Leszno
Arek

Jak wygląda praca kierowcy na kategorię b w Rzeszowie, jakie są realne zarobki, ile godzin średnio się pracuje, ile punktów jest dziennie, ile razy dziennie trzeba się ładować, towar jest przygotowany do załadunku i poukładany na palecie do owinięcia?

Jarecky

Ja pracowałem w Bidfood Farutex w Lublinie, i mogę z całą szczerością polecić spoko kierownik, jednym minusem to że zimno, Ale to sczegół. Polecam

Jaki dress code obowiązuje w Bidfood Farutex?

Dzień dobry, w zależności od stanowiska pracy jest przyjęty odpowiedni dress code. Wszystkie warunki zatrudnienia omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Ferdek

Jak się pracuje jako PH horeca w tej firmie, możecie coś napisać , ile naprawdę można zarobić w tych czasach , ile wizyt ,czy towar schodzi , jak sobie radzicie ?

Ciągle szukają magazyniera do pracy w Lublinie, czy jest aż tak źle i uciekają im ciągle z magazynu?Proszę o miarodajną opinię kogoś kto zna sytuację, bo chyba nie jest to rzecz normalna?Martwi mnie to bo aplikowałem na to stanowisko.

MG
@Anonim

Jak masz CV robola to zadzwonią, jeśli masz coś co wskazuje że możesz umieć coś wiecej..to nie spodziewaj się zbyt wiele.

Witam, jest ogłoszenie o pracę na magazyniera w Lublinie. Ktoś wie ile płacą i czy to dobra firma, czy dużo roboty i czy ciężka?? Jakie kierownictwo??

Witam, Czy ktoś mógłby podzielić się opiniami o pracy w księgowości w Szczecinie? W którym miejscu znajduje się komórka księgowości?

@Kandydat

Dzień dobry, księgowość znajduje się w Szczecinie na ul. Wojska Polskiego 184c/5.

Kierowca C

Witam , planuje zmienić pracę jako kierowca Kat C z 5 letnim stażem . Również posiadam C+E lecz interesuje mnie praca na solówce . Jestem zainteresowany tą firmą . Filia w Zielonej górze . Następujące pytania : Na jaką pensje netto ( na reke ) można liczyć? Praca od pn do pt czy również soboty ? Jaka flota ? I ile wynagrodzenia wpisują na umowie ? Najniższa czy coś więcej ? 3 msc i później na czas nieokreślony? Jakie mniej-więcej godziny pracy czy ilości punktów? Najchętniej czekam na odpowiedź bezpośrednio Farutexu , i prosiłbym o konkrety

sss
@Kierowca C

Powiem Ci krótko - to nie jest praca dla kogoś, kto jeździł na zestawie ;)

@Kierowca C

Dzień dobry, wszystkie kwestie dotyczące wynagrodzenia, dodatkowych świadczeń, warunków pracy ustalane są podczas rozmowy rekrutacyjnej, na którą serdecznie zapraszamy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dzień dobry, nowo zatrudnione osoby otrzymują umowę o pracę od pierwszych ni zatrudnienia.

Arturo

BARDZO DOBRZE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA, PRACUJĘ WE WROCŁAWIU JESTEM KIEROWCĄ. BARDZO FAJNI LUDZIE,TO CO NA ROZMOWIE JEST W RZECZYWISTOŚCI. SZCZEGÓLNIE POZDRAWIAM DWÓCH MEGA LUZAKÓW PANÓW (usunięte przez administratora)ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA ICH POMOC. WYSŁUCHAJĄ, DORADZĄ PODCHODZĄ DO KAŻDEGO Z POWAGĄ,NIKOGO NIEODPRAWIAJA Z KWITKIEM. JAK KTOŚ JEST WPORZADKU I ROBI TO CO DO NIEGO NALEŻY,TO CHŁOPAKI NIEROBIA Z NICZYM PROBLEMU,A JAK KTOŚ LECI ZA PRZEPROSZENIEM W KULKI,TO TAK SAMO JEST POTRAKTOWANY. POZDRAWIAM ZARZĄD ZE SZCZECINA, NAPRAWDĘ OGROMNY TRUD I PRACĘ ORAZ SERCA WŁOŻYLI PANOWIE W TĄ FIRMĘ ŻEBY DZISIAJ FARUTEX BYŁ ZNANY W CAŁEJ POLSCE I NIETYLKO,DZISIAJ TO POTĘŻNA FIRMA KTÓRA WCIĄŻ SIĘ ROZWIJA A PRZEDEWSZYSTKIM DAŁA WIELU LUDZIOM PRACĘ W FIRMIE Z PRZYSZŁOŚCIĄ I WCIĄŻ ZATRUDNIA BARDZO DUŻO OSÓB,A TEN CO ZOSTAŁ ZWOLNIONY PRZEZ FARUTEX ZAWSZE BĘDZIE ŹLE ŻYCZYŁ FIRMIE KTÓRA GO ZWOLNIŁA I ODRADZAŁ TO INNYM,A UWAŻAM ŻE TEN CO CHCĘ PRACOWAĆ I SZANUJĘ SWOJE MIEJSCE PRACY,TO PRACUJĘ DO DZISIAJ,BO SA KIEROWCY WE WROCŁAWIU NAWET Z KILKUNASTOLETNIM STAŻEM W FARUTEXIE,TO O CZYMŚ ŚWIADCZY, ŻE FIRMA SZANUJĘ TYCH CO SZANUJĄ FIRMĘ. POZDRAWIAM.

Pracownik Miesiąca

Jeżeli chodzi o filię w Łodzi to ten okręt powoli tonie. Coraz więcej pracowników, którzy zwalniają się z dnia na dzień bez podania przyczyny. A przyczyna jest jedna mnóstwo pracy, która w ogóle nie jest doceniana. Pomijając już kwestię finansową oczywiście.(usunięte przez administratora) Kierownictwo tak naprawdę ma gdzieś Twoje zdanie. Odradzam pracę w tym miejscu... Oczarują Cię na rozmowie kwalifikacyjnej a później zaciskają pętlę na szyji

Odradzam Prace w szczecinie potężna rotacja pracowników co 3mc szukają do księgowości a chętnych wogóle nie ma bo ciągle tam po godzinach zostają i MEGA DUŻO ROBOTY JEST A PENSJA TRAGEDIA!!!!

MARTA

w jakich godzinach jest praca na wojska polskiego w administracji? czy można rozpoczynać pracę o 7-15 ?

@MARTA

Dzień dobry, administracja pracuje od 8-16, ale warunki pracy można uzgadniać podczas rozmów rekrutacyjnych.

Dzień dobry, wszystkie kwestie dotyczące wynagrodzenia oraz dodatkowych świadczeń ustalane są podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Jakie wartości są cenione w Bidfood Farutex?

Dzień dobry, Stawiamy na takie wartości jak kultura osobista, dyspozycyjność, lojalność i uczciwość, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, chęć nauki i rozwoju, pracowitość, elastyczność. Przywiązujemy dużą wagę do atmosfery w pracy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bidfood Farutex?

Dzień dobry, na rozmowach rekrutacyjnych pytamy przede wszystkim o doświadczenie na danym stanowisku, umiejętności i kompetencje. Pojawiają się również pytania odnośnie oczekiwań finansowych oraz dyspozycyjności. Stawiamy na osobowość, umiejętność pracy w zespole i wysoka kulturę osobistą. Spotkanie z kandydatem zawsze prowadzi kierownik konkretnego działu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bidfood Farutex - Szczecin

• Jak się pracuje w Bidfood Farutex?

Zobacz opinie na temat firmy Bidfood Farutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bidfood Farutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bidfood Farutex?

Kandydaci do pracy w Bidfood Farutex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bidfood Farutex