Opinie o Farutex w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Farutex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Farutex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farutex w Gdańsk

Abc

Odradzam ta firmę. Na rozmowie pan M. uważa się za człowieka to niby super uczciwego ale jak przychodzi co do czego to jest (usunięte przez administratora) Żadnej odpowiedzi nie daje choć obiecuje. Nie wie jak to jest jak pracodawcy po jednym dniu zwalniają ludzi. Pan M. sam ściemnia o uczciwości i byciu fer.

Katarzynka
@Abc

Prawda ale czego zadasz? z kucharza nie będzie włodarza tak na Szczecinie mówią. Posłuchaj.

Kierowca

Jaką flotą dysponuje firma chodzi o samochody ciężarowe?

DPD
@archi

Na placu na elbląskiej widziałem conajmniej 5 manów + jednego chyba stralisa... więc chyba trochę wiecej mają tych ciężrowych

Warzywniak Nowy wpis

Jak tam ciągle ogłoszenie o kierowców wisi. Dymasz od piątej jak spadnie śnieg to najpierw musisz odśnieżać rampę i plac nierówny, zwalasz 32 -38 palet z tira przez rampę ręcznym paleciakiem w deszczu śniegu i mrozie na malutką halę że po rozładunku paleciakiem się nie obrucisz a z mi u na paletach musisz wygrzebać swoje trasy. Następnie przewalasz ręcznie z kilkunastu palet swój towar i przed wyjazdem już jesteś spocony nawet zimą. Po rampie fruwają kartony i folia strecz owa że najlepiej to w gumowcach chodzić a z drugiej strony w gumowcach nie zjedziesz paletą 2.2 metra z tira bo ciebie zaginięcie tak stromo. Kapie tobie na łeb przy załadunku i na towar do tego najlepiej wszystko robić przy żarówce 25w wiosna lato jesień to przy otwartej rolecie wpada światło dzienne i jest taniej. Tam nawet kibel cieknie. Kuchnia biuro i pomieszczenie socjalne to 3 w jednym jakieś 25m lepiej w jasnych ubraniach nie siadać no i po zjeździe szukasz miejsca żeby się rozliczyć bo tam siedzi szlachta Ph. Kasa do de.. (usunięte przez administratora)kierownik powiem tyle wszystko wie na wszystkim się zna wszystko robi sam. Najtaniej jak się da.. szkoda słów bo i tak nikogo to nie obchodzi nawet z centrali. Pozdrawiam serdecznie Zdrowych spokojnych świąt i Dużo radości zdrowia w Nowym roku.

Kandydat kier

Choć nie skorzystałem z oferty (szukają kierowcy od zaraz, a ja będę dostępny za 3 msc.) to ta firma wydaje się całkiem uczciwa dla pracownika. Pan z którym rozmawiałem wszystko mi wyjaśnił/ opisał, warunki z tego co widzę są uczciwe, bo nie płacą nic "pod stołem". Pytanie do obecnych pracowników czy faktycznie jest tak jak mi opowiedział.

Tom Nowy wpis
@Kandydat kier

Jak najbardziej jest uczciwa i wszystko jest płacone 10-ego. Problem jest tylko taki, że czasami dziwisz się, czemu pracowałeś tyle i tyle a dostałeś tyle i tyle.

Tom Nowy wpis
@Kandydat kier

no i jeszcze dodam, że to nie jest kurierka. Tutaj dostajesz towar uszykowany w magazynie, bierzesz go "w ciemno" i gdy dojeżdżasz do klienta idziesz na pakę i go szukasz. W kurierce masz tylko dowieźć, tutaj musisz go jeszcze wydać i wyjaśnić rozbieżności jeśli pojawią się brak/nadwyżki albo gdy sam się przy wydawaniu pomylisz. Wielu poszło w kurierkę.

Pan M
@Abc

Droga Pani. Jak wysyła się 4 rożne CV i w każdym jest inna historia a średni okres pracy to 3 miesiące to proszę nie oczekiwać pozytywnego rozpatrzenia Pani CV. Poinformowałem Panią o wyniki rekrutacji a straszenie mnie czy firmy sądem to pokazuje tylko i wyłącznie Pani podejście do przyszłego pracodawcy. Dla osób zainteresowanych pracą: Nie jest lekko. Jest to praca na magazynie spożywczym w trzech różnych strefach temperaturowych oraz na 3 zmiany. Zawsze podczas rozmowy telefonicznej informuję o tym aby była jasność co do miejsca na które sie aplikuje. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do aplikowania Pan M

Katarzynka
@Abc

Czy nowo zatrudnione osoby w Farutex otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czy po rozmowie w Farutex rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Kierowca

Jaką flotą dysponuje firma chodzi o samochody ciężarowe?

Farutex
@Kierowca

Zazwyczaj Iveco 10 paletowe

@Farutex

Ty o busach piszesz bo też widziałem że MANy maja.

archi
@Kierowca

Najwięcej Iveco 7 ton i w małych ilościach MANy ze dwa na oddział

DPD
@archi

Kaw

Osoba która rekrutuje kierowców jest lekko mówiąc niepoważna. Nie pasował mi termin rozmowy kwalifikacyjnej więc umówiłem się na kontakt następnego dnia. Kontaktu jak nie było tak nie ma ale za to pojawiła się znów oferta pracy jako kierowca. Skoro tak niepoważnie podchodzi się do rekrutacji to nie chcę wiedzieć jak podchodzi się do pracowników.

Potencjalny pracownik

Siema jak się pracuje w Farutexie chodzi o prace kierowcy kat C bo czytam opinie i niektórzy chwalą a inni nie wiec jak jest w tej firmie?

Xyz

Brak odzewu po rozmowie kwalifikacyjnej choć obiecują że to zrobią.

Krystyna
@Xyz

Może po prostu nie skończyła się jeszcze rekrutacja i mają sporo kandydatów więc firma odezwie się dopiero po jej zakończeniu. Daj znać później czy dostałaś jakąś odpowiedź czy jednak nie skontaktowali się z Tobą.

Xyz
@Krystyna

Nic nie dostałam. Pan M. sam kłamie jak to ceni uczciwość a on taki nie jest. Kłamie jak on gra fer a wcale tak nie jest. Człowiek cham po prostu.

Adelajda
@Xyz

Ha pewnie dyrektorowi z kiełbasa na szyji się nie spodobałaś w końcu on ma taaakie doświadczenie w byciu... No właśnie kucharzem - - ze wie co robi przez tego człowieka uciekają najlepsi ale tak to już jest jak się obsadza pole (usunięte przez administratora).

Awdgb
@Xyz

Nic szczególnego Ciebie nie ominęło. Nie masz co się załamywać są lepsze miejsca gdzie więcej Tobie zapłacą. A premia za sezon dostaniesz tyle co kot napłakał(500zl marne za taką robotę z dwoma Sobotami i będziesz (usunięte przez administratora) sam bez konwojenta do tego odpowiedzialność za duża gotówkę). W firmach podobnych gdzie mają płacone od wywozu kierowcy śmieją się z farutexu.

Kierowca

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora). Kierowca który ma głowę na karku po krótkim czasie ucieka stąd, duża rotacja. U konkurencji lepiej płacą.

Świeży

Czy biorą kierowców na kat C bez doświadczenie? I na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

@Świeży

Tak, przyjmujemy kandydatów bez doświadczenia, posiadających uprawnienia z kategorią C. Warunki współpracy ustalamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do aplikowania na naszej stronie internetowej w zakładce kariera www.bidfood.pl

Awdgb
@Świeży

Tak biorą kierowców na kat c bez doświadczenia firma lubi bazować na takich pracownikach którzy nie są doświadczeni żeby łatwiej nimi manipulować np jeśli chodzi o pieniądze. Jeśli chodzi o pieniądze to kazdy zarabia inaczej(tajemnica prawdy nikt ci nie powie;p).Podobno jednego kierowcę tak zrobili w konia że jak zdał prawo jazdy kat. C to i tak dalej pracował i zarabiał tyle co na busie przez trzy miesiace(oby więcej takich ludzi się zatrudniało w farutexie;) )

Kici

Po ile godzin pracują kierowcy w farutexie ?

Nieznajomy

Dzień dobry, Bidfood Gdańsk . Na wstępie chciałem powiedzieć że jeśli tam chcesz iść zapomnij przez 3 miesiące o premi , powiedzą Ci, że jest ale musisz zrobić normy 90-100% dziennie,(Czyli norma to 350 indeksów czyt: zbieranie towaru). Pracujesz w mroźni -21stpni,no może więcej, ubrań ocieplanych jeśli się nie upomniesz nie dostaniesz, o butach roboczych nie wspominając, pracujesz 3 niedziele i jedną sobotę nie masz prawa powiedzieć "nie" w święta wszystkie również pracujesz,nie dostajesz posiłków regeneracyjnych praca na Akord , I najważniejsze w sezonie nie masz urlopu Czyli możesz sobie wziąść urlop w lutym bo od marca kwietnia sezon się zaczyna ,pracujesz po 8-10 h co jest pozytywne w tej pracy to tylko i wyłącznie atmosfera w pracy ale przeważnie tam pracje Ukraina bardzo sympatyczni ludzie. Szczerze nie Polecsm tam iść na rozmowe rekrutacyjnej kłamią musisz czytać między wierszami i zastanów się trzy razy zanim złożysz papiery

Magazynier (najlepszy)
@Nieznajomy

Drogi @Nieznajomy Widzę ze poziom Twojej frustracji jest bardzo wysoki. Domyślam się że spowodowane jest to rozwiązaniem z Toba umowy za niewykonywanie normy, gdzie większość pracowników jest w stanie osiągnąć 110-120%. Wszystko to można przeczytać na ogólnodostępnej kartce. Nie wiem czy w Twojej zamrażarce masz -20 stopni. Ja nie narzekam bo nie imają się mnie wirusy bo ta temperatura -18 zabija je. nawet Covida :) W sezonie masz racje, dużo roboty ale i kasa przyszła też duża. Ja byłem zadowolony wręcz szczęśliwy ze dostałem dwa razy tyle co normalnie. No ale to kwestia tego co oczekujesz. Ja nauczyłem się pracować a nie iść wg hasła "czy się stoi czy się leży 2000 się należy". Odzież ochronna otrzymałem pierwszego dnia. A to co było powiedziane na rozmowie to dokładnie jest to co dostaje i co wypracowuje. I nie że ta firma jest piękna i kryształowa bo mam też swoje przemyślenia, ale w porównaniu do innych da się tu zarobić fajną kasę i jest stabilizacja zatrudnienia. A to tylko każdego z nas zależy jak do tego podchodzimy i co chcemy i jakie mamy oczekiwania, ale też i co dajemy od siebie. Jak napisałeś "były pracownik" to w ostatnim okresie (3 miesięcy) z tego co widzę na liście obecności odeszło od nas dwóch magazynierów. Jeden chyba sam zrezygnował oraz pewnie Ty co nie wyrabiałeś normy. Jeżeli kogoś to interesuje to tak jak napisałem powyżej. Jak każda firma ma swoje wady, ale po zrobieniu kalkulacji i obejrzeniu swojego kwitka wypłaty polecam firmę. No i nikt mi nie zapłacił za tę wypowiedz. No właśnie, droga firmo, czy jakaś premia za pozytywne podejście? :)

Pawełmagazyn
@Nieznajomy

A patrz przedstawiciele handlowi na Szczecinie mają wolne a dyro też na M. Pracuje ten kto musi reszta urlop.

Dobry pytanko jak wyglada praca kierowcy kat C ile wynosi wynagrodzenie i czy biorą bez doświadczenia?

Anielka

To juz dyrektor rekrutacje robi ze pisze sie o nim Pan M? (usunięte przez administratora)

sky

Jakie wynagrodzenie jako kierowca kat.C ?

Leny
@sky

Przyjdź, popracuj, zobaczysz :)

Abc

Pan M. jest nieuczciwy na rozmowach kwalifikacyjnej. Obiecuje że da ci odpowiedź a tej odpowiedzi nie daje wcale. Sam kłamie jak on jest uczciwy i jak on to sobie ceni. Nie polecam tej firmy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Farutex?

prezes

Tak.

Pan Nikt

Czytam opinie i widać że albo jest tak fajnie i nikt nie marudzi, albo pracownicy ie wiedza o Gowor, albo same opinie pisane są przez kadry (te pochwalne). A jak to jest naprawde? czy jest cięzko zwykłemmu pracownikowi? czy jest naprawde zimno? czy da sie nauczyc tego wszytkiego i tego całego systemu?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Farutex?

Dzień dobry, rozmowy rekrutacyjne przebiegają w standardowy sposób, więc pytania są również tradycyjne. Wszystkie nasze aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera https://www.bidfood.pl/oferty-pracy.

Czy w Farutex możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dzień dobry, w naszej firmie od pierwszego dnia stosuje się umowę o pracę. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera https://www.bidfood.pl/oferty-pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Farutex - Gdańsk

• Jak się pracuje w Farutex?

Zobacz opinie na temat firmy Farutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farutex?

Farutex