MN Sport Miłosz Najda

Szczecin

Opinie o MN Sport Miłosz Najda

paweltrz

Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. W dniu 13 września 2017 r. zakupiłem dwie pary butów piłkarskich dla swoich synów. Pieniądze przelałem jeszcze tego samego dnia. Po tygodniu, kiedy skontaktowałem się ze sklepem telefonicznie, dowiedziałem się, że nie posiadają butów w tym rozmiarze na stanie pomimo tego, że wystawiają je do sprzedaży na swojej stronie internetowej. W rozmowie telefonicznej z właścicielem ustaliłem, że za moją dopłatą wyślą inne buty. Zapewniono mnie, że tym razem nie będzie żadnych komplikacji. Pieniądze oczywiście przelałem niezwłocznie. W dniu dzisiejszym zadzwonił do mnie właściciel sklepu, że mają na stanie tylko jedną parę. Żenada, to mało powiedziane.

Paw

Nie polecam, zakupione buty do grania na trawie rozkleiły się po miesiącu użytkowania, buty przed wysłaniem na reklamację zostały wyczyszczone przez co były lekko wilgotne, w zwrocie dostałem, że reklamacja nie zostanie uwzględniona ponieważ buty były przemoczone. Są to buty do grania na trawie więc woda nie powinna być im straszna, a już na pewno nie powinny się rozkleić po miesiącu. Pseudo właściciel olał sprawę, jeszcze próbował wmówić, że źle użytkowałem buty? Miałem w nich na hali grać albo tylko jak jest słoneczna pogoda? Nie polecam!

mati

Raz i ostatni cos tam kupiłem!!!! Uwaga na właściciela!!!

Gall Anonim

Byłem tu pare lat temu, i mogę napisać że jest wiele lepszych miejsc do pracy w Szczecinie.

ktoś

Właściciel straszny nerwus ale bardzo dobry człowiek, dużo mi pomógł. Jak się człowiek przyzwyczai to i jego upierdliwość :) jest do przeżycia. Atmosfera w pracy bardzo fajna, powiedziałabym nawet, że kumpelska/przyjacielska. Może troszkę kiepsko płaci ale w sumie na taką kwotę się zgodziłam. Gdybym nie miała innej pracy to chętnie bym wróciła.

Zostaw opinię o MN Sport Miłosz Najda - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MN Sport Miłosz Najda