Farutex

Bydgoszcz

Opinie o Farutex

wszlekoś

faktycznie takie oferty są dostępne i z tego co wiem, to również potrzebują kierowcy kategorii B lub C, a najlepiej by było, jakby posiadał i jedną i druą kategorię, często to przecież idzie w parze ;) szukają rónież przedstawiciela handlowego ds. sushi w warszawie, z dostępem do narzędzi wszelkich

byd

jest w Bydgoszczy oddział (usunięte przez administratora)

x

Hej, Benek! Czy Ty, aby czasami nie uderzyłeś się w głowę? Albo pomyliły Ci się firmy. Ta, o której piszesz to nie Farutex a może Faruteks? Pomyśl jeszcze raz:)

Zostaw opinię o Farutex - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farutex