Farutex

Poznań

Opinie o Farutex

Zuzanna

Aktualnie firma prowadzi rekrutacje na wiele stanowisk. Poszukiwani są między innymi kandydaci do pracy jako Magazynier, Kierowca kat. B lub C, Przedstawiciel Handlowy. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej firmy. http://www.farutex.pl/pl/kariera/ogloszenia Co możecie powiedzieć pracy na tych stanowiskach w Farutex? Co doradzilibyście osobom zastanawiającym się nad aplikacją?

Zuzanna

Pracujesz w Farutex? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co lubisz w swojej pracy, a co warto by w firmie zmienić.

Marian

aż tak źle to może nie, ale jeśli zamierzasz wiązać się z nim na całe życie, to wtedy będzie z tobą źle. traktuj to jako przystanek na drodze. zastanów się, czy jako magazynier nie dostaniesz więcej niż 1700-2000 netto gdzie indziej. jeśli dostaniesz to idź tam. jako kierowca kat. C z pewnością dostaniesz więcej niż 2500 netto. poza tym w farutexie kierowca dłubie po towarze i szuka co komu ma dać, a np. kierowca u kuriera ma po prostu paczki do dostarczenia i tyle. nie obchodzi go, co jest w paczce, czy to to klient zamawiał, czy magazynier nie dał dpy itp. Ogólnie w farutexie w pewnym momencie przestajesz się przejmować całą sytuacją. jeśli będziesz się pracą przejmować to zwariujesz, bo co chwila wchodzi coś nowego i ty masz to przyjąć na klatę. coraz więcej obowiązków, a kesz ten sam. płacą do 10ego, premie co jakiś czas (raczej symboliczne w przeliczeniu na miesiące między premiami). nadgodziny czasami trzeba na magazynie wziąć, ale kierownicy robią wszystko, być ich nie wpisał, no bo 15zł to koszt dla pracodawcy.

były pracownik
@Marian 19.03.2017 07:31

Kierownicy? To poza Lesiem ktoś w ogóle czymś się interesuje? Czy Mareczek coś innego robi poza opowiadaniem kawałów? Praca zła nie jest, wypłata do dogadania ale z Tomaszem G. ale faktycznie to tylko przystanek przydatny, rozwija pewne umiejętności, ale nadal to tylko przystanek

Seba

Naprawdę aż tak źle w tym Farutexie?

gosiaczek

Te pietaszek jak długo .... ? weź się chłopie ogarnij ... że nikt nie widzi co ty chłopie robisz a może nie chce ...

anka b

jeśli ogłoszenie nie kłamie to powinno być auto służbowe

yatomi

Ja też szukam pracy jako Przedstawiciel- znacie stawki i warunki?oczywiście umowa o pracę,prowizja i auto służbowe- ktoś? Coś?

kocica

Witam, czy orientujecie się ile można otrzymać jako Przedstawiciel? I czy jest możliwość umowy na własnej działalności gospodarczej?

om40

A czy ktoś wie ile zarabiają w Faru.kierowcy kat.b,bo właśnie szukają i aplikowałem.

jeba* farutex!

Pracowałem jak większość osób przyjmujących się na magazyn tylko miesiąc. Pier*ole taką robote, atmosfera do piz*y, kierownik nieogar w ch*j! Umowa śmieciowa nawet ciuchów nie dają!!! Nie pracowałem w gorszej firmie, ogólnie mega patologia nie polecam. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Praca w niskich temp syf jak ch*j na "magazynie" a to wszystko za takie grosze. Na rozmowie obiecują w praktyce jest inaczej. Podziwiam magazynierów jak mogą tam pracować tyle lat za taką stawke. Ogarnijcie się bo roboty jest pełno.

ja
@jeba* farutex! 08.04.2016 23:34

Ok dzięki za info o firmie. Jeśli byłeś nastawiony od pierwszego miesiąca na kokosy to się pomyliłeś. Najpierw musisz coś sobą pokazać a potem negocjować nowe stawki, a nie zaczynać od narzekania i spóźnień. I tak ten miesiąc to przesada chyba. Pozdrawiam

pracownik... były

Z terminowością wypłat nigdy nie było problemu, zawsze na czas. Raczej nie bawią się w "śmieciówki". A zarobki...no cóż. Jako PH więcej zarabia się w konkurencji. Kierowcy nie mają 4 tys na rękę. No chyba, że nastuka z 280 godz. Nie jest tak łatwo otrzymać premię za sprzedaż. Jeden klient nie zapłaci Ci na czas i premii nie ma.

fabi

jakie są zarobki na stanowisku młodszego specjalisty ds obsługi klienta? pytam bo akurat jest ogłoszenie i nie napisali czy dają umowę o pracę

dasd

tylko po znajomości tam się dostaniecie bo normalni ludzie z ulicy z tymi kurwami nie wytrzymają jak szukacie kolegów fascynujecie się rombaniem dupy i jesteście na tyle tępi że musicie codziennie robic to samo to zapraszam do tego kurestrwa popełnicie najwiekszy błod w życiu

żuchol

Rolnik sam w dolinie proszę używaj innego nicka bo jako że M.M. woła na mnie "sołtys" padły podejrzenia że to moja radosna twórczość spływa pod tym nickiem z góry dziękuję

XXX1

NO NO DOBRE HEHEHEH BURAK I MAŁY KIBIC DOBRE ...NIEDLUGO MALY KIBIC BURAKA WYRWIE ...HEHEHEH

xxx

Powiem tak robiłem kilka lat w tej firmie i stwierdzam jedno szkoda zdrowia i czasu na tą firmę. W tej firmie nie sinieje hierarchia władzy zwłaszcza w oddziale Poznań gdy do władzy doszli burak z Krotoszyna który całkowicie nie ogarnia kuwety i mały kibic Lecha który uważa się że jest jakimś wielkim bossem. Szkoda tylko że zarząd ma gdzieś swoich pracowników i nie reaguje na to co robią te dwa przygłupy. Nie Polecam tej Firmy....

yyy
@xxx 14.03.2015 11:24

no właśnie kradli i kradną ale nie tylko magazyn skoro sam KS bierze niby na próbki do klienta a jedzie do chaty upasł się jak świnia nie dość że wielki to gruby nieźle wkręca się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komu trzeba że tyle lat gwiazdorzy (wiadomo komu ale on ma bardzo du [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

cichy

jeśli chodzi o magazyn to praca jest ok kasa na czas ale po ostatnich kradzieżach magazyn pewnie zapomni co to premia uczciwi zapłacą za złodziei i niekompetentnego kontrolera stanów Wiesława

RKS

Zaproponowano mi pracę w farutexie w Poznaniu. Czy możecie napisać parę słów o atmosferze jaka tam panuje. Mam być kierownikiem sprzedaży ? Co z pensją, płacą na czas? Czy duża rotacja pracowników? Będę wdzieczny za info.

pppppppppppppppppp

ja tak właśnie zrobiłem jak piszesz jakiś czas temu i nadal mam nadzieję ze zadzwonia z propozycja rozmowy- posiadam wymagane doswiadczenie. A Ty tam pracujesz? Mozesz opisac czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo i jakie sa to kwoty oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna?

kitom

Zaproponowano mi pracę w farutexie w Poznaniu. Czy możecie napisać parę słów o atmosferze jaka tam panuje. A jaka jest kierowniczka telemarketingu? Czy faktycznie taki zap... i brak poszanowania dla pracowników? A co z pensją, płacą na czas? Czy duża rotacja pracowników? Będę wdzieczna za info.

rozjuszonymagazynier

pracowałem tam przez pół roku i dobrych wrażeń nie wyniosłem. Kierownik magazynu na każde pytanie odpowiada "to nie mój problem, musicie sobie poradzić". Pytanie jest następujące-po co taki kierownik? a może z kimś wyższym jest spowinowacony? Nikt tam go nie szanuje-sam byłem świadkiem jak kazał kierowcy iść do LIDLA po piwo i pączki za rozładowanie samochodu, a po akcji nawet nie podzielił się z pracownikami,którzy szarpali się z paletami. Coś z tą firmą musi być nie tak jeśli nie reagują na sygnały pracowników. Aha jeszcze jedno, jeśli któryś z pracowników chce wprowadzić usprawnienie, słyszy standardową odpowiedź-"to kosztuje", nawet jakby przyniósł wykresiki pokaujące zyski dla FIRMY. Nie polecam pracy

tomek
@rozjuszonymagazynier 21.07.2014 16:17

przykład idzie z góry, skoro kierownik oddziału sie trzęsie i nie decyduje to co z kierownikiem magazynu, wynik do du.. więc na nic nie ma kasy, tradycja kuleje sieci odpadają niedługo nie bedzie kierowników bo nie bedzie kasy na nich oszczędza sie kosztem ludzi a nie pomysłami

jaro

Ja pracowalem tam przez miesiąc na magazynie atmosfera do bani tam każdy każdego ma w ... a kierownik [usunięte przez admina]jest leko nieogarniety a magazynirzy jakby moglii to by go zaciukali osobiscie odradzam nie z powdu jakosci pracy ale z powodu atmosfery jaka tam panuje

izam

KIEROWNIK NIE MA NIC DO POWIEDZENIA TRZĘSIE SIĘ BO RZĄDZI NIM NASZ MAŁY 1,90... MAŁY KIBICU LECHA TWÓJ CZAS DOBIEGA KOŃCA PH DOSTAWCÓW PŁACĄ HARACZE ;)

achillesa

Kierownik S-T i K-TM potrafią sobie odrobić do pensji, kto chce współpracować musi się starać... lepiej pewnych rzeczy nie widzieć ale jest na to zielone światło...:)za dodatkowe organizowanie dochodów dla siebie nagroda wycieczka do RPA!

pw

Pewnie wpisał się pracownik biura, aby opinie nie spadły firmie i wychwala jaka to wspaniała ta firma.

kuba

Trochę dziwią mnie te opinie pracowałem w tej firmie na magazynie i twierdzę że atmosfera jest ok choć długo tam nie zabawilem ze względu na męczące dojazdy. Kierowcy z jednym wyjątkiem też wporządku. Osobiście polecam

iga

w odpowiedzi na ( usunięte przez administratora ) Niestety nie warto nic ujawniać bo z doświadczenia z pozostałych oddziałów - po ujawnieniu to ty jesteś na cenzurowanym. Więc rzeczywiście lepiej siedzieć cicho. ujawnienie to narażenie siebi na codzienny ( usunięte przez administratora ) pracy. Ponadto, zarzad w tej firmie słucha często nieprawdziwych informacji o ludziach i tym samym wyrokuje, często osoby pomawiane są o rzeczy których faktycznie nigdy by nie zrobiły. PRZYKRE ALE PRAWDZIWE!

życzliwy

Jacy Wszyscy jesteście odważni na forum a w ( usunięte przez administratora )

on

w kazdym oddziale sa (usunięte przez administratora), w jednych biora udzial magazynierzy dogadani z kierowcami, w innych kupcy i magazyn, a poza tym kierownicy o wszystkim wiedza, ale maja( usunięte przez administratora )

co tu sie wyrabia? (usunięte przez administratora)

Prawda I tylko zerka w cyferki i na kamerę czy Robole pracują po 14h a sama po robocie(usunięte przez administratora) na koniach.

ktoś - 2011-09-13 21:05:07a moim zdaniem Farutex jest ok. Jak w prawie każdej pracy, trzeba pracować a nie ściemniać, ale za to składki ZUS itd. opłacane są jak trzeba (a nie wszędzie tak jest!) Zdażają się kryzysowe sytuacje, ( usunięte przez administratora ). totalne ale to tak jak wszędzie:) Kto nie chce, niech tam nie idzie a nie wypisuje same negatywy! Jak widać niektórym ta praca odpowiada, bo pracuja tam już kilka dobrych lat....Tak a( usunięte przez administratora )

ktoś

a moim zdaniem Farutex jest ok. Jak w prawie każdej pracy, trzeba pracować a nie ściemniać, ale za to składki ZUS itd. opłacane są jak trzeba (a nie wszędzie tak jest!) Zdażają się kryzysowe sytuacje, nerwówka, ( usunięte przez administratora ) totalne ale to tak jak wszędzie:) Kto nie chce, niech tam nie idzie a nie wypisuje same negatywy! Jak widać niektórym ta praca odpowiada, bo pracuja tam już kilka dobrych lat....

romek

Widocznie komus zalezy na oczernianiu mnie przed odejsciem Mam to gdzies myslcie co chcecie 21:14:29 nie życze sobie posądzania o wypisywanie takich bzdur/ w firmie jest jak jest raz lepiej raz gorzej ale ja nie jestem( usunięte przez administratora ) Widocznie komus zalezy na oczernianiu mnie przed odejsciem Mam to gdzies myslcie co chcecie( usunięte przez administratora )

a to cos nowego ja i koledzy nic nie wiemy, nie słyszelismy najlepiej jak anonim kogos obsrać, brawo, brawo

Nie wiedziałem, że dnem określa się prężnie rozwijającą się firmę, lidera na rynku w swojej branży, za którą największe firmy na świecie płacą miliony. Skoro ta firma jest dnem, to by znaczyło, że ty jesteś (usunięte przez administratora). Kilka słów i już świat jest taki jak chcesz. Będziemy Ci przyklaskiwać, tobie i twoim kolegom i koleżankom - (usunięte przez administratora). Brawo, brawo, brawo!

A w jakiej firmie ak się nie robi.

Damian - 2011-08-03 19:22:11Nie wiem jak się pracuje w Farutexie, ale wiem iż pracownicy premiowani są za tzw \\\Tak jest b( usunięte przez administratora )

ali

kierowniczka nie szanuje ludzi i potrafi ci nawet naublizac, coz taka szkola zarzadu. nie ma co ladowac sie w ta firme, jak masz inna alternatywe to 3maj sie z daleka od tego( usunięte przez administratora )

W zupełnosci zgadzam sie z kolegą wyzej... Czlowiek sie nie liczy , harujesz jak wół nic pozatym. W każdej chwili możesz zostac zwolniony za nic, wypłata smieszna a pani kierownik siedzi za biurkiem i patrzy w cyferki. Nie polecam nikomu, ucieklem stamtąd i nie żałuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich, Zaproponowano mi pracę w farutexie w Poznaniu. Czy możecie napisać parę słów o atmosferze jaka tam panuje. A jaka jest kierowniczka oddziału? Czy fasktycznie taki zap... i brak poszanowania dla pracowników? A co z pensją, płacą na czas? Czy duża rotacja pracowników? Będę wdzieczny za info.

Zostaw opinię o Farutex - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farutex