Opinie o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. w Warszawa

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. w Warszawa

AkA

Przestancie w koncu krytykowac PFG Partnerzy !!!!! Pracuje tam od poczatku i jest [usunięte przez moderatora]!!!!! Oczerniają firme ci ktorym sie nie udalo. To nieudacznicy, lamusy i lenie!!!!!!!!!!! Wiadomo, ze taki to biznes, ze raz sie zarabia w miesiac 1000zl a raz kompletnie nic - to sport dla prawdziwych twardzieli!!!!!!!!! Ci ktorzy naprawde parcuja - czyli sa obecni w biurze od 9-17 i dzwonia z baz sa wynagradzania adekwatnie do zarobkow firmy i moga uczestniczyc w WEEKENDOWYCH wypadach integracyjnych na koszt czlonkow zarzadu !!!!! Jest (usunięte przez administratora) !!! - jestesmy jak jedna wielka rodzina szanujaca zasady prawdziwego partnerstwa i nie czepiajcie sie, ze nierzadko w naszej firmie ludzie lacza sie w pary.

szukają murzynów

"200-300zlotych piechotom nie chodzi" Piechotom nie chodzi to trzeba przyznać . Hahahahahaha. Więc powiem tak można powiedzieć, że pracowałem w tej firmie chwilę, ludzie są sympatyczni (zarząd, doradcy i inni pracownicy), ale na rozmowie rekrutacyjnej zakończonej egzaminem (rozmów jest od 1 do nawet 4, zależy jak sobie wymyśli ten kto je prowadzi) obiecują złote góry... Oprócz zarządu to nikt tam nie ma chyba wyżej jak średniego wykształcenia ;/ Zatrudniają młodych ludzi, często studentów. Płaca? 5zł za godzinę na rękę, 5zł jeśli umówisz spotkanie handlowe i 10zł jeśli się odbędzie. Teraz tak: spotkań dziennie najlepszy typ umawiał max.10 a reszta około 1-4, o ile w ogóle się udało (kwestia daru przekonywania typu kup odkurzacz za 10tyś zł) Z tego co się dowiedziałem to miały być tam komputery dla pracowników (konsultantów tel czy jakoś tak) tymczasem pracują na papierze, sprzęt obiecywano im ponoć od początku roku, a nadal go nie ma. Ludzie nie powiedzą na nich złego słowa, bo się lubią, a tymczasem prawda jest taka, że praca do dupy. 1000zł żeby zarobić to musieli się napocić. Jeszcze jeden ważny fakt: nawet jeśli wyjdzie coś z ich spotkania to nie mówią o tym pracownikowi, ludzie narzekali okropnie, nikt z nich odkąd pracują nie widział żadnej dodatkowej premii, czyli możesz liczyć na 5zł za godzinę plus 5 zł jeśli umówisz jakieś spotkanie handlowe. Ludzie nie chcą słuchać takich głupot jakie każą im mówić przez telefon. Napisał bym coś jeszcze ale już mi się nie chce, nie warto, szkoda zachodu...Jak macie ambicje to nie polecam tej pracy.

PRZESTRZEGAM . A SZCZEGÓLNIE PRZED PREZESEM

sternik951

witam pracuje tam od poczatku i moge powiedziec ze jest fajnie !!!!! bardzo sobie chwale wspolprace z managerem, zarzondem. aplikuj smialo :) napewno nie bedziesz mial trudnosci aby sie dostac tu!!! a zarobki.....hmmm to wszystko zalezy od ciebie i tylko ciebie!!!! jesli lubisz prace z ludzmi ta praca jest dla ciebie!!!!!! moge powiedziec ze juz odnioslem pierwsze sukcesy - sprzedaje regularnie male programy inwestycyjne!!!!!! stabilnie buduje sobie podstawe na przyszlosc!!!! 200-300zlotych piechotom nie chodzi!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
paweł

chciałem tam aplikować, ale komentarze nie są zachęcające. Może jakieś szczegóły któryś z pracowników by podrzucił?

tyczka

spotkali sie ze mna dzisiaj , takich firemek jest od mety w polsce jak pfg partnerzy, nic specjalnego nie powiedzieli, spodziewalem sie czegos super zwlaszcza po rozmowie telefonicznej . na zywo wyglada to tak samo jak efect, niestety. pozdrawiam

andromedus

zastanawia mnie dlaczego firma, która sprzedaje produkty inwestycyjne podaje w działalności, że jest firmą, która prowadzi pozaszkolne formy edukacji i nic więcej?

Daniel

Chciałem tam zlozyc CV, prosze o opinie pracownikow firmy czy warto?? Szukam pracy dorywczej na łikendy co trzeba umic zeby tam sie zapisac na czym polega ta praca

rzeczywiscie w intraco nic sie nie zmienilo nadal wieje PRLem

kaczy

witam, mialem z nimi spotkanie w zeszlym tygodniu, naciagaj na polisy Generali. Oni zawsze chodza we dwoch?

trafiłem tu przypadkiem, ale jestem klientem pfg od 3 miesięcy. Umowę podpisało ze mną 2 młodych ludzi. jeden był doradca a drugi kierownikiem czy menadżerem. Zgodzę się że biuro może nie jest najpiękniejsze ale budynek intraco taki jest, zresztą pracowałem tam kiedyś i nic się nie zmieniło... Co do Firmy i współpracy to jestem zadowolony dostaję to co mi obiecano komentarze, zestawienia i prowadzenie rachunku ... jak dla mnie to się liczy a nie wygląd... ale swoją drogą jakiś \"kwiatek\" by się przydał. pozdrawiam moich doradców.

Pegazus325

(usunięte przez administratora) z K2 Doradcy Finansowi i tyle.

joanna_kl

Nie polecam. Po spotkaniu miałam wrażenie, że pan SPECJALISTA posiada dużo mniejszą wiedzę na temat produktów, które sprzedaje niż ja. W związku z tym zwątpiłam.

wystarczy do nich przyjsc i zobaczyc, ze wszystko jest UNDER CONSTRUCTION. Pokoj dla Klienta dramat - nie mam pozytywnego wrazenia...po waskim korytarzu przemieszczaja sie panowie w garniturach, ktorych wiek wskazuje na max 20-22lata. Niepotrzebnie zapraszali mnie do swojej firmy bo szczerze zwatpilem

Zostaw merytoryczną opinię o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Aroniowa 14
    03-289 Warszawa