Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy w Nove Kino Praha wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ja Nowy wpis

@Niezadowolony Sprzatacz Kin ale nie rozumiem, to na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba posprzątać wybraną część kina?

Niezadowolony Nowy wpis
@Ja

Szefowa umawia się, proponuje obejrzenie kina i ściemnia, że oddzwoni. Sprzatania na próbę nie ma. Jeśli o Warszawę chodzi, nieodpłatne sprzątanie na próbę proponują m.in. na osiedlu przy Batalionów Chłopskich, tym, które graniczy z polem uprawnym. Proszę umyć ten korytarz, świetnie, dobrze, tak powiemy szefu, że dobrze pan / pani sprząta, no niestety się pan / pani w ogóle nie nadaje. Lol.

Niezadowolony Sprzatacz Kin Nowy wpis

Uwaga, szefowa sprzątaczek zaprasza na rozmowe kwalifikacyjną, umawia się na sprzątanie, a na miejscu okazuje się, że przyszło ileś innych osób, które zadzwoniły później. Szefowa proponuje obejrzenie kina, tzn. jednej z sal, biór, klatki schodowej, korytarzy, holu i tak dalej. Mówi, że oddzwoni i nie oddzwania, mimo wcześniejszych ustaleń. Nie polecam. Chyba, że ktoś chce się przejechać na Pragę i przejść się po kinie.

Abdul

Niby można, jeżeli jesteś studentem w Warszawie i nie wyrobisz całego etatu na który nawet nie dostaniesz umowy o prace ( tylko zlecenie) to spoko, blisko, między pracownikami panuje miła atmosfera, można polecić ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Nove Kino Praha? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Nove Kino Praha - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nove Kino Praha