D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp.

Wrocław

Opinie o D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp.

cenek

widzę, że Impuls ma bardzo duży przemiał, jeśli chodzi o ofertę. W sumie dużo tego: "IMPULS Wrocław funkcjonując na rynku przetargowym realizuje m.in,: Wody Mineralne, Różne Produkty Spożywcze, Jaja , Sucharki I Herbatniki; Wyroby Piekarskie I Ciastkarskie". Muszą zatrudniać setki osób

zz

byle co i byle jak, tak powinna się firma nazywac...

ttt

(usunięte przez administratora)z grzybnią, czlowiek zasuwa jako magazynier i kierowca a płacą jak na kasie w biedronce 1300-400 zł, umowa na najniższą krajową, reszta ochłapów do ręki, 7 pracowników i 4 prezesów (na poważnie), ktoś na nich robić musi

batman

pracowałem tam kiedyś, lipa straszna, kierownik dwulicowy

biały murzyn

To prawda co poprzednicy napisali chociaż muszę jeszcze dodac ze auta którymi każą jezdzic sa w takim stanie ze strach nadają sie tylko do Uniwer-Auto, tylko w miare sprawnymi jeżdżą starzy pracownicy.

Prawda jak nie ma co sie robić to można popracować byle nie słuchać obietnic szefowej i kierownika magazynu bo u nich tak to działa pobiecują z takim nastawieniem ze jak wyjdzie ze sciemniali to zatrudnia noowego i tak w kółko dlatego olewaja nowych

offf

Hmmm, firma w której nie polecam pracować. Szefostwo miłe ale za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia, stała ekipa robi to samo, rotacja nowych straszna, najczęściej z własnej woli rezygnują nawet po jednej godzinie bo wymagają dużo a płaca stawkę niższa niż dla magazyniera. np kierowca ciężarówki, który sam musi złożyć sobie towar a następnie go załadować dostaje 1300 zł na rękę, obiecują, że potem wzrośnie, ale ostatecznie po 3 miesiącach dadzą 1600!!!

Zostaw opinię o D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp.