Bestgo.Pl Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Bestgo.Pl Sp. z o.o.

kazik

Bestgo to znany dostawca Internetu we Wrocławiu. Dziwi mnie jednak, że nie maja ofert pracy, na ich stronie wyskakuje błąd, ale jest formularz aplikacyjny, gdyby ktoś chciał spróbować aplikowac bez oferty.

bestgo.pl

Szanowni Państwo! W zawiązku z pojawieniem się oszczerczych komentarzy dotyczących firmy bestgo.pl wystawionych przez anonimowego użytkownika Internetu o Nicku „Klient184” bądź „Klient”, zdecydowaliśmy się na sprostowanie niniejszych wiadomości, zawierających nieprawdziwą treść. Firma bestgo.pl działa na rynku od 19 lat, nieustannie rozwija własną infrastrukturę światłowodową utrzymując najwyższe parametry techniczne usług telekomunikacyjnych, zatrudnia odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, godnych zaufania pracowników. W historii naszej firmy NIGDY nie zdarzyły się sytuacje opisane w postach w/w użytkownika. W trosce o naszych Klientów przypominamy, iż wątpliwości czy niejasności mona zgłaszać do naszego Biura Obsługi Klienta pod numerem 71 712 00 00 lub osobiście w placówce naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Pomówienie firmy bestgo.pl sp. z o.o. lub któregoś z jej pracowników znajdzie swe rozwiązanie na drodze prawnej. Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat. Z wyrazami szacunku, Daria Lempach Kierownik Biura

Klient

Witam Państwa. W odpowiedzi na temat w którym reklamuje się firma BestGo i ich przedstawiciel Pani(usunięte przez administratora) chciałbym opisać dokładnie z kim mamy jako osoby mieszkające na naszym osiedlu do czynienia. Jako, że zawsze sprawdzam dokładnie firmy od której zamówię usługi poszukałem trochę w wyszukiwarce na temat firmy BestGo. Jak się okazało we Wrocławiu firma ta nie ma zbyt dobrej opinii (wystarczy wpisać w wyszukiwarce " bestgo wrocław opinie"). Lecz bardziej jednak chciałbym poinformować Państwa i ostrzec przed ich przedstawicielem (usunięte przez administratora)

Leszek

Fatalne opinie mam. Był dzisiaj monter. najpierw mówi ze spoko a potem jak wszedł to koleś wymyślił ze musi rynienki montować,i się zmył.Dzwoniłem do obsługi klienta a ta operatorka mówi mi ze instalator ummie jej ze śmierdzi.A potem powiedział bym jak następnym razem wyszedł z psami. Jak będzie następnym razem.

Zostaw opinię o Bestgo.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestgo.Pl Sp. z o.o.