Opinie o Bestgo.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bestgo.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bestgo.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestgo.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Kontakt z działem obslugi klienta i reakcja na raportowanie przez Helpdesk pozostawia wiele do życzenia, mowiac delikatnie... Internet zostal odcięty ze wzgl.na zaległą płatność, chwilowy problem z przelewem automatycznym z banku, kiedy tylko zostal namierzony, płatność zostala uregulowana. Internetu dalej brak. Nie ma już kompletnie możliwości kontaktu- czy to powazne, zeby trzeba bylo czekac do kolejnego dnia i kolejnych prob kontaku telefonicznego do DOKu? Kolejne 24h bez Internetu ze wzgledu na brak możliwości dodzwonienia sie do kogokolwiek? Absolutnie żenujące i niedopuszczalne. Jakiekolwiek problemy-radz sobie kliencie sam...

Chris
@Marta

Zgadza się w 100% firma nie przyjmuje zgłoszeń już od dawna przez telefon zwłaszcza od kiedy jest tam niunia o nazwisku Lempach! Tragiczna obsługa klienta wręcz do niczego bo nie ma z kim gadać, wszędzie kłody pod nogi i wielka łaska że ktoś wysłucha klienta. Nie tutaj tu się nie słucha klientów tu się im robi tyko łaskę!

Marta Nowy wpis

Chris Nowy wpis
@Marta

Chris Nowy wpis

Witam, w odpowiedzi wypowiedzi przedstawiciela Pani Lempach. Ta kobieta, ani rzekoma właścicielka, nie odbierają telefonów od ładnych kilku lat. Jestem klientem od mniej więcej 12lat. Po upływie około 5lat firma zaczęła wprowadzać agresywną politykę zdzierania z ludzi pieniędzy za usługę. Nigdy nie słyszałem nawet z za granicy, znam naprawdę dużo ludzi, takich chorych akcji. Od kilku lat zaczeli wysyłać emaiile od 1-go każdego miesiąca, tam informacja że nie zapłacone. Dzwoniłem zgłaszałem że nie każdy ma 1-go wypłatę, myślicie że ktoś mnie posłuchał? NIE nic się nie zmieniło a wręcz od wrotnie później oprócz tego wprowadzili wspaniały komunikat w przeglądarkach że nie zapłacone i internet odcinają co godzinę na parę minut. Ale twardo w regulaminie że szybki stały internet. Jaki stały jak jeszcze nie zdążyłeś oddać im pieniędzy a już płaczą i wyłączają internet (bo masz tylko 15dni na oddanie - super ich regulamin). Nigdy nie słyszałem żeby firma technologiczna traktowała klienta jak (usunięte przez administratora). Na dodatek jak już się łaskawie dodzwonię do tej niby szefiowej, musze ukryć numer bo mnie (usunięte przez administratora) blokuje. To jest operator, i jeszcze słysze to nie jej problem proszę dzownić do technika lub wysłać sms, nic to nie daje proszę panią nie działa naprawcie. A dlaczego nikt w biurze nie odbiera w godzinach pracy? Zgłaszane wiele razy od kiedy pracuje właśnie ten super pseudo pracownik Lempach nikt nie odbiera bo blokują mój numer. W regulaminie jest jeszcze kilka innych wałów które uważają że to ich sprawa i mają w nosie to zmieniać. Przykre, dobrze że jest konkurencja która jest miła, i nie będzie mi sapać że nie mam zapłacone przez 2 miechy. Kiedyś nie zapłaciłem 2 miesiące to od drugiego miesiąca wyłączali internet i blokowali, wyłączja adres IP. Wpłacanie pieniędzy nie jest adekwatne że pojawią się na koncie klienta i spłacą ich głupi dług który odblokuje ich chore blokady. Pełno kłamstw i pomówień ze strony bestgo zwłaszcza Lempach i Szefowa. Przestań kłamać (usunięte przez administratora) jeden! Nigdy więcej nie będę wspierał takich dorobkiewiczów polaczków.

Tobiasz Nowy wpis

Jestem klientem Bestgo od kilku ładnych lat, właściwie to prawie od początku. Internet działa bez zarzutów praktycznie przez cały czas. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie polecam BESTGO

D.

Polecam operatora. Jako były pracownik wiem, że jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Właściciele modernizują sieć zgodnie z najnowszą technologią. Polecam

Renata
@D.

Piszesz, że pracowałeś w firmie, opowiesz nieco więcej o warunkach pracy? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez Bestgo.Pl? Zależy mi na wiarygodnych opiniach, dlatego przyda się więcej szczegółów. Czy pracodawca oferuje szkolenie wstępne i czy wymaga doświadczenia?

aaaaaa
@D.

Sam właściciel pisze sobie pozytywne opinie. Prawda jest taka, że to (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) naciągacze i dużo by jeszcze pisać! Wskazane omijać szerokim łukiem!

Aneta
@aaaaaa

Dodawanie samemu sobie pozytywnych opinii przez właściciela jest standardem w Bestgo.pl Właściciel wymaga tego samego od znajomych i pracowników.

Jednym słowem negujesz? Niemożliwe, żeby tak było?

Wojtek

Nieprofesjonalni, oferują usługę której nie mają w swojej ofercie. Na stronie oferują multiroom, jednak nie chcą jej aktywować więc po co oferować coś czego nie ma? Tłumacza że jakość usługi będzie niezadowalajaca, 21 wiek i nie można mieć kablówki na dwóch telewizorach, żenujące.

Robert
@Wojtek

Wiesz, nie zawsze wszędzie usługi są dostępne. Próbowałeś to jeszcze konsultować z innym działem w firmie?

Danio

Witam a jak jest z tv z bestgo? Zacina się czy jest ok?

Jak oceniacie benefity ?

Łukasz
@Marek

Hej, pracowałem tu trochę jako technik. Nie mam zastrzeżeń do pracy. Umowa o pracę dobre warunki, generalnie polecam. Internet też mają spoko :) Technicy mnie szkolili i nie zostałem zostawiony sam sobie. Czas było ruszać dalej, ale dobrze wszystko wspominam.

Leszek

Fatalne opinie mam. Był dzisiaj monter. najpierw mówi ze spoko a potem jak wszedł to koleś wymyślił ze musi rynienki montować,i się zmył.Dzwoniłem do obsługi klienta a ta operatorka mówi mi ze instalator ummie jej ze śmierdzi.A potem powiedział bym jak następnym razem wyszedł z psami. Jak będzie następnym razem.

Brajan
@Leszek

Ha Ha. Widocznie musiało śmierdzieć i jeszcze się tym chwali. Porażka

Jarek

Witam. Osobiście mam internet od firmy Bestgo już cztery lata nie narzekam na jakość usługi, technik zawsze odbiera telefon nawet w weekend. Proszę się nie bać firma jest rzetelna. Pozdrawiam Jarek Z królewieckiej.

kazik

Bestgo to znany dostawca Internetu we Wrocławiu. Dziwi mnie jednak, że nie maja ofert pracy, na ich stronie wyskakuje błąd, ale jest formularz aplikacyjny, gdyby ktoś chciał spróbować aplikowac bez oferty.

bestgo.pl

Szanowni Państwo! W zawiązku z pojawieniem się oszczerczych komentarzy dotyczących firmy bestgo.pl wystawionych przez anonimowego użytkownika Internetu o Nicku „Klient184” bądź „Klient”, zdecydowaliśmy się na sprostowanie niniejszych wiadomości, zawierających nieprawdziwą treść. Firma bestgo.pl działa na rynku od 19 lat, nieustannie rozwija własną infrastrukturę światłowodową utrzymując najwyższe parametry techniczne usług telekomunikacyjnych, zatrudnia odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, godnych zaufania pracowników. W historii naszej firmy NIGDY nie zdarzyły się sytuacje opisane w postach w/w użytkownika. W trosce o naszych Klientów przypominamy, iż wątpliwości czy niejasności mona zgłaszać do naszego Biura Obsługi Klienta pod numerem 71 712 00 00 lub osobiście w placówce naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Pomówienie firmy bestgo.pl sp. z o.o. lub któregoś z jej pracowników znajdzie swe rozwiązanie na drodze prawnej. Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat. Z wyrazami szacunku, Daria Lempach Kierownik Biura

Klient

Witam Państwa. W odpowiedzi na temat w którym reklamuje się firma BestGo i ich przedstawiciel Pani(usunięte przez administratora) chciałbym opisać dokładnie z kim mamy jako osoby mieszkające na naszym osiedlu do czynienia. Jako, że zawsze sprawdzam dokładnie firmy od której zamówię usługi poszukałem trochę w wyszukiwarce na temat firmy BestGo. Jak się okazało we Wrocławiu firma ta nie ma zbyt dobrej opinii (wystarczy wpisać w wyszukiwarce " bestgo wrocław opinie"). Lecz bardziej jednak chciałbym poinformować Państwa i ostrzec przed ich przedstawicielem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bestgo.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bestgo.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestgo.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bestgo.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bestgo.Pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bestgo.Pl Sp. z o.o.