Opinie o Inkbook Europe Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Inkbook Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inkbook Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkbook Europe Sp. z o.o. w Wrocław

Ewa Nowy wpis

Kiedyś wiem, że Android Deva tutaj poszukiwano poprzez zewnętrzny portal. teraz na stronie widziałam jedynie ogłoszenie dla specjalisty od logistyki oraz testera. Czy nabory na Androida będą jeszcze wznawiane? Mam doświadczenie i chce się dowiedzieć ile można zarobić i przy jakiej atmosferze

K

Widzę, że były porządki. Wpadłam napisać po raz kolejny, jak bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Zaraz ktoś dopisze, że negatywną opinię mają tylko lenie bez ambicji i pochwalą się terminowymi wypłatami, a prawda jest taka, że jedna konkretna osoba zepsuła atmosferę w tej firmie tak skutecznie, że do dziś najgorszego wroga bym tam nie wysłała do pracy. (usunięte przez administratora)

jeee
@K

K, nie pracujesz w firmie juz pare lat a ciagle wchodzisz tu i wypisujesz jak ci zle bylo ,bo sie z kims poprztykalas. za 5 lat dalej tu bedziesz wpadac zeby napisac po raz kolejny?

@jeee

tak :)

X Nowy wpis
@K

Pełna zgodą z Panią K

Monika Nowy wpis
@X

Możesz powiedzieć o kogo chodzi? W sensie kto zepsuł tę całą atmosferę?

X Nowy wpis
@Monika

kto ma wiedzieć ten wie :D

aniołek

Dobra firma. Pracuję już wiele lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że pracodawca szanuje pracowników i ich pracę oraz docenia tych najlepszych :)

pozytywna
@aniołek

Zgadzam się, może tym leniwym ciężko to zrozumieć, ale naprawdę jak ktoś się stara i to widać to firma docenia. Jak nie od razu to z czasem i mówię z własnych doświadczeń.

@aniołek

pracowników może i tak, a szanuje pracowniczki? :)

hmm

@K a to co ta osoba zrobiła?

@hmm

To homofob i mizogin z przerośniętym ego, bez kultury i etyki pracy, za to bardzo pewny siebie i z gadanym, więc pewnie wiele osób jest pod jego urokiem. Poza tym faceci w tej firmie zarabiają wielokrotnie więcej od kobiet, nawet jak mają takie same/mniejsze kompetencje.

Firma Inkbook Europe Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Senior Mobile Developer (Android). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kandydat

(usunięte przez administratora) z rozbuchanym ego. W kontakcie nieprzyjemni. Zaproponowali mi pensję z dyskontu i realizację badań medycyny pracy... w ciągu 2 tygodni po rozpoczęciu pracy. Do tego zacieszka, że "to my jesteśmy HR-am". Jakieś nieporozumienie.

Może znajdzie się chętna osoba by podzielić się jakimiś nowymi informacjami na temat pracy w ArtaTech? Ostatni wpis pojawił się w listopadzie więc minęło już trochę czasu i mogło wiele się zmienić. Jak obecnie Wam się pracuje w firmie?

XcW

Januszex - przychodzisz do pracy i robisz wszystko, brak zakresu obowiązków skutkuje tym, że w razie fackupu kierownictwa to Tobie przybiją winę. Nie polecam, trzymać się zdala.

Zostaw merytoryczną opinię o Inkbook Europe Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Inkbook Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inkbook Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Inkbook Europe Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Aleksandra Ostrowskiego 7
    53-238 Wrocław

Inkbook Europe Sp. z o.o.