Opinie o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Randstad Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Randstad Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

Pracowałem w biurze Wrocław i niestety nie polecam. Jako rekruter pracy jest dużo a oczekiwania (usunięte przez administratora)bardzo wysokie. Jeżeli chodzi o wsparcie to jest żadne trzeba sobie radzić. Dobra szkoła przetrwania i coś na start żeby załapać pierwsze doświadczenie bo poźniej łatwiej o inna prace a po tej wszędzie sobie poradzisz. W Randstad nie myśl, że dostaniesz za coś doceniony liczy się staż mimo że będziesz robic dobre wyniki. Pani manager albo nie ma w biurze albo siedzi i pachnie, najgorsze, że(usunięte przez administratora)daje na to przyzwolenie. Ogolnie odradzam szkoda stresu i nerwów rotacja w tym oddziale jest olbrzymia.

Nie polecam.Agencja oferuje tylko pracę tymczasową.W momencie jak podpiszesz umowę kontakt z nimi jest ograniczony .Czasami odpisują na sms .O świadectwo pracy po zakończeniu umowy niestety trzeba się prosić co jest absurdem.

Bystyry
@Gość

No właśnie reprezentują słaby poziom agencji Mówią że praca na stałe hehe jak praca może być na stałe na umowie agencyjnej? Żenada....

Burro Nowy wpis

Straszna lipa ogólnie w ogłoszeniach ludzie są oszukiwani po za tym wypłaty zawsze docierała ostatnie że wszystkich nie polecam Personel rekrutacyjny nie rozumie języka Polskiego nie polecam nikomu

Jakie są mocne strony pracodawcy Randstad Sp. z o. o.?

Johnny D Nowy wpis

(usunięte przez administratora)danych. Najpierw ogłaszają się że przyjmują przez agencje fo Amazona, wysyłają kwestionariusz do wypełnienia, potem kilka telefonów że nie mają terminów badań a na końcu mail że odezwą się jak będą wolne stanowiska.

Ola Nowy wpis

Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w strukturach randstad, a zwlaszcza do działu pana (usunięte przez administratora) to od razu odradzam. Praca tam była najgorszą jaką miałam. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem zarówno do pracownika jak i do klientów. Z rekrutacji robią sprzedaż niczym na bazarze. (usunięte przez administratora) Zarobki kiepskie, wyścig szczurów i fałszywe budowanie relacji. Uwłaczające obowiązki. Męczyłam się tam na szczęście krótko. (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Randstad Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Nie polecam,najpierw wysyłają SMS żeby przyjechać na badania lekarskie do Wrocławia a gdy przyjechałem okazuje się że moja aplikacja jest odrzucona i straciłem kasę na przyjazd i powrót,omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Nie polecam tej firmy jeśli chodzi o szukanie pracy. Tragedia to delikatnie powiedziane. Kontakt z nimi jeszcze gorszy.

Czym w Randstad Sp. z o. o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Randstad Sp. z o. o.? Chętnie zatrudniają?

Marko

Dzwoniłem w poniedziałek do medycyny pracy i ugadalem termin badań na wtorek. Panina Randstad powiedziała w poniedziałek że jak umowie termin to mam jej wysłać jak umowie wizytę tak też zrobiłem. Pojawiam się we wtorek u lekarza a w sekretariacie pani mówi że nie ma mojego skierowania i żebym dzwonił do Randstad. Minęło 2h zanim ktoś odebrał i przepraszała i mówiła że trzeba było dzwonić haha ok to powiedziałem wyślijcie na meila skierowanie i sobie wydrukuje.... Pani odmówiła i powiedziała żebym ustalił następny termin badań i ze wyśle. Umówiłem się na piątek dałem znać w Randstad już we wtorek. Przyjeżdżam w piątek a tu Pani w sekretariacie mi mówi że..... Nie ma skierowania!!!! (usunięte przez administratora) się niemiłosiernie odradzam ten (usunięte przez administratora) jakim jest ten pośrednik pracy

Wywalona
@Gość

Dzisiaj zostałam zwolniona bez żadnych podstaw z firmy B/S/H we Wrocławiu. Agencja okłamała wszystkich mówiąc że pierwsza umowa jest na miesiąc po czym podpisaliśmy umowę na tydzień i dzisiaj minął tydzień i zostałam zwolniona.. To jest jakaś podpierdulka a nie agencja pracy.. Taka firma powinna pomagać swoim klientom anie łatać dziury w czasach urlopów. Nie polecam bo od nich zadnej stabilizacji ani pracy na czas nieokreślony nikt nie dostanie fałsz i obłuda

Irena
@Wywalona

Witam, dobrze że o tym piszesz.To jest normą, kłamać !!!!! W takiej sytuacji jest każdy pracownik, Inspekcje Pracy o tym wiedzą, że są bezkarni firmy i agencje.Umowa na tydzień podpisana i koniec,bo kto by się zgłosił na. tydzień pracy!!!!? Aplikuj w różnych miejscach pracy,a być może firma czekała na Ciebie!!!!! Nie załamuj się, wiem jak to boli, byłam nieraz w takiej sytuacji, że koło nosa przeszło porządnych firm, które mnie akceptowali, a Ja naiwna zasugerowałam

Irena
@Wywalona

Ciąg dalszy poprzedniego Zwolnionego, coś przerwało w pisaniu. Ja sugeruję, żeby nie sugerować się reklamami, tylko intuicyjnie wyczuć która firma naprawdę potrzebuje pracowników!?! Ja sugerowałam się reklamami i były porażki!!?? Wytrwałości, życzę powodzenia i pozdrawiam. Napisz, na forum, być może ktoś pomoże!

Zosienka
@Gość

Nie poważne rekruterki odradzam. Robią ludzi w balona. Czy one nie maja czlowieczenstwa ?

@Gość

Ja od roku się proszę o świadectwo i nadal nie mam

Bystyry
@Gość

Dzień dobry Ta firma nie ma nic wspólnego z rekrutacją pracowników świadczą o tym opinie w internecie .Sam miałem już do czynienia z tą firmą i stwierdzam że jest do bani . Wydaje mi się że firmie Randstad chodzi tylko i wyłącznie o dane osobowe . Dlatego aby nie mieli możliwości manipulowania danymi wysyła się wycofanie danych lub sprzeciw na ich rozpowszechnianie. Pozdrawiam

Weronika

Nie polecam tej agencji zwalniają z dnia na dzień i wypłata się nie zgadza

Nie polecam tej firmy, niesprawiedliwe traktowanie osoby z 7 Nn dostają umowę, a pojawiły się w pracy 2 lub 3 razy !!!! A osoby które chodzą nie dostały umowy. Praca w Shein w magnicach nie polecam.

Nie polecam pracy tutaj nie dość że stawka słaba to jeszcze informację o przedłużeniu umowy dostaję się na 2 dni przed jej końcem co dla mnie jest nie do pomyślenia. Wy chyba nie potraficie zrozumieć że ludzie muszą za coś żyć a jak zostają bez pracy na koniec miesiąca to jak mają to zrobić?

fr4g3rs

Skoro placa za całe 10,5h wynosi 225 zl brutto czyli 190 zl netto a chorobowe 80% ze 190 jest równe 152 zl to dlaczego dostaje za chorobowe 93 zl ?

Olaf

Tragedia najorsza Podfirma z jaką przyszło mi współpracować ,ludzie pracujący tam nadają się do zwolnienia dyscyplinarnego, nikt nic nie wie ,za każdym razem co innego mówią,burdel w dokumentacji.cos okropnego ciągła walka żeby zmienili dane i można mówić jak do ściany, kłamstwa że może nie mieli czasu że dużo pracy,za każdym razem kiedy jestem na kantynie śmiech zabawa ubwa na całego a na zgłoszenie trzeba czekać 14 h i nic nie polecam

Adrian24
@Olaf

decydowanie zgadzam się z tą opinią miałem podobne sytuacje,a nawet zdarzyło się zagubić dokumenty,urlop który wypisywałem ,Pani wniosek zagubiła groziła mi N za ten dzień ale po twardej kłótni chieli pójść na rękę że będę miał Nż ale się nie zgdzilem menager rozwiązał sytauacje cofając urop wstecz istana parodia co tam się dzieje.Szvzegolnie na Wro 1 Bielany Wrocławskie

Zgadzam się!

Fr4g3rs
@Olaf

Masz rację w dodatku podsmiechujki organizują sobie z druga podfirma

.... Szkoda gadać

Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) mnie na rozmowie kwalifikacyjnej przyjęłam ofertę pracy w Randstad złożyłam wypowiedzenie w pracy po czym zostałam na lodzie ponieważ zlikwidowali stanowisko a mnie mieli głęboko w (usunięte przez administratora) dziękuję Pani Korneli Kopeć za pracę....

Odradzam firmę Randstad "księgowość" a dokładnie współpracę z osobą Kornelia K. Zostałam przyjęta na konkretne stanowisko, wszystkie warunki były ustalone więc przyjęłam ofertę i dałam wypowiedzenie w pracy. Po kilku dniach dostałam odpowiedź od Pani Korneli ,że stanowisko zostało zlikwidowane w zamian miałam dostać inne stanowisko ale oczywiście to było (usunięte przez administratora) aby tylko zamydlić oczy. Kontakt się urwał zostałam na lodzie. Od tej pory telefon wyżej wymienionej osoby został wyłączony. Bardzo dziękuję firmie Randstad za profesjonalne podejście do człowieka, omijać szerokim łukiem to miejsce !!!!

Przyszly,niedoszly pracownik

Bylem umowiony na badania lekarskie do firmy amazon,przez agencje pracy randstad. Przed badaniami dzwonilem żeby sie upewnić czy wszystko jest aktualne. Po dodzwonieniu sie otrzymalem informacje ze badania sa aktualne i napewno szybko zostana zrobione. Po prawie godzinie dotarlem na meijsce badan. Na miesjcu uslyszlaem ze nie ma mojego skierowania ,mimo ze wczesniej pani z randstad zapewniała ze skierowanie zostalo wyslane i ze jest w systemie i po przyjsciu odrazu bede mogł wykonac badania. Na miejscu w medycynie pracy dowiedzialem sie ze nie ma mojego skierowania i ze prosze dzwonic do randstad. Po wykonaniu kilku telefonow za kazdym razem zostalem zapewniony ze skierowanie juz wysylają bo wczensiej nie wyslali,mimo ze zapewniali ze juz dawno jest w systemie. Po godzinie czekania na badania,dowiedzialem sie ze badania zostaly odwolane. Dlaczego do ostatniej chwili zostalem zwodzony i oszukiwany? Porażka totalna nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Randstad Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Randstad Sp. z o. o.