Randstad Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o Randstad Sp. z o. o.

Alicjaz3M

Chamy i tyle. Pracowałam przez ta firmę 5 miesięcy i zwolniłam się ze względu na innego pracownika który zaczął grozić innym, znęca się nad nimi szczególnie psychicznie ale i fizycznie się zdarza. Randstad i kierownik działu obiecali że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje z jego czynów. Nie pracuje od końca sierpnia już w tej firmie. A cała sprawa została zamieciona pod dywan i oni są zadowoleni a inni pracownicy cierpią dalej przez takie zachowanie firmy randstad

były pracownik

Ja mam dobre doświadczenia z tą firmą. Rekrutacja szybka i bez problemowa. Umowa jasna i przejrzysta. Wynagrodzenie na czas. Raczej nie miałam zastrzeżeń.

Max

Bardzo dobra i pozytywna firma. Pracownicy Ransdata mają bardzo dobre i ekstrawaganckie poczucie humoru i uwielbiają żartować nad ludżmi, którzy są w rozpaczliwej potrzebie pracy. Szczególnie mają bnardzo fajny i oryginalny prank: Jeden z pracowników przez telefon zaprasza osoby poszukującej pracy do badania lekarskiego i oficjalnego zaproszenia do pracy (przypisanie pierwszego dnia roboczego). Oraz mówi że ten już napewno wychodzi na prace w tym tygodniu.... A kiedy potencjalny pracownik przyjeżdża na miejsce, to już drugi pracownik Ransdatu mówi, że niestety jego dokumenty nie przeszły weryfikacji i on musi jeszcze co najmniej tydżień czekać na dzwonek... Jestem jednym z takich ludzi nad którymi pracowniki Ramstad tak pożartowali, i mam poczuczie humoru, potrafie nawet sam ze siebie pośmiejać sie , ale niestety nie moge wycisnąć uśmiechu, bo jestem w poszukiwaniu pracy, a nie żartów...

tuk

Beznadziejny pośrednik! Byłam u nich 3 razy na rozmowie rekrutacyjnej i za każdym razem slyszalam "oddzwonimy". Jeszcze nigdy nie oddzwonili! Dodam, ze spełniam wszystkie warunki z ogłoszenia. Mam wrażenie, ze przyjmują osoby do pracy tylko po znajomości.

Ona

Byłam przez rok zatrudniania przez te agencje i byłam zadowolona. Zawsze wypłata na czas i wogule. Nie mam im nic do zarzucenia. Zależy co kto szuka i jakie ma wymagania

dorka

Popieram przedmówców. Agencja beznadziejna. Byłam tam dwa razy, na rozmowie jest miło fakt jednak później zero jakiegokolwiek odzewu z ich strony! Miałam czekać na telefon odnośnie terminu spotkania z potencjalnym pracodawcą bo niby spełniałam kryteria itd. minął ponad miesiąc i zero odzewu. Są niesłowni i w tym nieprofesjonalni! Nie polecam !!!!

Perez

Jednym słowem: kpina. To że obiecują jedno, a na konto wpływa całkiem co innego, to rzecz która najbardziej mnie zabolała. Kolejną rzeczą jest brak zainteresowania pracownikiem. Trzeba samemu upominać się o przedłużenie umowy, telefonicznie nie są w stanie udzielić jakichkolwiek informacji o pracy, grafiku itp. Dodatkowo totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w organizacji. Kiedy dzwoniono do mnie pod koniec miesiąca informując że przedłużają mi umowę o kolejny miesiąc, dostali odpowiedź że rezygnuję z pracy i nie podpisze kolejnej umowy. Kilka dni później (już w kolejnym miesiącu) dostaję telefon cytując: "Jaki jest pana powód nieobecności w pracy?". Reasumując: pośrednik beznadziejny z kiepską organizacją na poszczególnych szczeblach, oszukujący w sprawach finansowych. To tyle z mojej strony. Nie pozdrawiam

Niezadowolona

Ta firma to całkowita porażka. Nie ma współpracy i trudno o jakiś normalny kontakt z tymi ludźmi. Po wypełnieniu druków w sprawie urlopu i po przyjściu do pracy dowiedziałam się , że mam enki.Dokumenty zaginęły, a ja po dwóch tygodniach pracy dowiedziałam się ,że mam enki. Gdzie byli ci pracownicy przez dwa tygodnie?Dlaczego nikt nie zadzwonił do mnie i nie poinformował mnie , gdy byłam w domu i później , gdy pracowałam przez dwa tygodnie, że jestem enkowiczem? Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałam.

kastet

Tragedia sodoma I gomora.Pracowalem dla nich dwa lata,nie chorowalem,nie zapijalem paly,bylem punktualny I co? Po dniu roboty dowiedzialem sie ze juz nie pracuje.jak spytalem babsztyla z biura dlaczego,to ona sama nie wiedziała!!!!!?? Inspekcja pracy rodacy sie powinna zainteresować,plakac sie chce.

karolina

pracuje juz ponad 2 lata przez ta agencje , PORAZKA NIE WIEM KTO WOGÓLE TAKIE FIRMY ZAŁOŻYŁ ! nie ma wogóle mowy o normalnej umowie , no ileż mozna byc pracownikiem tymczasowym zal i nic wiecej . W każdy miesiąc wyplata sie nie zgadza , albo nie wypłacą za dzień lub premię , państwo musi w koncu zrobić z tym GÓWNEm pożadek ,BABY z bióra sa wredne nie miłe , ostatnio dostałam JA zjebe za to ze nie upomniałam sie o zrobieniu badań i szkoleń !! przez dwa miesiące nie miałam ani szkolenia ani badać no po prostu PORAŻKA , ONE są od tego ze maja pilnować za co mają płacone ?? z tego co widze to tylko za siedzenie na krześle a DUPA coraz bardziej szeroka heh .

aabbcc

trzeba upominac sie o pieniądze z nadgodzin bo mają gdzies i nie naliczają

Gość
@aabbcc 12.04.2014, 17:14
trzeba upominac sie o pieniądze z nadgodzin bo mają gdzies i nie naliczają

Totalna porażka,ja i moja siostra jesteśmy od nich,nawet nie możemy się przenieść na inną agencję.Musialybysmy się zwolnić na 3 miesiące

cipka

Beznadziejna agencja pracy. Osoby tam pracujące to [usunięte przez moderatora] . Nic nie potrafią wytłumaczyć, ani załatwić. Milutcy są z początku - do czasu podpisania umowy.

Made

Najgorszy pośrednik pracy... po ponad pół roku współpracy przez nich, gdzie musiałem sam się upominać o przedłużenia umów o kolejne miesiące zostałem nagle zwolniony bez żadnego poinformowania, dopiero kolejnego dnia otrzymałem sms'a z informacją że umowa nie została przedłużona. nikomu nie polecam, dzwoniąc do firmy z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji dowiedziałem się że to jeszcze moja wina że umowa nie została przedłużona bo nie "interesowałem" się tym... wstyd, hańba i porażka...

Mcgiwer

Średnio profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Nie zostały mi przedstawione żadne oferty tylko narzucona z jednej firmy (pomimo że zapytałem o inne)

Zostaw opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o. o.