Randstad Sp. z o. o.

Wrocław

Randstad Sp. z o. o.

Opinie o Randstad Sp. z o. o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Teresa

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Randstad? Czy ktoś z Was mógłby podzielić się z nami informacjami na ten temat? Gorąco zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może mieć naprawdę duże znaczenie dla osób zastanawiających się nad podjęciem zatrudnienia poprzez Randstad.

hhhhhhh

witam sprawie Randstad. Dzwoniłem do nich nawet nie odbierają telefonu.

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Randstad Sp. z o. o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Damian

Nie wypłacają pieniędzy to już szczyt wszystkiego omijać szerokim łukiem

Lolo
@Damian 08.03.2018 13:08

A ubezpieczenie placa po przepracowanych 30 dnia jak cos ci sie stanie to do lekarza pujdziesz jedynie jak sobie zaplacisz za wizyte. Nie polecam najgorsza podfirma zatrudniajaca i do tego pyskaci pracownicy w niej pracuja

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w Randstad Sp. z o. o.? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

Bardzo dobra agencja pracy dobre zarobki rzetelne firma

Damian

Te panie z Piłsudskiego są takie chamskie że śmieją się z rekrutowanych nic nie wiedzą wpiera ci że błąd zrobiłeś a jest inaczej i po chwili nie wie co powiedzieć tragedia zmieńcie te kobiety bo się nie nadają są nie poważne pierwszy raz się spotkałem z takim wybrykiem kto bierze takich ludzi na takie stanowisko tragedia jednym słowem

Robert

Tyle dostajemy kasy na ile sobie zarobiliśmy!!! Trzeba pracować a nie obrażać innych

Perez

Jednym słowem: kpina. To że obiecują jedno, a na konto wpływa całkiem co innego, to rzecz która najbardziej mnie zabolała. Kolejną rzeczą jest brak zainteresowania pracownikiem. Trzeba samemu upominać się o przedłużenie umowy, telefonicznie nie są w stanie udzielić jakichkolwiek informacji o pracy, grafiku itp. Dodatkowo totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w organizacji. Kiedy dzwoniono do mnie pod koniec miesiąca informując że przedłużają mi umowę o kolejny miesiąc, dostali odpowiedź że rezygnuję z pracy i nie podpisze kolejnej umowy. Kilka dni później (już w kolejnym miesiącu) dostaję telefon cytując: "Jaki jest pana powód nieobecności w pracy?". Reasumując: pośrednik beznadziejny z kiepską organizacją na poszczególnych szczeblach, oszukujący w sprawach finansowych. To tyle z mojej strony. Nie pozdrawiam

giecik
@Perez 09.02.2017 19:24

te z (usunięte przez administratora) syny przelali mi na konto 400 wczoraj za 14 dni pracy w amazon chamy (usunięte przez administratora)

anonymous

Szukajcie innych pracodawców nie pchajcie się do Randstadu to moja opinia .Zwlaszcza jeżeli jesteście mlodzi.Nie polecam tej firmy

Alicjaz3M

Chamy i tyle. Pracowałam przez ta firmę 5 miesięcy i zwolniłam się ze względu na innego pracownika który zaczął grozić innym, znęca się nad nimi szczególnie psychicznie ale i fizycznie się zdarza. Randstad i kierownik działu obiecali że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje z jego czynów. Nie pracuje od końca sierpnia już w tej firmie. A cała sprawa została zamieciona pod dywan i oni są zadowoleni a inni pracownicy cierpią dalej przez takie zachowanie firmy randstad

były pracownik

Ja mam dobre doświadczenia z tą firmą. Rekrutacja szybka i bez problemowa. Umowa jasna i przejrzysta. Wynagrodzenie na czas. Raczej nie miałam zastrzeżeń.

Max

Bardzo dobra i pozytywna firma. Pracownicy Ransdata mają bardzo dobre i ekstrawaganckie poczucie humoru i uwielbiają żartować nad ludżmi, którzy są w rozpaczliwej potrzebie pracy. Szczególnie mają bnardzo fajny i oryginalny prank: Jeden z pracowników przez telefon zaprasza osoby poszukującej pracy do badania lekarskiego i oficjalnego zaproszenia do pracy (przypisanie pierwszego dnia roboczego). Oraz mówi że ten już napewno wychodzi na prace w tym tygodniu.... A kiedy potencjalny pracownik przyjeżdża na miejsce, to już drugi pracownik Ransdatu mówi, że niestety jego dokumenty nie przeszły weryfikacji i on musi jeszcze co najmniej tydżień czekać na dzwonek... Jestem jednym z takich ludzi nad którymi pracowniki Ramstad tak pożartowali, i mam poczuczie humoru, potrafie nawet sam ze siebie pośmiejać sie , ale niestety nie moge wycisnąć uśmiechu, bo jestem w poszukiwaniu pracy, a nie żartów...

tuk

Beznadziejny pośrednik! Byłam u nich 3 razy na rozmowie rekrutacyjnej i za każdym razem slyszalam "oddzwonimy". Jeszcze nigdy nie oddzwonili! Dodam, ze spełniam wszystkie warunki z ogłoszenia. Mam wrażenie, ze przyjmują osoby do pracy tylko po znajomości.

Ona

Byłam przez rok zatrudniania przez te agencje i byłam zadowolona. Zawsze wypłata na czas i wogule. Nie mam im nic do zarzucenia. Zależy co kto szuka i jakie ma wymagania

dorka

Popieram przedmówców. Agencja beznadziejna. Byłam tam dwa razy, na rozmowie jest miło fakt jednak później zero jakiegokolwiek odzewu z ich strony! Miałam czekać na telefon odnośnie terminu spotkania z potencjalnym pracodawcą bo niby spełniałam kryteria itd. minął ponad miesiąc i zero odzewu. Są niesłowni i w tym nieprofesjonalni! Nie polecam !!!!

Niezadowolona

Ta firma to całkowita porażka. Nie ma współpracy i trudno o jakiś normalny kontakt z tymi ludźmi. Po wypełnieniu druków w sprawie urlopu i po przyjściu do pracy dowiedziałam się , że mam enki.Dokumenty zaginęły, a ja po dwóch tygodniach pracy dowiedziałam się ,że mam enki. Gdzie byli ci pracownicy przez dwa tygodnie?Dlaczego nikt nie zadzwonił do mnie i nie poinformował mnie , gdy byłam w domu i później , gdy pracowałam przez dwa tygodnie, że jestem enkowiczem? Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałam.

kastet

Tragedia sodoma I gomora.Pracowalem dla nich dwa lata,nie chorowalem,nie zapijalem paly,bylem punktualny I co? Po dniu roboty dowiedzialem sie ze juz nie pracuje.jak spytalem babsztyla z biura dlaczego,to ona sama nie wiedziała!!!!!?? Inspekcja pracy rodacy sie powinna zainteresować,plakac sie chce.

karolina

pracuje juz ponad 2 lata przez ta agencje , PORAZKA NIE WIEM KTO WOGÓLE TAKIE FIRMY ZAŁOŻYŁ ! nie ma wogóle mowy o normalnej umowie , no ileż mozna byc pracownikiem tymczasowym zal i nic wiecej . W każdy miesiąc wyplata sie nie zgadza , albo nie wypłacą za dzień lub premię , państwo musi w koncu zrobić z tym GÓWNEm pożadek ,BABY z bióra sa wredne nie miłe , ostatnio dostałam JA zjebe za to ze nie upomniałam sie o zrobieniu badań i szkoleń !! przez dwa miesiące nie miałam ani szkolenia ani badać no po prostu PORAŻKA , ONE są od tego ze maja pilnować za co mają płacone ?? z tego co widze to tylko za siedzenie na krześle a DUPA coraz bardziej szeroka heh .

aabbcc

trzeba upominac sie o pieniądze z nadgodzin bo mają gdzies i nie naliczają

Gość
@aabbcc 12.04.2014 17:14

Totalna porażka,ja i moja siostra jesteśmy od nich,nawet nie możemy się przenieść na inną agencję.Musialybysmy się zwolnić na 3 miesiące

cipka

Beznadziejna agencja pracy. Osoby tam pracujące to [usunięte przez moderatora] . Nic nie potrafią wytłumaczyć, ani załatwić. Milutcy są z początku - do czasu podpisania umowy.

Made

Najgorszy pośrednik pracy... po ponad pół roku współpracy przez nich, gdzie musiałem sam się upominać o przedłużenia umów o kolejne miesiące zostałem nagle zwolniony bez żadnego poinformowania, dopiero kolejnego dnia otrzymałem sms'a z informacją że umowa nie została przedłużona. nikomu nie polecam, dzwoniąc do firmy z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji dowiedziałem się że to jeszcze moja wina że umowa nie została przedłużona bo nie "interesowałem" się tym... wstyd, hańba i porażka...

Mcgiwer

Średnio profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Nie zostały mi przedstawione żadne oferty tylko narzucona z jednej firmy (pomimo że zapytałem o inne)

Zostaw opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o. o.