Opinie o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Randstad Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Randstad Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

katja24

Praca w tej firmie to jakaś kpina. Nie polecam ! A zarządzający tym biurem... DRAMAT !

Paulina

Agencja pracy bardzo nieodpowiedzialna jest 6.03.2020 a ja jeszcze Pit 11 nie dostałam od nich, mimo powiadomienia pracowników Agencji Pracy Tymczasowej nie dostałam swojego Pit 11 za poprzedni rok pracy. Musiałam chodzić do biura rachunkowego na swój koszt o to aby mi inne biuro rachunkowe wystawiło Pit 11 zamiast tej Agencji Pracy Tymczasowej. Naprawdę czego was uczą na tych waszych studiach? Niczego skoro potraficie taką wiochę odwalić. Nawet prostego obowiązku wobec byłego już pracownika nie potraficie spełnić. Praca jaką znalazłam przez tą agencje pracy tymczasowej nie miała odzwierciedlenia w tym co faktycznie robiłam a o czym rozmawialiśmy na rozmowie rekrutacyjnej i wpisane w zakresie moich obowiązków na umowie o pracę tymczasową.

@Paulina

Są wyjątki, kiedy pracodawca nie musi składać PIT 11. Może właśnie Twoja sytuacja się do tych wyjątków zaliczała? Pracowałaś za pośrednictwem Randstad w Polsce, czy za granicą?

kat

nieodpowiedzialni, niekompetentni pracownicy Randstad we Wrocławiu. Nie rozumiem jak „to” jeszcze działa.

@kat

KLASYCZNY PRZYKLAD OFERT PRACY NA STRONIE RANDSTAD- 4 NA MAGAZYN W CENTRUM WROCLAWIA ( ZLOZYLEM OFERTE NA 1 Z NICH W PON 20/01/2020. ODPOWIEDZ TELEFONICZNA Z RANDSTADU 29/01/2020-PODANE OFERTY SA NIE AKTUALNE OD WRZESNIA 2019!!!!!!!! W ZAMIAST TEGO PANI MI OFERUJE PRACE NA PRODUKCJI W TOYOTA-JELCZ, LG W BISKUPICACH,LUB BOSCH NA PRODUKCJI WE WROCLAWIU NA ZMIGRODZKIEJ. NIE MOWIE TEGO PO TO BY KOGOS OPLUC, OBRAZIC, LECZ PO TO BY LUDZIE KTORZY TO CZYTAJA LUB BEDA CZYTAC, ZDALI SOBIE SPRAWE Z REALIOW, JAKIE PANUJA W TEJ AGENCJI. SZCZERZE ODRADZAM ( JUZ NAWET UKRAINCY NIE CHCA TAM SZUKAC PRACY)

A

Zaprosili mnie na rozmowę rekrutacyjna do lg po wcześniejszym zapoznaniu się z moim CV. Gdy przyjechałam aż do Biskupic podgornych stwierdzili że moje CV nie jest wystarczające i musiałam wracać 10 km piechota ponieważ na autobus pracowniczy, którym wcześniej przyjechałam musiałabym czekać 5 godzin. Nie rozumiem po co mnie zapraszali wogole na to spotkanie i marnowali mój czas skoro widzieli moje CV już wcześniej. Zdecydowanie nie polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Randstad Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Brak odpowiedzi

Nie polecam, tydzień temu napisali do mnie że "wkrótce" odezwą się w sprawie pracy. I co? I nic cisza! To po co tak okłamywać ludzi. Nie lepiej od razu napisać że nie przyjmujemy pani na te stanowisko?

Mario

Stanowczo odradzam pracy przez tą agencję pracy. Firma mająca pracownika za zwykłego śmiecia. Na umowie pieniądze powinny być 10 tego. Jest 13 i ja jestem bez pieniędzy. Tłumaczą się że moje pieniądze przesłali na inne niż moje konto. Co to mnie obchodzi? Randstad- unikajcie jak ognia!!!

Asad

Jak na razie Randstad nie wypłacił mi premii 1300brutto za grudzień (Amazon). Niby dzwoniłem to ma być do końca miesiąca, ale z wypłatą nie poszła. Ktoś może się do tego odnieść, czy dostaliście premię za grudzień przepracowany w Amazon przez Randstad?

@Asad

dostaniesz premie do konca marca ( RANDSTAD ROZLICZA WSZYSTKO W SYSTEMIE TRZ MIESIECZNYM). SPOKOJNIE

@premiera

Rozliczeniowy okres 3 miesięczny nie obowiązuje w przypadku zakończenia umowy. W takim przypadku okres rozliczeniowy kończy z każdą umową. Jak ktoś miał umowę do końca grudnia , to do 10 stycznia powinien być rozliczony ze wszystkiego.

MW

Nigdy więcej współpracy z wami. Co tydzień feedbacki od was w Amazonie, nie wysłany druk Z3 do ZUS, niewyplacone pieniądze za polecenie pracownika a administracja kłamie. Sprawa zgłoszona do Panstwowej Inspekcji Pracy. Zajmie się też wami ZUS. Ostrzegam innych aby nie dali się oszukać.

Pracowałem 2 miesiące w Amazonie z Randstad, skończyło się przez niekompetencje pracowników randstadu. Tydzień czasu prosiłem się o grafik na następny miesiąc przy pracy weekendowej. Panienka z infolinii niekompetentna mówi mi że "jak pan pracuje w weekendy to trzeba przyjść"... Nie wie że ludzie pracują na 40% etatu i nie każdy dzień się pracuje w weekendy, po to są grafiki. Dodatkowo miałem zaakceptowany wniosek od managera z Amazon na zmianę z nocnej zmiany na dzienną i potrzebowałem potwierdzenia w grafiku. I panienki z infolinii i koordynator nie mają dostępu do grafiku , mogą jedynie wysłać prośbę i info gdzieś dalej, a gdzieś dalej przez tydzień czasu mieli gdzieś głęboko jakiegoś tam pracownika. Amazon znajdzie na moje miejsce pracownika, randstad też, mi to pokrzyżuje plany ale też znajdę pracę dodatkową weekendową w castoramie czy innej biedronce. Ale kiedyś taka sama olewka dotknie tych którzy mnie zignorowali, przez takich samych jak oni. Ten kij ma dwa końce, jaki sobie świat stworzymy i jaką kulturę w takiej będziemy żyli.

Julka

Czyli rozumiem, że od początku są jakieś niejasności? To wie ktoś na ile etatu najmniej można pracować, skoro 2/5 odpada?

Milek

Ta firma to jakieś wielkie nieporozumienie. Przez telefon Pani zapewniała, że jest możliwość pracy na 2/5 etatu, zaś na spotkaniu na które specjalnie musiałem zorganizować sobie czas, okazało się, że nie ma takiej możliwości. Nikomu nie polecam.

Nieznany

Ta agencja to śmiech na sali. Robią z człowieka durnia. Nic się nie da u nich załatwić. Każda osoba która tam pracuje mówi co innego.

Dawid

@#Rekruter Ale wszystkie firmy uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą!!!

#Rekruter

Szanowni Państwo, moja osoba jest niezmiernie wdzięczna za zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, oraz za miłe przyjęcie w momencie przybycia do Państwa Biura. Chcąc wspomnieć o innych pozytywnych stronach tegoż przedsięwzięcia niestety nie mogę się ich doszukać. Uważacie się Państwo za profesjonalnie funkcjonującą na rynku agencję doradztwa personalnego, a zapominacie o feedbacku po rozmowie. Rozumiem, że aby zaoszczędzić czas, kontakt z odrzuconymi kandydatami jest zbędny według Państwa, Natomiast określając się jako profesjonaliści, powinni Państwo pamiętać o jednej istotnej rzeczy, a mianowicie, że niezależnie od werdyktu końcowego, kandydatowi należy się informacja zwrotna - dodam, szczera informacja zwrotna!. Pozdrawiam.

NIE PoleCAM

Jedna wielka kpina. Totalny bałagan, jeden pracownik mówi tak, drugi inaczej. Bajzel i bezczelność. NIE POLECAM!

Marlena
@NIE PoleCAM

Dokładnie podpisze się pod tą opinią , rozmawiałem z trzema pracownikami Randstad i od każdego inne informacje do tego sprzeczne .

Bardzo odradzam. Po telefonicznym zaproszeniu na rozmowę (aplikowalam na pracownika produkcji) do firmy nie dostałam smsa, w którym miało być zawarte miejsce spotkania, musialam niestety sie upomniec. Doszło w końcu do rozmowy. Na pracę zgodzilam się, zrobiłam badania ,przeszłam odpowiednie szkolenie , dostalam ciuchy robocze które były o 4 rozmiary za duże, dokumenty, kluczyki do szafki, kartke przepustkowa, okazalo sie ze karta nie dziala zglosilam to do ww firmy i pracownica biura powoedziala ze przepustki ona dostaje gotowe wiec problemu nie nalezy jej zglaszac . Przyszedł pierwszy dzień pracy miałam na godzinę 6 o 5:30 byłam pod firmą niestety karta przepustkowa dalej nie dziala. Ochrona uświadomiła mnie ze niestety nikt taki jak ja nie pracuje w firmie, zadzwoniłam do swojego mistrza do którego dostałam telefon i okazało się że mistrz też nie ma informacji na mój temat później dzwoniłam do ww biura pracownica powiedziała że problem znów nie leży po jej winie ale spróbuję to wyjaśnić po 5 godzinach napisała uwaga smsa że jutro powinno być już wszystko dobrze i że mistrz powinien po mnie wyjść po czym ja zapytałam co z moją kartą przepustkowa przeciez dalej nie dziala i kto zwróci mi czas i pieniądze za dojazd do firmy ... niedługo minie tydzień jak nie dostaje odpowiedzi na moją wiadomość. Komentarz jest zbędny.

@Ania

randstad tez trzeba zrozumiec. Pracownicy ( ci ktorzy wyszukuja prace) nie maja latwego zycia - pracuja na prowizji( od osoby wyslanej do prac) plus wyplata stala ( najnizsza krajowa), zapieprzaja w tych biurach po 12 godzin. Wiekszosc z nich odchodzi ( nie wytrzymuja presji zadan, sa strasznie zawaleni robota)mowa o Randstad na Swobodnej. Mam wrazenie, ze w stosunku do 5-6 lat w stecz troche ( bardzo ) sie zmienili ( niestety na gorsze)- jakby ilosc nie szla w parze z jakoscia ( kto oczytany ten zrozumie).

Tymon

Jeśli ktoś bardzo chce dostać się do pracy w firmie to znajdzie możliwości kontaktu!

Teresa

Na forum pojawiają się różne opinie dotyczące współpracy z firmą Randstad. @Ania pisze między innymi o dziwnej sytuacji, która miała miejsce, gdy po raz pierwszy przyszła do pracy zaoferowanej przez firmę. Czy kogoś również spotkało coś podobnego, czy może jednak nie było żadnych problemów? Napiszcie proszę coś więcej o współpracy z Randstad.

Damian

Nie wypłacają pieniędzy to już szczyt wszystkiego omijać szerokim łukiem

Lolo
@Damian

A ubezpieczenie placa po przepracowanych 30 dnia jak cos ci sie stanie to do lekarza pujdziesz jedynie jak sobie zaplacisz za wizyte. Nie polecam najgorsza podfirma zatrudniajaca i do tego pyskaci pracownicy w niej pracuja

Pan porządek
@Lolo

pójdziesz* albo "o" jeżeli taki ból pupy ci sprawia używanie polskich znaków.

@Lolo

Az tak tragicznie jest z ta podfirmą.jutro mam jechac na rozmowe poradzcie cos dzieki .(usunięte przez administratora)

@8989

@8989, myślę, że zawsze dobrze jest się samemu przekonać. Z tego co piszesz wynika, że już powinieneś być po rozmowie w Randstad. Możesz napisać jak wyglądała i jak oceniasz jej przebieg? Jestem ciekawa też, czy zdecydujesz się współpracować z tą firmą.

do biednego orotograf
@Pan porządek

(usunięte przez administratora) z ortografią na ty a reszta przekazu to się nie liczy dla ortografa

Teresa

@Pan porządek, dużo zwracasz uwagi innym użytkownikom na forum, jeśli chodzi o kwestie ortograficzne, ale nie piszesz nic o pracy w Randstad - a na takie komentarze, pochodzące od pracowników firmy, tutaj stawiamy. Pracowałeś w tym miejscu? Jeśli tak, to podziel się proszę swoimi wrażeniami!

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Randstad Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Randstad Sp. z o. o.