Opinie o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Randstad Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Randstad Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

Ona

Byłam przez rok zatrudniania przez te agencje i byłam zadowolona. Zawsze wypłata na czas i wogule. Nie mam im nic do zarzucenia. Zależy co kto szuka i jakie ma wymagania

Pan porządek
@Ona

w ogóle* im mniej wymagasz tym spokojniej.

Teresa

@Zawiedziony, rozumiem, dziękuję, że zechciałeś mi jeszcze odpowiedzieć. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Jestem ciekawa, czy ktoś jeszcze znajdujący się na forum pracuje za pośrednictwem Randstad lub też w centrali firmy we Wrocławiu. Czy zechcielibyście podzielić się swoimi opiniami o tym pracodawcy?

Teresa

@Zawiedziony, może to tylko jakaś jednostkowa sytuacja spowodowana chociażby ludzkim błędem? Takie rzeczy zawsze mogą się zdarzyć - ludzie są tylko ludźmi. Będziesz jeszcze pracował za pośrednictwem Randstad? @Karolina, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Trzymam kciuki, aby podoba nie miała już miejsca! Będziesz jeszcze współpracować z tą firmą?

Zawiedziony
@Teresa

Nie. Kończę definitywnie współpracę z tą firmą.

Zawiedziony

Jedno wielkie nie porozumienie. Wczoraj byla dziwna sytuacja na day 0 wlasnie przez randstad. Nic nie mieli ogarniete. Na liscie bylo o 6 osób za duzo- z tego czesc odeslali do domu bo podobno byla jakas pomylka w systemie. Z grupy ok30osob moze 6dostalo grafiki a reszta ma czekac na telefon kiedy maja przyjsc do pracy. Zatrudniajcie bardziej ogarnietych ludzi do rekrutacji!

@Zawiedziony

Dokładnie tak było. Ludzie musieli wracać z Bielan na własną rękę

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Randstad Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Teresa

@Pracuś, rozumiem, że uznałeś tę stawkę za zbyt niską. Może to była tylko początkowa propozycja i wraz z czasem przepracowanym w firmie ona by wzrosła? Możesz napisać kilka słów o samej współpracy i kontakcie z firmą Randstad? Czy ktoś z Was podjął niedawno współpracę z Randstad? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Pracuś

Zaproponowalo mi 16,07 zł brutto pracownik produkcji na godz. w Wabco. Wyszłem i wyśmiałem panią z agencji.

Teresa

@hhhhhhh, rozumiem, że chciałeś podjąć współpracę z Randstad. Czy próbowałeś kontaktować się z tą firmą ponownie? A może już Ci się to udało? Napisz proszę coś więcej. @HankaZkartonu, nie wątpię, że takie rzeczy jak szafki pracownicze są dość istotne, ale czy mogłabyś powiedzieć coś o kwestiach formalnych współpracy z firmą Randstad?

HankaZkartonu

Szafki pracownicze w amazonie to są jaja z pogrzebu Wielkosci skrytki pocztowej na poczcie Jak większe kopyto posiadasz to wchodzi tylko jeden but roboczy Co na to PiP

Teresa

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Randstad? Czy ktoś z Was mógłby podzielić się z nami informacjami na ten temat? Gorąco zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może mieć naprawdę duże znaczenie dla osób zastanawiających się nad podjęciem zatrudnienia poprzez Randstad.

hhhhhhh

witam sprawie Randstad. Dzwoniłem do nich nawet nie odbierają telefonu.

Bardzo dobra agencja pracy dobre zarobki rzetelne firma

Damian

Te panie z Piłsudskiego są takie chamskie że śmieją się z rekrutowanych nic nie wiedzą wpiera ci że błąd zrobiłeś a jest inaczej i po chwili nie wie co powiedzieć tragedia zmieńcie te kobiety bo się nie nadają są nie poważne pierwszy raz się spotkałem z takim wybrykiem kto bierze takich ludzi na takie stanowisko tragedia jednym słowem

Robert

Tyle dostajemy kasy na ile sobie zarobiliśmy!!! Trzeba pracować a nie obrażać innych

Perez

Jednym słowem: kpina. To że obiecują jedno, a na konto wpływa całkiem co innego, to rzecz która najbardziej mnie zabolała. Kolejną rzeczą jest brak zainteresowania pracownikiem. Trzeba samemu upominać się o przedłużenie umowy, telefonicznie nie są w stanie udzielić jakichkolwiek informacji o pracy, grafiku itp. Dodatkowo totalny (usunięte przez administratora) w organizacji. Kiedy dzwoniono do mnie pod koniec miesiąca informując że przedłużają mi umowę o kolejny miesiąc, dostali odpowiedź że rezygnuję z pracy i nie podpisze kolejnej umowy. Kilka dni później (już w kolejnym miesiącu) dostaję telefon cytując: "Jaki jest pana powód nieobecności w pracy?". Reasumując: pośrednik beznadziejny z kiepską organizacją na poszczególnych szczeblach, oszukujący w sprawach finansowych. To tyle z mojej strony. Nie pozdrawiam

giecik
@Perez

te z (usunięte przez administratora) syny przelali mi na konto 400 wczoraj za 14 dni pracy w amazon chamy (usunięte przez administratora)

Szukajcie innych pracodawców nie pchajcie się do Randstadu to moja opinia .Zwlaszcza jeżeli jesteście mlodzi.Nie polecam tej firmy

Alicjaz3M

Chamy i tyle. Pracowałam przez ta firmę 5 miesięcy i zwolniłam się ze względu na innego pracownika który zaczął grozić innym, znęca się nad nimi szczególnie psychicznie ale i fizycznie się zdarza. Randstad i kierownik działu obiecali że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje z jego czynów. Nie pracuje od końca sierpnia już w tej firmie. A cała sprawa została zamieciona pod dywan i oni są zadowoleni a inni pracownicy cierpią dalej przez takie zachowanie firmy randstad

Ja mam dobre doświadczenia z tą firmą. Rekrutacja szybka i bez problemowa. Umowa jasna i przejrzysta. Wynagrodzenie na czas. Raczej nie miałam zastrzeżeń.

Max

Bardzo dobra i pozytywna firma. Pracownicy Ransdata mają bardzo dobre i ekstrawaganckie poczucie humoru i uwielbiają żartować nad ludżmi, którzy są w rozpaczliwej potrzebie pracy. Szczególnie mają bnardzo fajny i oryginalny prank: Jeden z pracowników przez telefon zaprasza osoby poszukującej pracy do badania lekarskiego i oficjalnego zaproszenia do pracy (przypisanie pierwszego dnia roboczego). Oraz mówi że ten już napewno wychodzi na prace w tym tygodniu.... A kiedy potencjalny pracownik przyjeżdża na miejsce, to już drugi pracownik Ransdatu mówi, że niestety jego dokumenty nie przeszły weryfikacji i on musi jeszcze co najmniej tydżień czekać na dzwonek... Jestem jednym z takich ludzi nad którymi pracowniki Ramstad tak pożartowali, i mam poczuczie humoru, potrafie nawet sam ze siebie pośmiejać sie , ale niestety nie moge wycisnąć uśmiechu, bo jestem w poszukiwaniu pracy, a nie żartów...

tuk

Beznadziejny pośrednik! Byłam u nich 3 razy na rozmowie rekrutacyjnej i za każdym razem slyszalam "oddzwonimy". Jeszcze nigdy nie oddzwonili! Dodam, ze spełniam wszystkie warunki z ogłoszenia. Mam wrażenie, ze przyjmują osoby do pracy tylko po znajomości.

dorka

Popieram przedmówców. Agencja beznadziejna. Byłam tam dwa razy, na rozmowie jest miło fakt jednak później zero jakiegokolwiek odzewu z ich strony! Miałam czekać na telefon odnośnie terminu spotkania z potencjalnym pracodawcą bo niby spełniałam kryteria itd. minął ponad miesiąc i zero odzewu. Są niesłowni i w tym nieprofesjonalni! Nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Randstad Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Randstad Sp. z o. o.