Randstad Polska Sp. z o. o.

Opinie o Randstad Polska Sp. z o. o.

Rozczarowany

Odradzam wybór tej agencji pracy, żadnych ciekawych ofert, niska stawka za godzinę, praca po 15h w tygodniu dla pracowników zatrudnionych przez te agencje to normalna sprawa, dodatkowo kierowca zamiast otrzymywać wynagrodzenie za to, ze wozi innych pracowników ma potrącane z wynagrodzenia koszty samochodu.

Blady

Witam, czy ktoś pracował przez firmę Randstad w północnej Finlandii w gastronomii na sezon zimowy, ponieważ dostałem propozycję pracy i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej np. Warunki zakwaterowanie, atmosfera w pracy, jak z wypłatą itd. Dodam, że to by była moja 1 praca za granicą i nie chce nadziac się na tzw. "Mine" tj. Braku zakwaterowanie( szczególnie zima za kołem podbiegunowym :-)) czy braku hajsu za pracę Tu poniżej jest zamieszczam link do oferty: http://www.poloniusz.pl/o1-278ak1/ Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :-)

anonymous

To oszuści do dzisiaj mi niewyplacili kasy,pod sond z pasożytami

Ktoś

Unikajcie tej agencji daja nie zrozumiale umowy w ktorych jest wiele nie jasnosci np. Premie ubiezpieczenie nic tam o tym nie pisze a kiedy zaczolem dopytywac o to dlaczego tak jest pani sama nie umiala mi tego wytlumaczyc kiedy dojechalem do domu dostalem telefon że zrywaja ze mna umowe jak to pani powiedziala "Anulują" to są zwykli oszusci inaczej tego nazwac nie mozna

ghh

banda (usunięte przez administratora) oszustów

Bonaparte 1234

Randstad przysłał mi pit11 a jak zmienili nazwę naGrendis to też powinni przysłać pit11 a teraz tylko urząd skarbowy mnie wzywa. I co to za firma ma być

Fucklogic

Byłem umówiony na rozmowę na godzinę 10. Pani przyszła o 10.40 z pretensjami, ze nie mam przy sobie CV, ktore wyslalem na stronie ogloszenia. Na koncu rozmowy dowiaduje sie o koniecznosci posiadania kursu na wozek widlowy, o ktorym nie bylo mowy w ogloszeniu. Dojazd do firmy zajal mi 1h w jedna strone. Stracilem 3 godziny, aby dowiedziec sie, ze nie posiadam kwalifikacji i jestem nieprofesjonalny, przez firme ktora nie pisze o nich w ogloszeniu. PAJACE

Anonim

Byłam zatrudniona przez ta agencje pracy, kontakt z ta firmą był fatalny, na maile nie odpowiadają, a telefon to nie wiem do czego im potrzebny jak nie odbierają. Dostałam wypłatę nie w termie, to że szef firmy w której pracowałam też się od tego przyczynił to już inna kwestia, ale agencja nie wyegzekwowała w skuteczny sposób dokumentów który były potrzebne do wypłaty wynagrodzenia. W umowie wyrażnie jest ujęte, że wynagrodzenie otrzymuje do 10 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni, przecież zgodnie z (art. 94 pkt 5 Kodeksu pracy), pracodawca jest zobowiązany terminowo wypłacać wynagrodzenie. Pierwszy i ostatni raz zatrudniam się przez agencje, żeby człowiek musiał się prosić o własne pieniądze. W dodatku gdy zapytałam o ilość godzin przepracowanych to nie uzyskałam odpowiedzi to się nazywa ignorancja.

Cleo

Mam pytanie odo pracowników i prosze o jak najszybszą odpowiedż szkolenie bhp mieliście w randstad czy w zakładzie?

nie_polecam

NIE POLECAM! Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tym biurze- moja rozmowa z pracownikiem trwała < 2min, na moje pytania odpowiedz była zdawkowa, znowuż do mnie nie nawet o wynagrodzenie musiałam dopytać, bo Pani, która ze mną 'rozmawiała' tak się śpieszyła, że przegapiła tak mało istotną informację...brak profesjonalizmu

kinia41

Witam czy ktoś mia może styczność ze stanowiskiem specjalisty ds weryfikacji danych? Zastanawiam się czy aplikować czy nie warto

Prywatna

Witam serdecznie powiedzcie mi proszę jak się nazywa menager Główny w Randstad w Warszawie pan Karol .... Z góry dziekuje

Edyta

@Gość czyli rozumiem, że poinformowałaś osobę z działu HR o powodach swojego odejścia. Możesz powiedzieć na jakim stanowisku w firmie pracowałaś? Piszesz też o pracy od rana do wieczora. Jak często zdarzają się takie nadgodziny?

Gość

Hmm.. Pracownicy wewnętrzni są nieuprzejmi, chamscy? a może dlatego, że są przepracowani? że pracują w okropnej atmosferze (delikatnie ujęte)? że tyrają na to korpo a nawet nikt i za nadgodziny nie zapłaci. Cały czas kogoś szukają. Pani z Warszawy bardzo miła i LUKRUJE RZECZYWISTOŚĆ. Ponieważ ciężko im znaleźć wewnętrznych pracowników. Może tam pójść do pracy tylko frajer prosto po studiach, ale po 2 latach będzie zawodowo wypalony... A co usłyszałam odchodząc? że "oj to ona nie wdziała, że jest tak niemiła atmosfera w regionie... oj że ona nie wiedziała, że pracownicy są dla siebie złośliwi, oj i ona nie wiedziała że tyra się od rana do wieczora bo tak szef każe bo takie ciśnienie robi..." TO KTO MA WIEDZIEĆ JAK NIE ONA!!!??? I to ma być firma HR-owa... porażka! Oczywiście najważniejsze zrezygnujesz zapomnij premii albo nagle wilczą ci ją za np. 14 zł. śmiech na sali.

randstad out !

DRAMAT !!!!! WYPŁATY NIE NA CZAS I OKROJONE ! DRAMAT DRAMAT DRAMAT !

negatywna

Nie polecam agencji randstad : po pierwsze zgubili dokumenty i zmanie kąta bankowego , po 2 kłamią z umowami gdyż umowa powinna być podpisana od 1 . To podpisli mi ja 6 i nie mam urlopów po 3 nie przychodzą i nie mówią o normach tylko samemu trzeba się prosić po 4 żeby się dowiedzieć czy umowa została przedłużona trzeba czekać do ostatniego do tego przed koncem zmiany ! Osoby które siedzą przy biurkach w firmie mazon Poz1 nie mają o niczym pojęcia ! Głupa umowę która prosiłam żeby mi wydrkowali musiałam czekać 3tyg

Tehmal

Pracują tam dzieci. Pani z Jolanta Pluta, obraziła się, bo jak straciłem robotę, to 1erwsze napisałem SMS by posłała papiery, potrzebowałem uebzpieczenie z UM( a tam wymagają wszystkie poprzednie zaświadczenia pracy czy coś takiego, sprawdzają to jak jednego brakuje to nie zarejestrują Cię) Pani Pluta z Randstad Cieszyn olała mnie, posłałem 3 grzeczne SMS jeszcze, nadal byłem zlany. Między czasie mega się pochorowałem, na dodatek ukruszyła się ósemka, ból jak UJ Wnerwiłem się, bo ile można czekać na cokolwiek, posłałem mocniejszego SMSa. 6-15 Thursday 09:42 Witam. Ponawiam prośbę aby w Randstad ruszyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wydrukowali mi te... papiery sigid oraz teneco. Zostało przysłane tylko paski. Chodzi o dowód pracy czy coś takiego. Potrzebne jak... do stażu z PUP, a ostatnio nawet do dentysty. Straszne cierpiąc, kolega pomógł... trując mocnym alkoholem lewą stronę, .. Ze zbadaniem i wyleczeniem mnie pomagała koleżanka, nie napisze jak więcej info pod (suore@outlook.com) spr. sposób jak ktoś niema ubezpieczenia... pani się mega na mnie obraziła że plebs miał prawo tak jej napisać, zwłaszcza bardzo chory. Pani stwierdziła że nie che ze mnę mieć już nic wspólnego i żadną nową pracą w Cieszyńskim mnie nie uraczy... Napisałem do Randstad Polska, ale mnie olali, cóż. Nie polecam, przykre że w Jastrzębiu-Zdroju to jedyna firma która pracę daje, teraz jakieś biuro z Tych przyjeżdża 24-tego. Ciekawi mnie czy tez dzieci. Najgorsza firma, swego czasu pracowałem IntelKadra, wzrór firma, złego słowa nie mogę powiedzieć, zwłaszcza na panią Zyburę , złota kobieta. Pani Pluta, więcej empatii i przykład z pani Zybury.

Tomek z Tarnowa

Witam. Dostałem wraz z żoną ofertę pracy w Niemczech do Rossmana. Jeszcze mamy tydzień żeby się nad tym zastanowić. Czy ktoś tam pracuje obecnie i może napisać cokolwiek na temat pracy jak i warunków oraz kasy ?

PRACOWNIK AAAA

Nie polecam. Oferują pracę tymczasową kilkudniową. Rekrutacja beznadziejna. Nie warto się angażować.

PawełFICO

Totalne dno. Nie dość, że trzeba się prosić o swoje pieniądze - bo bardzo często zdarza im się zapominać o przysługujących dodatkach, to jeszcze pracownik musi doskonale znać się na odczytywaniu wartości z paska wypłaty. Mówiąc krótko jeśli raz w miesiącu nie pójdziesz do biura przejrzeć pasek, to zostałeś oszukany. No ale proszę się zastanowić ile jest takich ludzi, którzy nie zwracają na to uwagi? Dla nich do czysty zysk. OSZUŚCI I BANDA NIEKOMPETENTNYCH, ZAKOMPLEKSIONYCH PSEUDOINTELEKTUALISTÓW

Jasson

Nie polecam tej agencji zatrudnienia !!!!!! Olbrzymia rotacja, praca po dwa(2) dni w tygodniu, nie chcą odbierać telefonu. Na zaległe pieniądze czekam ponad 2 tygodnie. Niestety tak traktują pracowników z długim stażem pracy !!!

xczq

Witam, Nie polecam agencji (oddział Kraków), miałem jechać za granicę, dokładnie na poczte holenderska Born, niestety pare dni przed wyjazdem (umowa podpisana) okazuje się że pracy niema. Serdecznie nie polecam agencji, jak widać nie jestem odosobnionym przypadkiem, marnują tylko cenny czas. Pozdrawiam

Edyta

@Nieważne czy jesteś w tej sprawie w kontakcie z firmą? Udało Ci się już otrzymać należne wynagrodzenie? @Ktośdaj znać Twój partner rozpocznie pracę. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają pierwsze dni współpracy z firmą oraz na co można liczyć ze strony pracodawcy.

Ktoś

Mój partner wysłał parę dni temu CV, ponieważ znalazł ofertę pracy od nich w miejscowości Końskie. Praca ma być przy produkcji czegoś, nie wiem czego. Zadzwoniła do niego kobieta z Kielc i ma zadzwonić w środę jeszcze raz na omówienie szczegółów. Czy to prawda, że oni mają podpisaną umowę z jakimiś przychodniami, czy to jednak ściema? Czego może się spodziewać z ich strony?

xczq

Czy pracował ktoś za pośrednictwem Randstad w Krakowie ? Oferta pracy na poczcie holenderskiej Born?

Fikcyjne oferty pracy, niby praca jest a pracy wcale nie ma. Zwodzenie i krętactwo. Zdecydowanie odradzam firmę.

Nieważne

Randstad - Firma nie jest godna zaufania jak człowiek zrezygnował z pracy przyniósł dokumenty o rozwiązanie umowy poszło gładko ale żeby pieniądze przelać tak jak wcześniej to robili to już się nie śpieszą . Szkoda słów .

Adam24

Witam, pracował ktoś może na magazynie Rossmanna w Landsberg / Halle obok Lipska? może ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą? :)

Bodzio

Witam. Widzę same negatywne opinie o firmie Ranstad. Czy coś w ostatnich miesiącach się zmieniło na lepsze? Chodzi mi o oferty pracy za granicą. Jeśli dalej taka lipa to może ktoś poda namiar na lepsze biuro.

hcspak

Co do Ranstadu a zwłaszcza oddziału Warszawa- Mokotów nie ma absolutnie żadnych zastrzeżeń. Praktycznie wzorowa obsługa przez konsultanta, kasa formalnie do 10 następnego miesiąca, a praktycznie 2-4 jest już na koncie (oczywiście jeśli szybko dostarczycie rozliczenie godzin). Drugą sprawą jest pracodawca użytkownik, ale tutaj też można powiedzieć szczęście bo mam już 3 umowę na kolejne 3 miesiące. Z tych wszystkich dziadowskich pośredników Randstad jest jeszcze w porzadku.

gvxr

hej :] mam propozycje pracy w randstad jako asystent do archiwizacji dokumentów, przy pkp służewiec macie jakieś doświadczenie w pracy w tym miejscu ? jakieś uwagi ?

Zib

Firma zatrudnia w fabryce czekolady. Teraz preferują pracowników z Ukrainy. Nie ma zleceń na pracę dla pracowników z Polski. Wymienia się ich na Ukraińców. Czas kończyć z tym g...em.

pedek

oszuści i tyle, wyzysk polaków

PANCIO

WITAM! dostałem ofertę pracy w Finlandii jako zbrojarz, czy warto zawracać sobie głowę? może ktoś już wyjechał z tej firmy?czekam na odpowiedż

Randstad

Ludzie unikajcie pracy w niemczech przez tą agencję, a w szczególności pracy w Landsberg/Halle dla Rossmanna. Uwierzcie mi, że więcej pieniędzy stracicie niż zyskacie. Tragedia.

Jam

Osoby, które mają małe ambicje ( lub ich brak ) tam pracują. Każdy po szkole podstawowej już może tam pracować.

gość

nie polecam. Pracownicy wewnętrzni tyrają. Teoretycznie nadgodziny może sobie odebrać, ale prawda jest taka że nie ma kiedy. Jak się zwolnisz pomaż o premii (które i tak są w mojej ocenie śmieszne). Bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy. Zdecydowanie odradzam.

młodszy pracownik produkcji

Z pewnością możliwe jest znalezienie ciekawej, satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy poprzez agencję Randstad. Niestety, będąc pracownikiem tymczasowym musisz być przygotowany na wielce prawdopodobny brak pomocy ze strony agencji w kwestiach wszelakich. Przykładowo, mój pracodawca-użytkownik (Phoenix Contact) wymusza nieodpłatną pracę w czasie, który nie zawiera się w pojęciu godzin nadliczbowych, nie zapewnia miejsca (czytaj: stanowisko) pracy, nadużywa terminu ograniczenia dotyczącego wykonywania pracy tymczasowej (m.in. rzekomy strajk, stanowisko pracy na którym był zatrudniony pracownik z którym został rozwiązany stosunek pracy z przyczyn niedotyczących pracowników), nie dba o rozwój pracownika, stałymi elementami kolorytu danego środowiska pracy są znamiona zjawiska znanego jako &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. I to wszystko jest zbywane przez agencję Randstad na zasadach zabawy w "dom wariatów".

Szanuj ludzi droga "rekruterko"w okularach

Randstad Bielsko-Biała. Rekruterka (ta w okularach)jest niemiła i nie liczy się z ludźmi.Dostałem takiego doła po rozmowie kwalifikacyjnej ,że nadal o tym myślę.

marcel100

wie ktoś coś na temat pracy w Czechach przy produkcji części samochodowych , firma Valeo???

marcel100

wie ktoś coś na temat pracy w Czechach przy produkcji części samochodowych ???

gość

zobaczcie jak w kółko im się powtarzają oferty na ich biurowych pracowników. Muszą mieć tam sporą rotację.

Tomasz Kielce

Krótko i na temat: Oferty pracy oferowane przez tę agencję to najniższa krajowa Umowy są tygodniowe, podpisywane co tydzień Zaświadczenia o pracy są wystawiane tygodniowe Jeśli praca jest kilku zmianowa to jest dodatek 2zł brutto do godziny nocnej, a 70groszy do II zmiany - jeśłi zmiany nocne lub inne wypadają w niedziele nie ma za to dodatkowych pieniędzy. Zarobki Od 1549 do 1780 zł. (średnia). Brak stabilności, brak szans na przejście na normalną umowę. Każda godzina pracy to dla agencji ok 2 - 3 zł dla jej konto. Ogłoszenie o pracę nie równa się z wykonywaną pracą.

Patison Montgomery

Ja też chciałem się podzielić opinią na temat filmy Randstad. Jest to opinia NEGATYWNA, a jakże. Dlaczego chcąc aplikować na wystawione przez nich ogłoszenie na znanym portalu ofert pracy MUSZĘ zaznaczyć zgodę (pole wymagane gwiazką) że: "Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom."? Nie wyrażam na to zgody! Więc nie mogę aplikować. Uważam, że jest to nieuczciwe i jest to rodzaj szantażu! Szantażu mówiącego: jeśli chcesz starać się o pracę i nie być dalej bezrobotnym, to musisz nam coś dać, a mianowicie swobodę w operowaniu twoimi danymi osobowymi. Z jakiegoś powodu jest nam to potrzebne. Żądamy tego, jest to element rekrutacji. Ja uważam to za NIEUCZCIWE i nie aplikuję na stanowisko które mnie interesuje. Trudno. Szukam dalej.

Konrad

Witam wszystkich dokładnie tak jest mają tu taki bałagan w biurze w Lublinie ze masakra niewiem skad oni biorą tych ludzi z łapanki czy co dzwonią po klilka razy pytają czy sie jest zainteresowanym pracą pozniej znowu to samo i na tym sie konczy duzo gadaja a nic nie robią lipa straszna to biuro dno

BYŁY pracownik

nie polecam. Nie ma tam współpracy na zasadzie pomocy. porażka w relacjach współpracowników Jak o coś zapytałam to miny takie widziałam na zasadzie: jaka głupia nie jesteś, że tego nie wiem. Pierwszy raz w życiu pracowałam na systemie to chyba człowiek ma prawo czegoś nie wiedzieć. Porażka jak dla mnie

daniel

Randstad Rzeszów- uważajcie na ofertę pracy pracownik produkcji firma Magna Automotive Czechy. obiecują w Polsce płacę 24 tysiące koron, w Czechach podpisujecie nową umowę na czeskich warunkach, płaca 95 koron na godzinę, oczywiście w ciągu miesiąca jesteście w stanie zarobić około 18 tysięcy koron, co ma się nijak w porównaniu z warunkami polskiej umowy. Polska umowa traci ważność po podpisaniu umowy z czeskim pracodawcą. Nie polecam. To nie jedyny minus, koordynator nie zna polskiego, nie jest Polakiem, więc ciężko o jakąkolwiek pomoc z jego strony.

juzNIEwRANDSTAD

Firma która nie ma żadnych wartości . Najgorsze korpo w jakim mozna pracować. Oszukują na pensji swoich konsultantów. Po rozwiązaniu stosunku pracy nie wypłacaja premii. Ogólny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i spychologia. Nie polecam pracy w tej firmie.

Lili

Antypatyczna obsługa w biurze w Radomiu.

lalami

Niestety popieram wszystkie negatywne opinie. Stawki śmieszne, wykorzystywanie a nie praca. Kadrowe szukajcie gdzie indziej.

Zostaw opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o. o.