Randstad Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Randstad Sp. z o.o.

TakaSobieJa

Dzisiaj byłam umówiona na rozmowę rekrutacyjną z kierownikiem obiektu handlowego ( nie będe podawać nazwy) miejsce spotkania o 10 km oddalone od mojego miejsca zamieszkania za czym idą oczywiście koszty. Rozmowa miała odbyć się o godz 12 w momencie wejścia na sklep dowiedziałam się, iż rekrutacja jest zakończona, oczywiście nikt z Randstad mnie o tym nie poinformował szybciej mimo, iż zapełniał kierownika, że to zrobi. Dostałam sms dopeiro jak dojechałam do domu, że rekrutacja zakończona na stanowisko asystenta... oraz dziękujemy za branie udziału. Pytam się kuźwa co to jakiś teleturniej??? Ukryta kamera? NAJGORSZA AGENCJA PRACY W JAKIEJ BYŁAM!!! Myślałam, że jesteście firmą godną polecania oraz zorganizowaną. Żenadaaaa!

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Sil przestój, o którym wspomniałeś, często nie skutkiem złej woli pracodawcy, a często dzieje się tak, że nie ma na niego wpływu. Czy Randstad Sp. z o.o. odezwała się do Ciebie? Jeżeli tak, to jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami forum.

Sil

Wysyłają na badania a później mówią że przestój i zadzwonią , zadzwonili miesiąc później czy nadal zainteresowany, ja że tak a ona już mówi że zadzwoni. Mija tydzień i dzwonię a ona że kolejny przestój. Dziękuję za taką robotę

Mroczny Rycerz

Bardzo dobry pośrednik pracy , przez nich znalazłem pracę w firmie logistycznej DB SCHENKER i jestem bardzo z niej zadowolony

Randstad

Ludzie unikajcie pracy w niemczech przez tą agencję, a w szczególności pracy w Landsberg/Halle dla Rossmanna. Uwierzcie mi, że więcej pieniędzy stracicie niż zyskacie. Tragedia.

Kasia

jak wygląda płatność za nocki w unileverze- dla weekendowych?są jakieś płącą?

pfff
użytkownik zarejestrowany

No skoro można liczyć u nich na zarobki na poziomie 2500zł to nie jest to taka zła stawka, bo pewnie normalnie premie są do tego doliczane, to dobry znak na to się teraz dzieje. Ale jaka aktualnie panuje u nich atmosfera? Dzięki

Zapracowany:)

Szkoda gadać . Umówiony na konkretną godzinę. A Pani w "recepcji" dowiaduje się ze osoba, z którą mnie umówiła jest na spotkaniu i jej nie będzie... Prosi trzecią, żeby ogarnęła temat. Trzecia łaskę jej robi ... gada mi jakieś pierdoły,mydli oczy, żebym się wypchał i był "zrobiony". Nic konkretnego nie może powiedzieć, bo nie jest w temacie...Zgłupiałem. Nie mam czasu na cyrki, jak najszybciej wychodzę .Jedna wielka ŻENADA. Raczej poważnie do tematu nie podchodzą.

Lionel

Witam, pracował poprzez Randstad ktoś w firmie Hanplast na stanowisku operator paletowy i mógłby podzielić się opinią?

Grecki kulturysta

RANDSTAD to firma traktująca ludzi jak śmieć. Nie polecam wgle pracy przez tą chamska firmę. Dostajesz SMS że masz przyjść w niedzielę na drugą zmianę po czym skoro masz sobotę wolną to planujesz wypad na rower z dziewczyną. W piątek około godziny 14 dostajesz telefon od nich iż ZAPRASZAJĄ Cię do pracy w sobotę bo mają duże zamówienie i potrzebują ludzi i pytają czy jesteś w teten dzień dyspozycyjny, mówisz że nie bo sobotę jako że nie miałeś iść do pracy masz zaplanowana inaczej... A Pani z sramsztatu mówi że jak nie przyjdziesz to cię wywala...i jej nie interesuje co sobie zaplanowałes bo masz przyjść i koniec. nie polecam. Ostatni miesiąc tu pracuje.

Agami

Jeśli ktoś zna arabski i chciałby pracować w nauczaniu języków, to polecam przejrzenie ofert pracy dla nauczycieli dla nauczycieli języków na tym portalu: (usunięte przez administratora) Tu akurat link do oferty dla nauczycieli arabskiego w Bydgoszczy ale jest też mnóstwo ofert dla nauczycieli innych języków w różnych lokalizacjach a nawet przez skype.

arts

Witajcie-właśnie-był ktoś na tej rozmowie randstad (rozmowa odbywała się na terenie tk wielicka) proponowano 1900 brutt-ponoć są jakieś dodatki za wydajnośc,za normy,ale jest to wszystko bardzo niejasne. Podobno od niedawna Telefonika zatrudnia wten sposób(przez randstad),a z rozmowy z panią z rndstad wynika ,że pracownicy tk jaki i randstadowcy traktowani są równo,jesli chodzi o zarobki,itp. Podobno,docelowo,każdy taki randstadowiec ma bardzo realne szanse zatrudnienia bezpośrednio w tk.Jak to jest naprawdę? Pracuje tam ktoś-ile braliście pierwszej gołej wypłaty netto,do ręki,na pasku? Pytania swoje kuieruję to zatrudnionych tam jak i kandydujących ,zainteresowanych tą pracą.

arts

oskar

Witam mam pytanko aplikowalem do tej firmy i mam przyjechać na rozmowe czy warto wogole się pchać tam jak wyglądają zarobki i praca

wąski2

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Randstad Sp. z o.o. i warto zajrzeć. Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek p... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722669?keywords=&region=

randstad

nienawidze pan z ranstadu, ohydne kobiety

srandstadt

Beznadziejna agnecja, chodzi konkretniej o oddział przy unileverze... na początku mili i wgl, dopiero potem wszystko wychodzi, parę dziewczyn ostatnio zatrudnionych nie ma nawet szafek na ubrania w szatni bo nie mają wolnych szafek, nie mówiły one ani słowa na temat że nie mają szafek wolnych, żenada to jest(usunięte przez administratora)

buki

ja nie wiem o co chodzi idziesz na spotkanie i ci wszystko mówią co i jak a jak sie zgadzasz to po kiego ... narzekasz, dla mnie pośredniak ok przynajmniej nie owija w bawełne i jak sie decydujesz to wiesz na co i tyle

Maciek

Jak sobie czytam opinie to wychodzi na to że każda firma to dno i straszna lipa a każdy zostaje niewolnikiem. Ale że nigdy się nie sugeruje takimi opiniami wyjechał w tamtym roku na 6 m-sc do fabryki sera. I powiem krótko praca ciężka wiele osób po tygodniu płakało a ja robiłem dalej bo mi żadna praca za ciężka nie jest, kasa na czas czasem sie pare euro nie zgadzało ale po telefoniku do Jobcoutcha wszystko wracało do mnie. Wakacyjne i urlopowe wróciło, teraz wyjeżdzam przez firme PRAN nie bede sie sugerował opiniami wyjadę to zobaczę. Tak więc z mojej strony polecam bo agencja normalna dla mnie bez kłopotów. Pozdrawiam

rafi89

kasa na czas pracuje w systemie to i mam cały etat, tylko kasa słaba reszta ok

ron123

A ja tam jestem zadowolony. Pracuje na caly etat, pieniadze na czas a praca lekka i obsluga biura mila

randstad

Beznadziejne są te babki z randstadu, wygrażają się,nieprzyjemne, trzeba z nimi kłócić, bo notorycznie kłamią, obcinają na kasie, a i tak z unilevera ładne pieniądze z prowizji doją. [usunięte przez moderatora] mają w tym randstadzie koło unilevera z dokumentacją i grafikami, dziewczyny ogarnijcie się, jest was 5.

XXL

Myśle ze jesli chodzi o pośredników to jeden z Lepszych w bdg. Nigdy nie bylo problemu z Wypłata czy załatwieniem czegoś. No ale ile można pracować przez Agencje..(?)

były pracownik

To co napiszę może i się wydawać śmieszne ale ... Firma pod wynajem Unilever więc co się można spodziewać zarobki mc ok 1000 zł - i o ile dobry miesiąc jest więc nie ma szału! Praca tylko dla tych co mają problemy Nie polecam bo narobisz się jak \"koń\" a pieniędzy hmmmm Uczciwa propozycja dla głupków

ciekawy

a jak zarobki w firmie? znośne czy lepiej iść do Biedronki? :-)

Otymoniush

Witam, Odrzucenie oferty złożonej wieczorem po spotkaniu o godz. 11.30 dnia 8 luty 2011 na kolejne ogłoszenie, jest bezprawnym pogwałceniem mniejszości narodowej zgodnie z obecnym ustawodawstwem. Oczywiście sprawdzę także, czy posiadacie aktualną licencję na przetwarzanie wielokrotne danych osobowych z CV kandydatów, wprowadzanie kandydatów w błąd i usuwanie niepasujących subiektywnie zgłoszeń. Ciekawe także, że tym samym odebraliście mi możliwość kontaktu z możliwym przyszłym pracodawcą bez wyraźnej przyczyny obiektywnej, czyli tylko i wyłącznie wskutek niezadowolenia przedstawicielki firmy Randstad z dochodzenia jakie przeprowadziła wobec mnie, ośmeszając mój sposób bycia. Kolejny fakt dyskryminacji. Doskonale rozumiem fakt przeprowadzenia pozornej rozmowy, celem pobrania podstępnie moich danych osobowych. Zastanawia mnie także, czy pobieracie jakiekolwiek opłaty z firm chcących znaleźć mnie. Na

Zostaw opinię o Randstad Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o.o.