Opinie o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Randstad Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Randstad Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Sp. z o. o. w Wrocław

Niepoważne rekruterki, nie polecam!!!

@Gość

Oni biorą niektórych rekruterów z prac np: Amazon czy innych magazynów , produkcji i płacą im mniej żeby Randstad mógł zarobić więcej. Choć nie powiem nieraz zdąży się miła dobrze nastawiona osoba ale też zdarza się amatorka za parę groszy i wielce ona hehe

@Gość

To prawda. Pani Patrycja, która zajmuje się rekrutowaniem na Dolny Śląsk to kłamczucha taka, ze hej. Dzwonię , pisze-proszę i to aby wysłała mi dokument , a Ona mnie zbywa na każdym kroku oczywiście obiecując, że to zrobi ale nigdy do skutku nie doszło, a ja przez Nią mam problemy bo nie mam tak ważnego dla mnie dokumentu.

kiedy

ponad 3 tygodnie temu miala być informacja co dalej z rekruitacja, żadnego info i nie można dodzwonic sie do pani Izy

uciekaj

od rektuerów radzę trzymac sie jak najdalej. Panie z Legnicy i Boleslawca nie daja żadnej informacji zwrotnej a czlowiek czeka i czeka, ja nie wiem kto zatrudnia te osoby

(usunięte przez administratora)to jakiś żart. Od 2 miesięcy nie można się od niej doprosić informacji zwrotnej co do wyników rekrutacji. Obiecała dać odpowiedź po 2 tygodniach a minęły już 2 miesiące. Pierwszy i ostatni raz styczność z tą (usunięte przez administratora)agencją.

@Kandydat

Witam, może już nie pracuje za nie wywiązywanie się z pracy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Randstad Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Przemek

Profesjonaliści którzy na każdej osobie zwerbowanej do AMAZONA zarabiają więcej niż ta osoba . Gdzie tutaj sprawiedliwość. Ps : Informacje nie wyssane z palca a prawdziwe sam AMAZON twierdzi że za każdą przepracowana godzinę pracownika agencyjnego agencja dostaje od 50 do 70 zł .

X
@Przemek

Agencja pracy bierze zwykle 20% wynagrodzenia pracownika więc może mają 70zl za dzień pracy pracownika

@Przemek

To jest jedna kwestia. Druga to podejście do pracownika.. one się śmieją i uważają za boginie, bo do nich przychodzisz zalatwić sprawe, a lat mają tyle co kot napłakał .. nie polecam tej filli stanowczo.. addeco ma o wiele lepsze podejście jeśli chodzi o Amazon

Weronika

Nie polecam agencji. Problemy

Krzysztof

Nie polecam tej agencji pracy zatrudniają na tygodniowe umowy lub co miesięczne. Umowy tymczasowe

Wrocław praca

Dzień dobry. Jestem osobą niestyszaca I szukam pracy. Mogę montować Małe przedmioty części Do urządzeń Mogę Też Pakowac różne Rzeczy o niewielkich GABARYTACH I wykonywać Pracę Przewidziana Dla kobiet Może To Być Praca zarówno W RUCHU Jak I siedzącą. Będę Ogromnie wdzięczna za ofertę umowa pracy. Prosze o informację na Tego Maila W załączniku Przesyłam Moje CV. Pozdrawiam serdecznie Grażyna Jakubas

@Wrocław praca

Witam, Panie Grażynko, dasz radę. Zgłoś się dla bezrobotnych, z otwartymi rękoma Pani pomogą. Zakłady Pracy Chronionej utrzymują firmy, które zatrudniają ich podopiecznych. Głowa do góry, PANI jest pod ochroną.

Zosienka

Nie poważne rekruterki odradzam. Robią ludzi w balona. Czy one nie maja czlowieczenstwa ?

Stefan
@Zosienka

A co takiego się stało? Opowiesz w jaki sposób cię wprowadziły w błąd?

Rozczarowana

Nie polecam tej firmy uważam że są niepoważni. Opinie wystawiam poniewaz brałam udział w rekrutacji w firmie 3M we Wrocławiu. Szkoda czasu na ta firmę jeśli oni wiecznie szukają ludzi. To coś już o czyms świadczy. Hasło: szukamy ...ale nie wiadomo co , kogo. A moze kiedyś się urodzi....?

gocha
@Rozczarowana

To jest opinia o firmie 3M czy Randstad?

@Rozczarowana

Witam, firma dobra tylko agencja do niczego!!!!

Peter

W dobie pandemii wymagają żeby ludzie jeździli do nich na rozmowy do biura

ASK

Jak na razie tydzień pracy i chodzę w za małych butach.... kiedy poprosiłem o zmianę butów bo nogi mi krwawia to usłyszałem abym nakleil plasterek, zobaczymy co będzie dalej....

D

Wypłatę z agencji po zatrudnieniu w firmie i rozwiązaniu umowy wywalczyłem po prawie 2 tygodniach po wielu telefonach i gdy finalnie wspominałem o inspekcji pracy... Zbywano mnie problemami w banku itp. Nie polecam zatrudnienia przez tą agencję...

GOŚĆ

Jedna bardzo nieuprzejma, wręcz bezczelna pani rekruterka już dawno powinna zostać zwolniona, jak i pozostałe panie. Naprawdę są ludzie, którym zależy na pracy więc nie rozumiem kto jeszcze ich tam trzyma!

swot
@GOŚĆ

Dodam, ze jeden z rekruterow stwierdził, ze absolutnie nie mogę wykonywać pracy dodatkowej - poza ta proponowana tymczasowa, a co więcej nazwana umowa o prace - padlo, ze nie mogę mieć drugiej umowy o prace, a kolejno wypytywanie gdzie pracuje. Pierwszy przyszły pracodawca, który zdecydowanie za bardzo się interesuje tym, co robi pracownik po godzinach pracy.

Krystek

Nie polecam pracy w Amazonie Wrocław Bielany Wrocławskie naprawdę stracicie tylko czas

Nat

Przepracowałam miesiąc w Amazonie przez pośrednictwo Randstadu, wyrabiałam normy (nawet powyżej!), wracałam wcześniej z przerw, pracowałam jak należy. Niestety w przed ostatni dzień mojej umowy skręciłam w pracy palec - zdarzyło się, trudno. Szkoda tylko, że od 4 dni nie mogę się dowiedzieć nawet czy przedłuża mi umowę czy nie. Po każdym telefonie słyszę, że ,,ktoś się ze mną skontaktuje" i rozmowa zostaje zakończona. Rozumiem, że mogą mieć natłok pracy, ale głupi SMS z ich strony załatwiłby sprawę, a ja wiedziałabym czy szukać nowej pracy czy nie. Śmiech na sali normalnie, nie polecam.

Irek

Ludzie z 3M...może pracujecie 8 lat i szkolicie ludzi tak żeby was nie wygryźli i się boicie nowych ludzi i nowi są zawsze źli...musi się to zmienić wreszcie dlatego jest taka rotacja ludzi a co do zatrudniania ludzi przez firmy pośrednie to mówią że praca jest po 40 godz .a wychodzi że jest po 48 godz..co tydzień ..pracowałem przez 3 miesiące i co widziałem to powiem szkoda ludzi co robi Polak Polakowi ale to się kiedyś zmieni

myśliciel

Kilka rozmów i umowien mnie na rozmowy do firm na specjalistyczne stanowiska. Agencja może i sie nadaje do poszukiwań pracowników tymczasowych ale nie speców. Pytasz o stanowisko, tępa odpowiedz że nie mamy pojęcia. Zapraszanie na rozmowę do firm a potem okazuje się że to strata czasu, bo nikt chyba nie czyta CV. Omijam wielkim okręgiem.

Patryk

żadnego zainteresowania pracownikami podczas pierwszego dnia w Amazon Wrocław. Pracownicy z Adecco mieli wytłumaczone wszystko jasno i klarownie, zwracano się do nich „panowie z adecco, proszę o podejście tu i tu itp” a jakiś gościu z Randstadt z jakimś głupim uśmiechem „wy tez możecie” .. totalny brak kompetencji, (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Amazonek

Ile można mieć N w Amazonie???

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Randstad Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Randstad Sp. z o. o.