Opinie o Inkbook Europe Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Inkbook Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inkbook Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkbook Europe Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Inkbook Europe Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

K

Widzę, że były porządki. Wpadłam napisać po raz kolejny, jak bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Zaraz ktoś dopisze, że negatywną opinię mają tylko lenie bez ambicji i pochwalą się terminowymi wypłatami, a prawda jest taka, że jedna konkretna osoba zepsuła atmosferę w tej firmie tak skutecznie, że do dziś najgorszego wroga bym tam nie wysłała do pracy. (usunięte przez administratora)

jeee
@K

K, nie pracujesz w firmie juz pare lat a ciagle wchodzisz tu i wypisujesz jak ci zle bylo ,bo sie z kims poprztykalas. za 5 lat dalej tu bedziesz wpadac zeby napisac po raz kolejny?

@jeee

tak :)

X Nowy wpis
@K

Pełna zgodą z Panią K

Monika Nowy wpis
@X

Możesz powiedzieć o kogo chodzi? W sensie kto zepsuł tę całą atmosferę?

X Nowy wpis
@Monika

kto ma wiedzieć ten wie :D

aniołek

Dobra firma. Pracuję już wiele lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że pracodawca szanuje pracowników i ich pracę oraz docenia tych najlepszych :)

pozytywna
@aniołek

Zgadzam się, może tym leniwym ciężko to zrozumieć, ale naprawdę jak ktoś się stara i to widać to firma docenia. Jak nie od razu to z czasem i mówię z własnych doświadczeń.

@aniołek

pracowników może i tak, a szanuje pracowniczki? :)

hmm

@K a to co ta osoba zrobiła?

@hmm

To homofob i mizogin z przerośniętym ego, bez kultury i etyki pracy, za to bardzo pewny siebie i z gadanym, więc pewnie wiele osób jest pod jego urokiem. Poza tym faceci w tej firmie zarabiają wielokrotnie więcej od kobiet, nawet jak mają takie same/mniejsze kompetencje.

Firma Inkbook Europe Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Senior Mobile Developer (Android). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kandydat

(usunięte przez administratora) z rozbuchanym ego. W kontakcie nieprzyjemni. Zaproponowali mi pensję z dyskontu i realizację badań medycyny pracy... w ciągu 2 tygodni po rozpoczęciu pracy. Do tego zacieszka, że "to my jesteśmy HR-am". Jakieś nieporozumienie.

Może znajdzie się chętna osoba by podzielić się jakimiś nowymi informacjami na temat pracy w ArtaTech? Ostatni wpis pojawił się w listopadzie więc minęło już trochę czasu i mogło wiele się zmienić. Jak obecnie Wam się pracuje w firmie?

XcW

Januszex - przychodzisz do pracy i robisz wszystko, brak zakresu obowiązków skutkuje tym, że w razie fackupu kierownictwa to Tobie przybiją winę. Nie polecam, trzymać się zdala.

Zostaw merytoryczną opinię o Inkbook Europe Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Inkbook Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inkbook Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Inkbook Europe Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Aleksandra Ostrowskiego 7
    53-238 Wrocław

Inkbook Europe Sp. z o.o.