Dreamnet Sp z o.o.

Wrocław

Opinie o Dreamnet Sp z o.o.

mink

anonim, z tego co wiem nie dają takich przywilejów. Jednak zawsze warto próbować a nuż trafi się jakaś możliwość awansu wewnętrznego i lepsze pieniądze przyjdą. .. Z tego co mi wiadomo to firma będzie ogłaszać nabór dopiero wtedy gdy ktoś zrezygnuje albo trafi się jakiś dodatkowy klient

Lisowice

Nie Dreamnet tylko Dramat.

Witam. Ja mam również poważny problem z kontaktem z tą firmą. Mam z nimi umowę - internet. Na obsługę serwisu nie ma co liczyć, internetu nie ma po kilka dni w miesiącu a firma nie reaguje na zgłoszenia. Kontakt z ta firmą graniczy z cudem, nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile, blokują stronę internetową i BOK

Zostaw opinię o Dreamnet Sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dreamnet Sp z o.o.