Opinie o Kopra Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kopra Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kopra Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopra Sp. z o.o. w Wrocław

Aneta Nowy wpis

Macie zgrany zespół tak?

sdfhjk Nowy wpis

Witam i cytuje/poprawiam poprzednika, "Plusy: - genialny zespół zgranych, szczerych i życzliwych ludzi - (nic nie jest zgrane, obowiazki przekraczają zajmowane stanowisko). (usunięte przez administratora) Szczerze, nie polecam pracy w u tej osoby.

koczek Nowy wpis

Trafiłem przez przypadek po takim czasie więc odpowiem jak ktoś woła- warto wiedzieć moim zdaniem na co się decydujemy, a ph to dla każdej branży specyficzny klimat :D Neonidas - Warunki podstawy ustalałem indywidualnie i to spełniało w jakiś sposób moje założenia....do czasu, kiedy pojawiły się elementy z grupy "niejasnych" ( po okresie wstępnym pojawiła się nagle jakaś premia "zakładnik", która była uzależniona od w praktyce humoru właściciela, którą tłumaczył tym, że to element zabezpieczenia, gdybym odstawił jakąś szopkę bądź naraził firmę na stratę lub naruszył podstawowe zasady współpracy - jak by mocno o tym pozytywnie myśleć to może jakiś sens przy wysiłku w tym kierunku by miało, ale nie jestem przyzwyczajony do niespodzianek, które nie były ustalane oraz takich zagrywek, które mogą wpłynąć negatywnie na podstawę wynagrodzenia, która dla ph winna być świętością i dupochronem w razie W.). Ten element oceniam bardzo negatywnie pomimo wspomnianej sumy podstawy, która była dla mnie mniej więcej zadowalająca i na tamtą chwilę rynkowa. Premiowanie - no tu dla mnie była to w pewien sposób już czysta abstrakcja. Całość oparta o brak realizmu, szczególnie w początkowym okresie, gdy rynek nie jest zbudowany i ciągnie się w twoich regionach opinia o patologii poprzedników ( lub zerowym kontakcie Kopry co doskonale wykorzystali inni). Spełnienie założeń planów w mojej ocenie to była kwestia dobrych miesięcy pracy z klientem i dociskania. To znów mijało się z pozycją firmy na rynku, którą mi przedstawiono- w praktyce ten okres to praca na podstawce, kimanie w średnich hotelach i kilka dni w tygodniu w trasie poza domem. Nie twierdzę, że nie dało by się tego zrealizować - ale stanowczo nie w zakładanym czasie i na polityce, którą forsowała firma co znów przekładało się na nie spełnienie tego, czego oczekiwałem ( może, nie twierdzę, że nie błędnie). Jeśli ktoś zaczyna, chce zobaczyć jak pracuje się z klientem oraz ma trochę inne wymagania niż ja to serio w tej firmie ma szanse nabierać doświadczenia- szczególnie też w pracy z mikroprzedsiębiorstwami usługowymi co jest specyficznym elementem. Dodatkowo może od okresu, w którym pracowałem pozmieniało się trochę w polityce ( oraz zmieniono auta służbowe bo te Pandy w gazie miały już okres świetności za sobą ) i dokładniej precyzuje się informacje w rozmowie ( poza tym elementem nie mogę powiedzieć, że cokolwiek było nie w porządku od strony właściciela - bardzo słowny i uczciwy przy współpracy człowiek, który dotrzymywał słowa, terminowo rozliczał płatności i dbał by wszystko działało). O czystych kwotach nie ma co rozmawiać - bo nie wypada, bo są zazwyczaj ustalane indywidualnie, bo jest kilka czynników, które nie mają odzwierciedlenia w czystej kasie ( bo jak rozliczyć auto do dyspozycji, które posiadasz ?). Mogę powiedzieć, że podstawa była zgodna z aktualnymi kwotami na rynku, a premiowanie w oparciu o teorie szefa na rozmowie przed zatrudnieniem - wyglądało dobrze ( inaczej bym się nie decydował :) ). Szkoda, że sytuacja na rynku nie była dokładnie opisana ( przechodziłem z innej branży ) bo może wtedy bym nie podejmował się zadania lub rozmawiał o innych warunkach przy pierwszej rozmowie. Tydzień w siedzibie dla mnie był niewystarczającym okresem by zdobyć całość informacji do pracy z klientem, brak szkoleń asortymentowych, niewielka ilość danych do nauki dla kogoś spoza tematu. Jak ktoś zaczyna, ma chęć by wystartować z trudnego miejsca z pozycji ph ( jednocześnie dobrego do nauki), powalczyć o regiony, które nie istnieją w praktyce ( lub nie istniały kilka lat temu) i ma na to czas to serio polecam bo pewnie da się z tego wyciągnąć fajne warunki ( potwierdzeniem jest ph z Wrocka, który jest mistrzem w temacie i świetnym, pomocnym handlowcem- ma genialnie ułożony rynek, świetne relacje z klientami i wykręca fajne wyniki). Dla kogoś z branży- pewnie temat szybszy do ogarnięcia więc tu mogę opierając się na osobie właściciela oraz kolegów z pracy polecić śmiało firmę Kopra. Firma zmieniła adres, ma nową siedzibę i wiem w chwili, gdy odchodziłem miała plany na rozwój co było dobrym znakiem bo to polska firma z uczciwym szefem i genialnym zespołem.

ja Nowy wpis

Ciekawa praca, fajni ludzie, dobry Szef. Polecam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kopra Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Sekretarka/ Sekretarz?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Neonidas

Witam. Koczek , czy jesteś w stanie powiedzieć , ile średnio można zarobić u tych Państwa jako P.H. ?

koczek

Minusy: - niejasne sprawy rozliczeń / wynagrodzenia - tragiczny system premiowania oparty na fantazjach - minimalne szkolenie nie pozwalające na pracę w terenie z doświadczonym klientem - brak możliwości rozwoju - forsowana technika pracy z klientem oparta na standardach lat 90 - archaiczne IT i wyposażenie pracownika - absurdalna dla małej firmy "papierologia" i raportowanie - brak elastyczności przy planowaniu zadań, planowaniu opieki nad klientem ( oparcie w praktyce na "tu i teraz") Plusy: - genialny zespół zgranych, szczerych i życzliwych ludzi - brak presji i "szkodliwego" ciśnienia - uczciwy pracodawca Po wyeliminowaniu lub zmniejszeniu liczby negatywnych storn fajna firma dla początkujących ph, którzy chcą zdobywać doświadczenie w obsłudze małych firm usługowych. Naprawdę świetny zespół Wrocławskiego biura, dobre warunki dla "wstępnego okresu zatrudnienia", a jako support z Wrocławia jeden z najlepszych ph z jakim miałem przyjemność współpracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Kopra Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042