Opinie o Excellent Workers Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Excellent Workers Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Excellent Workers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent Workers Sp. z o.o. w Wrocław

Jak dużo osób pracuje w Excellent Workers Sp. z o.o.?

Renata Nowy wpis

Pracowałam czekam na wpłatę za Wrzesień. Do 20 miała wpłynąć ,dzisiaj 20 .CZEKAM.

@Pracodawcą Nowy wpis
@Renata

Pani Renato , w umowie jest napisane że wyplata ma być wysłana do 20 dnia każdego miesiąca i została wysłana. Otrzymała pani wynagrodzenie zgodnie z umową. Pozdrawiam

Jaka jest kultura pracy w Excellent Workers Sp. z o.o.?

Viktoriialav

Доброго дня.Працювали з чоловіком три місяці .Дуже залишились задоволені.Все чітко!!! Організація на високому рівні.Завжди вчасно приходили всі оплати!!!Ніяких проблем,координатор Павєл просто респект!!Якщо хтось шукає роботу,то сміливо раджу саме фірму Excellent workers!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Excellent Workers Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Robert i Ania

Hej , firma nie jest duża i nie ma dużo projektów ale najważniejsze, Kasa jest na czas i żadnych problemów nie miałem . Z koordynatorem jest dobry kontakt , można się dogadać , ą miałem problem z ubezpieczeniem , załatwił i uwaga...... nie wziął za to żadnych pieniędzy!!!! Dla mnie nowość, w innej agencji kroili za wszystko . Generalnie polecam , jest ok

Pracowałem przy zbiorze ogórków. Było okej , praca ciężka,ale za to dużo godzin. Pieniądze zawsze na czas z zaliczkami też nigdy nie było problemów. Polecam!

Vlad

Dobra firma , pieniądze na czas , mieszkanie dobre . Pracowałem 3 miesiące, nie było żadnych problemów, koordynator Pawel porządny chłop. Wracam we wrześniu.

Witajcie, Szukam byłych pracowników których możnaby było zapytać w sprawie szczegółów pracy. Czy rozmowa rekrutacyjna jest kilkuetapowa? Dzięki za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent Workers Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Excellent Workers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent Workers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellent Workers Sp. z o.o.?

Excellent Workers Sp. z o.o.
  • Swobodna 1
    50-088 Wrocław

Excellent Workers Sp. z o.o.