Opinie o PPG Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PPG Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPG Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPG Sp. z o.o. w Wrocław

Nina

Po dzisiejszym spotkaniu dla wszytskich pracownikow( na ktorym ogloszono zmiany w wyplatach pensji z informacja, ze po roku pracy mozna dostac nawet zawrotne 0% premii)gdy pojawily sie negatywny odbior, Pani Marta poinformowala wszytskich, ze w takim wypadku rozwiazaniem jest " termination of employment". Toxic.

Czy urlop w PPG Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Nina Nowy wpis

Czy pracownicy w PPG Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ena Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko dla Tikkuriila (i?). Pan Rekruter poinformował mnie, że odbędzie się rozmowa rekrutacyjna z Menagerem działu do którego aplikuję +dwie os z HR. Jakie było moje zdziwienie, kiedy podczas rozmowy NIKT oprócz Menagera się nie włączył :) Co więcej, sam Menager wydawał się tym faktem zdziwiony i zirytowany. Mam znajomą pracującą w tej firmie i też była zdziwiona, że osoby, które miały być równiez na tej rozmowie mają statu "dostępny" na teamsie. Brak szacunku? Być może :) Oczywiście jakieś durne pytania na rozmowie w stylu "ile piłeczek zmieścisz w aucie" xd Sam Menager generlanie uprzejmy. I klasycznie, odpowiedź dwa tygodnie- taaaa, pomarzyć :) Ale skoro tak to wygląda organizacyjnie to może w sumie lepiej, że nie przeszłam pomyślnie rekrutacji. Nie pozdrawiam.

Aplikowałeś do firmy PPG Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Ewelina

Brat chciałby nawiązać współpracę tutaj jako elektryk, ale nie bardzo wie jak podejść do tematu wynagrodzenia bo to w sumie ważny temat, a nie chce się sparzyć na początek, ktoś wie ile proponują elektrykowi? W ogłoszeniu było podane info o dofinansowaniu wypoczynku, jaki procent jest opłacany przez firmę, czy to pokrywa się z wczasami pod gruszą?

Emi

Pracuję w PPG GBS już jakiś czas i mogę powiedzieć że jest to dobry pracodawca. Przyzwoita pensja, mnóstwo dodatków, benefitów, dobra atmosfera i brak niepotrzebnego ciśnienia czy stresu. Jest możliwość rozwoju, sporo szkoleń wewnętrznych rekrutacji. W moim przypadku otrzymałam solidny pakiet szkoleń na początek, w zasadzie trudno na coś narzekać. Wiadomo, zależy gdzie się trafi, różne są zespoły i zależy zawsze od ludzi. Dodatkowy plus to możliwość pracy z domu w bardzo dużym wymiarze, wyposażenie we wszelki sprzęt i fajne biuro - jeżeli ktoś preferuje jednak pracę stacjonarną.

Katarzyna
@Emi

W dużym ale nie pełnym wymiarze? Czyli hybryda? No i jak piszesz, że "mnóstwo" dodatków to mogłabyś je wszystkie wymienić? Co roku dochodzi coś nowego?

Emi
@Katarzyna

Tak, pracujemy w modelu pracy hybrydowej - może być to w większej mierze praca zdalna. Benefitów jest sporo, oprócz standardowych jak prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenia jest też parę dodatkowych, jak karty lunchowe, punkty benefit, premie, dodatki świąteczne finansowe i rzeczowe, czy też bardzo atrakcyjne (w porównaniu z innymi firmami) dofinansowania do wakacji.

Wiecie, czy PPG udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MM.R

Nie udostępnia. Można pracować z domu, ale na swoim sprzęcie. Brak słuchawek itp. trzeba dobie samemu kupić i przynieść;)

Natalia
@MM.R

No i to taki problem w sumie? I tak korzystasz z tego sprzętu przecież.

Pracodawca nie zapewnia sprzętu pracownikom. Praca z biura rotacyjne na losowo przydzielonych biureczkach, gdzie akurat jest wolne... lub z domu na swoim komputerze i własnym telefonie. Ze swojego telefonu trzeba wciaż korzystać bo systemy zawodzą i bez tego nie da się wdzwaniać. Jak komuś to nie przeszkadza to ok - ale potwierdzam, informacyjnie- dla kandydatów.

Psychopathfree

(usunięte przez administratora) W tej firmie pracuje się dokładnie tak, jak mieszka w kraju zarządzanym przez psychopatów. Wszystko co wychodzi na jaw na temat partii rządzącej w Polsce, można spokojnie odnieść do kierownictwa tej firmy.

@Psychopathfree

Możesz napisać coś więcej? Rozumiem co chcesz przez to powiedzieć poniekąd, ale może wytłumaczysz dokładniej o co chodzi? Jakieś szczegóły.

Majster

Jak dla mnie firma złoto, przynajmniej PPG Global Business Services, ponieważ nie wiem nic o PPG Deco. Przyjemna atmosfera, szybka możliwość awansu i niezłe pensje. Nie ma też niesamowitego ciśnienia jak w innych korpo, ogólnie moge śmiało polecić.

Co możecie napisać na temat pracy w PPG? Czy można liczyć na rozwój w tej branży? Czy pracownicy są traktowani w odpowiedni sposób? Macie informacje na temat rekrutacji? Podzielcie się swoją wiedzą! @.............................., dlaczego tak sądzisz? W Polsce jest w tej chwili wiele działających dobrze firm z polskim kierownictwem. Wnoszę że masz jakieś nieprzyjemne doświadczenia z PPG?

Dobrze,że już jestem na emeryturze.W tej firmie nie da się już pracować.Nastały najgorsze rządy w historii tej firmy.Sukcesywnie jest rozkładana na łopatki.To już nie moje zmartwienie,niech się zagryzą.Jedna obłuda,zakłamanie,efekciarstwo-niekompetentnych na "górze" To równia pochyła ......

..............................

typowe Polaczki Polak nie nadaje się na wyższe stanowisko przynajmniej większość w dzisiejszych czasach

er

no w sumie masz racej chociaz d rugiej strony to powinno byc calkiem normalne ze firma zatrudnia pracownikom na umowe o prace jednka nie wszedzie tak jest

hssh

Szkoda, że robią ludzi w H..po rozmowach kwalifikacyjnych, obiecuja oddzwonić, a cisza w eterze a po tygodniu ponowienie ogłoszenia o wolnym stanowisku. Jak rozumiem - człowiek, który poświęcił im swój czas na rozmowę - nie zasługuje na odp. zwrotną, chociażby na maila. Niby amerykańska firma, a zachowanie jak z głębokiego PRL. Sytuacja z woj. lubuskiego, rekrutujący p. (usunięte przez administratora) ( niski wzrost odpowiada niskiemu poziomowi zachowania - w tym szczególnym przypadku).

Firma w której pracownik się nie liczy,jest złem koniecznym Nie polecam tam pracy !!!!!!!! Preferowane są święte krowy,a jest ich wiele

Anulka

Tak,zgadzam się z tymi opiniami,NIE POLECAM !! Brak kompetencji zarządzających,zrobiło się (usunięte przez administratora) operacyjne

Zostaw merytoryczną opinię o PPG Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPG Sp. z o.o.?

PPG Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Grabiszyńska 66E
    53-504 Wrocław