SATO Labelling Poland Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska

Opinie o SATO Labelling Poland Sp. z o.o.

Nikita

Okres pracy w Sato wspominam jak dotad najgorzej. Glowna przyczyna tego jest pan Krzysztof, dyrektor firmy. Mobbing, taki najbardziej widoczny golym okiem dla wszyskich dookola, to rzecz powszednia. Wyzywanie pracownikow - normalka. Sama bylam swiadkiem, jak do jednej z osob powiedzial "Niechze pani juz stad wypie...ala, bo mnie pani wku...wia". Mi kazal sie wynosic, kiedy zapytalam o nowa umowe po okresie probnym. Dostalam ja, ale z zakazem odzywania sie do szefa. Dajcie spokoj, dziecinada.

Iza

Wcześniejsze opinie skupiały się na słabych stronach tego pracodawcy. A jakie są plusy z pracy w SATO Labelling Poland? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy kwestie do których mieliście zastrzeżenia uległy poprawie? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

HappyHipo
@Iza 01.08.2017 09:19

Do puki będzie tam Szef Szefów Nie zrównoważony psychicznie Krzysztof P. Nawet największy Nie jest w stanie tego wynagrodzić !nawet nie aplikujcie!

sls

Pewnie, że atmosfera opiera się u nich na dość przyjacielskich relacjach @bum bo przecież to się odpowiednio przyczynia do sukcesu. Pewnie i wypłata jest terminowa, bo o wynagrodzenie dobre wcale nie trudno.

Byla pracownica

Szef jest niezrownowazony i stosuje mobbing!przy tym obraza pracownikow,wydziera sie na nich i klamie!Goraco NIE Polecam pracy tam ze wzgledu na szefa!kto pracowal/pracuje tam wie o czym mowie!

drwitt

zobacz wyzej co jest napisane, ile osob odeszlo

drwitt

witam, chcialbym aplikowac do sato tylko dlaczego jest taka rotacja? z czego to wynika?

marr

Pakowacz moze chciec 3000 netto pytanie tylko czy Waszczykowsky mu tyle da

San

Co robić doradźcie?? Wszyscy odchodzą po kolei, następni już się czają... Ogłoszenia na każde stanowisko...co to będzie z nami??

deeee

Dobra firma dla studenta jesli oczywiscie wytrzyma humory szefa. Mozna rok popracowac a pozniej znalezc cos normalnego. Pracy jest duzo, konkurencja placi lepiej.. Fajne biuro za to.

Makłowicz

Rowniez potwierdzam.

Okrasa

Uwaga! Informacja potwierdzona! W kwietniu podwyżki!

Roszczeniowiec

W d..ch wam się poprzewracało... Socjale, benefity.. A rolka etykiet z odrzutu to co? Zły prezent dla dziecka?

socjal

SOCJAL!!! dodatek na święta, benefit, ... hmm a co to jest?!?!

pińcio

przestoje, brak zamówień... do kogo też dzwoniła pani z propozycją pracy u konkurencji łapka w góre

PIPKA

KRZYCHU NIE RÓB LAURKI

kic

nie ma rotacji hahahah 90% pracownikow robi mniej niz 5 lat

hajniuk

Od Ciebie pracuje "członek rodziny" po czym piszesz jak to TUTAJ płacą. Coś mi śmierdzi... chyba Krzychu sam to pisał...

karo

Co ty za bzdury piszesz - pewnie jesteś pracownikiem-szkodnikiem jak to mówi nasz wódz i geniusz. Firma jest zarządzana jak mało która, wszyscy mają szansę na realizację pomysłów geniusza. Geniusz siedzi i myśli. A jak już wymyśli to dzieli się i oświeca ciemną masę. Jest nieomylny - dlatego znają go wszyscy od Tokyo po Londyn. Łubu dubu!

kiero

firma jak firmam obiecuja zlote gory, wszystko milo, fajnie ale dopiero z czasem czlowiek zauwaza jaki panuje tam wyzysk pracownika,,, zero szacunkum nie ma mowy o jakichkolwiek podwyzkach ( z tym co ugracie na rozmowie o prace zostanie juz do emerytury) brak jakiegokolwiek socjalu, premie sa tylko na pismie (nikt nigdy zadnej nie otrzymal) pieniadze na swieta? ZAPOMNIJCIE! NIC! ani zlotowki... do tego dochodzi tragiczna atmosfera w firmie, ktora tworzy pan kierujacy tym oddzialem i jego kierownik produkcyjny... szef jest niezrownowazony psychicznie, zreszta ludzie z branzy w calym wroclawiu to wiedza i nikt do sato do pracy sie nie wybiera... moga pojsc tam tylko ludzie bez doswiadczeniam szkoleni beda od samych podstaw, aczkolwiek trzeba byc w wielkiej desperacji by tam isc pracowacm radze sie zastanowic nad tym lepiej 3 razy!

Zostaw opinię o SATO Labelling Poland Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SATO Labelling Poland Sp. z o.o.