DCU Insurance Partner Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o DCU Insurance Partner Sp. z o.o.

Kk

Posrednik ubezpieczeniowy z ktorym pracuje sie pozytywnie dopoki nie maasz "grupszego"tematu do zrobienia. Prezesi ok, manadzerowie odrobine obludni i fałszywi, pracownicy na obsludze ok,ale pozostala czesc zespolu duzo pozostawia do zyczenia. Prowizja,srednia. Dziwna polityka wartosci czlowieka. Ocena 50/100.

Marcin

Przecież DCU to nie firma ubezpieczeniowa. Jeśli szukasz tam pracy na prowizji to chyba się pomyliłaś. Z tego, co widziałem na stronie, to możesz pracować DLA nich, nie U nich. Żeby pracować dla takiej firmy i mieć prowizję, musisz być agentem ubezpieczeniowym więc być już zatrudniona na własnej działalności. Ale jeśli tego nie rozumiesz, to ciemno widzę twoją karierę. I co tu się wypowiadać o jej ubezpieczeniach? Przecież DCU nie sprzedaje ubezpieczeń. DCU to tylko pośrednik w ubezpieczeniach.

Zostaw opinię o DCU Insurance Partner Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DCU Insurance Partner Sp. z o.o.